Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2008., 07:50   #61
Quote:
marko32 kaže: Pogledaj post
a kakva osoba mislis da bi bila sklona tome? ludak? il

a ne znam, to mi je nekako stvar odgoja i osobne kulture, da se predstaviš...
luđak je grubo, možda je očajnik bolji izraz
fairy696 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 15:01   #62
ma naravno da se na centrali vide brojevi,samo sto oni te informacije ne daju svakom
dorino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 12:24   #63
da je meni otvarat stare teme......
gogi96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 11:34   #64
re

Quote:
bart_85 kaže: Pogledaj post
SZK to ne može vidit. ni jedna.
Ako ti je netko rekao da se ne može otkriti onda ili ne zna ili laže. Može se. Ali isključivo uz nalog policije. Ako ti zoveš 92 ili 112 sa mobitela u kojem nemaš(!) ni sim karticu, dakle samo s aparatom ako pozivaš hitni poziv mogu te nać ako žele za 2 min.
bio mi frend radio ko operater u t-comu pa rece mi da mi moze sve provjerit.Iskljucit karticu zabranit pozive slusat razgovor..itd i da moze vidit prekriveni broj moze!!!
bmwe60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 21:01   #65
neznam za mreže kod vas ,ali kod nas se jednostavno nazove služba za korisnike i od njih se zatraži da vam se uključi opcija "soclip" koja omogučava prikaz anonimnog broja koji zove,ova usluga se naplaćuje
uskoplje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 13:32   #66
Quote:
uskoplje kaže: Pogledaj post
neznam za mreže kod vas ,ali kod nas se jednostavno nazove služba za korisnike i od njih se zatraži da vam se uključi opcija "soclip" koja omogučava prikaz anonimnog broja koji zove,ova usluga se naplaćuje
gdje to kod vas?
rubinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 11:01   #67
U centrali se brojevi ne vide.
Brojevi su šifrirani na serveru i njima moze pristupiti samo tehnička služba a ne služba za korisnike.
Broj osim preko policije nečeš dobiti.
Za soclip nikad čuo ali je moguće.
HexMaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:20   #68
no ima neko kakvu vezu, nekog operatera u t comu ?
grrrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 13:23   #69
naravno biti će pošteno nagrađen...
grrrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 08:27   #70
Tacno je da se moze otkriti sa SOCLIP, evo pa procitajte:

http://www.elitesecurity.org/t5770-1-SOCLIP
nicolass is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 13:05   #71
A da li to omogućavaju naši davatelji usluga?
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 18:03   #72
ma ljudi meni dajte 300 kn i ja vam sredin to :-)
alexmahone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 19:34   #73
ma mene nitko ne maltrtetira više sa skrivenog broja, jer imam vezu u t-mobilu i saznam za manje od 12h ko me zvao s skrivenog i onda kad doznam onda ga pošaljem u 3 pm i više ne zove...
X-plorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 09:00   #74
Da riješimo još nešto ovdje - za ovo što se hvalite da vam je "netko" iz T-Com, T-Mobile-a, VIP-a i slično dao podatke o tome tko Vas je zvao sa skrivenog borja je prvo i osnovno velika laž...
Zašto? Zato jer operateri u Službama za korisnike ne vide takve podatke već se takvi podatci vide samo na centrali koje nitko ne smije dobivati osim eventualno policije uz zahtjev...
Drugo da li Vi ljudi znate da svaki operater u Službi za korisnike mora potpisati ugovor o tajnosti te da ako ga prekrši odgovra krivično i novčano? Pa dajte si Vi svi zajedno malo zaključite tko je dovoljno glup da nekom svom "prijatelju" daje takve podatke??!!
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 23:11   #75
netko me gnjavi s 091 broja

i naravno broj nije u vipovom imeniku, mislim da nas vise gnjavi a ne znam dal bi se policiji dalo s tim zezat...ne vidim drugo nego da promijenim broj....
cioccolatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 03:23   #76
Ljudi,

vec sam bezbroj puta pisao o tome... Skriveni broj nikako ne mozete otkriti.

Razlog tome je sto kada netko ukljuci opciju sakrivanja broja, njegov broj je poslan centrali, jer se poziv vrsi preko davatelja usluge, i oni ga imaju zabiljezenog, ali se broj pri odlasku iz centrale u mobitel koji se zove brise, i nema ga vise, tako da ga ne mozete otkriti sa nikakvim presretacima, programima i slicno, ne mozete. Jedini moguci nacin je da ga saznate preko davatelja usluge, a to cete moci samo preko policijskog naloga; davanje brojeva iz centrale "preko veze" je ilegalno i protuupravno i rijetko ce si koji operater to dopustiti, jer gotovo je sigurno da ce taj operater biti otkriven, jer ako uopce ima pristup tom odijelu skrivenih poziva, mora unijeti svoju lozinku i korisnicko ime u sistem, a onda to sve skupa sa vremenom ostaje zabiljezeno, a to se prati od strane nadleznih osoba, a onda je taj nagrabusio, ne samo da ce dobiti otkaz vec ce sutradan dobiti 5 poziva na sud zbog krsenja zastite identita, narusavanja ugleda tvrtke, zloupotrebljavanja pozicije i tako dalje, tako da to slobodno zaboravite.

Druga stvar. Razlog zvanja.
Ako vas netko nazove pa suti, jednostavno odlozite mobitel, on placa poziv.
Ako vam netko pocne pricati nekakve besmislene nebuloze ili slicno, napravite isto to.
Ako netko pocne prijetiti, bilo laksim ili tezim prijetnjama, zovite policiju i kazite im to, ne operatera jer ce vas i on preusmjeriti na policiju.
Ako vas netko opsjeda sa pozivima 0-24, ukljucite opciju odbijanja poziva sa skrivenog broja ili se javite pa odlozite mobitel, opet on placa; ili jednostavno mozete preusmjeriti pozive sa skrivenog broja na neki broj koji ce si dobro zapamtit, recimo na krim policiju ili na neku od skupih sex telefonskih linija.

I to je to
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 15:42   #77
da bravo pametan si ko tele.. ahhahah
da preusmjerim pozive na neku skupu sex liniju??? znas ti da to placa onaj koji preusmjerava, a ne onaj ko tebe zove...
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 21:54   #78
Svaki od operatera može znati (i zna!) sve odlazne i sve dolazne pozive za svaki od brojeva, pitanje je samo na koji način to doznati, tj. ista je procedura za legalno saznanje kod svih njih, a ista je i za ilegalno, a ovisi o tome imaš li nekoga iz onog malog kruga ljudi kojima su dostupne te informacije ili ne.

Normalno je da znaju sve podatke, samo ih ne prikazuju prema van, jer je sam potrošač tako tražio, ali oni znaju; ako zbog ničega drugoga, a ono zato da znaju kome skidati sa računa ili kome naplatiti taj odlazni poziv koji nekoga maltretira... znači, netko to SIGURNO zna, ostalo su problemi druge vrste...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 23:36   #79
Quote:
luka_08 kaže: Pogledaj post
da bravo pametan si ko tele.. ahhahah
da preusmjerim pozive na neku skupu sex liniju??? znas ti da to placa onaj koji preusmjerava, a ne onaj ko tebe zove...
Znaci ja sad mogu nazvati jednu od njih i necu platiti ni lipe
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 19:51   #80
ne, ako preusmjeris na nesto skupo (6.82kn npr) on će platiti kao da priča s tobom, a ti češ platiti kao da pričaš s tim skupim (recimo sex linija 6.82 kn/min), iliti jednostavnije obadvoje plaćate (ali ti više u ovom slučaju)
luka_08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.