Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2010., 18:08   #41
krivo napisala, mislila sam ono plaćanje po osobi. jer ima plaćanje po osobi i po stazi. i ispravak, ide nas 8. dakle, što da radimo? idemo prvi put pa smo idioti totalni
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 18:13   #42
Quote:
abba kaže: Pogledaj post
igrate jedan iza drugoga, prema redu kojim ste upisali vaša imena. mislim da može max. 4 igrat na stazi tj. 4 imena stane na onaj ekran. nas je bilo 10ak pa smo igrali u parovima. malo je gužva, ali nama nije smetalo. dogovorite se
Bila si u cityu?

Može još malo informacija?Cijene i jel treba nešto posebno osim sportske odjeće?
Nikako da odem!!!
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 18:21   #43
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
krivo napisala, mislila sam ono plaćanje po osobi. jer ima plaćanje po osobi i po stazi. i ispravak, ide nas 8. dakle, što da radimo? idemo prvi put pa smo idioti totalni

A možda onda da ipak uzmete 2 staze jer ovako ćeš baciti kuglu čitava 3 puta Šalim se, ali ne odveć

Staza u petak navečer, na sat vremena, je 170 kuna. Plus 10 kn za cipele (po osobi). Inače, možda cijena ima negdje na netu, ali ja ne bih znala... Samo znam da je radnim danom jeftinije nego vikendom, i ranije tijekom dana je jeftinije nego uvečer. Kak sam helpful

Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
...Cijene i jel treba nešto posebno osim sportske odjeće?
Sportska odjeća i nije tak nužna. Traperice will do just fine Samo eto ponesi čarape da ne moraš kupovat neke jednokratne jer ne bih se kladila na udobnost istih

I da, cipele su im presmiješne, ali (meni bile) dosta ugodne.
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 18:27   #44
Hvala Bahata

Znači bila si

Ma mi se dogovaramo ko gladni nekaj radit

Mislila sam ići u tjednu,jer izbjegavam vikend zbog gužve
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 18:48   #45
Bila sam

Evo baš sam našla njihovu stranicu i gledam cjenik. Tu sve možete naći: ljink
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 19:54   #46
Quote:
La Bahata kaže: Pogledaj post

A možda onda da ipak uzmete 2 staze jer ovako ćeš baciti kuglu čitava 3 puta Šalim se, ali ne odveć
ma nek uzmu jednu stazu. izmjene idu brzo, a ko zna i dal će im se svidjeti. za početak im je to dovoljno. dok ne dobiju upalu mišića guza


Quote:
La Bahata kaže: Pogledaj post
I da, cipele su im presmiješne...
super su

gwen obavezno probaj meni je kuglanje i dalje puno bolje, ali nije ni ovo loše, malo za promjenu
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 21:14   #47
Da malo vratimo temu natrag...

Jel bio neko u zadnje vrijeme u West Gateu na kuglanju? Zanima me kak stoje cijene al nemogu nac nigdje na netu pa ak ima neko informaciju bio bi mu zahvalan
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 21:32   #48
Imaju cjenik na stranici:

http://www.citybowling.hr/main.html
outlaw9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 19:06   #49
Bowling kod Citya je zatvoren..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 12:52   #50
Ponovno radi..nakon 2 sata igre lagani muskul fiber u lijevom guzu i desnom tricepsu
oktalz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 20:53   #51
Quote:
oktalz kaže: Pogledaj post
Ponovno radi..nakon 2 sata igre lagani muskul fiber u lijevom guzu i desnom tricepsu
nemoj zezat meni nikad nikaj ni nakon više sati....
concordi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 00:54   #52
Ubile me i žirafe
oktalz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 21:09   #53
Znači radi onaj kod City Centra? Jesu li te cijene po osobi ili po stazi?? Imam neugodno iskustvo iz Budimpešte, rečeno je da sat vremena dođe nekih 50ak kn, a na kraju platili 500injak
__________________
...hip hop is all about feelin' and flow...
kishaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:32   #54
Jeli bio ko u arena centru?kakvi su dojmovi?
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:44   #55
Arena centar je po meni odličan cijena pića su previsoke i ne isplati se popit piva dok kuglaš, al sve ostalo je oke..
Bili smo par puta, uvijek u tjednu, u satima kad je 50kn sat vremena, i po tome se isplati. WG je puno lošiji, a u onoj kraj CCO nisam bila..
Definitivno bi mi bilo preskupo išta iznad nekih 70 kn po satu, jer obično nas ide oko troje pa kad se to sve zbroji i podijeli + cuga i cipele najviše 35 kn, i to je čist oke, može se češće otić.. Tu gledam vikendom i navečer su cijene po 120-130 i više kuna, što se možda isplati ako ide neka veća ekipa, al onda nemaš puno prilika kuglati što je ubiti poanta

Sve u svemu od Arene i Wg-ta mi je bolja Arena, al u WG je oke otić kad imaju ko npr danas free bowling ponedjeljkom, ili besplatno za cure, il extra pola ili sat vremena i sl.. sjedneš na njihov bus i za 20 min si tamo
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:57   #56
Jel studenti imaju popust u Areni ili kod City Centra?
black chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 13:59   #57
di na bowling/kuglanje

Nakon dugo vremena sam odlucio s drustvom ici na bowling/kuglanje. Di je najbolji (citaj "najjeftiniji") bowling u Zagrebu?
horvat380 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 15:20   #58
Westgate
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 13:49   #59
Jedan od frendova je bio na kuglanju kod City-a (bowling croatia, prije bowling 300) i dobio je nekakav XXL kupon. Da skratim... 2h bowlinga (jedna staza), cipele za 6 osoba, jumbo pizza i 3l piva za 285 kn, u terminu po izboru... i nije daleko od grada.

Jedino je malo nepregledno kad dolazis, jer se rekalama s ulice skoro pa ne vidi. parkirali smo isprede City Centera, da bi saznali da oni imaju garazu besplatno parkiranje. Brijem da imaju najveci centar u HR, 32 staze i 4 za klince, a s ulice izgleda sve puno manje....

westgate mi je predaleko, posebno ako popijem koje pivo
horvat380 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 14:25   #60
Quote:
horvat380 kaže: Pogledaj post
Jedan od frendova je bio na kuglanju kod City-a (bowling croatia, prije bowling 300) i dobio je nekakav XXL kupon. Da skratim... 2h bowlinga (jedna staza), cipele za 6 osoba, jumbo pizza i 3l piva za 285 kn, u terminu po izboru... i nije daleko od grada.

Jedino je malo nepregledno kad dolazis, jer se rekalama s ulice skoro pa ne vidi. parkirali smo isprede City Centera, da bi saznali da oni imaju garazu besplatno parkiranje. Brijem da imaju najveci centar u HR, 32 staze i 4 za klince, a s ulice izgleda sve puno manje....

westgate mi je predaleko, posebno ako popijem koje pivo


Bok!

Daj mi reci kakav je to XXL kupon? Jel još vrijedi ponuda? Kako se dobije? Baš sam čitao i zanima me, jer isto planiram s drustvom ići na kuglanje, a to mi se čini jako povoljno. Čuo sam da taj Bowling Croatia ima najveću kuglanu u Hrvatskoj i najbolje opremljenu (što god to značilo). ...e da i zanima me vrijedili taj kupon vikendom?
napoleon1812 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.