Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 08:13   #21
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
thru ja sam platio Bandridge 100kn za 2m sa 1080p naljepnicom...uzeo sam recimo manhattan u vemilu za 60-tak kuna, i radi bez problema, naravno...imam i DVI-HDMI za 25kn iz Konikoma za probat spojit PC na plazmu - isto radi na 1080p...kao sto rekoh sve ovisi o HDMI cipsetu i korekciji greske u doticnoj komponenti
ej, 2m Bandridge je trenutno na akciji u Metrou, 85 kn . ako nekom treba...

fala za ovu Konikom informaciju! meni treba obrnuti HDMI > DVI da spojim plejku na PC monitor a nalazim ih samo po 170-180 kn . da može draga gledat Ekskluziv i Eksploziv
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 08:26   #22
ajde javi da li ovo sa plejkom radi (mislis na PS3 pretopstavljam)...mislim, ima teoretske mogucnosti da nece radit zbog HDCP-a ili clocka kojeg monitor na podrzava...ali 25 kn...briga te...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 08:29   #23
monitor podržava HDCP, koliko se sjećam. javim
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:27   #24
radi

HDMI, jeftinjava adapter na DVI i na Samsung 19" wide. slika dobra
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:37   #25
Ja narucio danas od KRAMERA 10 kablova od 10 metara i 15 metara duzine.
I od HAME 40 kablova sta od 3 sta od 5 metara duzine.

Planiram i na hdmi distributer spojit 22 monitora na izlogu.
Pa sam narucio i hdmi-dvi-d kablove..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 00:59   #26
pametno, za vece duljine uzeo si skuplje kablove...barem si malo ustedio s kracim HAMA-inim...

thrugood: fino!!! draga ce bit sretna sto je najvazije...za mir u kuci...hehe...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 20:38   #27
Arrow Problemi (pitanja, nedoumice, spajanja....) i kvarovi na AV uređajima

Može li mi neko pomoći kako i dali se može spojiti mikseta Behringer mx1602A na komp? znaci iz zvucnika u miksetu i u komp..ja sam nekako spojio ali zvuk mi je preloš i zuji..

evo slike:
zztopfila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 21:09   #28
pa ovisno kakvu zvučnu na kompu imaš, al bazično stereo analogni činčevi ili digitalni koaksijalac na mixer, a onda bi pre-out trebao na pojačalo pa tek iz pojačala na zvučnike, govorimo li o pravim, razglasnim aktivnim ili barem pasivnim kućnim zvučnicima.
nekako sumnja da ta mixeta ima pojačalo već u sebi, no dopuštam da sam možda i u krivu, ne da mi se sad specku tražit..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 04:13   #29
Ne vidim priključke al može tako da iz headphones out iz miksete spojiš na zvučnike ukoliko su aktivni s 6,3mm stereo Jack-om. A komp možeš spojiti na dva mono (ili jedan stereo) kanala tako da sve što svira na kompu ide kroz miksetu. A možeš i obratno, da sve s miksete ide u komp. Npr. headphone out 2 ili Main out-a spojiš odgovarajućim kablom u komp (line in)..

Ako su zvučnici pasivni, tada s headphone out-a izvedeš u pojačalo na aux in s odgovarajućim kabelom (najčešće 6,3mm Stereo Jack - 2xRCA (činč))............
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 15:33   #30
da, fakat, to sam gore krivo, nisam se ni sjetio izlaza za sluške, dakle da, ako su ti zvulje aktivne, možeš i s headphone outa povuć kabel sa signalom na zvučnike koji će onda dobiveni siganl pojačati svojim ugrađenim pojačalima kolko treba..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 19:44   #31
dečki hvala puno..riješeno
zztopfila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:00   #32
Spajanje kompjutera i linije.

Ispričavam se ako sam pogriješio podforum,nisam znao kud staviti ovu temu.

Dakle,želio bi spojiti liniju i komp. Na kompu imam standardni output (ovak nekaj),dok na liniji imam nešto ovako,bijeli i crveni ovaj.

Znam da je frend imao spojenu liniju i komp na neku foru,pa vas pitam dali bi se to dalo izvesti?
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:32   #33
nisi pogrešil pdf.
spajaš 3,5 mm mini headphone jack (znači onaj izlaz za sluške na kompu) na kompu s činčevima na "AUX" ulazu na liniji. znači s jedne strane, u komp ti ide ta mala "bananica", a u lajnu bijeli i crveni činč (lijevi i desni stereo audio kanal), imaš takvih gotovih kablova za kupiti, pogedaj u boljim electronic shopovima..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:37   #34
hvala.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 12:15   #35
Pozdrav,evo kupio sve. Radi k'o vurica.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 13:17   #36
fino, uživaj!
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 22:23   #37
ROADSTAR HIF 1899

prije 2 dana kupljen retro gramofon s radijem,cd playerom i kasetofonom,usb-om,itd.
problem je u tome što audio kazeta ne ulazi u otvor,točnije ostaje je 10-ak mm vani i naravno ne radi...jel netko imao sličan problem?
sutra nosim kod ovlaštenog servisera jer je to bio zadnji primjerak u Peveca...
HEJZI1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 14:22   #38
Kako ja mogu vratiti nespremljenu mp3 snimku.

Ja sam snimala na mp3. dakle file je u audio formatu, wav. nazalost, u toku snimanja mi je mp3 pao. i valjda se baterija mrdnula pa se ugasio. sada nema tog snimanja, ali ni mb. tako da se nadam da je ta snimka ipak negdje unutra.
kako da dodjem do te snimke?

vbv.
OCD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 16:47   #39
Bojim se da tesko ali probaj, ako se mp3 moze spojiti preko USB-a na PC onda link; link.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 22:37   #40
Red face ''fleke'' na slici televizora LG32LK330

pozdrav!
imam problem s ovim modelom televizora
kada se gleda od naprijed izgleda kao da je neka fleka na ekranu (ali nije nema prašine i sve je čisto)
ovo je iz nutra nekako i vrlo je iritantno, s vremenom se od donjeg čoška proširilo na skoro pola ekrana
kad se gleda sa strane sve djeluje ok
kao što možete vidjeti u foto galeriji
galerija slika http://imgur.com/a/0EFWN#0
neki savjet ili ideje o kvaru dobro bi došle
i eventualno cijena popravka

Zadnje uređivanje ZLATK0 : 29.12.2013. at 22:38. Reason: greška
ZLATK0 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.