Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 23:32   #9281
Dobrodosle sve nove zemske😁

Mene su danas nakon redovite kontrole zadrzali u bolnici. Iako je ctg dobar i beba je dobro, imam premalo plodne vode pa predostroznosti radi ce me drzati tu i kontrolirati. Ak se ne porodim sama do srijede (UZV 41tt) onda ce ovisno o nalazima me poroditi il tad il par dana posle al nece cekati 42tt. Eto. Tolko od mene😁
5Eveline5 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:41   #9282
Pozdrav novi curama, a tebi Eveline sretno u foto finišu!
yenna89 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:41   #9283
U prvoj sam nosila decka, prenijela punih 11 dana, zavrsila na induciranom. U 17 usetala u radjaonu, rodila u 18.35. Nisam popucala, nisam sivana, ni ne znam sto je oporavak. Sada me s jedne strane frka da ne stignem do bolnice jer ja sam trudove osjetila mozda zadnjih pola sata, prije toga skoro pa nista a s druge da mi je tijelo "zaboravilo" kako je to roditi pa cu se ovaj put izmuciti. Kad vec nisam u trudnoci. A do bolnice imam bar pola sata! Iracionalno, znam.
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:55   #9284
blago si ga tebi tomka.. ���� ja bi se mjenjala s tobom odma i uopce me nebi bilo frka da dodem i zadnju minutu u rodiliste..2 - 3 stiska i gotovo. ��
dianavz is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:30   #9285
[QUOTE=dianavz;66958547]blago si ga tebi tomka.. ���� ja bi se mjenjala s tobom odma i uopce me nebi bilo frka da dodem i zadnju minutu u rodiliste..2 - 3 stiska i gotovo. ��[/QUOTE
Porod je stvarno bio brz i bez ikakvih trauma i svakom bi ga pozeljela! Sad mi frka da ne skuzim trudove i da me mm mora poroditi negdje putem i zavrsim u 24 sata. To mi je trenutno nocna mora, ne zelim citati o sebi u 24 sata
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.