Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2017., 19:37   #6621
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Vjerujem da nije bome sreca pa jos seks nisam ni imao pa nemam takvih briga
onda nek ti se ne žuri, savjet
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 19:39   #6622
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
onda nek ti se ne žuri, savjet
Vjerujem da je al sta ces znatizeljan, pa znatizeljan pa si sve vise razmisljam da probam sto prije
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:59   #6623
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
nikom vi ne dajete nista
Baš to..x puta sam već čuo tu izjavu u kontekstu m-ž odnosa i uvijek mi je zvučalo prejadno..pa nije pička nešt što se daje jer eto, neko joj se svidio, il šta već, pa mu žena pičke dala
__________________
H-TSCH
Wastedyears is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 14:58   #6624
Quote:
Hater kaže: Pogledaj post
DOBILA SAM JUČER. Cijelih 15 dana psihičke torture.

Tko bi rekao da ću se ikad veseliti ovim grčevima ovoliko.

Imam zakazano kod ginekologa krajem sljedećeg tjedna, otići ću svejedno na pregled.

Nisam trudna weeeee :klap:
Odlično! Drago mi je zbog tebe!
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 17:41   #6625
Riješena dilema. Ubuduće zaštitu opet i bez brige
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 13:50   #6626
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Pa sto je najbolje radit prvi put, sto nije, kako curi olaksat sto vise mogu itd itd ?
Prvi put je ionako prevelika trema s jedne i s druge strane. Previše pitanja i treme i premalo opuštenosti. Zato najbolje odradiš da probiješ led, da poslije možete opušteno uživati
LadyVila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:13   #6627
Question Hitno trebam vasa misljenja

Znaci ovako, imam 16 godina i prije nekoliko dana sam imala prvi pravi spolni odnos s deckom koji je 2,5 god stariji od mene. Priznajem da smo oboje bili pripiti, ali on kaze da je cijelo vrijeme koristio kondom. Stvar je u tome da se bojim trudnoce jer ne mogu biti sigurna dal je on svrsio i dal je kondom bio u potpunosti citav ili se mozda nasla koja rupica u njemu. Jos jedan problem je to sto mene uzasno boli donji dio trbuha (ponekad i jajnici), na momente mi postaje vruce, vrti mi se (uz to mi se i zamuti vid) i jednostavno se bojim. Menstruaciju imam vec 3 godine i nikad nisam imala problema s njom, medutim menstruacija mi je zavrsila 17.2.,a ja sam odmah 18.2.imala taj spolni odnos, predugo mi je cekati do iduceg mjeseca da vidim dal cu dobit menstruaciju i zato mi je previse bitno vase misljenje..hvala unaprijed
donab is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:24   #6628
Quote:
donab kaže: Pogledaj post
Znaci ovako, imam 16 godina i prije nekoliko dana sam imala prvi pravi spolni odnos s deckom koji je 2,5 god stariji od mene. Priznajem da smo oboje bili pripiti, ali on kaze da je cijelo vrijeme koristio kondom. Stvar je u tome da se bojim trudnoce jer ne mogu biti sigurna dal je on svrsio i dal je kondom bio u potpunosti citav ili se mozda nasla koja rupica u njemu. Jos jedan problem je to sto mene uzasno boli donji dio trbuha (ponekad i jajnici), na momente mi postaje vruce, vrti mi se (uz to mi se i zamuti vid) i jednostavno se bojim. Menstruaciju imam vec 3 godine i nikad nisam imala problema s njom, medutim menstruacija mi je zavrsila 17.2.,a ja sam odmah 18.2.imala taj spolni odnos, predugo mi je cekati do iduceg mjeseca da vidim dal cu dobit menstruaciju i zato mi je previse bitno vase misljenje..hvala unaprijed
a cuj, nemrem ja znat dal je on nosio kondom i dal je kondom puknuo... mogu ti samo reci da su simptomi koje opisujes vjerojatno samo zivci. ne znam za bol, jer je nisam iskusila, ali ako ti treba malo utjehe, evo je. vjerojatno nisi trudna, mada nista nije sto posto.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 01:19   #6629
Quote:
donab kaže: Pogledaj post
Znaci ovako, imam 16 godina i prije nekoliko dana sam imala prvi pravi spolni odnos s deckom koji je 2,5 god stariji od mene. Priznajem da smo oboje bili pripiti, ali on kaze da je cijelo vrijeme koristio kondom. Stvar je u tome da se bojim trudnoce jer ne mogu biti sigurna dal je on svrsio i dal je kondom bio u potpunosti citav ili se mozda nasla koja rupica u njemu. Jos jedan problem je to sto mene uzasno boli donji dio trbuha (ponekad i jajnici), na momente mi postaje vruce, vrti mi se (uz to mi se i zamuti vid) i jednostavno se bojim. Menstruaciju imam vec 3 godine i nikad nisam imala problema s njom, medutim menstruacija mi je zavrsila 17.2.,a ja sam odmah 18.2.imala taj spolni odnos, predugo mi je cekati do iduceg mjeseca da vidim dal cu dobit menstruaciju i zato mi je previse bitno vase misljenje..hvala unaprijed
Po tvom pisanju se već da skužiti kako si ti nespremna ušla u spolne odnose. Da ne pričam o tome da ste bili pripiti a prvi vam put

Jedino ti preostaje da sačekaš ili uzmi test za trudnoću pa provjeri.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:19   #6630
Evo prvo iskustvo i prvi zaključak
"dok si pijana ne sexsaj se"
😂😂😂😂😂

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
maiky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 12:52   #6631
Quote:
Domaaagoj kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je al sta ces znatizeljan, pa znatizeljan pa si sve vise razmisljam da probam sto prije
Ako sam dobro skuzila, imas DOBRU prijateljicu kojoj si vise nego samo prijatelj, jel. I sad ona zeli cekati sto zapravo razumijem jer niste u vezi i udaljeni 600 km. Tebi je to svjedno jer si samo mlad muskarac koji je znatizeljan i zeli isprobati seks. Jesam pogrijesila?

E sad, ja sam uvjerenja, da svatko moze hebat ukoliko ima pravi pristup.

Moj savjet: budi sarmantan, strpljiv, ne sili ju u nista. Nema nista gore neg o kad ti netko kvoca svako malo :a bumo danas? a bumo danas? No, pa kad bumo?

E ako sad zelis konkretnu taktiku onda sorry, ne mogu tako javno iznositi detalje jer ce se svi poceti jebavati
pikabooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:03   #6632
Zdravo,ne znam da li na dobrom mjestu postavljam post ali nadam se da jesam na pravom mjestu..
Momak sam,21 godina,22 godina na putu.Uopste se ne osjecam nimalo kao da imam toliko godina ali to nije moja tema.
Naime za sebe mislim da sam aseksualan..
Ocajan sam,svakim danom sve vise i vise i vise...Ne vidim svrhu svog zivota uopste zbog svih stvari i samo zelim da nestanem.Sto opet nije tema a ja duzim tako da se izvinjavam..

Tokom svog zivota NIKADA nisam bio zaljubljen.NIKADA mi se nijedna osoba nije svidjala.Nikada nisam sebe dok sam fantazirao o seksu zamisljao sebe u tome seksu(okej mozda jesam malo)..Nikada ali nikada mi se nije desilo da kada hodam gradom da ss zagledam u nekoga i kazem kako dobro izgleda a kamoli da me seksualno privuce.
Za vezu sam imao potrebu da ne budem sam.Jer ne zelim biti sam ali nikada nike to bila ona potreba koju inace ljudi imaju...
Svaki dan razmisljam o svome neseksualnom zivotu i kako nisam bio u vezi i kako me niko ne privlaci i to me ubija...
Svjestan sam da necu imati seks.
Ne samo zato sto me niko ne privlaci i cisto sumnjam da hoce u buducnosti nego je jednostavno previse toga u mojoj glavi da bi do tog seksa doslo..
Ne mogu cak zamisliti da me neko dira sad vise...Cesto i razmisljam da li bi me neciji dodir napalio uopste...

Da li neko isto osjeca sto i ja?Da li mislite da sam aseksualan?Vase misljenje?
ForumskiForumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 01:36   #6633
Quote:
ForumskiForumas kaže: Pogledaj post
Zdravo,ne znam da li na dobrom mjestu postavljam post ali nadam se da jesam na pravom mjestu..
Momak sam,21 godina,22 godina na putu.Uopste se ne osjecam nimalo kao da imam toliko godina ali to nije moja tema.
Naime za sebe mislim da sam aseksualan..
Ocajan sam,svakim danom sve vise i vise i vise...Ne vidim svrhu svog zivota uopste zbog svih stvari i samo zelim da nestanem.Sto opet nije tema a ja duzim tako da se izvinjavam..

Tokom svog zivota NIKADA nisam bio zaljubljen.NIKADA mi se nijedna osoba nije svidjala.Nikada nisam sebe dok sam fantazirao o seksu zamisljao sebe u tome seksu(okej mozda jesam malo)..Nikada ali nikada mi se nije desilo da kada hodam gradom da ss zagledam u nekoga i kazem kako dobro izgleda a kamoli da me seksualno privuce.
Za vezu sam imao potrebu da ne budem sam.Jer ne zelim biti sam ali nikada nike to bila ona potreba koju inace ljudi imaju...
Svaki dan razmisljam o svome neseksualnom zivotu i kako nisam bio u vezi i kako me niko ne privlaci i to me ubija...
Svjestan sam da necu imati seks.
Ne samo zato sto me niko ne privlaci i cisto sumnjam da hoce u buducnosti nego je jednostavno previse toga u mojoj glavi da bi do tog seksa doslo..
Ne mogu cak zamisliti da me neko dira sad vise...Cesto i razmisljam da li bi me neciji dodir napalio uopste...

Da li neko isto osjeca sto i ja?Da li mislite da sam aseksualan?Vase misljenje?
Pa da sličan sam i ja, samo ja ne mislim da sam aseksualan. Samo nikada nisam imao priliku... Razmišljam često o svemu tome i bilo bi mi drago kada bi se sve to dogodilo, ali eto, nije tako, život je išao drugim putem... Ja nikada nisam zalazio u klubove ni barove gdje se skuplja ekipa, tako da...

Nije kraj svijeta, ali smatram da bi svatko trebao proći te prve ljubavi, prvi seks i sve emocije još u ranijim (teen ili kad svatko osjeća da treba i želi) danima, a ne da bude uskraćen u tome, jer je to onaj "zdravi" put, pogotovo što se tiče psihe pojedinca. Mislim da je nešto slično o tome pisao i Sigmund Freud.......

Iako sam ja nešto stariji od tebe.

Pozdrav, W.
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:49   #6634
ja sam izgubio nevinost sa 25 god. s kurvom u hamburgu, dok je moja trenutna bolja polovica bila djevica sve do nedavno u 22.god zivota...
bio je to seks bez zastite i mislim (zapravo znam) da mi je sok skliznuo niz njen uski grlic dok sam je probijao... ona jadna neiskusna nije bila ni svjesna... sada trazim po netu i gledam dali sam mozda "pogodio" njene neplodne dane...
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 23:00   #6635
Quote:
donab kaže: Pogledaj post
Jos jedan problem je to sto mene uzasno boli donji dio trbuha (ponekad i jajnici)
Nemoj sjediti na hladnom betonu. Dobiti češ hemoroide. Cugu izbjegavaj. Ako imate ulaz za bjelundaru od 800 kn gram. To će biti to.

Eto. Lp
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 19:11   #6636
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Nemoj sjediti na hladnom betonu. Dobiti češ hemoroide. Cugu izbjegavaj. Ako imate ulaz za bjelundaru od 800 kn gram. To će biti to.

Eto. Lp
100 eura beton i škripe zubi dok ne ispadnu!
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 00:20   #6637
Pozdrav ljudi! Muci me jedna stvar pa imam pitanje za muške forumše. Bez zajebancije molila bih.
MrRight is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 08:57   #6638
Quote:
MrRight kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Muci me jedna stvar pa imam pitanje za muške forumše. Bez zajebancije molila bih.
Pa pitaj?
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 18:07   #6639
Koliko mislite da treba biti u vezi prije nego sto se dogodi taj prvi put?
Lily Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 18:13   #6640
Kad su obje osobe spremne?
Kakvo pitanje takav odgovor.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger