Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 12:17   #9261
Quote:
Ana Niko kaže: Pogledaj post
Cure Dana 69 i scissors poslala sam vam pp jednoj i drugoj da li mi ne funkcionira to ili mozda niste vidjele? Ili nesto trece
meni ništa nije došlo
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 10.12.2017., 12:24   #9262
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
meni ništa nije došlo
A sad?
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Old 10.12.2017., 12:50   #9263
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Ja se jos uvijek ne zamaram porodom. Mislim, nije da se ne zamaram, nego uopce ne znam kaj bi mislila. Prvi porod ce mi biti i ko ce znati kako ce to sve ispasti. Hocu li vaginalno ili carski, hocu li popucati ili necu. Nekako uopce ne razmisljam previse o tome, nego o malcu kojeg jedva cekam primiti u ruke.
Tak i ja,mislilm si nekak mora van a sad kak to bumo vidli razmisljam kak ce mali izgledati,kombinacija mene i mma

Danas slazemo krevetic a iduci vikend idemo vjerojatno po zadnje sitnice
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 10.12.2017., 13:23   #9264
Baš mi je drago da ste potegnule pitanje tog gela jer sam prošli tjedan prvi put čula za to čudo na tečaju. Na prvu kad sam čula cijenu mi je to bilo onak, kaj sve ne budu izmislili da zarade pare, ali kad sam čula da zapravo par cura može uzeti zajedno pa nije više tak skupo, a pogotovo ovak dobre recenzije ko Danine , sad razmišljam da ga uzmem u kompi s nekim.

Ni ja se još ne zamaram s porodom, kako bude bit će, samo da u konačnici sve bude dobro po bebicu u prvom redu, a onda i mene.

Prvo sam se bojala carskog ko vraga, a nakon što su neke od vas pisale o svojim dobrim iskustvima s carskim, shvatila sam da sve ima svojih prednosti i mana. Nakon carskog može biti zeznutiji oporavak, ali ako jako popucaš može i vaginalni biti takav...tak da...
Mrcinica is offline  
Old 10.12.2017., 14:53   #9265
cure dal je oja od vas imala osjecaj da nogama tiska bebu kad hoda po stepenicama.?haha.ja sam to prvi put jucer isjetila i imam osjecaj zbog toga da je beba full nisko
dianavz is offline  
Old 10.12.2017., 15:16   #9266
A naravno da je najbitnije da beba bude zdrava i da porod prođe bez komplikacija, ali nisam ni protivnik toga da si i mi zene olaksamo ak mozemo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
vienne is offline  
Old 10.12.2017., 15:26   #9267
Kak se točno zove taj gel?
BondWannabe is offline  
Old 10.12.2017., 15:29   #9268
Quote:
dianavz kaže: Pogledaj post
cure dal je oja od vas imala osjecaj da nogama tiska bebu kad hoda po stepenicama.?haha.ja sam to prvi put jucer isjetila i imam osjecaj zbog toga da je beba full nisko

Nisam imala još takav osjećaj, ali mi se zna desiti kad se izvalim na bok da osjećam bebicu ispod sebe, baš na toj strani na koju sam zalegla. Onda imam osjećaj ko da na njoj ležim, baš neugodan osjećaj pa se brže bolje okrenem. mislim to je vjerojatno samo u mojoj glavi.

I ja imam osjećaj da je moja mišica uglavnom nisko, vrlo rijetko ju osjetim negdje više gore, valjda zato niti nemam problema sa žgaravicom.
Mrcinica is offline  
Old 10.12.2017., 15:35   #9269
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Kak se točno zove taj gel?
Dianatal
BitterSweet is offline  
Old 10.12.2017., 17:10   #9270
Quote:
Ana Niko kaže: Pogledaj post
Cure Dana 69 i scissors poslala sam vam pp jednoj i drugoj da li mi ne funkcionira to ili mozda niste vidjele? Ili nesto trece
Nije ni meni nista doslo... Probaj ponovno, il budem ja tebi probala
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Old 10.12.2017., 17:46   #9271
Quote:
dana69 kaže: Pogledaj post
Nije ni meni nista doslo... Probaj ponovno, il budem ja tebi probala
Evo pokusala sam... sad?
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Old 10.12.2017., 20:28   #9272
Ova moja beba štuca i po 2-3 puta dnevno
Snow Fairy is offline  
Old 10.12.2017., 20:53   #9273
Kod mene ujutro. Ukoliko je to štucanje uopće, kad imam osjećaj ko da čujem otkucaje srca, pravilno.

Btw skočila mi reklama da je ovaj gel na 15% popusta
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 10.12.2017., 21:06   #9274
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Kod mene ujutro. Ukoliko je to štucanje uopće, kad imam osjećaj ko da čujem otkucaje srca, pravilno.

Btw skočila mi reklama da je ovaj gel na 15% popusta
Moja nekad par puta dnevno a nekad nista.
Vidjela sam inja da je neki popust na njemu
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Old 10.12.2017., 21:15   #9275
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ova moja beba štuca i po 2-3 puta dnevno


I moja isto tak, 3-4, nekad cak i zaredom...vjezbaju disanje
vienne is offline  
Old 10.12.2017., 21:47   #9276
moja ne stuca jos...koji ste TT.?tj kad ste prvi put to osjetile.?sjecam se da sam u 2.trudnoci stalno osjecala da mali stuca,sad s curkom nista
:P
dianavz is offline  
Old 10.12.2017., 21:57   #9277
Najprije lijep pozdrav svima! Nekad davno, prije 10 godina, bila sam redovita na ovom forumu. Prva trudnoca i hrpa pitanja. Sada, deset godina poslije, cekam svoje drugo dijete. Dvije trudnoce koje ne mogu biti razlicitije! Bez obzira sto je jedna trudnoca iza mene nevjerojatno koliko toga covjek zaboravi. Prva trudnoca bila mi je teska, povracanje i mucnina do samog kraja ali porod nisam mogla pozeljeti bolji. Ova trudnoca mi je uistinu divna, puna energije, radila do kraja i sada me malo muci porod. Ima li netko ovdje s tolikom razlikom izmedju dviju trudnoca? Mozda da podijeli svoje iskustvo. Sada sam 37+3 i termin je sve blizi pa valjda nije ni cudo da mi se takva pitanja motaju po glavi!
tomka is offline  
Old 10.12.2017., 22:08   #9278
Quote:
dianavz kaže: Pogledaj post
moja ne stuca jos...koji ste TT.?tj kad ste prvi put to osjetile.?sjecam se da sam u 2.trudnoci stalno osjecala da mali stuca,sad s curkom nista
:P
Negdje nakon 32-33tt povremeno, sad sam 36+3 i zadnjih tjedan-dva je svakodnevno
Snow Fairy is offline  
Old 10.12.2017., 22:11   #9279
Snow, moja stucavica minimalno stuca 3-4 puta na dan! Skuzila sam da pocne stucat kad se "naglo" okrenem s boka (pogotovo lijevog) na ledja!
To mi je bas jedna od simpaticnijih stvari u trudnoci!
dianavz, pa sa nekih 25 tjedana, nisam ni sama sigurna, ali stuca ona vec neko dulje vrijeme!

Tomka, dobrodosla!
Ja sam mrvu vise od tebe (35+1), ali je razlika manja, imam curu od 3 godine ali su skroz razlicite trudnoce po svemu osim mucnina, hvala Bogu s tim nikad nisam imala problema.
*narayan* is offline  
Old 10.12.2017., 22:29   #9280
Wink

Quote:
tomka kaže: Pogledaj post
Najprije lijep pozdrav svima! Nekad davno, prije 10 godina, bila sam redovita na ovom forumu. Prva trudnoca i hrpa pitanja. Sada, deset godina poslije, cekam svoje drugo dijete. Dvije trudnoce koje ne mogu biti razlicitije! Bez obzira sto je jedna trudnoca iza mene nevjerojatno koliko toga covjek zaboravi. Prva trudnoca bila mi je teska, povracanje i mucnina do samog kraja ali porod nisam mogla pozeljeti bolji. Ova trudnoca mi je uistinu divna, puna energije, radila do kraja i sada me malo muci porod. Ima li netko ovdje s tolikom razlikom izmedju dviju trudnoca? Mozda da podijeli svoje iskustvo. Sada sam 37+3 i termin je sve blizi pa valjda nije ni cudo da mi se takva pitanja motaju po glavi!

ja se prve trudnoce od prije 7god ni ne sjecam kao same trudnoce..haha..da nisam imala trbuh nebi ni znala da sam trudna 😂😂 porod je bio inducirani.uz drip u 36TT (blizanci) i trajao je nekih 6sati..pamtim ga kao KATASTROFALAN.ali inace sam osjetljiva i na najmanju bol,tak da .. 😰😰😰 druga trudnoca..recimo isto ko i prva..full pokretna,sve 5 do samog kraja 💪💪 doma kroz noc neli slabi trudovi na dan termina,u rodilistu jos neka 4 sata uz drip..ajde.,prezivjelo se 😜 sad nosim curicu..100 i 1 razlika..mucnine na pocetku,stalno neke viroze,urino infekcije..bolovi u kicmi 😖😥 sad smo tocno 32tj.mislim da nema sanse da izdrzim do kraja..ne spavam vec nociiima..trbuh do zuba..kicma,doljnji dio trbuha i prepone me rasturaju dobrano..nikak se namjestit za spavanje..i tak..nadam se ssamo superextrabrzom porodu 😊😊😊
dianavz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.