Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2007., 20:56   #21
da apsolutno....
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:27   #22
Evo da obavijestim svekoliko pučanstvo da je IMG code ON, tj možete slobodno postati vaše fotografije.
No dobro, ne baš slobodno... osnovna pravila i upute kako postati vaše cijenjene slike naći ćete na ovoj top temi

Nadam se samo da si sad nisam zadao posla

Očekujem pozlaćene rotirajuće 12-metarske spomenike svog lika i djela na svakom glavnom trgu u svakom gradu
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:28   #23
Da vidimo tko će prvi razdjevičiti forum sa fotografijom...
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:48   #24
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Evo da obavijestim svekoliko pučanstvo da je IMG code ON, tj možete slobodno postati vaše fotografije.
No dobro, ne baš slobodno... osnovna pravila i upute kako postati vaše cijenjene slike naći ćete na ovoj top temi

Nadam se samo da si sad nisam zadao posla

Očekujem pozlaćene rotirajuće 12-metarske spomenike svog lika i djela na svakom glavnom trgu u svakom gradu
dobro... s tim spomenicima malo pretjeruješ... ali male statue bi bile oke
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:09   #25
Quote:
pionir_pula kaže: Pogledaj post
dobro... s tim spomenicima malo pretjeruješ... ali male statue bi bile oke
E jebiga, ako je mogao Turkmenbashi to imati mogu valjda i ja
Ja bar nisam zabranio slušanje muzike u autu i nisam nazvao najviši vrh u zemlji po svojoj staroj
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:05   #26
Evo jedna sa broma i nadam se da sam to i uspio he.

Zadnje uređivanje matija74 : 02.05.2007. at 20:38.
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 17:37   #27
Evo jos jedna sa broma.Astone ovo je trebalo i prije napraviti ali nikada kasno.Nadam se da ce biti sliiiiiiiiikkkkkkkaaaaaa jer volimo slike[IMG][/IMG]
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 18:02   #28
E sada sam stvarno vec navalio hm,maui.Htjedoh reci da je ovo super jer mozda ove slike kao i neke druge primoraju nekoga na neko novo putovanje,slika je ipak slika ili vise od rijeci.
[IMG][/IMG]
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 19:31   #29
matija nisi dobro postao sliku. Pravilno postana slika maksimalne dozvoljene veličine bi trebala izgledati ovako:



Griješiš u tome da nakon šta uploadaš sliku na ImageShack od svih ponuđenih linkova uzmeš krivi pri vrhu. Trebao bi uzeti najzadnji ponuđeni ''Direct link to image'' i copy/paste putem ikonice ''Insert Image'' na forumu
Gore u uputama sam to objasnio, probati ću još bolje pojasniti.

Osim ako ne želiš namjerno postati samo tumbnail.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 20:28   #30
ovako???
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 20:32   #31
Ja sam aastone namjerno postao tumbnail jer su manji pa ako neko vec hoce vidjeti pravu sliku neka ju digne jer mislim da su ove prevelike i bilo bi dosta stranica s obzirom da se posta puno slika.Ali mogu ja i tako ako mislis da je bolje
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 06:09   #32
Ja nisam skuzila...jel smijemo fotke stavljat samo ovdin?
I astone zasto je ogranicenje jedna fotka po jednom postu?
Mislim, za velicinu mi je jasno, al na modi mozemo stavit 10tak fotki u jedan post.
Malo mi je bedasto pisat 10 postova za 10 fotki.

Enivej....evo jedna moja iz Brazila.

__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 08:03   #33
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ja nisam skuzila...jel smijemo fotke stavljat samo ovdin?
I astone zasto je ogranicenje jedna fotka po jednom postu?
Mislim, za velicinu mi je jasno, al na modi mozemo stavit 10tak fotki u jedan post.
Malo mi je bedasto pisat 10 postova za 10 fotki.
[/IMG]

Ne, fotke postajte naravno gdje god želite, bez obzira na temu ili bilo šta drugo.

Ovo ograničenje od jedne velike fotke po postu sam stavio jer želim izbejeći upravo to: postanje deset komada odjednom. Nemaju svi ADSL i kod modemske ili ISDN veze treba čitava vječnost da se učita.
Ovisno od kuda se javljam na forum ponekad moram i ja preko ISDN (radi jebene nikakve T-comove infrastrukture) tako da vrlo dobro znam koji je to cirkus sa učitavanjem preteške stranice.

U slučaju da su manje slike ili tumbnailovi onda može i veći broj.
Jedino šta sam htio postići je normalno korištenje foruma i normalno pregledavanje slika. Mislim da nije neki praktični problem otvoriti novi post za novu sliku.

Uostalom ako imate kakav drugi prijedlog vezano za postanje fotki ili ako se većina složi da treba povećati broj slika po postu slobodno ga ovdje iznesite.
Bez obzira, 10 komada od 640x480 po postu je ipak malo previše. Pravila se donekle mogu i promijeniti.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 08:10   #34
Quote:
matija74 kaže: Pogledaj post
Ja sam aastone namjerno postao tumbnail jer su manji pa ako neko vec hoce vidjeti pravu sliku neka ju digne jer mislim da su ove prevelike i bilo bi dosta stranica s obzirom da se posta puno slika.Ali mogu ja i tako ako mislis da je bolje
Svejedno, tvoj izbor. Mislio sam da si odabrao krivi link jer se neki tako i zajebu.

@pionir, lubanje su iz Kambodže?
Daj napiši gdje si to slikao, neće ti prsti otpasti
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 08:51   #35
eire

[IMG][/IMG]

evo slikice iz irske
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 08:56   #36
het mooi frieslan

[IMG][/IMG]
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 14:50   #37
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Ne, fotke postajte naravno gdje god želite, bez obzira na temu ili bilo šta drugo.

Ovo ograničenje od jedne velike fotke po postu sam stavio jer želim izbejeći upravo to: postanje deset komada odjednom. Nemaju svi ADSL i kod modemske ili ISDN veze treba čitava vječnost da se učita.
Ovisno od kuda se javljam na forum ponekad moram i ja preko ISDN (radi jebene nikakve T-comove infrastrukture) tako da vrlo dobro znam koji je to cirkus sa učitavanjem preteške stranice.

U slučaju da su manje slike ili tumbnailovi onda može i veći broj.
Jedino šta sam htio postići je normalno korištenje foruma i normalno pregledavanje slika. Mislim da nije neki praktični problem otvoriti novi post za novu sliku.

Uostalom ako imate kakav drugi prijedlog vezano za postanje fotki ili ako se većina složi da treba povećati broj slika po postu slobodno ga ovdje iznesite.
Bez obzira, 10 komada od 640x480 po postu je ipak malo previše. Pravila se donekle mogu i promijeniti.

Ok, kuzim, al zar ne bi imao isti problem s ucitacanjem stranice ako ja postam deset postova za redom sa slikama? Jos ima i extra jer ce ti se moj avatar trebat isto ucitat 10 puta.
Daj, malo povecaj slike na postu. Recimo, 4 slike po postu. Ajd.
Pliz.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 14:51   #38
Evo jos jedna iz Brazila:

__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 15:18   #39
Evo jedna iz Tajlanda
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 15:35   #40
Evo jedne i sa Jave
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.