Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 00:39   #601
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Riješili su se Charlie Sheen-a usred sezone serije TAAHM i zamijenili ga Kutcherom (ok,fer,nije glumio Harpera,ali je bio glavni lik)-gledanost serije veća nego ikad, a o kvaliteti serije ne bih
Nije baš dobra usporedba. Ovi mijenjaju glavni lik.
Da je nekome palo na pamet da Kutcher glumi Sheena/Harpera, ne bi se dobro proveli.
Moraš glavni lik prvo odstraniti na neki način i onda možeš uvesti nekog novog. Tada zamjena ima smisla i može normalno proći i postati novi glavni lik.
Ovo baš i nije to.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 03:00   #602
Po americkim sapunicama mijenjaju glumce bez po muke i to vise puta. Ako je tko gledao legendarne strasti tamo su recimo Kay glumile 3 glumice, Gwen 2 itd... u days of our lives isto
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 03:21   #603
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Po americkim sapunicama mijenjaju glumce bez po muke i to vise puta. Ako je tko gledao legendarne strasti tamo su recimo Kay glumile 3 glumice, Gwen 2 itd... u days of our lives isto
Days of our lives se prikazuje od 1965., snimljeno je preko 13.000 epizoda pa i nije čudno da je bilo zamjena.

Mijenjali su glumce i u Dinastiji, ali uvijek je prije izmjene bilo neko bar polulogično objašnjenje...saobraćajka, požar i sl.

Tu toga nema (koliko znamo) i to je zapravo jedini problem.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:40   #604
Donekle razumijem razočarane gledatelje, ali mislim da se ovo dogodilo dosta iznenadno i da jednostavno nisu imali vremena da napišu Tomin izlazak iz serije i novi lik, što je i razumljivo. Nije sve uvijek tako jednostavno kako se čini.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:55   #605
Ne možeš ljudima udovoljit.

Bolje je da priča ide svojim tokom i da likovi budu kako su i zamišljeni. Po meni je skroz glupo ići izmišljati požare i nekakve slične gluposti da bi se opravdala promjena glumca. A da su to napravili, opet bi bilo pljuvanja.

Teško je raditi nešto s ljudima koji ne cijene seriju kao proizvod, a ne poštuju ni publiku. Mislim da je apsolutno neprofesionalno, bilo od televizije, bilo od strane glumaca, da idu svoje osobne razmirice i ego upletati u profesionalno i uništavati proizvod. Oprosti, glumac si, izvoliš raditi svoj posao, makar se klao s kolegama. Ali, nažalost, prečesto bahatost udari u glavu i eto ga... Ne kažem da je Herceg kriv, ne pratim uopće seriju, kažem generalno.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:56   #606
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Days of our lives se prikazuje od 1965., snimljeno je preko 13.000 epizoda pa i nije čudno da je bilo zamjena.

Mijenjali su glumce i u Dinastiji, ali uvijek je prije izmjene bilo neko bar polulogično objašnjenje...saobraćajka, požar i sl.

Tu toga nema (koliko znamo) i to je zapravo jedini problem.
Ma da ali i u intervalu od sezone-dvije promijene glumca zato sam i zapazio, a od pocetka serije naravno da se mijenjalo. Samo kazem da to kod njih nije nista strasno. U Strastima su se mijenjali isto bez ikakvih problema, novih likova i sl. Samo odjednom novo lice i to je to
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:22   #607
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ne možeš ljudima udovoljit.

Bolje je da priča ide svojim tokom i da likovi budu kako su i zamišljeni. Po meni je skroz glupo ići izmišljati požare i nekakve slične gluposti da bi se opravdala promjena glumca. A da su to napravili, opet bi bilo pljuvanja.

Teško je raditi nešto s ljudima koji ne cijene seriju kao proizvod, a ne poštuju ni publiku. Mislim da je apsolutno neprofesionalno, bilo od televizije, bilo od strane glumaca, da idu svoje osobne razmirice i ego upletati u profesionalno i uništavati proizvod. Oprosti, glumac si, izvoliš raditi svoj posao, makar se klao s kolegama. Ali, nažalost, prečesto bahatost udari u glavu i eto ga... Ne kažem da je Herceg kriv, ne pratim uopće seriju, kažem generalno.
Slažem se. Razumijem da su se ljudi navikli na njegovo lice kod tog lika, ali sigurno nije dobio otkaz bezveze. Jebiga, tako je, kako je. I meni je to bolje nego izmišljanje požara i sličnih pizdarija.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:23   #608
Quote:
Arial kaže: Pogledaj post
Ma da ali i u intervalu od sezone-dvije promijene glumca zato sam i zapazio, a od pocetka serije naravno da se mijenjalo. Samo kazem da to kod njih nije nista strasno. U Strastima su se mijenjali isto bez ikakvih problema, novih likova i sl. Samo odjednom novo lice i to je to
A i to što kažeš.
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:55   #609
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
meni se janko jako sviđa kao persona, ono što sam vidjela u intervjuima i supertalentu. stvarno je kulturan i civiliziran. tako da se ful veselim da ću ga gledati u seriji. herceg mi je bio ok, kolko god je realno loš glumac. pasala mu je uloga. kao što sam rekla prije, da su bar promijenili sonju.al eto.
i ja se slazem za Sonju bolje da su nju zamjenili sta je tu je
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Nije baš dobra usporedba. Ovi mijenjaju glavni lik.
Da je nekome palo na pamet da Kutcher glumi Sheena/Harpera, ne bi se dobro proveli.
Moraš glavni lik prvo odstraniti na neki način i onda možeš uvesti nekog novog. Tada zamjena ima smisla i može normalno proći i postati novi glavni lik.
Ovo baš i nije to.
potpis na post
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:25   #610
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
i ja se slazem za Sonju bolje da su nju zamjenili sta je tu je

potpis na post


Mogli su lijepo oboje zamijeniti (poslati ih u nepoznato ) i idemo ispočetka !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:55   #611
A nije ti losa ideja moglo je i tako
novi glumci nova ljubavna prica
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:33   #612
Ma najbolje da zavrse ovaj cirkus sad na 70. epizodi i sve 5. Kad se samo sjetim da sam razmisljala kako ce brzo kraj pa necu imat kaj gledat... Jos uvijek se ne mogu pomirit s tim i jos uvijek se naivno nadam da ce se dogodit bozicno cudo i netko ce nam vratit Herca.
islesmaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:46   #613
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
A nije ti losa ideja moglo je i tako
novi glumci nova ljubavna prica


Quote:
islesmaura kaže: Pogledaj post
Ma najbolje da zavrse ovaj cirkus sad na 70. epizodi i sve 5. Kad se samo sjetim da sam razmisljala kako ce brzo kraj pa necu imat kaj gledat... Jos uvijek se ne mogu pomirit s tim i jos uvijek se naivno nadam da ce se dogodit bozicno cudo i netko ce nam vratit Herca.
Onda mogu lijepo nastaviti priču sa razmakom od cca 20 godina i sve u redu !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:52   #614
Jucer su na pocetku supertalenta stalno naglasavali kako janko ima novi angazman,pa nesto o sapunicama.kazem ja,oni su uvjereni kako im je ovo super potez.
Trebali su nekako zadrzat hercega i izgurat to do kraja.cisto sumnjam da je bio bas toliko nemoguc na snimanjima da su ga odmah morali maknut.nije bas da on pliva u lovi i moze samo tako odbacivat uloge.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:36   #615
Sta su oni htijeli postici sa Vladinim likom?
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:10   #616
Quote:
islesmaura kaže: Pogledaj post
Ma najbolje da zavrse ovaj cirkus sad na 70. epizodi i sve 5. Kad se samo sjetim da sam razmisljala kako ce brzo kraj pa necu imat kaj gledat... Jos uvijek se ne mogu pomirit s tim i jos uvijek se naivno nadam da ce se dogodit bozicno cudo i netko ce nam vratit Herca.
Evo gledam epku i pokusavam zamislit Janka u toj ulozi i ne mogu ga nikako vidjet u toj ulozi osim Herca

tesko da ce ga vratit nazalost

nema sanse da ce stati na ovim epkama treba vuci seriju i odugovlacit ju bez obzira na sve

kad se sjetim onog cirkusa s drugom sezonom Larinog izbora sve mi je jasno

Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Jucer su na pocetku supertalenta stalno naglasavali kako janko ima novi angazman,pa nesto o sapunicama.kazem ja,oni su uvjereni kako im je ovo super potez.
Trebali su nekako zadrzat hercega i izgurat to do kraja.cisto sumnjam da je bio bas toliko nemoguc na snimanjima da su ga odmah morali maknut.nije bas da on pliva u lovi i moze samo tako odbacivat uloge.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
i ja ne vjerujem u tu pricu da je bilo tako lose njegovo ponasanje da je zasluzio ekspresni otkaz
nego je ista prica s Nives zele iskoristiti njegovu popularnost iz Supertalenta kao i njenu
okrutno i neprofesionalno ponasanje

normalno da smatraju da im je to odlican potez
nista oni ne mare za nikoga ni za glumce ni za gledatelje danas si tu sutra si odbacen
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:36   #617
Koliko god sam razocarana s ovom zamjenom glavnog glumca,opet sam s druge strane sretna sta kao zamjenu nisu doveli npr kurbasu.nije da sam bas neki fan janka pe ve ali opet mogli smo i gore proc.
@pipa - znam da si ti sto posto gledala maricujku.tamo su isto zamjenili,ako se sjecas,onog svecenika i meni to do kraja serije nije sjelo.a to je bio dosta sporedan lik.dobro,onaj je glumac cini mi se umro,tako da su to sasvim drugaciji razlozi ali hocu rec zamjena glumaca za istu ulogu je prejadna.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:30   #618
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
@pipa - znam da si ti sto posto gledala maricujku.tamo su isto zamjenili,ako se sjecas,onog svecenika i meni to do kraja serije nije sjelo.a to je bio dosta sporedan lik.dobro,onaj je glumac cini mi se umro,tako da su to sasvim drugaciji razlozi ali hocu rec zamjena glumaca za istu ulogu je prejadna.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
ajme kako si se samo sjetila toga..hahha da Padre Anselmo je zamjenjen

Ako se sjećate i u Zori Dubrovačkoj Ines Bojanić je zamjenila Vanessu Radman kao Maris Menčetić
Nina Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:15   #619
hahahahaha. ines umjesto vanesse. e to je bilo fakat loše. ines onako pitoma zamijenila izafektiranu i dramatičnu vanessu. fail. mislim da janko neće biti tolki fail.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:41   #620
@kaputicu gledala sam Maricujku ali ne sve epke
previse ih je bilo ali ne sjecam se te zamjene
slazem se mogli smo gore proci nego s Jankom

Vanessu su zamjenili jer je ozlijedila ledja
pa to je razumna zamjena ali ovo bas i nije

A sad malo o radnji
ona scena s Vladom kao bad guy i utjerivac dugova
totalno negledljiva tip je kreten cim se pojavi prebacujem kanal

Trebali su njega maknut lakse bi bilo svima

Hrvoje i suprostavljanje Ranku
ali cini mi se da ce to biti kratkog vijeka
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.