Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 06:21   #181
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne mozes ocekivati takve postove od ljudi kojima seks nije vazan dio ljubavi vec nesto ceg se sjecas iz pocetaka veze.
Jer si dozvole da im postane nebitno. Da obaveze i umor pobijede. A i godine pomalo, osjetio sam i sam ovo ljeto da ne možeš baš spavati po 4-5 sati, odraditi 12 a onda ujutro čim dođeš kući da ti to bude prvo na pameti kao njoj. Ali Bože odspavaš malo pa izvoliš obaviti svoj dio.

@Don`t cry
Ono si malo ružno rekla, seks je definitivno nešto bitno ali reći da žene ne bi bile u vezama da nema tog elementa kurca....što ja znam, da sam ja napisao da sam sa ženama samo zbog pičke mislim da bi bio napadnut i da to ne bi prošlo ovako nezamijećeno kao tebi tvoje. A ne bi bilo ni istinito. Kao što vjerojatno nije ni u tvom slučaju.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 07:02   #182
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Čista klasika, kaže : "ja uvijek kuham,perem, čistim i još moram uvijek biti spremna kad se tebi digne" , pa to je strašno što čovjek mora trpjeti , mislim takve izgovore Pa normalno da pere,kuha i čisti kad je žensko, pa neću ja valjda to raditi
E da i volio bi probati malo drugu žensku, da vidim kako je ,dosadi uvijek isto .
A super je kak je u pocetku isto to sve radila i davala pipicu sa veseljem.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 07:05   #183
Quote:
Nastasja stella kaže: Pogledaj post
Mislim da je rješenje da oboje nađete ljubavnika/Icu jer zaista je neprirodno seksualno željeti osobu s kojom si u braku 25 god..i to od 0-24 h..a i ta monogamija je utopija i potpuno licemjerna.. toliko od mene

Poslano sa mog VIVAX FLY 2 koristeći Tapatalk
Nije neprirodno.
Ima parova koji to mogu.
Oni su prvaci ljubavi, a ostali imaju mrvice zivota o kojem su sanjali.

Zasto?
Jer pojma o zivotu i sebi nemaju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 07:12   #184
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Jer si dozvole da im postane nebitno. Da obaveze i umor pobijede. A i godine pomalo, osjetio sam i sam ovo ljeto da ne možeš baš spavati po 4-5 sati, odraditi 12 a onda ujutro čim dođeš kući da ti to bude prvo na pameti kao njoj. Ali Bože odspavaš malo pa izvoliš obaviti svoj dio.

@Don`t cry
Ono si malo ružno rekla, seks je definitivno nešto bitno ali reći da žene ne bi bile u vezama da nema tog elementa kurca....što ja znam, da sam ja napisao da sam sa ženama samo zbog pičke mislim da bi bio napadnut i da to ne bi prošlo ovako nezamijećeno kao tebi tvoje. A ne bi bilo ni istinito. Kao što vjerojatno nije ni u tvom slučaju.
Meni nije nis tesko, tak sam si to postavio u zivotu.

Ako hoces dugorocno sretnu vezu, seks nije opcija vec obaveza.

Naskacu na mene kad kazem da je seks obaveza, ali nije seks nikome osobno obaveza vec samo ako zelis dobru vezu.

Ako ne zelis seks, onda ne zelis ni dobru vezu tj mozda i zelis, ali zelje i realnost cesto nisu u skladu i ljudi cesto ne rade sto pricaju ili misle.

Moj stav je da se partnerica kojoj se ne seksa, moze neseksati i bez mene i nek joj je siroko polje.

Imam 36 godina i vrhunac zivota ce mi trajati jos 15. Sad zamisli da si dozvolim to vrijeme provesti bez seksa u ime nekakve izvitoperene ljubavi gdje cu biti gladan seksa i paznje uz nju zdravu.

Ne hvala.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:32   #185
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
@Don`t cry
Ono si malo ružno rekla, seks je definitivno nešto bitno ali reći da žene ne bi bile u vezama da nema tog elementa kurca....što ja znam, da sam ja napisao da sam sa ženama samo zbog pičke mislim da bi bio napadnut i da to ne bi prošlo ovako nezamijećeno kao tebi tvoje. A ne bi bilo ni istinito. Kao što vjerojatno nije ni u tvom slučaju.
iskarikirala sam malo da naglasim važnost seksa u vezi jer je tema teška.
meni je to bitno i željela bih da svi kojima seks toliko nije bitan, da barem probaju shvatiti ove kojima je.
nije mi bila namjera omalovažiti muškarca osobu
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 12:57   #186
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Čista klasika, kaže : "ja uvijek kuham,perem, čistim i još moram uvijek biti spremna kad se tebi digne" , pa to je strašno što čovjek mora trpjeti , mislim takve izgovore Pa normalno da pere,kuha i čisti kad je žensko, pa neću ja valjda to raditi
E da i volio bi probati malo drugu žensku, da vidim kako je ,dosadi uvijek isto .
Zašto da ne bi kuhao,čistio?
Hoće ti otpasti ruke?
Ti skuhajte očisti,ona nek ide na frizuru i manikura,a usput možda se sjeti da je privlačna sebi
Ah još jedan tipični gotovan iz prošlog stoljeća koji očekuje da mora biti namiren jer je eto muškarac

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 13:14   #187
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Zašto da ne bi kuhao,čistio?
Hoće ti otpasti ruke?
Ti skuhajte očisti,ona nek ide na frizuru i manikura,a usput možda se sjeti da je privlačna sebi
Ah još jedan tipični gotovan iz prošlog stoljeća koji očekuje da mora biti namiren jer je eto muškarac

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
mozda trola zbog cinjenice da muskarci imaju toliko stvari koje su na muskarcu da obavi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:53   #188
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Zašto da ne bi kuhao,čistio?
Hoće ti otpasti ruke?
Ti skuhajte očisti,ona nek ide na frizuru i manikura,a usput možda se sjeti da je privlačna sebi
Ah još jedan tipični gotovan iz prošlog stoljeća koji očekuje da mora biti namiren jer je eto muškarac

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Ja sam modernih svjetonazora, pogotovo kad je sex u pitanju.
A to kuhanje,pranje i ostali zenski poslovi, nije problem, ali ja sam taj koji donosi lovu i ima da se mene slusa Da mi nesto predlozi glede sexa, nema problema, ja i kuham i perem i cistim za nagradu, ali uvijek ja trazim sex , a kad nesto predlozim, moram ici doktoru, jer to kao nije normalno.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda trola zbog cinjenice da muskarci imaju toliko stvari koje su na muskarcu da obavi.
ne trolam, samo sam iskren i ne glumim kao pola muskih na lijesu koji se nadaju dobit picke , jer su kao dobrice
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:00   #189
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Ja sam modernih svjetonazora, pogotovo kad je sex u pitanju.
A to kuhanje,pranje i ostali zenski poslovi, nije problem, ali ja sam taj koji donosi lovu i ima da se mene slusa Da mi nesto predlozi glede sexa, nema problema, ja i kuham i perem i cistim za nagradu, ali uvijek ja trazim sex , a kad nesto predlozim, moram ici doktoru, jer to kao nije normalno.

ne trolam, samo sam iskren i ne glumim kao pola muskih na lijesu koji se nadaju dobit picke , jer su kao dobrice
kaj ovo boldano točno znači?
kuhaš i pereš i čistiš za nagradu, a to je sex? jel to?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:09   #190
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Cak i u slucaju teske bolesti muskarac mora da zadovolji zenu ? Godine sa ovim nemaju veze .
Njega sigurno ne boli uvo . Navela je da je tuzan , da se rasplace . Zamisli ti kako bi se ti osjecala da neko od tebe zahtijeva nesta sta nisi u stanju da mu pruzis ?
Mozda bas zbog njenog insistiranja njegov ankcijetete raste i sprecava ga da dodje do erekcije .
Onda bi kazao da svaki muskarac kojega zena odbija zbog glavobolje moze da trazi isto pravo .
Koliko onda egoisticnih zena ima na ovoj kugli koje spavaju odvojeno zato sta hrce , koje su nevoljne godinama .
Sta da urade zdravi muskarci sa takvim egositicnim zenama .
edit : Zaboravio sam kazati da partner koji iscekuje neku jaku performance moze tim izcekivanjem da dovede covjeka do pomisli da je ne sposoban da zadovolji partnera . Imas muskaraca koji su svijesni da sa pojedinim zenama ne mogu imati erekciju .
Sta cemo sa njima pistoljem ih natijerati na erekciju .
Ko je spomenuo tesku bolest?

Covek je teski folirant, apzi molim te, kaze-Ne mogu ad verujem ad se meni desilo! A zasto je on tako poseban, da se ne bi bas njemu desilo?

Plakanje je isto foliranje, da mu je stalo do zenine srece, otisao bi kod lekara. Ali ne zanima ga ni njegova, ni njena sreca.

Znaci, ako neko godinama hrce toliko da ti ne mozes da spavas od njega, da ludis, ujutru ustajes u 6-7, treba da trpis, zarad zajednickog spavanja, jer to je bitnije od toga da si naspavan? Posto bliskost postoji smao nocu,a pred spavanje i u toku dana ne?
Ne slazem se!! Imam lak san i sanse nema da trpim bilo kakvo htrkanje ili pregalsno disanje, sistanje kroz nos! Ode se u drugu sobu i to nema vez sa egocentricnoscu, vec sa cuvanjem sna i snage!

'' Imas muskaraca koji su svijesni da sa pojedinim zenama ne mogu imati erekciju .'' Ako je tako otpocetka, niej valjda lud da osatne sa njom?!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:12   #191
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Čista klasika, kaže : "ja uvijek kuham,perem, čistim i još moram uvijek biti spremna kad se tebi digne" , pa to je strašno što čovjek mora trpjeti , mislim takve izgovore Pa normalno da pere,kuha i čisti kad je žensko, pa neću ja valjda to raditi
E da i volio bi probati malo drugu žensku, da vidim kako je ,dosadi uvijek isto .
I njoj nesto fali, kad je pristala da ti izigrava spremacicu, umesto da imate partnerski odnos. Naravno da nece seks, niti ima snage, niti je volis, naravno da je i zelju izgubila. A koliko si los prema njoj, zasluzujes da vise nijedna ne pozeli seks sa tobom
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:27   #192
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post

ne trolam, samo sam iskren i ne glumim kao pola muskih na lijesu koji se nadaju dobit picke , jer su kao dobrice
Ha, ha, ti donosis pare, pa misils da zapovedas?
To sto je neko dobrica, ne znaci da je dovoljan razlog za seks sa njim!

Ne razumem taj odnos-ti si dobar, imacemo seks, doneo si puno para, imacemo seks. Skuvao si rucak 1 u 10 dana-pruzicu ti odlican seks! Zakacili smo se u toku dana-nema seksa bar 2 dana!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:40   #193
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
kaj ovo boldano točno znači?
kuhaš i pereš i čistiš za nagradu, a to je sex? jel to?
Ne, nisi dobro shvatila.
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
I njoj nesto fali, kad je pristala da ti izigrava spremacicu, umesto da imate partnerski odnos. Naravno da nece seks, niti ima snage, niti je volis, naravno da je i zelju izgubila. A koliko si los prema njoj, zasluzujes da vise nijedna ne pozeli seks sa tobom
Ha, znao sam da ce naletjeti neka poput tebe. Zasto sam los prema njoj ?
Bio sam vjeran duuuugo godina, pokusavao sam osvjeziti brak raznim prijedlozima.Isao bi na putovanja po njenom izboru,ne bih zalio novca,isao bi cesce vani na koju veceru, ali njoj nije do toga. Valjda je takav libido (suh).
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ha, ha, ti donosis pare, pa misils da zapovedas?
To sto je neko dobrica, ne znaci da je dovoljan razlog za seks sa njim!

Ne razumem taj odnos-ti si dobar, imacemo seks, doneo si puno para, imacemo seks. Skuvao si rucak 1 u 10 dana-pruzicu ti odlican seks! Zakacili smo se u toku dana-nema seksa bar 2 dana!
Vidim da mnogo toga ti ne razumijes
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:12   #194
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Ja sam modernih svjetonazora, pogotovo kad je sex u pitanju.
A to kuhanje,pranje i ostali zenski poslovi, nije problem, ali ja sam taj koji donosi lovu i ima da se mene slusa Da mi nesto predlozi glede sexa, nema problema, ja i kuham i perem i cistim za nagradu, ali uvijek ja trazim sex , a kad nesto predlozim, moram ici doktoru, jer to kao nije normalno.

ne trolam, samo sam iskren i ne glumim kao pola muskih na lijesu koji se nadaju dobit picke , jer su kao dobrice
krivo si to postavio. moras povuci neku paralelu sa biologijom gdje neka zenka svija neko gnijezdo i to ti je to. ti nisi sexist vec zrtva biologije. nema na cemu.



~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:14   #195
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
krivo si to postavio. moras povuci neku paralelu sa biologijom gdje neka zenka svija neko gnijezdo i to ti je to. ti nisi sexist vec zrtva biologije. nema na cemu.



~via tapatalk
Kako ti se da
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:30   #196
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
krivo si to postavio. moras povuci neku paralelu sa biologijom gdje neka zenka svija neko gnijezdo i to ti je to. ti nisi sexist vec zrtva biologije. nema na cemu.

~via tapatalk
naravno da sam zrtva, ali ne zelim vise to biti...kao i viktorija, ili je ona prica o jednakostima spolova bajka
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:04   #197
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ko je spomenuo tesku bolest?

Covek je teski folirant, apzi molim te, kaze-Ne mogu ad verujem ad se meni desilo! A zasto je on tako poseban, da se ne bi bas njemu desilo?

Plakanje je isto foliranje, da mu je stalo do zenine srece, otisao bi kod lekara. Ali ne zanima ga ni njegova, ni njena sreca.

Znaci, ako neko godinama hrce toliko da ti ne mozes da spavas od njega, da ludis, ujutru ustajes u 6-7, treba da trpis, zarad zajednickog spavanja, jer to je bitnije od toga da si naspavan? Posto bliskost postoji smao nocu,a pred spavanje i u toku dana ne?
Ne slazem se!! Imam lak san i sanse nema da trpim bilo kakvo htrkanje ili pregalsno disanje, sistanje kroz nos! Ode se u drugu sobu i to nema vez sa egocentricnoscu, vec sa cuvanjem sna i snage!

'' Imas muskaraca koji su svijesni da sa pojedinim zenama ne mogu imati erekciju .'' Ako je tako otpocetka, niej valjda lud da osatne sa njom?!
Ja sam kazao da neuroloske bolesti mogu biti razlog impotencije . Mi nista ne znamo . Znamo samo da to traje tri godine i da ni on ni ona nisu nista poduzeli .
Necu spekulirati bez veze . Za tebe je on folirant za mene je on bolestan covjek .
U individualne odnose ne bih ulazio posto svako od nas je odrastao covjek i donosi svoje odluke slobodno .
Ti neces podnosti hrkanje ,netko drugi hoce . Ti smatras da se on ne trudi ,ja kazem da nema snage i da je u teskoj depresiji koja ga sprecava da reagira .
Za tebe je on folirant . Imas pravo da vidis stvari na ovaj nacin . Nemamo isti pogled na ovu situaciju .
Za mene ljudi koji nisu spremni razumijeti drugoga i osude ga bez dokaza su jednostavno ne interasntni ljudi .
O ljudskom egoizmu ne bih ali u bracnom odnosu vazi jos uvjek ona "u zlu i u dobru " .
Toliko od mene .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 02:58   #198
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Naskacu na mene kad kazem da je seks obaveza, ali nije seks nikome osobno obaveza vec samo ako zelis dobru vezu.

....

Imam 36 godina i vrhunac zivota ce mi trajati jos 15. Sad zamisli da si dozvolim to vrijeme provesti bez seksa u ime nekakve izvitoperene ljubavi gdje cu biti gladan seksa i paznje uz nju zdravu.

Ne hvala.

Naskaču jer zvuči loše ali slažem se u potpunosti. Obaveza je koju sa zadovoljstvom ispunjavam i jednaki tretman očekujem i od druge strane. Inače se ne bi upuštao u veze.


Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
iskarikirala sam malo da naglasim važnost seksa u vezi jer je tema teška.
meni je to bitno i željela bih da svi kojima seks toliko nije bitan, da barem probaju shvatiti ove kojima je.
nije mi bila namjera omalovažiti muškarca osobu
Pretpostavio sam, odmah sam i napisao da vjerojatno nisi tako mislila.
No mislim da teško ovima što seks smatraju nepotrebnim, nečim rezerviranim za početak veze ili čisto prokreacijskim dijelom veze koji kada se cilj ispuni postaje nebitan bilo kakav komentar može pomoći da promijene sebe. Mislim da su ti ljudi "osuđeni" na loše veze i propale brakove ukoliko ne budu sreće da se upare s nekim sebi sličnim.
Šteta je samo što smo po tim pitanjima slabo iskreni prema partnerima u početku no to je društveno uvjetovano. Da na nekom od prvih dejtova kažem da očekujem (i nudim ) svakodnevni seks uz blagu toleranciju na povremena preskakanja nema te djeve koja me ne bi proglasila manijakom i blokirala broj na mobu. A zapravo bilo bi realnije da na početku ljudi rasprave seksualnu (ne)kompaktibilnost nego rasprave o tome tko što sluša od glazbe ili što već ljudi danas na dejtovima pričaju
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 06:31   #199
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
naravno da sam zrtva, ali ne zelim vise to biti...kao i viktorija, ili je ona prica o jednakostima spolova bajka
A kaj joj predlazes?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 07:00   #200
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Da na nekom od prvih dejtova kažem da očekujem (i nudim ) svakodnevni seks uz blagu toleranciju na povremena preskakanja nema te djeve koja me ne bi proglasila manijakom i blokirala broj na mobu.
malkice pretjerujes. uostalom, moze se isto reci i pitati/ispitati na vise nacina, od kojih su neki vise a neki manje direktni.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger