Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 02:34   #1
Postati pilates instruktor bez fakulteta?

Jeli moguće postati instruktor pilatesa bez fakulteta kineziologije i slično?
I kako? Koliko traju i koštaju tečajevi? Kako se poslije zaposliti?

Ispričavam se ako sam dala moderatorima posla, nisam pronašla odgovor u prijašnjim temama vezanim za pilates.
I molim vas ako ima netko strpljenja da mi opiše sve to , podjeli svoje iskustvo ili da mi da linkove gdje mogu dobiti te informacije. Jako mi je stalo do tog
hvala..
__________________
Od kada te znam ja vjerujem u anđele!
Margo Channing+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 02:51   #2
da bi postala licencirani pilates instruktor ne treba ti fax već tečaj i certifikat...to se ne dobiva na dif-u....uguglaj studio pilates asja petersen...javi se njima, imaju sve što treba da postanes pilates instruktor...s njihovim certifikatom ćeš sigurno naći posao u nekom od sportskih centara...jer većina onih koji vode pilates, nemaju I certifikat...a asja petersen u svijetu pilatesa u zg ipak puno znaci...

bila sam tamo kod asje neko vrijeme na pilatesu (ne za instruktoram) i bila sam prezadovoljna...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 03:06   #3
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
da bi postala licencirani pilates instruktor ne treba ti fax već tečaj i certifikat...to se ne dobiva na dif-u....uguglaj studio pilates asja petersen...javi se njima, imaju sve što treba da postanes pilates instruktor...s njihovim certifikatom ćeš sigurno naći posao u nekom od sportskih centara...jer većina onih koji vode pilates, nemaju I certifikat...a asja petersen u svijetu pilatesa u zg ipak puno znaci...

bila sam tamo kod asje neko vrijeme na pilatesu (ne za instruktoram) i bila sam prezadovoljna...
Puno ti hvala!!!
__________________
Od kada te znam ja vjerujem u anđele!
Margo Channing+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:29   #4
prije no što moderator zaključa, eto, da se motiviraš do certifikata

http://www.poslovni.hr/vijesti/zagre...na-147988.aspx
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 18:22   #5
Quote:
Margo Channing+ kaže: Pogledaj post
Jeli moguće postati instruktor pilatesa bez fakulteta kineziologije i slično?
I kako? Koliko traju i koštaju tečajevi? Kako se poslije zaposliti?

Ispričavam se ako sam dala moderatorima posla, nisam pronašla odgovor u prijašnjim temama vezanim za pilates.
I molim vas ako ima netko strpljenja da mi opiše sve to , podjeli svoje iskustvo ili da mi da linkove gdje mogu dobiti te informacije. Jako mi je stalo do tog
hvala..
imaš poruku u inboxu
la primavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 18:30   #6
dali je netko išao kod mirele anić polagati tečaj? iskustva? hvala..
la primavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 21:54   #7
Pozdrav!

Zanima me da li je netko nedavno isao polagati za instruktora pilatesa i kako to izgleda, pocevsi od prijemnog ispita do polaganja?

Treniram zadnjih 7 godina, samo rekreativno (2 puta tjedno) i sad sam 3 mjeseca imala pauzu zbog zdravstvenih razloga...ugl u pon opet krecem s treningom pa me zanima koliko su ti instruktorski zahtjevni i koliko treba doci pripremljen?
Ili da u startu odustanem ?
Abarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:25   #8
http://ustanovamagistra.hr/instrukto...esa-u-teretani
Imaš kolegij instruktora fitnesa, instruktora grupnog fitnesa uz glazbu i instruktora joge i pilatesa. Upisuje se u radnu knjižicu, a možeš otvoriti samostalni posao. Nadam se da sam pomogao,,
__________________
________ _____
TomRy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.