Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2007., 00:43   #21
Quote:
daze kaže: Pogledaj post
Ronaldinho, još jedan precijenjeni Brazilac iliti 2-season wonder.
a jel se sjećaš možda kako je barca stajala prije nego je ronaldinho stigao i ko ih je sljedećih par sezona SAM nosio (dok mu se nije messi pridružio)...
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 00:51   #22
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
a jel se sjećaš možda kako je barca stajala prije nego je ronaldinho stigao i ko ih je sljedećih par sezona SAM nosio (dok mu se nije messi pridružio)...
Sjećam se ja puno toga, jer na svakom koraku čitam samo o njemu. Kad je kakio, kad je piškio...

Koja Kosorica, ovaj iskače i iz WC školjke.
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:08   #23
Quote:
daze kaže: Pogledaj post
Sjećam se ja puno toga, jer na svakom koraku čitam samo o njemu. Kad je kakio, kad je piškio...

Koja Kosorica, ovaj iskače i iz WC školjke.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:11   #24
koju staru formu?jebale vas novine
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 15:07   #25
Quote:
dragan88 kaže: Pogledaj post
Propali slucaj, cips ga je sjebao

postat ce DEBELI RONALDINHO
ko RONALDO
dava_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:36   #26
Kakav cips? Budalastine! Covjek se nabelajio kad je poceo motati Rajkardovu kcer...
__________________
... hodi da ti ciko nesto da ...
the_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 12:27   #27
Quote:
dava_2 kaže: Pogledaj post
ko RONALDO

Svi govore Ronaldo vaki, ronaldo naki, ali ronaldinho još nije ono što je ronaldo bio, i nikad neće biti bolji od ronalda, to je činjenica!!!
The coek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:38   #28
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
Manjak motivacije uzrokovan cinjenicom da je osvojio bas sve sto se moze. Rekao bih da danas igra pametnije nego prije, sto ne mora znaciti da igra i bolje. Uostalom, u Barceloni vise ne mora sve sam vuci, pojavio se Messija koji je pola tereta odvukao na desno krilo.
Slažem se sa svime navedenim...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 17:56   #29
Može.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 21:54   #30
Ronaldinho

Ovako ljudi ja mislim da je taj covjek u kurcu.
Vise ga nemrem smisliti pa me zanima vase mišljenje o njemu,tek da vidim što ljudi misle o tom brazilcu!!!!!!!!!!
Duko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 22:20   #31
Sad mnogima ide na zivce pa zaboravljaju da je prije par sezona bio stvarno uvjerljivo najbolji igrac svijeta. Sto god se dogodilo s Ronaldinhom dalje, treba imati respekta prema njemu.
Ipak, mislim da je vrijeme za njega da krene dalje. Izgubio je motivaciju - je li stvar u zasicenosti klubom ili ima osobne probleme, ne znam, ali mislim da je bolje i za njega i za klub da promijeni klub.
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 22:46   #32
Priča kao Adrianova, bar se čini
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:11   #33
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
Priča kao Adrianova, bar se čini
Tandem Adriano - Ronaldinho, bez imalo srama mogu doć na Rokić i okušat se s najvećima
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:25   #34
usporedbe ronaldinha i adriana su nepotrebne jer adriano u svojim najboljim danima nije bio ni sjena ronaldinha u najboljim danima...
zapravo nikad nije postojao igrač koji je pokazivao igre koje je pokazivao ronaldinho u najboljim danima
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:30   #35
Serite vi po Ronaldinhu, al evo primjer, jel se sjeca iko kad je barca dobila 0-3 na bernabeu (ronaldinho x2) , i kad ronaldinho izlazi sa terena bila je zamjena i pljescu mu realovi navijaci... pa neznam jel se to desilo u povjesti nogometa al toliki rivali real-barca....
Sta je je, ronaldinho sada igra kako igra, LOSE... ali zasto igra lose? zato jer od njega svi ocekuju da leta terenom,dribla kao sto je to radio proteklih sezona... Prosla sezona, svi govore ronaldinho kurac ronaldinho ovo, ronaldinho ono, kad ronaldinho zabio 20 i nesto golova u primeri , i imo nesto manje asistencija... Neznam, mozda se ja varam, ali mislim da ronaldinho jos nije gotova prica... on moze !!!
__________________
Barca hasta la muerte !!!
AnTiMaDrIdIsTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:37   #36
Quote:
AnTiMaDrIdIsTa kaže: Pogledaj post
Serite vi po Ronaldinhu, al evo primjer, jel se sjeca iko kad je barca dobila 0-3 na bernabeu (ronaldinho x2) , i kad ronaldinho izlazi sa terena bila je zamjena i pljescu mu realovi navijaci... pa neznam jel se to desilo u povjesti nogometa al toliki rivali real-barca....
Sta je je, ronaldinho sada igra kako igra, LOSE... ali zasto igra lose? zato jer od njega svi ocekuju da leta terenom,dribla kao sto je to radio proteklih sezona... Prosla sezona, svi govore ronaldinho kurac ronaldinho ovo, ronaldinho ono, kad ronaldinho zabio 20 i nesto golova u primeri , i imo nesto manje asistencija... Neznam, mozda se ja varam, ali mislim da ronaldinho jos nije gotova prica... on moze !!!
aj bogati o cemu ti laprdas

kakve veze ima sta sz njemu realovi navijaci pljeskali

pitanje glasi moze li vratiti staru formu

on je sam kriv zbog svoje igre i njegova prica je zavrsena jedinao ako se u mnogocemu ne promijeni jer najprije treba ic na trening,njegova igra je bila lose jer covijek nije bio na 80% treninga izmisljajuci raznorazne ozlijede a ubiti se doma trijeznio od ludih provoda

mislim da nema vise se sta rec,on ako se misli vratit nogometu on mora krenut na treninge a ne doc na njih par i za*ebavat se na njima

prica o njemu ovdje zavrsava
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:50   #37
neće se nikad vratit, vjerujte vi meni.
btw brojeve lotta dajem na PM.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:54   #38
Quote:
stefbbb kaže: Pogledaj post
aj bogati o cemu ti laprdas

kakve veze ima sta sz njemu realovi navijaci pljeskali

pitanje glasi moze li vratiti staru formu

on je sam kriv zbog svoje igre i njegova prica je zavrsena jedinao ako se u mnogocemu ne promijeni jer najprije treba ic na trening,njegova igra je bila lose jer covijek nije bio na 80% treninga izmisljajuci raznorazne ozlijede a ubiti se doma trijeznio od ludih provoda

mislim da nema vise se sta rec,on ako se misli vratit nogometu on mora krenut na treninge a ne doc na njih par i za*ebavat se na njima

prica o njemu ovdje zavrsava
haha, ne laprdam nego sam reko naprimjer, samo san tio podjsetit na ono sta je on bio...

Ovo dole ispod sto si napisao sve je istina, nazalost... al kazem, ako krene trenirat kao sto je to prije radio iako mu je 28 godina, moze igrati na onom najboljem nivou...
__________________
Barca hasta la muerte !!!
AnTiMaDrIdIsTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:57   #39
Quote:
AnTiMaDrIdIsTa kaže: Pogledaj post
haha, ne laprdam nego sam reko naprimjer, samo san tio podjsetit na ono sta je on bio...

Ovo dole ispod sto si napisao sve je istina, nazalost... al kazem, ako krene trenirat kao sto je to prije radio iako mu je 28 godina, moze igrati na onom najboljem nivou...
dao bog da krene(ne navijam za barcu) ne treninge i vrati formu


ali on ima para ko blata i zasitio se on nogometa

dao bog ali tesko
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 00:06   #40
Vratit ce se u formu. Kad promijeni klub i dodje kod trenera koji je autoritet. Zanima me da li bi Fergusonu ili Capellu propustao treninge.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.