Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 17:30   #7881
Bok cure,

neckam se da li da napravim povecanje i podizanje grudi, jer sam vidjela svuda po netu dosta neuspjelih slucajeva, svi ti kirurzi tvrde da su komplikacije jaako rijetke, ali vidim da ocito to nije jos toliko sigurno kad ima toliko slucajeva da se upali tkivo unutra u dojci, ili se ispusu nekako pa ostanu rupe u dojci, valjda ne sjednu implantati kako treba i slicno.
Imate li takvih iskustava, svojih ili u svojoj blizini? Moze i na pm ako necete ovako javno.

I isto tako me zanimaju iskustva sa dr. Veirom. Vidim da ga dosta hvalite, ali zanimaju me i neka losija iskustva sa njom, ako ih je bilo.
Ne znam, mrzim svoje sise i nezadovoljna sam jako s njima, ali ako postoji velika sansa da nakon op. bude jos gora situacija, onda radije imam svoje sise, kakve god da jesu. Vidim da se tu uglavnom pisu dobra iskustva, ali pomoglo bi puno i da netko napise neka losija.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:38   #7882
Sta jos nitko nije povecao sise salom? Meni to bas zvuci super, rjesis se viska sala i povecas sise
Ako je koja napravila to nek napise di, sta, kako, koliko
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:42   #7883
Hej curke
Imam 21g i tubularne grudi.. zeljela bi ispraviti deformaciju, ali (ukoliko je to moguce) bez silikona. Zanima me da li je neka od vas imala slican problem?
ivaap is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 16:24   #7884
Bok cure da se javi suprug od danas sretne žene. Supruga mi je kod najreklamiranijeg kirurga na ovom forumu napravila grudi sa okruglim implantatima 365, a taj dr. joj je htio staviti i 385 jer te ima, a 365 treba naruciti. Uglavnom supruga je htjela trojku dobila cetvorku. Poslije operacije na jednoj cici implantat se nije spustio jer nije đepić bio dobro napravljen pa je o svom trosku dr. napravio podizanje koje opet nije donjelo rezultate jer je implantat i dalje bio previsoko gore i cice su imale jako loš izgled iz profila. Supruzi sam prije operacije preporucio i dr.Veira, ali nas je dr. dobio na foru da ima slobodan termin za tjedan dana akontaciju vec sutra ili cekat sljedeca 3 mjeseca popusili foru i pristali nitko nam nije kriv.
Uglavnom jučer je supruga napravila operaciju smanjenja grudi kod dr. Veira izvadila stare okrugle i stavila nove 275 polytech poliuretanske replicon i super zadovoljna. Ono što želim ne nasjedajte na štosove o prezauzetosti doktora terminima, placanje akontacije unaprijed i onda ste pod pritiskom jer ne mozete odustati ako se zelite predomisliti, a takvih slucajeva ima dosta. Kod dr. Veira me odusevilo sto do same operacije ne želi uzeti ni kune unaprijed ako se slučajno predomislite, djeluje toliko smireno, profesionalno i na ništa vas ne nagovara, ali savjetuje. Poslije operacije ostanete prespavati noć na poliklinici jer imate drenove (kod prvog dr. ideš doma 3 sata nakon operacije). Na svoje oči vidio sam koliko su dobri ti drenovi jer je oteklina puno manja (iz svake dojke iscurilo bar 1 dcl sukrvice pa si mislite kad odes doma 3 sata nakon operacije, a ta sukrvica pluta grudima). Uz suprugu po noci bila dr.kardiolog koja je pazila na suprugu, super prostor, odličan doručak, ručak po naruđžbi, hrpa časopisa, satelitska tv kao u hotelu s 5 zvjezdica (mnogima nebitno, ali lijepo se vidi). Uz to i grudnjak je bio u toj cijeni dok smo kod prvog dr. grudnjak dodatno na cijenu operacije platili 100 €. Tako da nas je dr. Veir oduševio sa svime i preporučio bi ga svim ženama. Ako ste odabrale doktora bar da odete kog njega na drugo mišljenje jer da je to napravila moja supruga vjerojatno me grudi ne bi u konačnici toliko koštale, ali nema cijene ponovni osmjeh sa licu moje supruge...još jednom hvala za sve dr. Veir.

Zadnje uređivanje Luka 11 : 04.04.2017. at 16:52. Reason: Dopuna
Luka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 20:22   #7885
Kakva jeftina antireklama. Činiš protuuslugu dr. Veiru jer nakon pročitanog mislim da je on neki bjednik i anonimus koji nema niti reputaciju niti love da plati reklamu, pa se ovako reklamira. Uz to, smatra potencijalne klijentice glupačama koje neće skužiti da je ovo pisao netko iz njegove ordinacije ili on osobno.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 20:58   #7886
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Kakva jeftina antireklama. Činiš protuuslugu dr. Veiru jer nakon pročitanog mislim da je on neki bjednik i anonimus koji nema niti reputaciju niti love da plati reklamu, pa se ovako reklamira. Uz to, smatra potencijalne klijentice glupačama koje neće skužiti da je ovo pisao netko iz njegove ordinacije ili on osobno.
Ne znam koji je tvoj problem osim ako si iz ordinacije prvog doktora kojeg nisam imenovao, ali ste se prepoznali međutim ne zelim se prepucavati s tobom....navedenom doktoru ne treba moja reklama samo sam iz jednog drugog kuta htio ukazati ženama na što sve trebaju obratiti pažnju kada se odlučuju na taj zahvat. Tebi možda antireklama, a nekome možda dobar savjet da ne napravi greške koja je napravila moja supruga.
Luka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:08   #7887
Pa ti stvarno misliš da je netko ovdje naivan da povjeruje da će muž neke ženske doći na forum i pisati hvalospjeve o nekom doktoru?! I uz to ići u takve detalje da zna kakve drenove dotični koristi?! Ako dotični doktor operira onako kako se i reklamira, ne bih mu dala ni da mi nokte da mi nalakira.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:41   #7888
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Pa ti stvarno misliš da je netko ovdje naivan da povjeruje da će muž neke ženske doći na forum i pisati hvalospjeve o nekom doktoru?! I uz to ići u takve detalje da zna kakve drenove dotični koristi?! Ako dotični doktor operira onako kako se i reklamira, ne bih mu dala ni da mi nokte da mi nalakira.
Ne želim se prepucavati na ovom forumu sa duboko frustriranom osobom koja je zadnjom rečenicom rekla sve o sebi. Pustimo ljudima da sami donesu svoj sud o pročitanom. Žalosno je samo da ako si jako zadovoljan sa nekim i to želiš pokazat i podjeljti sa ljudima zato forum i postoji nalaze se kojekakve sitne duše koje popljuju čovjeka kojeg u životu nisu vidjele, a kamoli dvije rečenice razmjenili.
Luka 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 17:38   #7889
Moram se nadovezati na gornje postove,danas mi je treci dan od op,dr.Veir je cudo,cijeli tim je savrsen ,zaista mogu samo potvrditi sve gore navedeno,od same pripreme,operacije do cijelodnevnog boravka u poliklinici zaista nemam ni jedne rijeci zamjerke.Bila sam na vise konzultacija i drago mi je da sam se odlucila za njega!

Zadnje uređivanje grogica : 04.05.2017. at 18:05.
grogica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 03:48   #7890
Grogica poslala sam vam pm...
zizi top is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:26   #7891
Pliiz helppp!!!
Imam 34 god, 2 djece, visoka 175, 56 kg; Sve je bilo super i sasvim sam.bila zadovoljna osim sa cicama koje su se nakon dvije trudnoce i dojenjem.pretvorile u dvije visece krpe al doslovno. Muz se napokon smeksao, te sam u ponedjeljak nakon konzultacija otisla na dugoocekivanu operaciju grudi kod dr Zgaljardica, iz jednog i jedinog razloga sto ga moj.muz poznaje. Prethodno smo dogovorili velicinu od 350ml, da bi mi.on.prije operacije rekao da ce mi ipak morati staviti 400 ml, jer imam.previse koze, da bi.mi.orao rezati kozu i premjestati brada icu. Posto nisam.htjela da mi unakazi cice, i vec sam.platila, kazem.ja ok, nek bude 400, sta cu sad. Medjutim kad sam se probudila iz anestezije, on.mi je rekao da mi je stavio 450, jer na 400ml je koza i dalje visila i da kpnacni rezultat nebi bio zadovoljavajući. I sad su meni cice ko u Pamele Anderson, ogromne, na moju konstrukciju. Tek je treci dan, znam.da su natecene, al jastvarno ne znam gdje bi s tolikim.cicama. Sta da radim? Da cekam da to sve sjedne na svoje i vidim konacni rezultat ili da odmah na vadjenju.konaca trazim.od njega da to popravlja i da sam.htjela 350 a ne 450?#!
sanja982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:41   #7892
Quote:
sanja982 kaže: Pogledaj post
Pliiz helppp!!!
Imam 34 god, 2 djece, visoka 175, 56 kg; Sve je bilo super i sasvim sam.bila zadovoljna osim sa cicama koje su se nakon dvije trudnoce i dojenjem.pretvorile u dvije visece krpe al doslovno. Muz se napokon smeksao, te sam u ponedjeljak nakon konzultacija otisla na dugoocekivanu operaciju grudi kod dr Zgaljardica, iz jednog i jedinog razloga sto ga moj.muz poznaje. Prethodno smo dogovorili velicinu od 350ml, da bi mi.on.prije operacije rekao da ce mi ipak morati staviti 400 ml, jer imam.previse koze, da bi.mi.orao rezati kozu i premjestati brada icu. Posto nisam.htjela da mi unakazi cice, i vec sam.platila, kazem.ja ok, nek bude 400, sta cu sad. Medjutim kad sam se probudila iz anestezije, on.mi je rekao da mi je stavio 450, jer na 400ml je koza i dalje visila i da kpnacni rezultat nebi bio zadovoljavajući. I sad su meni cice ko u Pamele Anderson, ogromne, na moju konstrukciju. Tek je treci dan, znam.da su natecene, al jastvarno ne znam gdje bi s tolikim.cicama. Sta da radim? Da cekam da to sve sjedne na svoje i vidim konacni rezultat ili da odmah na vadjenju.konaca trazim.od njega da to popravlja i da sam.htjela 350 a ne 450?#!
Daj si vremena da se navikneš na novu sebe.
Većina žena koje znam nakon nekog vremena počnu govoriti kako su ipak mogle staviti malo veće implantante.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:48   #7893
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Daj si vremena da se navikneš na novu sebe.
Većina žena koje znam nakon nekog vremena počnu govoriti kako su ipak mogle staviti malo veće implantante.
Znam da, i.meni.je vecina njih rekla isto, sto kazes mozda samo treba vremena za naviknut se.
sanja982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:18   #7894
Quote:
sanja982 kaže: Pogledaj post
Znam da, i.meni.je vecina njih rekla isto, sto kazes mozda samo treba vremena za naviknut se.
Nemam silikone, ali se bavim šminkanjem. Kada šminkam žene koje se inače rijetko šminkaju stavim na njih polovicu onoga što bih stavila na sebe za dnevni make up i žene su si na prvu čudne (a majkemi zaista sam nježne ruke). Pa se gledaju, gledaju i čudne su si.
Pa se gledaju još malo, i počnu se divit kako su si lijepe.

Isto je i sa silikonima, kad nemaš ništa, sve od ništa je veliko
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:21   #7895
Da vas pitam nešto i da konačno jednom za svagda iz prve ruke riješim misteriju jer nalazim oprečne informacije po internetu.

Da li se silikoni i nakon koliko godina moraju mijenjati?
Postoje li doživotni silikoni? S obzirom na ubrzani razvoj medicine ne bi me čudilo da postoje.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:32   #7896
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Nemam silikone, ali se bavim šminkanjem. Kada šminkam žene koje se inače rijetko šminkaju stavim na njih polovicu onoga što bih stavila na sebe za dnevni make up i žene su si na prvu čudne (a majkemi zaista sam nježne ruke). Pa se gledaju, gledaju i čudne su si.
Pa se gledaju još malo, i počnu se divit kako su si lijepe.

Isto je i sa silikonima, kad nemaš ništa, sve od ništa je veliko
Nadam se da bude tako 🙂
sanja982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 15:53   #7897
osobno sam stavila 395 i to je vec lagana cetvorka, 450 bi bila puna cetvorka,one splasnu no ne u toj mjeri,gornji dio se smanji no ne u toj mjeri da su za broj manje
grogica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:24   #7898
Imam pitanje koje nema veze sa silikonima ali nisam našla prikladnu temu pa evo zanima me da li je netko sa dosta malim cicama uspio dobiti bar nešto sa debljanjem? Da li je moguće bez obzira na dob povećati grudi sa kojom kilom,dvije,pet ili se ipak moram pomiriti sa sudbinom?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:18   #7899
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Imam pitanje koje nema veze sa silikonima ali nisam našla prikladnu temu pa evo zanima me da li je netko sa dosta malim cicama uspio dobiti bar nešto sa debljanjem? Da li je moguće bez obzira na dob povećati grudi sa kojom kilom,dvije,pet ili se ipak moram pomiriti sa sudbinom?
Netko da, netko ne.
Probaj.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:25   #7900
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Netko da, netko ne.
Probaj.
Imam sitnu građu i malo kila za svoju težinu. Grudi su mi nekakvog oblika kad obučem podstavljeniji grudnjak ali ja bih rado za dva broja veće. Nisam više u pubertetu pa ono ne znam da li je prošla baka sa kolačima ili ipak ima nade za mene.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.