Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2013., 01:57   #21
Pozzz i sretna nova godina. Naime, zanima me jel postoji opcija da se paket pregleda uz prisustvo poštara prije placanja? Znaci da nebih ciglu u paketu dobio.
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 06:54   #22
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Pozzz i sretna nova godina. Naime, zanima me jel postoji opcija da se paket pregleda uz prisustvo poštara prije placanja? Znaci da nebih ciglu u paketu dobio.
Nope...
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 13:57   #23
postoji ako si dobar s postarom
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 19:48   #24
ja bi recimo u postu otisao podici paket i tamo ga i otvorio, sigurno imaju i kamere koje bi to i zabiljezile, pa ako je nekakva muljaza, valjda ce se naci netko u posti, tko bi ti te pare i vratio, ako bi dobio nekakvu ciglu ili sta god vec
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 21:39   #25
Quote:
igor.sb kaže: Pogledaj post
postoji ako si dobar s postarom
kako je netko već napisao, ništa ga onda ne spriječava da kad stvarno i dobije mobitel koji je htio, unutra stavi nokiu 3310 i pošalje ga nazad i tako sjebe prodavača.


Quote:
yello kaže: Pogledaj post
ja bi recimo u postu otisao podici paket i tamo ga i otvorio, sigurno imaju i kamere koje bi to i zabiljezile, pa ako je nekakva muljaza, valjda ce se naci netko u posti, tko bi ti te pare i vratio, ako bi dobio nekakvu ciglu ili sta god vec
mislim da ne snimaju kamere baš sve dijelove svakog poštanskog ureda. i ovo što ti želiš je ipak znanstvena fantastika
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 22:55   #26
nije znanstvena fantastika, bilo je vec takvih slucajeva, gdje su ljudi otvarali na posti i uspjeli dobiti svoje pare nazad, jbg sve zavisi kako ce ti tko izaci u susret, ako lazu oni, lazem i ja

ma stanes tamo gdje kamera snima i nek teta sa saltera bude svjedok

Zadnje uređivanje yello : 02.01.2013. at 23:11.
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:14   #27
Bez problema se svaki paket moze otvorit u Posti !

Napravi se pismeni zahtjev, i uz prisustvo djelatnika poste paket se otvori.
MTP850 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:25   #28
Quote:
yello kaže: Pogledaj post
nije znanstvena fantastika, bilo je vec takvih slucajeva, gdje su ljudi otvarali na posti i uspjeli dobiti svoje pare nazad, jbg sve zavisi kako ce ti tko izaci u susret, ako lazu oni, lazem i ja

ma stanes tamo gdje kamera snima i nek teta sa saltera bude svjedok
znam da se kod nas u pošti ne može ništa otvarati (100% provjerena info), pa sam mislila da je tako svugdje.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 01:30   #29
eto ovo sto je MTP850 napisao to ne znam, ako je tako onda super

ovo sto sam pisao, je bilo klasicno preuzimanje paketa, lik dao pare, otvorio odmah paket pred zenom u posti, kad ono mauna od paketa i lik je dobio pare nazad

pa nedavno je isto netko pisao po forumu, kako je prevaren i da ce pare dobiti nazad, samo ako sef to odobri

jbs paravila, uvijek ti netko moze izaci u susret, ako je ocigledno da si prevaren i da nisi dobio ono sto si i platio

Zadnje uređivanje yello : 03.01.2013. at 01:37.
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 01:37   #30
ali ako ti imaš frenda poštara (karikiram) i naručiš nešto, on ti da da otvoriš paket i onda imaš dvije opcije:
1. nisi dobio što si tražio - tužiš
2. dobio si što si tražio, uzmeš to i tutneš ciglu unutra, veliš da je tak bilo - tužiš

i jebiga.
onih 5 poštenih prodavača bi isto otišlo ukurac
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 01:53   #31
ne laj

ma nema tu frenda postara u prici

i di ces ciglu tutnuti, ako si pred zenom u posti otvorio paket i jos te kamera snimila, ne znam zasto stalno pisem zenom, kad i muski rade u posti hehe

ajmo testirati tvoju postu, daj adresu i saljem ciglu, neku jeftinu cu poslati

jel moze, a de ajde, ajdee
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 14:14   #32
nemože, imam nekih 20 min autom do pošte, a ne vozim. kak ću objasnit onom tko me vozi da idem po ciglu?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 02:34   #33
ma glupiram se, a mozes mu reci da ce dobiti pola cigle
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 18:24   #34
Hrvatska posta - otkupnina

Pozdrav, trazila sam prikladno mjesto za ovu temu, ali nisam uspjela nac pa neka bude ovdje.

Poslala sam mobitel postom, HP express, 29.1.2013 u vrijednosti 1160kn.
Osoba kojoj sam slala se ne javlja vise, a ne znam koliko treba proc vremena da meni novci dodu doma, i po kojem postupku to ide? Rekli su mi u posti da ce doc u roku 24 sata, to je odavno proslo, a mojih novaca nigdje. Sta da napravim sad?
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 22:23   #35
Nema šanse 24h, nekad treba 3-4 dana, a evo ja čekam neke pare od 19.1. i idem baš sutra u poštu eskalirati to, čovjek mi je javio da je odavno primio, pa ne znam di je zapelo.
bombuzal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 14:57   #36
Prvo provjeri u pošti je li primatelju uručena pošiljka. Moguće je, što se i meni dogodilo, da se ljigavac predomisli i ne želi primiti paket. U tom slučaju ti otkupljuješ natrag paket (plaćaš poštarinu). Isto tako se ljigavac nije više javljao ne telefon. U tom slučaju paket se vraća nakon proteka zakonskog roka pošiljatelju.
A što se tiče primitka novaca, mislim da su mi u HP expressu rekli da im zakon dozvoljava 7 dana da proslijede novac od danas kada su oni primili novce. Nisam provjeravao ovu tvrdnju, ali novci bi obično doščli u roku 3-5 dana, kao što veli bombuzal
7000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 14:37   #37
Pise da nitko nije dosao po paket, znaci da bi se trebao meni vratit. Cura se vise nije javljala, govorila je da je na putu i izmotavala se. Na kraju se stvarno vise nije javila i nije uzela paket. Kad prode taj rok, sto je bilo jucer, za kolko dana ce se meni to vratit?
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:29   #38
Vratili su novce kupcu, a imali su moju adresu i telefon

Ja sam upravo šokirana onime što sam dobila maloprije kao odgovor na mail.
Prije mjesec dana prodala sam nekome jaknu, poštom s otkupninom.
Napisala sam sve svoje podatke, i žiro račun. Znam da sam dobro napisala žiro račun jer sam dva puta pitala djelatnicu je li sve točno ispunjeno.
Čekala sam novce mjesec dana i odlučila im poslati mail prije par dana.

Odgovorili su mi da nisam ostavila podatke za žiro račun te su novce poslali platitelju, ženi koja je kupila jaknu.
Zašto su njoj poslali novce ako su imali moju adresu?
A imali su moju adresu, i ne samo adresu već i telefon. Adresu je obavezno napisati, i to na paket, i na papirić koji oni daju.

Umjesto da su meni poslali na moju adresu novce oni su vratili novce kupcu.
Ostala sam i bez jakne i bez novca, a još sam kupila i njihovu kutiju baš za tu jaknu veseleći se kako će kupac biti zadovoljan što mu ne šaljem jaknu u običnoj vreći.

Zgrožena sam!

Zadnje uređivanje Lozimka : 11.02.2013. at 14:03.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 18:20   #39
previse se i cekala, jer mj dana je jako puno

zali se

ili pokusaj doci do kupca, valjda nije takva osoba da ti ne zeli dati novce

a inace nista uplata na ziro, nek ti se pare dostave kuci na ruku, premda su to i mogli bez obzira na sve
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 20:31   #40
Već sam joj poslala mail danas. Sada čekam. Nadam se da je poštena osoba.
Ali ovo što je pošta napravila ne mogu shvatiti.
Što da sam poslala nešto puno skuplje od jakne?
Sve do sada sam bila uvjerena kako je pouzećem najsigurnije slati pakete koje prodajem.
Jer kada poštar dođe s paketom kupac ga ne može preuzeti ako ne plati.
Oni su u ovom slučaju njoj dostavili paket, a potom joj i vratili novce.

Više ni neću ići kod njih slati pakete.
Ne znam otkud im to da nije bilo žiro broja. Izvadila sam svoju karticu, upisala ga, dala djelatnici da pregleda i pitala ju moram li to napisati na drugi papir, ali je rekla da taj papir ostaje meni. Dečko je bio sa mnom, držao mi je stvari dok sam sve ispunjavala. Njega sam pitala trebam li na samom paketu isto ostaviti svoju adresu.

Zadnje uređivanje Lozimka : 11.02.2013. at 20:43.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.