Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2012., 16:05   #121
Quote:
jura1986 kaže: Pogledaj post
Jel itko narucivao dresove,od real madrida bih uzeo,košta 30$,vjerovatno je fejk,mogu li dobit kaznu od carine ako ga kupim
Mozes dobit kaznu, al je to rijedak slucaj.. Mislim da su samo cure iz Rijeke pisale da su dobile prijavu zbog fejka.. Sad ovisi pod koju ti carinu spadas, al ja mislim da neces imat problema..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:36   #122
Dogodilo se kome ovo? Znan šta je pjesnik htio reč ali nisan od ovog sellera nikad kupovala pa mi je malo čudno
Seller not accepting your bid
Unfortunately, the seller cannot accept your bid on this item. This can happen for a couple of reasons. For example, the seller may be limiting how many items you can buy from him or her in a specific time period.
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 12:17   #123
jeste meni. ako si otvorili dispute protiv njega, ili te je jednostavno blokirao ili ako ne salje u HR. ali cudi me, kazes nisi od njega kupovala
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 12:39   #124
Jele,ovo je prvi put da mi se ovo desilo,prvi put htjela kupit od njega a on ovako Poslala sam mu mail,baš me zanima šta će napisat a u međuvrimenu kupila kod dr
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:20   #125
Može pitanje,neznam jel na pravom mjestu pital al trebala bi pomoć pa ako netko zna?
Relativno sam nova u naručivanju sa ebaya i ovo je prvi put da mi se dogodila:naručila sam neke stavri od istog selera 11.1. i to mi ništa nije došlo sad sam dignula case i danas mi je tip refundirao novce,na paypalu mi piše da je refundirao,e sad kad ću ja te novce vidjet na računu i jel moram zatvarat kakav case na ebayu pošto mi tamo piše da mi je refundirao novac i da je case closed???i jel moram još šta napravit??? i koliko vi čekate prije nego otvorite case??
zahvaljujem na bilokakvoj pomoći
fida2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:33   #126
Quote:
fida2 kaže: Pogledaj post
Može pitanje,neznam jel na pravom mjestu pital al trebala bi pomoć pa ako netko zna?
Relativno sam nova u naručivanju sa ebaya i ovo je prvi put da mi se dogodila:naručila sam neke stavri od istog selera 11.1. i to mi ništa nije došlo sad sam dignula case i danas mi je tip refundirao novce,na paypalu mi piše da je refundirao,e sad kad ću ja te novce vidjet na računu i jel moram zatvarat kakav case na ebayu pošto mi tamo piše da mi je refundirao novac i da je case closed???i jel moram još šta napravit??? i koliko vi čekate prije nego otvorite case??
zahvaljujem na bilokakvoj pomoći

ako vidiš na paypalu da je refundirano onda je to, to...kroz par dana će ti se pojaviti i na kartici...
a case ne moraš zatvoriti kad ti piše da je case closed...to je to
nina612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:12   #127
nina hvala ti puuuuuuno,sad mi je lakše....ma već se par dana natežem sa selerom i iskreno nije mi se više dalo a i 24.2 mi ističe onih 45 dana pa rekoh:bolje ovako nego da ostanem i bez novaca i bez stvari.
fida2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:59   #128
Quote:
fida2 kaže: Pogledaj post
nina hvala ti puuuuuuno,sad mi je lakše....ma već se par dana natežem sa selerom i iskreno nije mi se više dalo a i 24.2 mi ističe onih 45 dana pa rekoh:bolje ovako nego da ostanem i bez novaca i bez stvari.
nina612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 23:19   #129
Molim pomoć
Nemam baš velikog iskustva pri kupovini na eBay-u , ali i velika prepreka mi je engleski koji nemam pojma, ali ipak sam do sada uspješno kupovala ...dosta toga sam uzmala od jedne selerice i svi itemi su bili preko 70 dolara , pa sam molila selericu da mi na paket stavi manju vrijednost, a u paket ne stavlja invois...e sad ... ja sam joj to pisala tamo pod kontakt seler ( pod item) ... jesam li trebala negdje drugdje jer zadnji puta je rekla da hoće, a danas sam dobila ovu poruku (koju naravno googl prevoditelj "doslovno" prevodi pa baš i ne kontam što je htjela time reći) ...stoga molim nekog "naočitog engleza" da mi to onak zdravo seljački prevede ( da li mi je htjela reći da upit pišem pod shiping ili) da shvatim njenu poruku
poruka je ova : Hi, please make sure to ad a note on the payment with any special shipping requests

Unaprijed hvala !!!!!
piccolinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 03:17   #130
da joj u dodatnoj poruci prilikom placanja napises ako imas nekih dodatnih zahtjeva, vjerovatno se odnosi i na taj zahtjev za stavi manju cijenu ili ne stavi racun. ta opcija ti se nalazi u prvom koraku placanja, kad klines pay now imas ispod svoje adrese i opias itema "add a note" i tu upises sto treba
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 10:18   #131
ojla curke, imam pitanjce! naručila sam jednu preslatku topshop tuniku iz GB 28.01., poslano je 02.02. istekao je rok dostave i kontaktirala sam prodavača da roba nije stigla al na žalost nema odgovara.. znam da mu trebam dat još malo vremena al ja sam ne strpljiva! zanima me koliko vi čekate da otvorite case? rok je 45dana, al može se i prije otvorit ako vam prodavač ne odgovara.. jedanput sam dobila povrat novca, al dali to uvijek pali? čitala sam ja tu e-bay policu, sve lijepo tam piše, al dali je u praksi to zaista tako, da ti refundiraju novce ak roba ne dođe il to ovisi o poštenom prodavaču? imate kakva iskustva? fala vam!
lolobrigita23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 10:53   #132
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
da joj u dodatnoj poruci prilikom placanja napises ako imas nekih dodatnih zahtjeva, vjerovatno se odnosi i na taj zahtjev za stavi manju cijenu ili ne stavi racun. ta opcija ti se nalazi u prvom koraku placanja, kad klines pay now imas ispod svoje adrese i opias itema "add a note" i tu upises sto treba
...
Hvala puno na odgovoru
piccolinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:07   #133
Quote:
lolobrigita23 kaže: Pogledaj post
ojla curke, imam pitanjce! naručila sam jednu preslatku topshop tuniku iz GB 28.01., poslano je 02.02. istekao je rok dostave i kontaktirala sam prodavača da roba nije stigla al na žalost nema odgovara.. znam da mu trebam dat još malo vremena al ja sam ne strpljiva! zanima me koliko vi čekate da otvorite case? rok je 45dana, al može se i prije otvorit ako vam prodavač ne odgovara.. jedanput sam dobila povrat novca, al dali to uvijek pali? čitala sam ja tu e-bay policu, sve lijepo tam piše, al dali je u praksi to zaista tako, da ti refundiraju novce ak roba ne dođe il to ovisi o poštenom prodavaču? imate kakva iskustva? fala vam!
20 dana je poprilično dugo da putuje iz UK ali zna se desit da putuje i duže...kontaktiraj sellera ponovo ako nema odg ili tunika ne dođe do tada,dispute digni cca 43/44 dan i sigurno ćeš dobit refund
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:25   #134
jelda i meni je 20 dana puno!! fala ti na brzom odgovoru!
lolobrigita23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:41   #135
Po mome je dugo,iako zna putovati i duže ali nemoj još dizati dispute prerano je,pričekaj
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:57   #136
ajd pitanje jedno ..

kupujem s ebaya godinama vec . . e sad nikad nisma korisito DHL ..paket sam kupio i poslao u sloveniju na adresu jer lik nece poslat u hrvatsku nikak pa sam kod frenda u sloveniju poslao ali pise dhl je naveden kod shippinga .. sad me zanima hoce li biti jos kakvih dodatnih troskova osim 22$ kolko kosta dostava DHL om jer ovdje znam da dhl moze naplacivati i usluge spedicije ali ne bi imao pravo do 5000kn na to. sad ima li ko ovakvo iskustvo?
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 15:12   #137
Pitanje:

Item je plaćen i shippan 10.1... još nije došao... pisala sam selleru (gogo21shop kojeg su još i hvalili na forumu ), jučer mi je odgoorio da JOŠ pričekam.. refund nije ni spomenio.. a danas je 44ti dan... kraj itema mi je pisalo da se do 23eg mogu obratiti resolution centru.. znaci danas je zadnji dan... s tim da ni ne znam do kada njima taj 23i uopće traje... znači trebalo bi što prije to prijaviti..
selleru sam jučer odmah odgovorila da ako ne dođe danas da želim refund.. nije ništa odgovorio... sad sam opet napisala: hoće li mi vratiti novce...
ne znam da li da još pričekam odgovor ili da otvaram case?
strah me da mi ne bi istekao rok.. vidim da se sad jos moze otvorit case, al ne znam koliko jos sati...

P.S. ovo je prvi put da ovoliko čekam, a da mi seller nije ponudio refund nakon poruke
zaruljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 15:32   #138
otvorila sam case... koliki je rok za ostavljanje feedbacka?
zaruljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 16:26   #139
rok a feedback ti je 60 dana. ja imam pozitivno iskustvo sa tim sellerom, dosta sam kupovala od njega i nisam nikad otvarala dispute, na kraju mi uvijek sve stigne, mozda 1 ili dvaput da nije stiglo, ali tad mi je vratio novac.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 17:08   #140
Potpisujem Jelenu!
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.