Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 14:19   #621
Je...još par dana triba pričekat da se može aktivirat The Crew...do kad traje ovaj Ubisoft 30?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:52   #622
ne znam ali navodno ce biti jos besplatnih igara tako da valja obratiti paznju.

Poslano sa Samsung Galaxy a3(16)
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 15:25   #623
Ja dosad pokupio sve koje su bile (3 ili 4)
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 15:32   #624
e jbg nisam bio tu kad si nam javio za to...

Poslano sa Samsung Galaxy a3(16)
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 21:36   #625
Možemo to i ovdje nagurat zakaj ne, ipak je to Chat svaštarija dakle instalirat nove brisače na monitor i nema frke.:klap:

http://www.index.hr/black/clanak/vec...ca/918238.aspx

Zadnje uređivanje tirox : 08.09.2016. at 21:46.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 03:02   #626
Najjaci mi komentar na tom clanku: ''Nikaj dečki sada je pravo vrjeme da primite stvar u svoje ruke''


@Osmi - Ak ces skidat Doom, pazi da ne naletis na bitcoin minera. Zadnji ''crackani'' Doom od prije par tjedana ga je imao.
Kaj se Batmana tice on je probijen odavno.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 05:03   #627
i naravno ja na poslu cijelu vecer. aaa pa dođe mi da dam otkaz...
a mogao sam imati vecernji maraton

Poslano sa Samsung Galaxy a3(16)
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 10:07   #628
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post

@Osmi - Ak ces skidat Doom, pazi da ne naletis na bitcoin minera. Zadnji ''crackani'' Doom od prije par tjedana ga je imao.
Kaj se Batmana tice on je probijen odavno.
Da vidim sada da je bilo problema sa proslim, doomom, skinuo jesam ali nisam jos instalirao, čekam da zavrsim batman ali hvala na info..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 15:40   #629
Za slucaj ako neko zeli isprobat World of Warships igru (koja je btw F2P), evo moj referral link za registriranje - http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/7zgbZPE
Preko tih invite se dobe neke pogodnosti tipa par komada Premium brodova (mislim da pise i na ovom linku dolje). A i mogu se kreirat Divizije, co-cop etc.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 17:46   #630
Misliš, ti dobiješ par pogodnosti ako dođemo preko tvog referala?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 17:48   #631
Jok, igraci koji se regaju prek tog linka Tak sam i ja preko necijeg prije par tjedana i dobio sam (zasad) jedan Premium brod, a drugi mi je nadohvat ruke. Ne znam kaj se jos skriva od pogodnosti osim brodova
Mozda exp bonus, krediti, signali.

A link sam stavio i zato da bi mogli bacit neki Division skupa Ekipa s foruma vs random europski noobovi
Osnujemo i klan Vorum haer
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 18:04   #632
Hahaha, ma šalim se ja Jebi ga, nemam Division pa ništa od mene za sad

EDIT: hahaha tek sam sad skužio da ne misliš na igru Division
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 18:28   #633
Da sam mislio na igru Division, bi to i napisal
U WoWS se co-op medju frendovima naziva 'division' odnosno slaganje squada sa random ekipom ili s ljudima s frend liste.
U biti je Division naziv za ''squad'' koji si igrac sam slozi.

Inace nisam neki fan besplatnih igri () ali WoWS je zbilja navlakusa
U toj igri se moze placat Premium na odredjeno vrijeme a to donosi druge pogodnosti. Takodjer se mogu kupovat i Premium brodovi koje je nemoguce grindanjem nabavit u samoj igri. Samo kaj su ti brodovi preskupi.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 19:39   #634
To me podsjeća na mog starog i world of tanks i 25 000+ partija što je odigrao do sada...free, my ass. xD
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 10:50   #635
Mrzim te freemium i pay to win igre, radije onda nek se cijela plaća
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 12:47   #636
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Misliš, ti dobiješ par pogodnosti ako dođemo preko tvog referala?
Evo sad mogu konkretnije reci nakon dobivenog drugog bonusa koji sam dobio zbog reganja preko referal link
Dakle uz Premium brod koji je tier 5 mi sjelo +1 slot u ''garazi'', +3 milijuna kredita, +80,000 free EXP s kojima se moze nabavljat druge brodove, i po 25 komada od svih 25 signalnih zastavica koje se mogu kacit po brodovima a svaka od njih ima svoje bonuse za brod. Npr medju tim zastavicama ima i +300% EXP bonus, +50% EXP bonus, +50% commander EXP. Te tri su medju najboljima.
A Premium brodovi sami po sebi dobivaju vec i vecu kolicinu kredita po svakoj borbi i +30% EXP.
Znaci najlaksi nacin za napredovanje do ovih tier 5-8 brodova je da se nabavi neki Premium brod i grinda EXP s gomilom tih bonusa.

Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Mrzim te freemium i pay to win igre, radije onda nek se cijela plaća
A cuj, na te igrace koji kupuju brodove i druge pogodnosti u igri se i ne treba obazirat, jer takvi su zapravo manjina.
Prema do sada vidjenom veca je populacija ovih igraca koji su dosli se zabavit djabe.
Uostalom, te stvari koje se placaju nisu nikako povoljne, tak da ih mogu si priustit uglavnom oni koji su puni para ko brod ili ne znaju kud bi s novcem. I naravno, twitch streameri koji promoviraju igre.
Cijene brodova kolko sam vidio se krecu od nekih 200 kn pa do cak 700 kn. Mozda ima i vise.
Do sada sam vidio samo jedan takav Premium brod par puta u igri kojem je cijena oko 35$.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 13:32   #637
Pa i u WoT je Lowe barem prije masu zarađivao, premium tank, mali ali kraljevski.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 13:54   #638
Jeste vidili benchmarke za dx12 verziju deus ex-a?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 22:07   #639
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Uostalom, te stvari koje se placaju nisu nikako povoljne, tak da ih mogu si priustit uglavnom oni koji su puni para ko brod ili ne znaju kud bi s novcem. .
Ili mulci koji tjeraju roditelje da im kupe te gluposti
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 14:09   #640
To bi bilo puno petica za takve gluposti

btw

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.