Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 11:58   #281
Eksperimentirala sam sa maminom sminkom negdje sa 9-10 godina, namaskarala bi se za po doma pocela sam se sminkat negdje sa 21. kad mi je prijateljica prvi put stavila rumenilo za neki izlazak. izgledala sam si tako svjeze i divno do danas je to moj omiljeni komad dekorativne kozmetike.
danas se sminkam jer si izgledam dotjeranije i svjezije. sminkam se uvijek minimalno i jednako i za kavu u gradu i za izlazak. ako sam posebno raspolozena, stavim intenzivniji ruz, al to nema veze s prilikom nego stanjem u mojoj glavi
osjecam li se privlacno ili ne, stvarno nema veze sa sminkom.
da se 90% zena ne sminka, onda mi frendica nikad ne bi stavila rumenilo za onaj izlazak jer se ni ona ne bi sminkala i onda se nikad ne bi ni ja pocela sminkat
mama me nije uvela u svijet sminkanja, kad bi se ko klinka nasminkala potajno s njenim stvarima, govorila je da mi to ne treba i da sto prije to operem s lica. ona je sama imala predivan ten i sminkala se iznimno i samo u rijetkim prilikama, a i tada minimalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:36   #282
Ja sam počela sa šminkanjem negdje u pubertetu kad su počele izbijati bubuljice pa sam ih prikrivala samo korektorom. Onda sam otkrila olovku za oči, pa sam i nju počela stavljati i tad mi je izgledalo kul..
sad se ''za po doma'' ne šminkam, ali bez minimalne šminke nikad ni na kavu ne idem.. Dosta sam svjetla pa mi malo popravi ten da ne izgledam ko bolesna, radi tog jedino. I osjećam se ljepše kad sam sređena. Jedino se jače šminkam ako idem van..
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:42   #283
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
...ali sada stavljam ruž, maskaru, olovku za oči.,jer to sad smatram dijelom higijene svake žene.
možeš ti smatrati i da je plavetni kit majušna ribica, samo što nije.

da je mrčenje po faci higijena, lijepo bi se još jednom namrčile prije spavanja pa se takve namasakarne i narumenjene i napudrane valjale po finim, mirisnim, čistim i speglanim jastučnicama.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:51   #284
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
...

da je mrčenje po faci higijena, ...:


možda ima čvenk s vampriom
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 16:24   #285
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
možeš ti smatrati i da je plavetni kit majušna ribica, samo što nije.

da je mrčenje po faci higijena, lijepo bi se još jednom namrčile prije spavanja pa se takve namasakarne i narumenjene i napudrane valjale po finim, mirisnim, čistim i speglanim jastučnicama.
kaj se to pegla?
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 16:49   #286
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
kaj se to pegla?
Dobro Ksena, jebogapatak, pjesnička sloboda, hiperbola i tako to.

__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.