Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 22:30   #81
meni su stari nadrealisti nesto najbolje ikad na ovim prostorima...i sta cu o tome uopce govorit... (brojke i slova,karl-hajnc rumenige...peronospora ad astra... ma sve)

a i ovaj nadreality show mi je ok. stara-nova ekipa, nasmiju me.
svidja mi se.
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:44   #82
Meni je smiješno. Zapravo, od svega domaćeg, ovo je uvjerljivo najduhovitije.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:52   #83
ak je ovo domace , ja sam tramvaj sa 2 prikolice .
sta je pobogu tu domacE?

Rdeća pesa crvena paprika je domačija od ovog.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:31   #84
Onda je jasno zašto je duhovito
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 10:16   #85
Dosta više sa retardiranim nacionalizmom.

Niti je nadreality show usporediv sa TLN niti su više 80e niti na svim hrvatskim televizijama nema nešto što je toliko glupo jednostavno napravljeno a duhovito.

Ljubljanska banka, Hitna upomoć, olimpijade, folk idol.....
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 12:54   #86
jučer je odlično bilo...
gej olimpijada(sudija pederu!), vidovnjakinja šta gleda iz kašika- kad ima para onda je normalna...
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 19:55   #87
Ima tu zgodnih skečeva, ali nijedan me nije nasmijao Sjećam se da su mi stari nadrealisti bili odlični i da sam umirao od smijeha na neke njihove skečeve.

Možda je problem što ovi novi uglavnom parodiraju stanje u Bosni i emisije koje se tamo prikazuju na tv-u, a nama to u Hrvatskoj nije baš toliko poznato.

Kad su bili orginalni nadrealisti onda je to bilo parodiranje emisija i događaja koje su bile poznate u cijeloj Jugoslaviji, ne možeš se baš smijati nečemu ako neznaš šta točno parodiraju. Iako je ipak i problem što je stara ekipa to znala bolje izvesti.
WSG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:25   #88
a ludo je...prva je bila odlična a druge su da se nasilu nasmiješ
__________________
...justt danceee...
kukurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 22:37   #89
Quote:
WSG kaže: Pogledaj post
Možda je problem što ovi novi uglavnom parodiraju stanje u Bosni i emisije koje se tamo prikazuju na tv-u, a nama to u Hrvatskoj nije baš toliko poznato.
Kako su koeficijenti na vremensku prognozu limitirani na Bosnu? Ili Gay olimpijada? Zapravo, mislim da nijedan skeč koji sam do sad vidio nije zahtjevao posebno znanje stanja u BiH da ga se shvati/da bude smiješan. Ali to sam samo ja.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 16:43   #90
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Bravo majstore, ma najbolji je zagorski seljački humor, Drele i onaj Vid kak-se-već-preziva. "Bumo glasali za Sanadera ak bu nam uvel zakon od 2 promila" i tako osamtisućašezdesetpet puta. Buahahahaha, za riknut. Ma nema humora do zagorskog.

Ili možda oni genijalci s bjelovarske (i think) televizije kojima je glavna fora oblijepit glavu selotejpom. E to je humor!

A što ti ja mogu kad si glup i nisi u stanju skužit što Nele, Đuro i Zenit žele reći u svojim skečevima. Za to je ipak potreban IQ malo veći od onog koji je potreban da skužiš Dreletovu foru.
haha.slazem se! :klap:
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 17:13   #91
Mislim da su trebali zadrzati stari naziv Top lista nadrealista,a ne nadreality show, iako to nije isto bez orginalne postave Neleta i ekipe, no i ovi su super...
Zajedno sa vecernjom skolom, to je jedino od domaceg sto nas moze iskreno nasmijati...osim mozda "urnebesnog humora" iz bibinog svijeta ili nad lipom kako vec...
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 17:16   #92
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
P.S...Ovi današnji Nadreality nije ništa posebno ali teško je bilo očekivati da će ponoviti onaj originalni...sve u svemu dobar pokušaj i definitivno gledljivo...
Tako i ja otprilike razmišljam.

Pa čak i da se okupe stari Nadrealisti, uključujući Neleta i Đuru, teško da bi ponovili svoj uspjeh. Kao što Večernja škola nikad neće biti Zločesta djeca, i kao što Zločesta djeca nikad neće biti Zločesta djeca, i kao što kad imamo trideset nikad nećemo doživljavati fukanje i drogiranje isto kao i sa šesnaest.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 08:55   #93
potpuno negledljivo sranje. Jezivi su.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 19:21   #94
Iritantno mi je kad ljudi misle da će nešto biti smiješno samo zato jer glumci govore "po bosanski".
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 19:41   #95
Quote:
walter kaže: Pogledaj post

Pa čak i da se okupe stari Nadrealisti, uključujući Neleta i Đuru, teško da bi ponovili svoj uspjeh.
Djuro je odradio neke stvari u fazonu Kucnih carolija za (nama) istocno trziste i meni je jaaaaako dobro...

http://www.nadlanu.com/Dynamic/Djura...oryID,359.html
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:42   #96
ma ova ekipa je sjajna i na trenutke su genijalni
naravno da im svi skečevi to nisu, ali sam znao i "stare" blijedo odgledati
dajte im ljudi kredita i prestanite sa nacionalnim prepucavanjima i ne gledajte ih, to je barem jednostavno
zadovoljite se sa dreletom, bibom i bitorajcem (iako je on najbolji kod nas, šemso je ionako na privremenom radu)
__________________
"Don't bogart that blunt man, pass that over here!Don't bogart that joint, we all want to get stoned sometime tonight."
o'brnuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:56   #97
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Iritantno mi je kad ljudi misle da će nešto biti smiješno samo zato jer glumci govore "po bosanski".
da točno, pa u svakoj našoj novijoj seriji ima poneki lik koji govori "po bosanski" i taj je kao onda neki komičan lik, hahahuhuhu smiješno da dobiješ sračku. Očaj jedan.

Quote:
zadovoljite se sa dreletom
sad si mi pokvario ručak za svih 5 narednih mjeseci.
Quote:
šemso je ionako na privremenom radu)
super. a kad mu ističe ugovor konačno?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 19:55   #98
Quote:
WSG kaže: Pogledaj post

Možda je problem što ovi novi uglavnom parodiraju stanje u Bosni i emisije koje se tamo prikazuju na tv-u, a nama to u Hrvatskoj nije baš toliko poznato.
Ma naprotiv, problem je sto se suvise suzdrzavaju od parodije na aktualne teme u Bosni, jer ipak serijal se radi prvenstveno za hrvatsko trziste odnosno placa ih RTL.

Kad bi oni uradili klasicnu parodiju na BH prilike, pola gledatelja ih nebi kurca razumjelo, a druga polovica bi umrla od smijeha.

U ovom serijalu, strogo BH teme se uglavnom ogranicavaju na opcepoznate stvari (piramide i slicno) sto ce i prosjecan gledatelj u Hrvatskoj razumjeti.
Jebiga, ona stara TLN je mnogo kome bila nerazumljiva. Dobro se sjecam one epizode sa skrivenom kamerom u poljskom WC-u, ono "...a onda ce Krusko njezno bagerom prebaciti WC direktno na autoput...", gledao sam je sa nekim Srbijancima, ja i rodjak umiremo od smijeha a ovi Srbijanci nas gledaju i qrca ne razumiju.
Ili Slovenci, gledam sa njima neke stare epizode, a oni tu nista ne razumiju. Tek se smiju onom kreveljenju Minke i slicnim debilitis imitacijama.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 20:01   #99
mene je Ken osvojio



šteta što je gejša
 
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 20:09   #100
Quote:
jahorina planina kaže: Pogledaj post
mene je Ken osvojio



šteta što je gejša
Ovo je sprdnja sa Deenom Backovicem, dobro ga je skinuo lola.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.