Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 02:16   #61
Ajde Sharlotte, iskoristi to do 30-e, poslije ćeš se pitati zašto svi žele pričati samnom i furati neke emocionalne veze.
A ja želim onu riječ koju sam se bojala izgovoriti sa 26 godina....
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 09:13   #62
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Ajde Sharlotte, iskoristi to do 30-e, poslije ćeš se pitati zašto svi žele pričati samnom i furati neke emocionalne veze.
A ja želim onu riječ koju sam se bojala izgovoriti sa 26 godina....
jooj midlajf krajsis, Sharlotte slušaj najbolji savjet jer si ovako uvijek u fazi "stadoh kad je najbolje" neće ti nikada muško dosaditiii
__________________
I just dropped in to see what condition my condition was in

ezekiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:34   #63
Ako baš želiš uhvatiti MUŽA, a ne tipa za divlji cjelonoćni seks...pročitaj link dolje i smršavi 5 kila, muškarci vole zadržati mršavu krhku ženku....
https://www.forum.hr/showthread.php?t=43356
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:59   #64
Osim sto si zaboravio nesto, nije lijepo sto je lijepo, vec je lijepo sto je srcu drago. To sto se ti mozda palis na anoreksicarke, ne znaci da se i svi ostali pale na to .
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:21   #65
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Ako baš želiš uhvatiti MUŽA, a ne tipa za divlji cjelonoćni seks...pročitaj link dolje i smršavi 5 kila, muškarci vole zadržati mršavu krhku ženku....
https://www.forum.hr/showthread.php?t=43356
Hehe...
Ja bih slušao Grahama da sam na tvome mjestu!

A što točno nedostaje tvojem sadašnjem solo statusu? Muškarci te pozivaju da izađeš s njima, dobiješ sex... A bez previše obaveza?!
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:30   #66
Da mi spojimo Samilost sa ovom djevojkom? Dobar i pažljiv, ona nježna orhideja koju ne smiješ ponuditi bananom (voćem) da ne bi doživjela traumu...
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:46   #67
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Hehe...
Ja bih slušao Grahama da sam na tvome mjestu!

A što točno nedostaje tvojem sadašnjem solo statusu? Muškarci te pozivaju da izađeš s njima, dobiješ sex... A bez previše obaveza?!
a to ne kontam, što ima loše u tim"obavezama"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:58   #68
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a to ne kontam, što ima loše u tim"obavezama"
Ne mislim da su obveze loše, ali ako se trenutno ne nudi nikakva veza s punim sadržajem, bolje iskoristiti pola sadržaja.
Shvaćam da ženama to ne imponira kao muškarcima, ali što je tu je.
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:05   #69
Quote:
dada500 kaže: Pogledaj post
svaki PRVI dejt završi poljupcem!?
na prvom dejtu pređeš fitičku barijeru?
pa ok...na sljedećem ide stupanj više - logično.
još ako više pričaš no što slušaš...ili si preživahna...kome to treba za vezu?
fuckfriends i svako sebi.


Quote:
katari kaže: Pogledaj post
ps: dođi na tecaj kod mene u par koraka (kako smisljat di da ga zakopas na dejtu) a ne da ga poljubis
za koliko je polaznika osmišljen tečaj?


evo jedna metoda koju sam otkrila, a učinkovita je u prepoznavanju SHEME:
upoznam dečka vani, sve divno krasno, razmijenimo broj, on odmah šalje porukice, milina
zove na večeru, već sutradan.. malo mi čudno pa odgodim za 2 dana..
opet srcedrapajuće porukice.. postaje mi prečudno i kažem odmah: ako si ti očekivao od mene avanturu ili sex, odmah znaj da nećeš to dobiti!
ne ne, nije on očekivao, krivo sam shvatila poradi nesporazuma koji očigledno nastaju u sms komunikaciji
moram li napomenit da je izmislio da ima probavne smetnje te da mora odgodit večeru
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:14   #70
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post




za koliko je polaznika osmišljen tečaj?

sta imas neke ucenice za mene kad gledas malo lika detaljno, slusas, izvuces neke stvari između redaka u pun kufer stvari se sami izlaju, a da ni ne znaju. i onda kad ti natkelja svasta da te dobije na dejt odes na dejt i onda za svaki slucaj mozes ponjet lopatu u auto jer laže ko lopov
__________________
"jednom vlasnik staforda, zauvijek vlasnik staforda"
katari is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:17   #71
Quote:
katari kaže: Pogledaj post
sta imas neke ucenice za mene
daaaa, sebe
prijavljujem se na tečaj!

Quote:
kad gledas malo lika detaljno, slusas, izvuces neke stvari između redaka u pun kufer stvari se sami izlaju, a da ni ne znaju. i onda kad ti natkelja svasta da te dobije na dejt odes na dejt i onda za svaki slucaj mozes ponjet lopatu u auto jer laže ko lopov.
stvarno bi mi trebala poduka iz navedenog
možda sam prenaivna kao i autorica, pa ne vidim ono očito..
u biti mislim da autorica i ja imamo isti problem: nemogućnost razlučivanja tko želi samo avanturu a tko želi nešto više..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:28   #72
Kako ne vidite kada muškarac želi samo sex?
katari, ne želim ti otet članove-članice tečaja, ali očigledni su oni koji žele samo sex.
Ako se radi o netu, najverovatnije će odmah poslati poruku:
"Imaš li sliku?"
Ako ste vani, najbolji su mi oni uleti gdje dečko uleti curi, dobar ulet, časti pićem, ali nikako ne može sakriti govor tijela! Nekakvo izvijanje tijela, najčešće ruka na boku, jedva se suzdržava ne gledati u grudi... Come on girls! Očigledno je da netko skida pogledom. Ne kažem da zapravo intimni kontakt (ne mogu se sjetiti ni jedne druge pristojne riječi za j...........) nije neki loš znak za početak veze, ali meni se čini da ipak ništa ne treba ići prebrzo!
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:32   #73
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Kako ne vidite kada muškarac želi samo sex?
možda sam naivna, glupa


Quote:
Ako se radi o netu, najverovatnije će odmah poslati poruku:
"Imaš li sliku?"
s takvima ne pričam, taj dio gradiva sam savladala

Quote:
Ako ste vani, najbolji su mi oni uleti gdje dečko uleti curi, dobar ulet, časti pićem, ali nikako ne može sakriti govor tijela! Nekakvo izvijanje tijela, najčešće ruka na boku, jedva se suzdržava ne gledati u grudi...
piće ne uzimam nikad.
zaboravljaš da ako je dotični iskusan don juan sa skoro 30g, onda je za pretpostaviti da zna kako dobro prekriti te očite signale.. znaš ono, kao kad te prvoklasan lažljivac laže i gleda u oči?
e da, vani se svi više manje izvijaju....... plešu
a baš ni ne mogu bit objektivna pa u 3 ujutro analizirati svaki njegov pokret da vidim jel on pleše ili je to govor tijela ili on samo tako stoji....

ovdje je pravo pitanje kako preduhitriti shemu
a to nije lako..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:47   #74
Kada naletim na Don Juana koji se promijenio do svoje 30... Javim ti se!
Na kraju krajeva, postoji i razlog zašto je taj Don Juan od 30 godina, s toliko godina sam!

Možda se zapravo na tržištu slobodnih muškaraca danas više ništa ne nudi?!
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:49   #75
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Kada naletim na Don Juana koji se promijenio do svoje 30... Javim ti se!
Na kraju krajeva, postoji i razlog zašto je taj Don Juan od 30 godina, s toliko godina sam!
Možda se zapravo na tržištu slobodnih muškaraca danas više ništa ne nudi?!
a onda je jasno zašto pristupaju samo oni sa shemom
samo su oni još na tržištu
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:50   #76
A evo jos nesto najsvjezije sto m ise desilo a sto je vezano za temu,izasla ja sinoc na pice i susretnem decka sa kojim sam cesto izlazila a htio je od mene samo FF,znaci nikad u zivotu nije naglasio da bi hetio za nesto vise,od tog FF nista nije bilo ali ostali smo dobri prijatelji,kad izadjemo padne koji poljubac i to je sve...

...i situacija je sljedeca:

ugledam ga na ulazu u wc,stanemo,pozdravimo se,sta ima novo,kaze on meni ima novo da sam se zaljubio,tu sam dosao sa curom itd ajd da se upoznate,i odvede on mene do nje,i ocekujem ja sad neku karizmaticnu ljepoticu,kad ono neko dijete,mozda ima nekih 19,20 godina,stajling nula bodova,kosa ono rascupana,upoznamo se ja sam ta i ta,i nista,curica gleda u nas i samo se smjeska,odgovori samo na ono sto je pitam i to sa yes ili no,nikakve ni ljepotice ni karizme ni pricalice,nista...

i onda sam stala i zapitala se,a sto nije htio mene,sta je to meni falilo a da se zaljubio u dijete,po cemu je ona bolja od mene,zasto mene koja sam i ljepsa,komunikativnija,obrazovanija,drustvenija nikad nije pogledao ozbiljnije nego se zaljubio u curicu koja nezna sastaviti ni dvije rijecito ne mogu nikako da shvatim....
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:53   #77
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
A evo jos nesto najsvjezije sto m ise desilo a sto je vezano za temu,izasla ja sinoc na pice i susretnem decka sa kojim sam cesto izlazila a htio je od mene samo FF,znaci nikad u zivotu nije naglasio da bi hetio za nesto vise,od tog FF nista nije bilo ali ostali smo dobri prijatelji,kad izadjemo padne koji poljubac i to je sve...

...i situacija je sljedeca:

ugledam ga na ulazu u wc,stanemo,pozdravimo se,sta ima novo,kaze on meni ima novo da sam se zaljubio,tu sam dosao sa curom itd ajd da se upoznate,i odvede on mene do nje,i ocekujem ja sad neku karizmaticnu ljepoticu,kad ono neko dijete,mozda ima nekih 19,20 godina,stajling nula bodova,kosa ono rascupana,upoznamo se ja sam ta i ta,i nista,curica gleda u nas i samo se smjeska,odgovori samo na ono sto je pitam i to sa yes ili no,nikakve ni ljepotice ni karizme ni pricalice,nista...

i onda sam stala i zapitala se,a sto nije htio mene,sta je to meni falilo a da se zaljubio u dijete,po cemu je ona bolja od mene,zasto mene koja sam i ljepsa,komunikativnija,obrazovanija,drustvenija nikad nije pogledao ozbiljnije nego se zaljubio u curicu koja nezna sastaviti ni dvije rijecito ne mogu nikako da shvatim....

očito ima komplekse te se nije mogao nositi s tvojom 'veličinom' tj. onim što su ti rekli prijatelji.
ona je očito nerazvijena, nezrela osoba te je lako ispred nje biti 'faca'..

zar bi stvarno htjela da se zaljubio u tebe?? očito je kakvu vezu traži, onu gdje je on dominantan.
nemoj žaliti za takvim propuštenim 'prilikama'.
meni je baš drago da se onaj moj večera guy izjasnio tj. prešutno potvrdio moje sumnje.
sad bar znam na čemu sam.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:02   #78
Hmmm...sve vise cura koje su se izdivljale u mladosti i sad kad se blizi 30-ta one bi ozbiljnu vezu a nitko ih takve ne dozivljava. Pokusaj izlaziti na neka mjesta di te ne znaju, ono, uletiti negdje, ne virujen da bas nitko nece prici. Ako si takva kao sto kazes mislim da ti nije problem naci nekog tko bi te ''za curu'' ne samo za pojebati.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:06   #79
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Hmmm...sve vise cura koje su se izdivljale u mladosti i sad kad se blizi 30-ta one bi ozbiljnu vezu a nitko ih takve ne dozivljava
evo nisam se nikad ponašala divljački pa opet nude shemu. kako to objašnjavaš?
napominjem da je ODUVIJEK bilo tako, znači od srednje nadalje, ne samo sada.. stvarno jako slično kao kod autorice..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:06   #80
@meadow
Ma nisu na tržištu samo takvi, ne brini, nije tržište puno boljih cura, ako ćemo tako gledat.

A što se tiče mlađe djevojke...
Ima masu površnih ljudi na svijetu, pa tako si i ti naletjela na nekog površnog, ne bih se ni ja pitao u vezi tog dečka koji se ne može nositi s izazovom kao što si ti. U ovom slučaju bolje da si sama nego s tim tipom!
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.