Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2015., 21:30   #61
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
znači...
recimo da nemam net na kompu a imam na mobitelu. i spojim mob na komp kako bi mogao surfati preko kompa... i želim gledat maxtvtogo... da li će mi se onda skidati internet promet?? s obzirom da koristim ovaj koji imam na mobitelu(na simpi sam).
hmm... pa da i ne..

Ako gledaš tekmu koja okvirno teži oko 1 gige tebi će zasigurno otići nekih 15mb, možda i 20mb, dok kd gledaš tekmu na mobu pomoću maxtv togo, doslovno nećeš potroit niti jedan mb...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:08   #62
mi smo kupili stick za internet (ustvari wi fi modem) i u paketu smo dobili maxtv to go. čovjek nam je u centru rekao da gledanje televizije preko računala/tableta ne skida megabajte dok god smo spojeni na tcom internet. jel to stvarno tako?
nemam doma ništa od tcoma, a i mobitel mi je na vipu, pa iskreno o ovoj opciji nemam blage veze.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:40   #63
Čekaj malo, ako si dobila maxtv to go opciju, onda si valjda dobila i neku tarifu, jer opcija ne može biti u "zraku", već je vezana uz neku tarifu.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 16:06   #64
pa je, uzela sam onu najveću opciju, ali i tu se radi o siromašnih 25 gb, pa radije nebi trošila megabajte na gledanje serija na rtl 2 .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 16:56   #65
Pa (kao što si i sama rekla) kad si spojena preko t-mobile mreže ne trošiš promet za max tv to go.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 17:06   #66
čitala sam ovdje što piše i dolje FAQ stoji ovo:

Koliko prometa generira gledanje TV sadržaja preko računala?
Ako je uključen prijenos TV programa uživo, tada će se na Vašem računalu generirati otprilike 400 MB prometa u 1 sat.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 11:46   #67
Ne brini. Ako maxtv to go gledas dok si spojena na ht mobilnu mrezu, neces trosit promet iz tarife. I ja sam tako imao.. cak sam jednom koristio maxtv to go preko simpa interneta sa svega desetak mb koje je preostalo.. ni jedan mb nije skinut

Sent from my SM-G900F using Tapatalk 2
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 19:52   #68
Pozdrav svima. Zanima me sljedeće. Trenutno sam u Njemačkoj i razmišljam si preko svojih kući uzeti Max Tv To Go kako bih mogao gledati naše programe preko laptopa. Zanima me hoće li to raditi ili T Com blokira po IP adresi pristup izvan Hrvatske?
=DJ= is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 23:24   #69
Ništa od toga, radi samo na HR IP adresama
Vare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 21:53   #70
valjda pišem u dobru temu.

gledam preko laptopa i konstantno se događa da se format slike mijenja. sužava se slika i postaje mutna. tako pa puta i prekine se program. brzina je 10. i nema veze sa brzinom. ima netko sličan problem?
kajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 21:59   #71
Također dok gledam preko PC-a kad pređe 24 sekunde buffer automatski stane ista stvar i u Kodi-u plugin, malo radi pa crkne
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 01:23   #72
Pitanje...što pod postavkama dobijem kad odem dole na "Max TV povezivanje"?
Traži me MAXtv broj računa i MAXtv glavni PIN.
Kako imamo doma MAX TV probao sam broj računa i PIN ukucat ali ništa se ne dešava.

U čemu je fora s tim?
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 09:57   #73
Moras imat ugovorenu uslugu MAXtv To Go da bi ju uopce mogao koristit. Kad ugovor tu uslugu, dobijes sve potrebne podatke (i taj pin). Sam MAXtv nema veze s ovom to go uslugom.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 13:27   #74
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Moras imat ugovorenu uslugu MAXtv To Go da bi ju uopce mogao koristit. Kad ugovor tu uslugu, dobijes sve potrebne podatke (i taj pin). Sam MAXtv nema veze s ovom to go uslugom.
ovo nema veze s vezom, ne triba ništa ugovorat, pošalješ sms za aktivaciju usluge, aktivacija vrijedi 30 dana a ako više ne želiš koristiti tu opciju jednostavno je deaktiviraš, tj hoću reći da nema nikakvog ugovaranja niti ugovora...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 11:25   #75
A sto je taj sms i aktivacija usluge? Pricas tek toliko da pricas. Ti si sms-om ugovorio i akrivirao uslugu (probni period) pa ako ti se ne svidja, deaktiviras odnosno raskines ugovor. Razlika je samo u tome sto nisi otisao u t-centar nego si to obavio putem mobitela. Ni prva ni zadnja usluga koja se tako ugovara. Za korisnike maxtv-a je, valjda, omoguceno takvo ugovaranje te usluge. Bez toga nista od maxtv-a to go. Sve je to ugovaranje usluge.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 21:01   #76
Pozdrav! ovako uzeo sam danas u t centru usb stick na pretplatu evo ovako https://www.hrvatskitelekom.hr/inter...CDropdown=True
i sa tim sam dobio besplatno maxtv 2 go ali ne znam kako ga aktivirati, ako netko zna da mi objasni jer nisam dobio nikakve podatke za aktivaciju.
Antonio227 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 21:54   #77
Username ti je broj od te sim kartice za net, a password bi ti trebao stici sms-om na taj broj
Ako ti nista ne stigne, nazovi njihovu szk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 22:39   #78
A ako se spajaš s tog priključka na kojem imaš aktiviranu uslugu, ne trebaš se ulogirati, već će ti automatski prepoznati da imaš uslugu.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 23:00   #79
E, da.. i to je istina. Ja sam imao maxtv to go vezan za sim od neta, ali sam ga koristio u drugom uredjaju (bez sim-a) pa sam morao koristiti te podatke
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 13:02   #80
imaju velikih problema ili su možda ukinuli ovaj to go
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.