Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 12:38   #81
bio je još jedan divan gore oko tkalče/krvavog mosta...ne mogu se sjetiti kako se zove.

ove cure imaju super robe, mislim da su online butik https://buriedclothes.wordpress.com/about/
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 12:50   #82
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
bajo, daj par tih vintage second hand dućana... ja ne znam za nijedan osim Hrelića.
već su cure nabrojale, a ovdje je, kao, top 5 vintage dućana; http://www.buro247.hr/moda/buro-izbor/12215.html
od ovih, imam iskustva samo iz uličnog ormara
i to pozitivna
second hendova (ovih koji ne sortiraju odjeću) je na svakom koraku....
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:08   #83
to je zato kaj malo hodam po centru
a kad hodam, uglavnom jedem i pijem, ne gledam odjeću
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:45   #84
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
to je zato kaj malo hodam po centru
a kad hodam, uglavnom jedem i pijem, ne gledam odjeću
Tako sam ti i ja htjela napisati da ima jedan s uvijek super izlogom na Vlaškoj, onda me počelo kopkati da ipak nije na Maksimirskoj, a onda sam shvatila da samo znam da je blizu dućana s biciklima .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:48   #85
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Tako sam ti i ja htjela napisati da ima jedan s uvijek super izlogom na Vlaškoj, onda me počelo kopkati da ipak nije na Maksimirskoj, a onda sam shvatila da samo znam da je blizu dućana s biciklima .
Martićeva?
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:54   #86
Zagrepčanke? U Zagrebu njih najmanje ima. To su uglavnom bosanke, hercegovke i ostale seljakuše koje su sa sobom sa sela donijele i svoje "nošnje." Tipa onih ovčjih prsluka ( na selu bi se reklo kožuna ), gumenih čizama do koljena i sl.
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 14:07   #87
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Meni nisi hrabra i sigurno te ljubav prema modi ne čini automatski zaigranom ili osobom bez grča. Ti samo voliš modu, a dosadni oko tebe je možda ne vole, možda nemaju novaca, možda imaju dresscode, možda vole uniformnost. Možda između modnog stila i neprivlačenja pažnje biraju ovo drugo jer ne vole skretati pozornost na sebe.

Nije mi jasno kako babe sa velikim sunačnim naočalama i ekscentrične boho vintage žene ostavljaju mnogima sliku slobodnih duhova.
ljubav prema modi nema veze sa zaigranoscu ili osobom bez grca.ja bih rekla da su osobe bez grca one koje poznaju sebe, samosvjesne osobe bez obzira na stil ili to kako se oblace, moze osoba biti preppy obucena, jako strogo obucena pa bez grca, znam da vecina misli kada se kaze razigrano i bez grca na nekog sa 3 tona stvari nabacanih na sebe pa onda jos i 5 naocala , 2 torbe,...krivo totalno....bez grca znaci poznavati sebe i onda osjetis lakocu kod te osobe makar imala i uniformu jer ona je tu uniformu kupila i sebi prilagodila takoder...sto se tice novaca danas kad su shs na svakom koraku, kada ima milion stranica ukljucujuci ebay, kada su buvljaci maltene na svakoj trznici, kada se kodovi dijele sakom i kaopom da samo uz malo volje se moze kupovati na 90% off nisu nikakvo opravdanje..

ako netko voli i nosi sarenije, mozda drugacije stvari zasto bi to znacilo da se ta osoba tako oblaci da privlaci paznju na sebe??? ovo mi zvuci kao kad u nekim muslimanskim drustvima se zene stavlja u burke jer se misli da ako obuku zapadnu odjecu onda to rade samo da privlace paznju muskaraca...
zanimljivo da rijetko tko misli da se netko oblaci u sareno i mozda malo drugacije radi toga sto....jednostavno se tako osjeca i to voli?radi sebe?
e nema majci da volis nesto i da se oblacis radi sebe....

Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Potpis. Jos bi im Nobelove nagrade trebalo dodjeljivati za odvaznost. Slobodne duhom, a trude se 5 puta vise od uniformiranih.
ne kuzim ovo, ako se netko oblaci kako zeli i kako se osjeca i ako kroz odjecu vidis i tu osobu a ne odjecu, ne mislis da se vise onda trude neki drugi..i zasto ovako napadati ako netko uziva u sebi?
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
A jel ima ful sređenih žena u Ilici?
PS. Ovi stariji gospodini što je Alerija spomenula dotjerani, ali s lakoćom, joj da, ima ih. Meni je to isto super za vidjeti. Alerija ako puno putuješ, gdje su ti ljudi zanimljivi i dobro obučeni?
jel da da su divni ja bih rekla kao broj jedan London i Berlin,jako mi je zanimljivo uvijek gledati ljude u tim gradovima, od mini ekipe od 3,4 godine do bakica i dedeka.kod nas Rijeka, bas sam prije nekih mjesec dana bila tamo, bas je cijeli lagani grad ne znam kak bolje opisati,...

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
možda je to samo do ljudi s kojima se družiš?
uistinu nema ništa senzacionalno u maxi haljini iz 70tih pored tolikih, dobro posjećenih, vintage/second hand dućana u zagrebu
trendovi su globalna stvar i, manje-više, jednako su im podložne zagrepčanke kao i bečanke
klonovi su internacionalni išju
ono nisu bili komentari ljudi sa kojima se druzim pa bas komentiram da uz buvljake, shs, itd itd covjek bi ocekivao buduci da vise niti novac niti stilovi nisu problem da ces vidjeti doslovno svega, od super preppy osoba, do 90tih, do 70tih, da ce svi sada moci ono sto jesu i kroz odjecu izraziti i da si konacno to mogu i priustiti, kad ono opet svi isti...kada se jedan komad tu proglasi in (od famozne Zara suknje na dalje) svi ali svi to moraju imati, i onda krece procesija istih ljudi...dali se zbilja svima njima svida ta identicna suknja ili je tu proslijedi ipak nesto drugo?
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 14:16   #88
dok sam ja isla u srednju, tek su boje usle u modu.
i onda si gledao samo da ne skombiniras boje kao daltonist

jedino modno kaj si mogao prelistati, bio je cosmo,a i to nam je bilo skupo

danas su cure puno bolje modno osvjestene. i bas mi je vidjeti kada netko gradi svoj stil,
i ne podlijeze trendovima.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 14:51   #89
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
ljubav prema modi nema veze sa zaigranoscu ili osobom bez grca.ja bih rekla da su osobe bez grca one koje poznaju sebe, samosvjesne osobe bez obzira na stil ili to kako se oblace, moze osoba biti preppy obucena, jako strogo obucena pa bez grca, znam da vecina misli kada se kaze razigrano i bez grca na nekog sa 3 tona stvari nabacanih na sebe pa onda jos i 5 naocala , 2 torbe,...krivo totalno....bez grca znaci poznavati sebe i onda osjetis lakocu kod te osobe makar imala i uniformu jer ona je tu uniformu kupila i sebi prilagodila takoder...sto se tice novaca danas kad su shs na svakom koraku, kada ima milion stranica ukljucujuci ebay, kada su buvljaci maltene na svakoj trznici, kada se kodovi dijele sakom i kaopom da samo uz malo volje se moze kupovati na 90% off nisu nikakvo opravdanje..
1. Postoji gomila ljudi koji ne vole modu i smatraju je nevažnijom od nogometa. Obučeni moraju biti svi. I zaboli ih za stil.

2. U masi branši i u masi firmi nikakva personalizacija ne dolazi u obzir. Nisu propisane boje dekretom o ponašanju, ali se zna koje su prihvatljive. Pošto na poslu provodimo 8 od 16 budnih sati dnevno, nije čudno da je uniformiranost prisutna. Ajmo se ne pravit da je sve dozvoljeno svuda i da se sve svuda može prilagoditi. Osim toga, gdje se vide ti silni grčevi? Čovjek bi rekao da Hrvati hodaju s konstipiranom facom?

3. Ljudima se ne da. Vraćamo se na točku broj 1. Ne predstavljaju im ni odjeća ni shopping takav gušt da bi se gnjavili s Mango rasprodajama s greškom. Odu, kupe, obuku u prvom shopping centru.

Quote:
ako netko voli i nosi sarenije, mozda drugacije stvari zasto bi to znacilo da se ta osoba tako oblaci da privlaci paznju na sebe???
Većina ljudi takvog stila po mom iskustvu, zbilja želi privući pažnju na sebe. Nije da su baš povučene ljubice.

Quote:
jel da da su divni ja bih rekla kao broj jedan London i Berlin,jako mi je zanimljivo uvijek gledati ljude u tim gradovima, od mini ekipe od 3,4 godine do bakica i dedeka.kod nas Rijeka, bas sam prije nekih mjesec dana bila tamo, bas je cijeli lagani grad ne znam kak bolje opisati,...
Meni u Berlinu je jedino ostalo upečatljivo da stila nema, da se teensice mahom oblače kao i u RH, uz iznimku veće prisutnosti supkultura što je logično jer je to ipak Berlin, puno veća i svjetskija metropola od ZG. Na Postdamer Platzu je stil kao na našoj Radničkoj, siv, crn i smeđ, bez mnogo manevriranja.


Quote:
i onda krece procesija istih ljudi...dali se zbilja svima njima svida ta identicna suknja ili je tu proslijedi ipak nesto drugo?
Ta suknja je u 90% slučajeva lako dobavljiva i povoljna cijenom. Mislim da je to u HR još uvijek prvi kriterij nabavke robe.

Zadnje uređivanje Konkretna Kocka : 28.07.2016. at 15:08.
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 15:03   #90
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Martićeva?
Nije, ili je kod Rog-jome ili kod onog jednog s KTM-ima na Maksimirskoj.

Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
ljubav prema modi nema veze sa zaigranoscu ili osobom bez grca.ja bih rekla da su osobe bez grca one koje poznaju sebe, samosvjesne osobe bez obzira na stil ili to kako se oblace, moze osoba biti preppy obucena, jako strogo obucena pa bez grca, znam da vecina misli kada se kaze razigrano i bez grca na nekog sa 3 tona stvari nabacanih na sebe pa onda jos i 5 naocala , 2 torbe,...krivo totalno....bez grca znaci poznavati sebe i onda osjetis lakocu kod te osobe makar imala i uniformu jer ona je tu uniformu kupila i sebi prilagodila takoder...sto se tice novaca danas kad su shs na svakom koraku, kada ima milion stranica ukljucujuci ebay, kada su buvljaci maltene na svakoj trznici, kada se kodovi dijele sakom i kaopom da samo uz malo volje se moze kupovati na 90% off nisu nikakvo opravdanje..

ako netko voli i nosi sarenije, mozda drugacije stvari zasto bi to znacilo da se ta osoba tako oblaci da privlaci paznju na sebe??? ovo mi zvuci kao kad u nekim muslimanskim drustvima se zene stavlja u burke jer se misli da ako obuku zapadnu odjecu onda to rade samo da privlace paznju muskaraca...
zanimljivo da rijetko tko misli da se netko oblaci u sareno i mozda malo drugacije radi toga sto....jednostavno se tako osjeca i to voli?radi sebe?
e nema majci da volis nesto i da se oblacis radi sebe....



ne kuzim ovo, ako se netko oblaci kako zeli i kako se osjeca i ako kroz odjecu vidis i tu osobu a ne odjecu, ne mislis da se vise onda trude neki drugi..i zasto ovako napadati ako netko uziva u sebi?

Ti si prva krenula s osudama, sad si malo olabavila. Sad nam malo govoriš o shs-ovima i kodovima - vidiš ne znam koji bi se vrag trebao dogoditi da se na taj način aktiviram oko mode tako da mi je lova vrlo legitiman razlog za način odjevanja.

Tko je rekao da se 'šareni' odjevaju za okolinu? Ja sam pisala da privlače pažnju i sigurno privlače, to ne govori o njihovoj namjeri.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 15:15   #91
Quote:
Konkretna Kocka kaže: Pogledaj post
1. Postoji gomila ljudi koji ne vole modu i smatraju je nevažnijom od nogometa. Obučeni moraju biti svi. I zaboli ih za stil.

2. U masi branši i u masi firmi nikakva personalizacija ne dolazi u obzir. Nisu propisane boje dekretom o ponašanju, ali se zna koje su prihvatljive. Pošto na poslu provodimo 8 od 16 budnih sati dnevno, nije čudno da je uniformiranost prisutna. Ajmo se ne pravit da je sve dozvoljeno svuda i da se sve svuda može prilagoditi. Osim toga, gdje se vide ti silni grčevi? Čovjek bi rekao da Hrvati hodaju s konstipiranom facom?

3. Ljudima se ne da. Vraćamo se na točku broj 1. Ne predstavljaju im ni odjeća ni shopping takav gušt da bi se gnjavili s Mango rasprodajama s greškom. Ode, kupe, obuku u prvom shopping centru.



Većina ljudi takvog stila po mom iskustvu, zbilja želi privući pažnju na sebe. Nije da su baš povučene ljubice.


Meni u Berlinu je jedino ostalo upečatljivo da stila nema, da se teensice mahom oblače kao i u RH, uz iznimku veće prisutnosti supkultura što je logično jer je to ipak Berlin, puno veća i svjetskija metropola od ZG. Na Postdamer Platzu je stil kao na našoj Radničkoj, siv, crn i smeđ, bez mnogo manevriranja.


Ta suknja je u 90% slučajeva lako dobavljiva i povoljna cijenom. Mislim da je to u HR još uvijek prvi kriterij nabavke robe.
1. da ali to je opet njihov stil to je ono sto jesu, i to je super!

2.pa ako bolje pogledas face ljudi na ulici nismo daleko od tvog opisa..

3. apsolutno se slazem da ima puno ljudi kojima se neda, i to je njihov stil!i zakaj bi to bio problem? i zasto bi 90% off bio Mango rasprodaja sa greskom??
sa 90% off pa i vise,se moze kupiti apsolutno sve, od high end stvari do Manga bez greske.

Ako smo dosli do toga ako se zbilja misli da netko tko nosi ne znam konceptualnu odjecu ili vintage ili bilo sto mozda malo drugacije to radi samo da privuce paznju drugih, nikako nam se dobro ne pise...

Moram priznati da nismo bas slicne kod videnja Berlina ali nema veze

Slazem se da je The Zara suknja bila lako dobavljiva ali u to isto vrijeme u istoj Zari je bilo jos suknji...A da je povoljna cijena ne bih se slozila, mislim da je Zara turbo preskupa za ono sto nudi...
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 15:20   #92
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ti si prva krenula s osudama, sad si malo olabavila. Sad nam malo govoriš o shs-ovima i kodovima - vidiš ne znam koji bi se vrag trebao dogoditi da se na taj način aktiviram oko mode tako da mi je lova vrlo legitiman razlog za način odjevanja.

Tko je rekao da se 'šareni' odjevaju za okolinu? Ja sam pisala da privlače pažnju i sigurno privlače, to ne govori o njihovoj namjeri.
Ja krenula sa osudama? Ako i malo jace nekad zvucim nije mi namjera, ali hrv mi nije prvi jezik i znam da cesto fulam u rasporedu rijeci i mozda u nacinu kako zvucim ali zbilaj se trudim i pregledavam dosta dugo postove prije nego posaljem

Definitivno se slazem da privlace paznju da!Ali sto vise necega ima to manje onda proivlaci paznju...Mozda je u tome isto stvar..
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 15:29   #93
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
1. da ali to je opet njihov stil to je ono sto jesu, i to je super!
Onda smatram nepotrebnim raspravljati o tome zašto su svi klonovi. To je njhov stil.

Quote:
2.pa ako bolje pogledas face ljudi na ulici nismo daleko od tvog opisa..
Tu se ne slažem, ali ok. Možda se krećemo u drugim krugovima.

Quote:
3. apsolutno se slazem da ima puno ljudi kojima se neda, i to je njihov stil!i zakaj bi to bio problem? i zasto bi 90% off bio Mango rasprodaja sa greskom??
sa 90% off pa i vise,se moze kupiti apsolutno sve, od high end stvari do Manga bez greske.
Može, slažem se da s dobrim popustom nema problema i da treba izvući maksimum za svoje novce, ali nismo se razumjele - Mango je proljetos imao grešku na stranici i sve je bilo po 10-15 kn. Onda su sve narudžbe poništene. Onda su se žene žalile skoro do Europskog suda za ljudska prava. Onda su plakale i dobile temu na modi. Onda su robu dobile. Ne mislim na robu s greškom.

Vidiš, meni je nezamislivo da netko zbog par krpa koje mu ionako ne trebaju ulaže toliko truda. Razumijem kolekcionarstvo. Ali ne, neću radi traperica obući tri buvljaka ni 17 SHS da bi imala nešto 'posebno', 'jedinstveno', 'unikatno'. Otići ću u dućan i bok.

Ako me to čini kopijom ili osobom bez stila, so be it. Niti ne ciljam na to da sam jedinstvena pahuljica na zimskom nebu.

Quote:
Ako smo dosli do toga ako se zbilja misli da netko tko nosi ne znam konceptualnu odjecu ili vintage ili bilo sto mozda malo drugacije to radi samo da privuce paznju drugih, nikako nam se dobro ne pise...
Nije jedini razlog, ali da, smatram da je to jedan od razloga. nikad nisam doživjela osobu koja se ne želi istaknuti i privlačiti pažnju da se oblači napadno.


Quote:
Slazem se da je The Zara suknja bila lako dobavljiva ali u to isto vrijeme u istoj Zari je bilo jos suknji...A da je povoljna cijena ne bih se slozila, mislim da je Zara turbo preskupa za ono sto nudi...
To je njihov stil. Kopiranje drugih. One to tako vole. Gore si rekla da je osobama kojima je nebriga za modu to stil. Onda dozvoli da i ovima kopiranje bude stil. To je ono što jesu. Nema ništa loše u tome.

Razumijem tvoj stav i što u principu želiš reći, ali većini ljudi moda je nebitan faktor.
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:16   #94
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post




ne kuzim ovo, ako se netko oblaci kako zeli i kako se osjeca i ako kroz odjecu vidis i tu osobu a ne odjecu, ne mislis da se vise onda trude neki drugi..i zasto ovako napadati ako netko uziva u sebi?
Referirala sam se na one koje same sebi prišivaju epitete slobodoumnosti, pritom drugima zamjerajući 'uniformiranost' i nedostatak openmind-a. Ako uživaš u sebi, pusti druge na miru, možda i oni uživaju u svom 'sivilu' i igranju na sigurno. I svo to 'viđenje nekoga kroz odjeću' i slične filozofije oko obleke mi nisu jasne.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:17   #95
Sto znaci napadno? Nekome tko je cijeli zivot u trapkama i bijeloj majici je i crvena kosulja napadna.

Generalno mi dize tlak ekipa kija prosudjuje i osudjuje na temelju odjece. Ukus i neukus se primijeti i tu bi trebalo stati.

Stav da osoba s tirkiznim topicem privlaci paznju uglavnom cujem od ovih koje moda ne zanima i nose crne hlace i smedje veste cijeli zivot.
Sto je ok, ali pusti ove druge da vole zuto/rozo/kricavo bez sugestija o karakteru doticne.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:36   #96
1. nisam bas sigurna da je klon stil, jer iskreno ne mislim da sve te cure sto nose iste stvari zbilja to i osjecaju, po meni je stil nesto organsko, unutarnje, samo nase, a ovo je ja mislim nesto drugo..strah da se nece uklopiti? mozda nesto u tom smjeru?

2.aaa sjecam se Mango teme na Modi, pa ako ih veseli zasto ne, ionako je actually to manje vise realna cijena tih stvari

3. ja poznajem jako puno osoba koje se oblace za sebe, bez obzira kaj imale na sebi.po meni nema razlike sto osoba imala na sebi, netko u trapericama i majicom se moze oblaciti za druge i hoce da privuce paznju a netko u neon haljinici za sebe.

4. mislim da je vecini ljudi moda itekako vazan faktor, svi manje vise zele da lijepo izgledaju u odjeci koju nose, neki za sebe, neki za druge.

ono sto je meni jako zanimljivo je bas taj psiholoski aspekt, ako je sve "dozvoljeno" a npr u modi zadnjih 10tak godina nema sta nije odobreno od svih casopisa, dizajnera, high street ducana,..., dali to onda kod dosta ljudi izaziva put ka uniformiranosti odnosno klonovima?
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:40   #97
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Sto znaci napadno? Nekome tko je cijeli zivot u trapkama i bijeloj majici je i crvena kosulja napadna.

Generalno mi dize tlak ekipa kija prosudjuje i osudjuje na temelju odjece. Ukus i neukus se primijeti i tu bi trebalo stati.

Stav da osoba s tirkiznim topicem privlaci paznju uglavnom cujem od ovih koje moda ne zanima i nose crne hlace i smedje veste cijeli zivot.
Sto je ok, ali pusti ove druge da vole zuto/rozo/kricavo bez sugestija o karakteru doticne.
da to je istina, sto je to napadno? i kako se to sto je "napadno" mijenja po ne samo po desetljecima,nego maltene po godinama sada... npr modernizam i avangarda 50tih bio je uobicajan tada , sarenilo 60tih, 70tih da ne spominjem uopce 80te takoder itd itd a sad je to odjednom "napadno"...cudno mi je to sve..jako...
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 16:50   #98
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Zagrepčanke? U Zagrebu njih najmanje ima. To su uglavnom bosanke, hercegovke i ostale seljakuše koje su sa sobom sa sela donijele i svoje "nošnje." Tipa onih ovčjih prsluka ( na selu bi se reklo kožuna ), gumenih čizama do koljena i sl.
Pero javi se mršaviciii na trač. Možete možda skupa underground štampati letke i ljepiti po banderama!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 17:01   #99
Alerija, ja tebe kuzim i ne mislim da namjerno izazivas paznju, iako ju vjerojatno izazivas.
Ali po onome koliko sam te citala, jos i ranije, mislim da se onako kako se oblacis, oblacis jer se tebi bas to svidja.

Meni se bas nosi ono kaj sam ja keljila, a nekome je to dosadno i "ziheraski".
Meni je bas jako lijepo i kaj sad, ne radim filozofiju oko toga zasto mi je lijepo.
Ugodno mi je oku i svidja mi se, nema neke filozofije.

Ne znaci da mi na nekom drugom nemre bit super vidjeti nekaj kaj ja ne bi nosila, jer me ne privlaci.

Isto kao sto mi moze biti prekrasna necija duga crna kosa ili kovrcavo bakrena, a ja sebe u tome ne vidim, jer si to nisam ja.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 17:13   #100
Zagrepčanke nemaju stila ( pričam o mlađoj generaciji jer sredovječne uglavnom ni ne primjećujem ). Uglavnom su dosadne i predvidljive.

Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Ima dosta dobroizgledajućih i dobro sređenih žena sa stilom, ali ne po Zagrebu, nego u centru Zagreba i na točkama okupljanja. Prosjek je tugica. Izuzimam Bogovićevu, to je uglavnom treš s par okej individua.
Ipak, ono što mene u Zagrebu veseli i zašto se smiješim ljudima po ulici jest raznolikost. Čak i u spektru onih zara/hundem/isl odjevnih kombinacija, nađe se dosta različitih pristupa. U Splitu, drugom gradu gdje provodim najviše vremena, imam ozbiljan problem razlikovati žene, naročito mlade :bilestarke: Objektivno je više zgodnih koka, ali uzalud, klonovi.
Slažem se sa svime napisanim

Quote:
baja kaže: Pogledaj post

btw, oblačite li vi svoje dečkove/mužove?
Ne, sam se oblači i sam bira i ima vrlo čvrstu volju oko toga što želi i što će i koliko platiti.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.