Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2015., 21:07   #4721
Može mi mooolim vas netko reći gdje bih mogla kupiti ovakve velike (8/9 mm) sjajne okrugle naušnice od pravog srebra?
Da nisu neki posrebreni shit s Ebaya jel
U Argentumu sam vidjela samo neke majušne ili kockaste..

tehom is offline  
Old 13.04.2015., 21:59   #4722
Gdje kupiti fine trenirke (komplet) za po doma, da nisu pretanke ali ni predebele, i da su cjenovno OK? Znači hlače na gumu (šira pasica), gore kapuljača ili jakna na cif.

H&M je preskup, komplet izađe cca 300 kn a sve hlače (donji dijelovi) su onako dimijasto-hipsterski...
Drugdje nisam gledala a iskreno nemam ni ideje.. zadnja koju sam imala je kupljena u X-nationu prije x godina, tek sada je otišla u penziju
FatGlow is offline  
Old 13.04.2015., 22:22   #4723
Kik?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 13.04.2015., 22:46   #4724
gdje kupiti nešto slično ovom bodiju od sonje lamut?? znači, može i majica ili body, ali da je usko i neki takav detalj na leđima..

https://www.google.hr/search?q=sonja...2F%3B660%3B433
Aranel Arwen is offline  
Old 13.04.2015., 23:38   #4725
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti fine trenirke (komplet) za po doma, da nisu pretanke ali ni predebele, i da su cjenovno OK? Znači hlače na gumu (šira pasica), gore kapuljača ili jakna na cif.

H&M je preskup, komplet izađe cca 300 kn a sve hlače (donji dijelovi) su onako dimijasto-hipsterski...
Drugdje nisam gledala a iskreno nemam ni ideje.. zadnja koju sam imala je kupljena u X-nationu prije x godina, tek sada je otišla u penziju
Intersport, njihove robne marke - Etirel i sl. Nije preskupo, pogotovo ako naletis na kakvu akciju, a krojevi udobni i kvaliteta zadovoljavajuca!
grgica is offline  
Old 14.04.2015., 14:51   #4726
Quote:
vaeos kaže: Pogledaj post
Zna neko di se može kupiti oko 30-ak komada svijetlecih maceva? U Hrvatskoj ili sa nekim jeftinim shippingom preko neta.
Zaboravio napomenuti, po sto nizoj cijeni, samo svjetleci obicni plasticni mac koji svijetli barem kojih 5 dana.
vaeos is offline  
Old 14.04.2015., 15:32   #4727
Quote:
vaeos kaže: Pogledaj post
Zaboravio napomenuti, po sto nizoj cijeni, samo svjetleci obicni plasticni mac koji svijetli barem kojih 5 dana.
Probaj se raspitati od onih ljudi sto po kirbajima/kirvajima prodaju igracke na standovima. Ili neka kineska trgovina mozda ima vise komada istih
LiLi87 is offline  
Old 14.04.2015., 15:40   #4728
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti original eastpak ruksake najpovoljnije, u zg ili online i koje su cijene cca?
Hvala
Ja sam kod nas kupovala u Noss-u dok su držali Eastpak, a sad navodno ima još po nekim knjižarama (Narodne novine, SOHO...), trebalo bi pogledati.

A online ih ima na Asosu i ok je izbor. Ako ništa drugo možeš vidjeti okvirne cijene, a imaju i nekih sniženih :
http://www.asos.com/search/eastpak?q=eastpak
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Old 14.04.2015., 16:07   #4729
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Mass obuca, ima trenutno i nesto snizenih!

Nema nista od onog kaj ka trazim.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 14.04.2015., 19:57   #4730
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Probaj se raspitati od onih ljudi sto po kirbajima/kirvajima prodaju igracke na standovima. Ili neka kineska trgovina mozda ima vise komada istih

Ne znam nikog takvog, a po kineskim sam provjerio vec i na zalost nema. Na e-bayu su preskupi za tih 4 5 dana kolko mi trebaju, a iz Amerike da narucujem postarina je duplo veca od samog proizvoda.
vaeos is offline  
Old 14.04.2015., 20:51   #4731
A jeste pribali pogledati u Ofertisimi?
vil@ @m@lka is offline  
Old 14.04.2015., 21:14   #4732
Quote:
vil@ @m@lka kaže: Pogledaj post
A jeste pribali pogledati u Ofertisimi?
Bio u offertissimi i rekli su da nemaju ni u skladištu u ZG-u i da neće naručivati. Danas sam poslao mail u interspar jer su ih oni imali prošle godine pa sad čekam odgovor.
vaeos is offline  
Old 15.04.2015., 09:39   #4733


balerinke su Borovo, ali mene zanima od kuda su tajice/hlace zeliiiiim!
c.c. is offline  
Old 15.04.2015., 21:07   #4734
Trazim ovakav ruksak. Boje mogu biti i drugacije, bitniji mi je taj tip i velicina.
https://secure-i2.ztat.net//large/[email protected]
Netko vidio na eBayu ili negdje?
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ

Zadnje uređivanje makyca : 18.04.2015. at 23:34. Reason: Slika veća od 640x480 px
a1exa is offline  
Old 15.04.2015., 22:06   #4735
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Trazim ovakav ruksak. Boje mogu biti i drugacije, bitniji mi je taj tip i velicina.
https://secure-i2.ztat.net//large/[email protected]
Netko vidio na eBayu ili negdje?
Ne znam hoće li ti ovo biti od neke velike pomoći, ali kad sam bila na Artomatu ove godine vidjela sam dosta ruksaka sličnih ovom, e sad, ako uspješ pronaći dizajnere koji su bili ove godine na Artomatu možda ćeš uspjeti pronaći i ovaj ruksak, vjerojatno imaju online sajtove s prodajom ili čak dućane negdje, al iskreno ne znam gdje. Sretno.
__________________
Što imaš više sira, imaš više rupa, a što imaš više rupa, imaš manje sira.

Zadnje uređivanje makyca : 18.04.2015. at 23:34.
bitanga. is offline  
Old 16.04.2015., 06:31   #4736
Quote:
bitanga. kaže: Pogledaj post
Ne znam hoće li ti ovo biti od neke velike pomoći, ali kad sam bila na Artomatu ove godine vidjela sam dosta ruksaka sličnih ovom, e sad, ako uspješ pronaći dizajnere koji su bili ove godine na Artomatu možda ćeš uspjeti pronaći i ovaj ruksak, vjerojatno imaju online sajtove s prodajom ili čak dućane negdje, al iskreno ne znam gdje. Sretno.
Nasla sam ali ofkors skupo.

http://enteraccessories.com/products-2/

Ima ih po 650, 700 pa mozda pricekam snizenje.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Old 16.04.2015., 09:07   #4737
trebam tajce, obične pamučne
da se ne sjaje i da nisu prozirne
caka je da nosim naše 42-44 veličine
ima netko neki provjereni link ebay/aliexpres?
vlovrec is online now  
Old 16.04.2015., 16:05   #4738
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
trebam tajce, obične pamučne


da se ne sjaje i da nisu prozirne


caka je da nosim naše 42-44 veličine


ima netko neki provjereni link ebay/aliexpres?


Ako tražiš neke basic za svaki dan,ja sebi prejeftine i vulgaris pamučne kupim u Kiku,dječiji 176,budu nekih 20 kn,također sam broj 42/44,trenutno imam crne,sive i tamno zelene,čak mi i dužina odgovara,a imam dosta duge noge
aaatina is offline  
Old 17.04.2015., 18:34   #4739
da li mozda znate gdje da potrazim djecje dresove barcelona, real i slicno?
velike dresove sam nasla u sportskim ducanima, ali za klince ne osim jednog koji je bio 400 kn.
may@ is offline  
Old 17.04.2015., 19:45   #4740
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
da li mozda znate gdje da potrazim djecje dresove barcelona, real i slicno?
velike dresove sam nasla u sportskim ducanima, ali za klince ne osim jednog koji je bio 400 kn.

Pogledaj na tržnicama gdje prodaju robu, tamo bi trebalo biti dosta tih fake dresova.
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.