Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2007., 15:40   #261
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Oni tvrde da je roba autenticna. Dolje nize imas popis njihovih web stranica, pa i talijanske web stranice. Koriste i druge stokiste kao dobavljace i mislim da ujedinili mnoge stokiste kao ponudu na svojim stranicama. Dakle, njima nije cilj da prodaju fake robu, vec da po solidnim cijenama nude neprodanu robu drugih dobavljaca. Sasvim korektno i uobicajeno poslovanje. Tvoje je samo da na stranicama trazis cim bolju ponudu.

Slobodno javi iskustva ako jos nesto kupis kod njih. Ipak nema brige oko dodatnih troskova.
Pa ne prodaju neprodanu robu drugih dobavljača s obzirom da imaju uglavnom nove stvari,identične onima koje se trenutno prodaju u dućanima..cijene se nešto veće nego u Italiji,a identične onima u HR. Prednost je što imaju puno bolju ponudu nego kod nas,a cijena je ista jer nema dodatnih troškova i još ti dostave na kućna vrata..i naravno povoljnije je ako imaju snižene proizvode...garantiraju autentičnost svih proizvoda!

evo danas sam ih kontaktirao,odbio sam vratit kupljeni proizvod i objasnio da ubuduce kupujem proizvod ne samo zbog izgleda na slici, već zbog svega navedenog u opisu,što uključuje sastav materijala,zemlju porijekla,itd...sve ono što je navedeno u opisu mora odgovarat primljenoj pošiljci,ako ne odgovara ma i jedna stvar, onda to nije ono što sam naručio...obvezali su se kontaktirat tehničku podršku i ubuduće me informirat..nisam siguran da će na site-u mijenjat 'made in Italy' u 'made in romania' ili što već za proizvode koji su proizvedeni drugdje...i da, dali su mi kupon u iznosu 50$ kao popust za slijedeću narudžbu...

mnoge brandovi danas imaju tvornice po cijelom svijetu,jasno radi veće zarade..ali eto iz principa neću kupovat ništa rumunjsko,bugarsko,tursko,kinesko..kad za istu cijenu mogu dobit talijansko...ne mogu dva istovrsna proizvoda imat dvije različite cijene,barem je to pošteno,pa nek oni jedan proizvedu na Marsu,drugi u Italiji,ja ću kupit onog u Italiji..i tako dokle god ne kupim neku lošu talijansku stvar
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:54   #262
...evo da i ja zatrazim malu pomoc - imam osjecaj da ce bbc nesto znati

...naime, naisla sam slucajno na ovaj site...vise-manje sve procitala, jasna mi je situacija, cak mogu zivjeti i s cinjenicom da je iz navedenih razloga sve tako jeftino...i naravno, zaljubila sam se u jedan kaput medjutim, moram priznati da me malo strah narucivati, jer nisam sigurna kolika je razina sigurnosti, i kako stvari funkcioniraju s postarinom (kaze da je besplatna, ali to mi je uvijek sumnjivo, pa i ovaj put...) - pa ako je netko narucivao i zna nesto vise (koliko je sigurno-trebam li se brinuti? kakva je zaista kvaliteta robe u odnosu na slike na siteu?), bila bih zahvalna za svaku informaciju
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:41   #263
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
....

...naime, naisla sam slucajno na ovaj site...vise-manje sve procitala, jasna mi je situacija, cak mogu zivjeti i s cinjenicom da je iz navedenih razloga sve tako jeftino...i naravno, zaljubila sam se u jedan kaput medjutim, moram priznati da me malo strah narucivati, jer nisam sigurna kolika je razina sigurnosti, i kako stvari funkcioniraju s postarinom (kaze da je besplatna, ali to mi je uvijek sumnjivo, pa i ovaj put...) - pa ako je netko narucivao i zna nesto vise (koliko je sigurno-trebam li se brinuti? kakva je zaista kvaliteta robe u odnosu na slike na siteu?), bila bih zahvalna za svaku informaciju
Ima dobrih fora na njihovim stranicama. To je kineska firma i usporedjuju cijene originala i svoje puno nize cijene, samo sto im roba, eto, bas i nije original. To si sigurno i sama vidjela u 'faq' poglavlju (prvi odgovor). Tvrde da se roba radi u originalnim tvornicama, od ostataka originalnih materijala. Price za malu djecu.

Na jednom drugom mjestu, medjutim, kazu da ako imas velike narudzbe moras cekati na isporuku 4 tjedna da se narudzba proizvede. Valjda od tih ostataka materijala, he, he. Kazu da, ako roba bas i nije ista kao na slikama, da je problem u tvom monitoru, ali oni se trude da roba bude ista kao na slici.

Narudzba, i transfer preko kreditnih kartica su potpuno sigurni. Koriste jednu veliku kinesku IT kompaniju za obradu karticnih protokola preko Interneta.

Postarina za Hrvatsku za iznose manje od $250 nije besplatna i mogla bi te dosta stajati. Mailom ce ti poslati tracking number od DHL-a ili nekog drugog poznatog kurira. Uvozne dadzbine snosi kupac. Firma nije navedena na BizRateu, pa nije moguce doci do neovisnih recenzija.

Sumnjiva avantura.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 23:45   #264
...da, znala sam da je nesto sumnjivo... kao sto vec rekoh, mene ne brine previse ova 'originalnost' (kaput je svejedno sjajan) ali sve ostalo vec da...hvala ti puno na informacijama
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 00:55   #265
Primio sam mail da će za tri tjedna bit izdani e-kuponi za 70% popusta na neke brandove, navodno i Pradu i da će kuponi vrijediti dva dana...ne smije se propustiti...
trenutno jedini koji vrijedi je 30% popusta na kupnju triju kravata...a kaj će mi sad tri kravate
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 13:43   #266
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Primio sam mail da će za tri tjedna bit izdani e-kuponi za 70% popusta na neke brandove, navodno i Pradu i da će kuponi vrijediti dva dana...ne smije se propustiti...
trenutno jedini koji vrijedi je 30% popusta na kupnju triju kravata...a kaj će mi sad tri kravate


Bolje počni štedit.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 13:57   #267
Question bok

čuj zanima me kak izabereš dobar broj šuza, ja sam si napikirala jedne guccieve ali me ful strah ih uzet jer kaj ću ak mi budu pre male, ili pak prevelike

mini-me123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 14:00   #268
Quote:
mini-me123 kaže: Pogledaj post
čuj zanima me kak izabereš dobar broj šuza, ja sam si napikirala jedne guccieve ali me ful strah ih uzet jer kaj ću ak mi budu pre male, ili pak prevelike

daj molim te pošalji odgovor privatno jer još dugo neću biti tu
mini-me123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 18:07   #269
Quote:
mini-me123 kaže: Pogledaj post
čuj zanima me kak izabereš dobar broj šuza, ja sam si napikirala jedne guccieve ali me ful strah ih uzet jer kaj ću ak mi budu pre male, ili pak prevelike

nosim inače 44-45,ali Prada i Gucci su mi sve br.10,pa uvijek odaberem taj broj...bilo bi najbolje da odeš u dućan u Zg i probaš dva,tri modela Guccijevih cipela,pa ako ti odgovaraju za sve troje isti brojevi,naručiš taj broj...
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 20:47   #270
Smile

ja bih kulila čizme na ebayu oko 2000kn kak to ide s carinom i pdv????fala
gangsta-love is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 17:37   #271
Quote:
gangsta-love kaže: Pogledaj post
ja bih kulila čizme na ebayu oko 2000kn kak to ide s carinom i pdv????fala
U pravilu se na pošiljke s ebaya ne plaća ništa. To se vodi kao da ti privatna osoba šalje. Jedino ako oni ne naznače da šalje firma. Onda plaćaš 10-14% carine i 22% poreza.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 13:14   #272
@black man, ti kuponi za popust ce vrijedit samo za one koji su vec kupovali kod Raffaella ili kak to ide?, ja planiram kupit neke stvari kod njih pa me zanima kako se moze doc do tih kupona

u biti budem i tako kupio i tako npr Diesel-ice za 144$ mmm, alc ako mogu doc do veceg popusta zas ne
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 15:17   #273
Smile

Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
U pravilu se na pošiljke s ebaya ne plaća ništa. To se vodi kao da ti privatna osoba šalje. Jedino ako oni ne naznače da šalje firma. Onda plaćaš 10-14% carine i 22% poreza.

a sto ako kupim preko e-bay-a ali oni imaju i swoju trgowinu tako nesto...
(narucih majicu koja mi skupa sa postarinom dodje oko 150 kn)
kako se na carini odnose prema tome...

thanx
Black Countess is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 19:57   #274
Thumbs up Raffaello network rulzz!!

samo da recem da je i meni stgla posiljka sa Raffaella, majica i rabatinke, skupa 429$ sa postarinom, snizeno preko 50% u prosjeku, pogodio sam i velicinu, istina za rabatinke sam isao ne blef, ma super!! bez carine, PDV-a, kako su mi i rekli u mailu koji sam poslo za svaki slucaj, sada samo kod njih kupujem, btw trenutno imaju odlicne popuste na dosta artikala, i preko 70%, IDEMO DALJE
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2007., 10:32   #275
Molila bih savjet vezano uz ovu stranicu. Kak je moguće da su tako niske cijene? Da li je već netko naručivao možda?
www.goodshunt.com
Babydoll84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 01:26   #276
ovako, ovo je pitanje za bbc-a a i za sve koji znaju odgovor..
veliki sam zaljubljenik u americke brendove i bas sam nasla savrsene cizme na www.shopkitson.com
e sad..cizme su cca 80 dolara i imaju shipping u hrvatsku i sad bi to mene doslo standardnom dostavom koja ukljucuje porez i sve oko 1200kn sto i nije puno jer bi to kod nas bilo 2000kn ALI jel to znaci da ja ne moram vise nista platiti?

ima neka fora, pise na njihovoj stranici da je moguc international shipping za sve americke firme u sve zemlje na vasa kucna vrata...al nekak sam sva smuvana il je tekst smuvan pa mi nije sve najjasnije...
aj bbc usluga - objasni!!!!!!!
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 01:29   #277
Quote:
Babydoll84 kaže: Pogledaj post
Molila bih savjet vezano uz ovu stranicu. Kak je moguće da su tako niske cijene? Da li je već netko naručivao možda?
www.goodshunt.com
to je ko neka vrsta e-baya... stvari nisu skupe jer su fejk
nebi bas tamo kupovala
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 01:35   #278
Samo jedan savjet za kupnju preko ebaya...kontaktirajte prodavaca...i recite mu da na paket stavi etiketu "gift" i neku nisku cijenu...25 eura...garantirano prolazi bez carine...
-Casual- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 13:20   #279
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
.....ALI jel to znaci da ja ne moram vise nista platiti?

ima neka fora, pise na njihovoj stranici da je moguc international shipping za sve americke firme u sve zemlje na vasa kucna vrata....
Dobro si sve napravila i razumijela. Uobicajeni nacin poslovanja sa US firmama koje ne dostavljaju u Europu.

Da, ako odaberes opciju slanja posiljke s unaprijed placenom carinom dobit ces paket bez ikakvih dodatnih troskova. Objasnjenje za to imas na ovom topicu u postu 226, a kako u praksi funkcionira u postovima 233 i 248.

Dakle, u procesu narudzbe moras odabrati 'International Shoppers Checkout' i dolazis na stranice te firme koja ce za tebe obaviti narudzbu i dostaviti je u Hr. (jer u Kitsonu katu: - 'At the present time, we are only shipping to the United States').

4 - 12 radnih dana (pon - petak) traje dostava od 'Kitsona' do 'International Checkouta'.
4 - 8 radnih dana traje dostava od 'International Checkouta' do tvog stana.

Ako im nesto nije jasno oko tvoje kreditne kartice mogu te traziti da:
'Present copies of the original credit card, photo ID and credit card statement including billing address'.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 13:50   #280
za kitson mi je jasno al onda sam otisla na stranicu od nordstroma i ponovila isti postupak no tu nema za international shopperse chekout. sta ja onda moram copy paste sifru artikla na onu web stranu za to..hm..bojim se da nes ne smuljaju...
jel onda isplativije zamolit nekog u americi (od prijatelja) da naruci u moje ime sebi doma pa mi posalje sve to sta bi ja htjela paketom u hrv bez etiketa i original kutija?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.