Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2007., 14:19   #41
Quote:
Gooran kaže: Pogledaj post
Mene bas zanima kako je recimo radit u Iskonu u korisnickoj podrsci. Da li imate kakve pauze u tih 6 radnih sati? Kakva je atmosfera? Satnica od 25kn nije toliko ni losa, ali vjerujem da se svasta mora 'istrpit' za tu lovu.

Ne raspitujem se za sebe, vec opcenito me zanima.
ja sam poslala zivotopis i zamolbu prije par mjeseci al nije ni bilo natjecaja, zvali su me prije 3 dana...al sam odbila jer vec radim pa nebi stigla... al nisam pojma imala da je 25 kn satnica, pa sta radis za te pare mamaaaaaaaaaa
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 16:05   #42
oke trebam info,prilicno je hitno...dobila sam danas dvi ponude za posao,ukratko na meni je da biram gdje zelim radit...jbmu...mrzim birat...

Novum d.o.o.
Fahnenberg i Nier d.o.o.
ako netko zna kako je radit u njihovim call centrima(zg) nek mi javi..ponude su bile cist oke,placa u redu(sitno al provizija nije losa),radno vrijeme blabla...al me zanima konkretno misljenje ljudi koji su radili tamo ili koji su culi kako je...(ako uopce ima takvih ovdi )
hvala unaprid

modovi molim nemojte selit na sticky..skoro nitko na gleda tu temu,hitno mi je,a mislim da cu ovako imat vise uspjeha...thx
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 15:30   #43
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
1) Mene zanima da li netko zna kako je raditi u call centru

Ja znam jer sam radio godinama, sto kao djelatnik na telefonu, sto kao sef, sto kao neki manager u marketingu koji svira da bi onda agenti na telefonu plesali

2.) da li se to isplati

Da, ali samo zato da vidis negativne strane tog posla i skupis losa iskustva pa ti onda vise ne padne na pamet takvo nesto, jer pozitivnih stvari u tom poslu nema. Osim mozda drustva jer si uglavnom okruzena mladim ljudima (ali ne zaposljavas se zbog toga) i ako uletis u npr. T-mobile ili Vip, onda naucis poslovno komunicirati.

3). može li se to raditi skoro cijeli radni vijek

Ako imas neki jaki poremecaj osobnosti, onda da. Ali ako imalo cijenis sebe i svoje zdravlje, onda ces pobjeci od tamo glavom bez obzira nakon nekoliko mjeseci. Stres te pocne izjedati iznutra vec nakon par tjedana, a kamoli ne mjeseci ili godina. Ponekad nisi ni svjesna njegovog tihog intenziteta. A kad ga pocnes osjecati, moze biti kasno. Tamo sam vidio oboljenja za kakva nisam cuo da se u tolikom broju pojavljuju kod zdravih ljudi ni na jednom drugom poslu. Cak ni teskom fizickom radu.

4) Naime ja bih se zaposlila u tom sektoru jer mi se to čini zanimljivim

Zanimljivim? Sjedis u stolcu sa slusalicom na uhu i kao papagaj neprekidno ponavljas jedno te isto gomili debila. Zapamti, tamo jako rijetko nazove netko normalan. Uglavnom su to polupismeni ili nepismeni idioti, vrlo glupi i neinteligentni ljudi koji ne mogu shvatiti najjednostavnije stvari ili su lijeni da sami nesto prouce, provokatori koji nemaju pametnijeg posla i misle da su najpametniji, a nemaju pojma o nicemu i na kraju blesavi klinci koji zajebavaju.
Sve u svemu, posao se svodi na tvoje gubljenje zivaca zbog tudih besmislenih problema.

E sad, ako ti imas zivaca i motiva podnositi nevidenu psihicku torturu na najbesmislenijem poslu koji postoji, trpiti gomilu besmislenih naredenja sefova, gledati kako razni vezisti napreduju, a ti se i dalje javljas na telefon dok u firmi tvoje radno mjesto nitko ne cijeni nego stovise, jako podcjenjuje, ici na rucak ili wc ili pauzu kad ti to odredi kompjuter, ako zelis izgubiti drustveni zivot jer ces raditi svetke i petke, vikende i svaki dan drugaciju smjenu, ako zelis da se prati doslovno svaka sekunda tvojeg rada i onda objasnjava da ne smijes uzeti pauzu od 2 minute jer te neki debil razivcanio jer je od tvojeg zdravlja bitnije da oni u nekakvom reportu imaju sarene grafove sa sto vise odgovorenih poziva, ako zelis slusati bljuvotinu od demagogije kako si im jako bitna, a svaki dan zelis gledati kako tebe i tvoje kolege besramno gaze i cijede do zadnjeg atoma, a onda kad padnes te sutiraju i jos ako za sve to zelis biti debelo potplacena, onda dobrodosla u svijet call centra.
ISUSE BOŽE ovo kao da sam ja napisala.........

potpisujem od riječi do riječi.......

i sama radim u šugavom call centru 2 godine i već sam i psihički i fizički totalka skršena..............
__________________
I love you for free and I'm not your mother
SIDONYA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 19:55   #44
Čitam kako ljudi pljuju rad u call centru i hebote nije mi niš jasno.
Radim taj posao više od godinu dana i oduševljen sam. nije mi muka ić na posao, ekipa je savršena, plaća odlična...
Debila ima svagdje. od ljudi koji zovu do članova ovog foruma. di nema debila ? ali baš bi mi klinac koji mi psuje mogao upropastit dan.. ma nema šanse..

Garantiram da boljeg posla za studente NEMA!

nego je rekao da nema šanse za napredovanje? ima... ali normalno da nečeš napredovati ako si toliko blesav da ideš odgovarat na provokacije...kojih usput ima puno manje nego što mislite.
bart_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 20:04   #45
frend mi je radio tamo i dolazio je doma iscrpljen do bola,gasio mob i sve ostalo da ne poludi
__________________
volim samo sebe...
zečica69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 22:12   #46
ja nisam radila u call centru gdje primaš pozive, već tamo gdje ti zoveš kupce, i radiš si pauze kada hočeš, a zoveš 4-6 sati dnevno i bilo mi je ok.
__________________
Pilgrami
pilgrami is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 23:27   #47
a kako je raditi u call centru banke??konkretno erste banke? kakva je atmosfera? plaća? jel tlaka?
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 11:07   #48
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
a kako je raditi u call centru banke??konkretno erste banke?

ako su im stranke ko ja nije im fino , nekidan sam nazvala i izjebala im sve po spisku, ekskjuz maj frenč
Ja sam bila u pravu i ja sam bila oštećena stranka i to su mi priznali i ko ih j...

enivej....radila sam dosta godina u jednom call c.i bilo mi je ....svakako
Ekipa mi je bila savršena, mogle smo radit šta hoćemo, bježat s posla, duuuge marende i sl, pokrivale smo jedna drugu i sve je funcioniralo savršeno. Radno vrijeme koma, nema vikenda, blagdana, praznika nego kako te dopadne.
Stranke svakakve , priznajem da je najviše debila koji ti psuju sve po spisku i prijete bombama ali ima i onih koji ti uljepšaju dan , nekome ti uljepšaš dan sa brzinskom psihoterapijom i ljudi sretni. Mene je to baš veselilo. Osim prijetnji smrću, imala sam i ponude za brak, kavu, seks Možeš se dobro i nasmijati jer su ljudi uglavnom tupavi. Ima i onih pametnih i ljubaznih s kojima ti bude gušt pričati

Nije loše al ne bih se vratila. Nikad.
Još uvijek se mrzim javljat na telefon i mob, kosa mi se diže na glavi kad nešto zvoni i prvo što pomislim je 'koji k ti sad hoćeš'
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:41   #49
Ja se vratila na stari posao u call centar i zadovoljna sam, radim 5 sati dnevno i svaka subota 5 sati za 3500 kn, super atmosfera, meni je ok, kažem, tko nije osjetio gore ne zna cijeniti ovo, sa mnom se slažu i moje kolegice, koje su isto prošle , radile u konzumu i sl., i sada su tamo sa mnom i zezaju se.
__________________
Pilgrami
pilgrami is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 12:00   #50
Quote:
pilgrami kaže: Pogledaj post
Ja se vratila na stari posao u call centar i zadovoljna sam, radim 5 sati dnevno i svaka subota 5 sati za 3500 kn, super atmosfera, meni je ok, kažem, tko nije osjetio gore ne zna cijeniti ovo, sa mnom se slažu i moje kolegice, koje su isto prošle , radile u konzumu i sl., i sada su tamo sa mnom i zezaju se.
Jel to neka strana firma kad tak dobro placaju?
Privatizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 22:03   #51
Pa nije Hrvatska.
__________________
Pilgrami
pilgrami is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 17:47   #52
Question

Da li netko mozda zna kakvi su testovi za primanje studenata u call centar t mobilea i da li ih uopce ima.
m.a.j.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 11:08   #53
Evo proslo skoro godinu dana, ja na istom radnom mjestu, na jos boljoj poziciju...sad prelazim na ugovor i nista se ne zalim , supeeeer mi je i nebi ga mjenjala za nijednu bauštelu
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:50   #54
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
Evo proslo skoro godinu dana, ja na istom radnom mjestu, na jos boljoj poziciju...sad prelazim na ugovor i nista se ne zalim , supeeeer mi je i nebi ga mjenjala za nijednu bauštelu
Jaranka, možeš li mi na p.m. napisati u kojoj firmi radiš? Naime, danas sam bila na razgovoru, sutra ću znati jesam li ušla u uži izbor a ja još ne znam želim li to raditi. Trenutno sam zaposlena u vrlo stresnom okruženju koji nema veze sa c. centrom, a posao je izuzetno težak i fizički i psihički pa silno želim naći drugi, mada mi je plaća oko 6000.
Esmeralda40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:26   #55
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
Evo proslo skoro godinu dana, ja na istom radnom mjestu, na jos boljoj poziciju...sad prelazim na ugovor i nista se ne zalim , supeeeer mi je i nebi ga mjenjala za nijednu bauštelu

Možeš li meni na p.m poslati koja je to firma. Hvala...
Magda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 17:25   #56
t-mobile, 3mjeseca, niko me ništa nije pitao ni prigovorio u to vrijeme...totalni raspašoj( u pozitivnom smislu). samo im fali aparat za kondome u wc-u.ko srednja škola..a lova...ok ak si student
Pin'joor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 17:32   #57
i da...plakao sam tri mjeseca nakon što sam našao "ozbiljniji" posao... malo mi je falilo da se vratim...al jebiga...godine idu a meni treba kreditna sposobnost
Pin'joor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:13   #58
evo ja radim u callcentru-u i uglavnom zasad sam zadovoljan(iako radim manje od mjesec dana) uglavnom radno vrijeme 8 sati, od toga imaš 1 i 15 min pauze. satnica osrednja, ali nežalim se pošto sam student. u toplom sam, sjedim, i moram ponavljati iste stvari cjeli dan. kad mi korisnike jebe mater jebem i ja njemu i poklopim mu slušalicu. imamo "naputak" da takve možemo odjebati.

ali nije za dulji period to definitivno. pogotovo zbog fizičkog zdravlja
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 13:59   #59
Cool Studenti u transcomu

Prošli tjedan sam bio na razgovoru u transcomu i evo danas su me nazvali i javili da sam prošao te da cu ici na mislim 2 tjedni trening(koji je plaćen - pola satnice). Reći ću samo ono glavno što ovdje vjerojatno sve zanima a to je plaća . Za nijemce (oni koji rade sa njemačkim strankama kao call agent) je satnica 23kn,radi se 8 sati,nočni rad se naravno plaća,netto iznos plaće je 3.300kn mjesečno ali isto može biti i više ako ostvariš up&cross bonuse,uskrsnica,božičnica.Dakle sve je uredno plaćeno.
Neki su napisali kako im je plača manja...jeste i to onima koji govore odnosno rade na hrv. jeziku.
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 20:39   #60
Jedan poznanik mi je ispričao o razgovoru za posao u Transcomu. Istina, bolje prođu studenti plaćeni po satnici od zaposlenih na ugovor. Objašnjenje je bilo jer plaćaju doprinose. Plaća je bila između 2.000 kn do 2.500, ne sjećam se točno. Dodatak na osnovni iznos su noćne smjene, vikendi. Da, rad na hrvatskom jeziku.
erosa_salvahe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.