Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2014., 19:45   #1681


__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 19:48   #1682
Not Alderaan like..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 18:09   #1683
''Leaked'' prva fotografija figurica/igračaka napravljenih prema likovima iz SW7.

Znači otprilike će tako ti likovi izgledati u filmu.



I još jedan do sad neviđen koncept crtež za film.

__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 18:22   #1684
Jel to oće reć da nam je Chewie posijedio?
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 18:47   #1685
To je i meni prvo palo na pamet. Ali možda samo figurica nije do kraja obojana, kao ni te druge.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 21:21   #1686
Možda je počeo vući belo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 21:47   #1687
Jedna prigodna.



Te jedan filmić u kojem šprdaju novi lightsaber, obavezno pogledati.

http://youtu.be/W2kHXf7mSD8
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 21:50   #1688
Genijalna je fotka. Filmić odličan.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 22:32   #1689
Koncept crtež nove verzije TIE fightera u filmu.

__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 05:35   #1690
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
I to ( sjetite se samo serije Lost i Alias ).
Kako su neki komentirali, zna započeti neku priču, ali ju ne zna završit. Zato mi je drago da je on redatelj samo prvog filma nove trilogije.
Nije sudjelovao na Lostu poslije 1. sezone (za Alias ne znam). Kako se Lost odvijao i kako je završio se može zahvaliti Damonu Lindelofu.
__________________
You have square thoughts which resist circles. - Frank Herbert
Rapttor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 20:25   #1691
još jedan koncept crtež.

__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 10:29   #1692
Zanimljivo, Lucas je prvotno planirao dovršiti Epizodu 7, a potom prodati LucasFilm:

Quote:
Lucas already started to develop the next three Star Wars films, but he knew a third trilogy was a 10-year commitment at least. He at first expected to finish Episode VII, release it in May 2015 and then sell the company afterward.

But Disney expressed interest and came along at the right moment, Lucas says. "It's better for me to get out at the beginning of a new thing and I can just remove myself.

"The time is more important to me than the money."
Poveznica. Šteta, bilo bi krasno da je Lucas pokrenuo novu trilogiju, a time i novi smjer franšize.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 11:16   #1693
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, Lucas je prvotno planirao dovršiti Epizodu 7, a potom prodati LucasFilm:

Šteta, bilo bi krasno da je Lucas pokrenuo novu trilogiju, a time i novi smjer franšize.
Samo bi nam jo što falilo
Bolje da se maknuo jer ko zna kakve bi još gluparije i idiotarije ubacio u film
Široko mu polje... nek režira Sam u kući 23. to mu je, u zadnjih podosta godina, realno i jedini domet...
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 17:18   #1694
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, Lucas je prvotno planirao dovršiti Epizodu 7, a potom prodati LucasFilm:



Poveznica. Šteta, bilo bi krasno da je Lucas pokrenuo novu trilogiju, a time i novi smjer franšize.
Da i ja bi radje da je Lucas snimio i ove filmove, ali što je tu je. Ali i dalje će ti filmovi biti snimnjeni po njegovom pisanom tretmanu, odnosno priči.

Inače još jedan stariji podatak, ali vidim da nije nitko o tome pisao ovdje, a čudi me.
Lucas je većinu novca ( 4 milijarde dolara ) koje je zaradio od prodaje Star Warsa Disneyu, dao u dobrotvorne svrhe.
Toliko o tome da je on kao osoba gladan novca.
Zanimljivo da se o takvim pozitivnim stvarima slabo piše, a kad je nešto negativno svi se raspišu.

http://www.huffingtonpost.com/2012/1...n_2067145.html

Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Samo bi nam jo što falilo
Bolje da se maknuo jer ko zna kakve bi još gluparije i idiotarije ubacio u film
Široko mu polje... nek režira Sam u kući 23. to mu je, u zadnjih podosta godina, realno i jedini domet...
Ne brini se ti za Lucasa. Već je on snimio novi film, koji uskoro kreće u kina.
Želi stvorit novu franshizu.

Evo trailera.

http://youtu.be/YSrJiaZnPuU
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 19:18   #1695
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Bolje da se maknuo jer ko zna kakve bi još gluparije i idiotarije ubacio u film
U svoj film, naravno.

Ovako smo sigurni s dobrim, starim J. J. Abramsom.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 19:56   #1696
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Ne brini se ti za Lucasa. Već je on snimio novi film, koji uskoro kreće u kina.
Želi stvorit novu franshizu.

Evo trailera.

http://youtu.be/YSrJiaZnPuU
Valjda shvaćaš, da je trailer trebao ličiti na nešto, ukoliko si htio napraviti neku poantu. Ovo izgleda očajno.
Svaka mu čast na filantropiji, ali nakon totalnog smeća od nove trilogije, "riskirati" ću radije i sa džej džejom, nego Lucasom.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 20:39   #1697
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Valjda shvaćaš, da je trailer trebao ličiti na nešto, ukoliko si htio napraviti neku poantu. Ovo izgleda očajno.
Svaka mu čast na filantropiji, ali nakon totalnog smeća od nove trilogije, "riskirati" ću radije i sa džej džejom, nego Lucasom.
Radi se o dječijem filmu. I meni izgleda baš simpa, daleko od očajnog.
A to što je tebi nova trilogija smeće ne znači i da je svima ostalima. Meni su ti filmovi odlični.

U drugu ruku JJ Abrams mi nikako ne paše. Ne sviđaju mi se niti njegove serije, niti njegovi filmovi.
I radje bi Lucasa 100 puta nego jednog Abramsa. Ali što je tu je.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 10:23   #1698
Pa, budimo realni, J. J. će zasigurno Hamillu, Fisherici i Fordu dati bolji materijal nego šta su ga imali u originalima.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 10:36   #1699
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Radi se o dječijem filmu
Pa to sam i rekao... Sam u kući 23. To mu je domet

Bez da ulazim u detaljnu analizu kako je zasrao nastavke 1, 2 i 3 "generalno mišljenje" je da je skoro pa uništio franšizu... da nije bilo originalne trilogije ovo "novo" sranje bi bilo samo jedan u nizu više ili manje uspješnih SF filmova koje za 2 godine gotovo više nitko ne bi ni pamtio... stoga Lucas
Odi snimaj dječje filmove i kloni se SW-a u potpunosti.
Je, izmislio si ga ali onda i zasrao BIG TIME.
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 17:33   #1700
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Pa to sam i rekao... Sam u kući 23. To mu je domet

Bez da ulazim u detaljnu analizu kako je zasrao nastavke 1, 2 i 3 "generalno mišljenje" je da je skoro pa uništio franšizu... da nije bilo originalne trilogije ovo "novo" sranje bi bilo samo jedan u nizu više ili manje uspješnih SF filmova koje za 2 godine gotovo više nitko ne bi ni pamtio... stoga Lucas
Odi snimaj dječje filmove i kloni se SW-a u potpunosti.
Je, izmislio si ga ali onda i zasrao BIG TIME.
Ja se ne slažem. Nije zasrao ništa.
Približio je Star Wars novim generacijama. Kojima su originalni filmovi već bili stari.
Također sva 3 filma bila su financijski jako uspješna. Samo EP I je zaradio više od milijardu dolara. I nitko ih nije zaboravio, dapače. Svi Star Wars filmovi su jako popularni.
Toliko popularni da opet kreću u kina za par mjeseci.

Ali što reći, ukusi su različiti, nikad se nikome neće svidjeti sve. I ovi novi filmovi će imati i svoje fanove ali i one koji ih neće moći smisliti tako to ide.

Što se mene tiče Lucas je Star wars. Bez njega to nije to.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.