Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 19:05   #101
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Kako ne, pa jos i dan danas se u velikom dijelu svijeta zene udaju upravo za prvog koji im naidje/kojeg im odaberu roditelji. To sto zivimo u "urbanoj" sredini i "europskom ozračju" nas ne čini većinom.

Ne kažem da je navedeno dobro ili loše. Nego je tako kako jest i bit će još mnogo vremena. Prvenstveno smo bića vlastitih hormona i spolne razlike još uvijek uvjetuju mnogo toga.

A o tome da se na temi nije preciziralo što to znači "ženski ulet" neću ni počinjat.

Osobno, kad god mi se u životu zadesila prilika da iniciram
konverzaciju sa nekim tko mi se svidja, to bih i napravila, bez zadrške. Ako je to uletanje, uletala sam. Kemija u komunikaciji bi se sama stvorila - ili ne. Na to ionako ne možeš utjecat.
jebe mi se od sveg srca za veliki dio svijeta, u kojem btw. postoji i nesto dijelova u kojima zene ulijecu samo tako i bez jebemti

kaj se ovog zadnjeg tice, tu se slazem u potpunosti, meni je takoder neka obicna konverzacija sasvim razlicito od kakvog romanticnog pokusaja priblizavanja (naravno da ulet i tu moze uslijediti, ali ja to barem razlikujem)
no to cini sve skupa samo jos jadnijim i glupljim, da muski uglavnom mora zapoceti i razgovor, da zene okrecu ocima i na pitanje o smjeru ili koliko je sati i slicne primitivne zajebancije
ne znam, imam sad vec dosta godina, a ne sjecam se da je prije 30 i vise godina drustvo bilo toliko usrano i ustogljeno
bilo je takvih, no to se tocno vidjelo tko je sisao s brda i ne zna s eponasati medu ljudima i u civilizaciji
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:07   #102
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Kako ne, pa jos i dan danas se u velikom dijelu svijeta zene udaju upravo za prvog koji im naidje/kojeg im odaberu roditelji. To sto zivimo u "urbanoj" sredini i "europskom ozračju" nas ne čini većinom.

Ne kažem da je navedeno dobro ili loše. Nego je tako kako jest i bit će još mnogo vremena. Prvenstveno smo bića vlastitih hormona i spolne razlike još uvijek uvjetuju mnogo toga.

A o tome da se na temi nije preciziralo što to znači "ženski ulet" neću ni počinjat.

Osobno, kad god mi se u životu zadesila prilika da iniciram
konverzaciju sa nekim tko mi se svidja, to bih i napravila, bez zadrške. Ako je to uletanje, uletala sam. Kemija u komunikaciji bi se sama stvorila - ili ne. Na to ionako ne možeš utjecat.
Trebali ste nam reci da se ovdje prica o afganistanu i situaciji na dejting sceni tamo, a ne ovako.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:14   #103
pa kuzis flat, zene su sve medusobno povezane, tzv. suplji internet
tako kad u afganistanu kamenuju neku jadnicu, ovim nasima iskacu modrice po cijelom tijelu i onda ih svi zale jer misle da ih je muz nalemao
uostalom, vidio si i feministicke statistike, kako je svaka treca zena silovana, svaka druga zrtva fizickog nasilja...
obrati malo paznju kad si na poslu ili na cesti, vidjet ces oko sebe kako se zene previjaju u bolovima i kako im ispod markirane odjece vise smrskane kosti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:14   #104
Većinom nisam prilazila jer jednostavno nije bilo potrebe.
Svidio bi mi se tip, nabacila bih osmjeh, pogledom i govorom tijela bih dala do znanja da sam zainteresirana i uvijek bi ubrali info u roku keks.
Tako da se ta skupina nije pretjerano mučila.
Isto tako sam i prilazila muškarcima kad bi me zainteresirali, a vidjela bih da se stvari ne kreću s njihove strane.
Nikad me nije mučila potencijalna odjebenica i u biti mislim da je najlakše napraviti prvi korak. Drugi je u biti često problematičniji.
Ali vidi čuda, na tom polju sam imala većinom iskustva koja je Alexa opisala.
Brzo sam shvatila da većina muškaraca (kod nas) ima predrasude prema ženama koje ulijeću. U najboljem slučaju nisu dovoljan izazov, u najgorem su drolje koje tako ulijeću valjda svakome.
Stvarno su rijetki muškarci zapravo voljeli proaktivan pristup, a ne samo teoretski tvrdili da ga vole.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:18   #105
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jebe mi se od sveg srca za veliki dio svijeta, u kojem btw. postoji i nesto dijelova u kojima zene ulijecu samo tako i bez jebemti

kaj se ovog zadnjeg tice, tu se slazem u potpunosti, meni je takoder neka obicna konverzacija sasvim razlicito od kakvog romanticnog pokusaja priblizavanja (naravno da ulet i tu moze uslijediti, ali ja to barem razlikujem)
no to cini sve skupa samo jos jadnijim i glupljim, da muski uglavnom mora zapoceti i razgovor, da zene okrecu ocima i na pitanje o smjeru ili koliko je sati i slicne primitivne zajebancije
ne znam, imam sad vec dosta godina, a ne sjecam se da je prije 30 i vise godina drustvo bilo toliko usrano i ustogljeno
bilo je takvih, no to se tocno vidjelo tko je sisao s brda i ne zna s eponasati medu ljudima i u civilizaciji
1. Ne potcjenjuj balkanoidni utjecaj na naše žene i muškarce, koliko god da nismo taj dio svijeta. Baš kao što vi muškarci na temi pričate o ženama koje su vam nepristupačne, tako i ja mogu na dugo i na široko krenut o krkanima kojima je način prilaska ženi tako da je uhvati za dupe ili sise i ili se pijan nadvije na nju u klubu i objašnjava joj kako je treba sve jebat. Ali, neću. Jer ima normalnih muškaraca, kao i normalnih žena. Što me dovodi do

2. Gdje upoznaješ isključivo samo te silne žene koje ti kolutaju očima i tako su bahate? Možda da razmisliš o krugovima u kojima se krećeš. Jer ja takvih žena znam, ali na svaku takvu znam barem tri koje se tako ne ponašaju. I imaju normalan život i normalne veze.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:21   #106
1. nacin da se to rijesi sigurno nije povinovati se takvima, to se vjerujem slazes samnom?
2. nisam nigdje ni rekao da upoznajem iskljucivo takve zene, stovise ne upoznajem ih
ali mi se znalo dogoditi da hocu nekaj pitati na cesti i zena mi prakticki pocne bjezati

ono, nisam neki ljepotan, ali halooo, nisam bas ni toliko ruzan, a sigurno nisam ni napastan ni neuljudan i neugodan
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:28   #107
nije bio problem na početku. sada više ne bih.

imala sam više negativnih nego pozitivnih iskustava.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:31   #108
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
A neke žene i muškarci jednostavno idu prirodnim tijekom, pa što se desi, desi se. Nebitno tko kome prvi šta.

Ne mora sve bit PUA, igre moći i ostale fake ass pičke materine.
Potpisujem, tako bi i trebalo bi. If you like it, go and get it
Lara Lorei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:32   #109
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pa kuzis flat, zene su sve medusobno povezane, tzv. suplji internet
tako kad u afganistanu kamenuju neku jadnicu, ovim nasima iskacu modrice po cijelom tijelu i onda ih svi zale jer misle da ih je muz nalemao
uostalom, vidio si i feministicke statistike, kako je svaka treca zena silovana, svaka druga zrtva fizickog nasilja...
obrati malo paznju kad si na poslu ili na cesti, vidjet ces oko sebe kako se zene previjaju u bolovima i kako im ispod markirane odjece vise smrskane kosti
pa je.
biti feminist u nasem drustvu je isto kao biti protiv sume ako si ekoloski aktivist i onda kad pitas tog aktivistu zakaj je protiv sume, on odgovori da zato kaj u kini imaju tesku industriju.

tezi slucajevi ubace mansplaining, manspreading, fantomski wage gap, kulturu silovanja u kojoj sudjeluju svi muskarci pa cak i braca nad sestrama i onu zabranu masturbiranja za zene koju si ti jucer spomenuo.
cujem da zeljka markic trenira cucke da nanjuse masturbatorice.

lazi o broju silovanih su izvucene iz onog nekog upitnika koji je bio dan curama na americkim kampusima. npr. tamo su one bile pitane nesto u stilu jesu li imale seks kad su bile jako pijane ili tako nesto i ako su odgovorile potvrdno, uvrstene su u broj seksualno zlostavljanih.

no shit, pijani seks u vrijeme faksa. nikad cuo.

pretpostavljam da su i muski bili pijani pa po tome ispada da je i svaki treci pijani student seksualno uznemiravan od pijanih studentica. samo kaj se to ne iznosi.

cirkusi i mjerenje razlicitim metrom za razlicite spolove.

mozda se i krivo sjecam, ali ako je pitanje bilo drugacije, nije bilo manje apsurdno ako pricamo o silovanjima.

i da se razumijemo, silovanje je ozbiljna stvar, ja bi za to rezao pimpeke, a ovakav nacin je sprdanje od stvarnih zrtava.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:33   #110
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
...
Ali vidi čuda, na tom polju sam imala većinom iskustva koja je Alexa opisala.
Brzo sam shvatila da većina muškaraca (kod nas) ima predrasude prema ženama koje ulijeću. U najboljem slučaju nisu dovoljan izazov, u najgorem su drolje koje tako ulijeću valjda svakome.
Stvarno su rijetki muškarci zapravo voljeli proaktivan pristup, a ne samo teoretski tvrdili da ga vole.
super.

zakaj bi uopce bila sa tipom koji tak razmislja?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:42   #111
Quote:
Night Rain kaže: Pogledaj post
Po vama žena mora sve.
Kuhati, pospremati, raditi, biti trudna, roditi, brinuti o djeci i još bi trebala prva 'uletavati'.
Kak ne. A što ćete vi raditi? Češati jaja i tražiti novu pivu iz frižidera.
Ako žena i napravi korak, poslije ju zajebavate da vas je uhvatila.
Baš mi je drago da dolazi doba robota koji izgledaju kao ljudi. Više ti neće trebati partner. Kupiš robota i bez brige si. Ionako je sex sa vibratorom super
da, stvarno
evo otkad zivim sam umro sam 134 puta od zedi, 47 puta od gladi i 22 puta se ugusio u smecu i prasini


https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=790
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:56   #112
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
1. nacin da se to rijesi sigurno nije povinovati se takvima, to se vjerujem slazes samnom?
2. nisam nigdje ni rekao da upoznajem iskljucivo takve zene, stovise ne upoznajem ih
ali mi se znalo dogoditi da hocu nekaj pitati na cesti i zena mi prakticki pocne bjezati

ono, nisam neki ljepotan, ali halooo, nisam bas ni toliko ruzan, a sigurno nisam ni napastan ni neuljudan i neugodan
1. Jasno da se po tom pitanju slažemo.
2. Razumijem te, ali uzmi u obzir da nije UVIJEK u takvim slučajevima riječ o bahatosti ili aroganciji žene. Nekad je to i obrambeni mehanizam. Mnoge žene su imale loša iskustva sa debilima na ulici koji doslovno nasilnički uleću ženama i bivaju vrlo otvoreno predatorski nastrojeni. Dovoljno da se ženi dogodi par takvih loših iskustava (a vjerujem da si od svojih djevojaka/prijateljica/članica rodbine čuo za barem pokoje takvo gadno iskustvo) koja je učine opreznijima kada su u pitanju nekakvi rendom upadi, u konkretnom slučaju, nasred ceste. I nije da te žena defoltno smatra debilom, nego ne želi riskirat sranje. Meni se dešavalo. Evo, zadnji put neki dan. Vraćam se sa treninga navečer, nosim sportsku torbu. Frajer izlazi iz auta u mraku, lik dva metra, kapuljača preko glave i krene za mnom: "Ej, šta to treniraš?". Ljubazno odgovorim:"Ništa posebno, obična rekreacija." i žurno nastavim hodat. On krene za mnom: "Pitao sam te ŠTA ODGOVORI MI." Ja mu dodam da žurim (osim što je creep doista žurim) i opet ga ljubazno pozdravim. On nastavi ić za mnom i vikat: "Ako te pitam šta treniraš IZVOLI ODGOVORIT". Nastavim hodat prema prvom izvoru svjetla i ljudi i čujem za sobom: "JEBENA KURVETINO." Nije prvi put. Kužiš? Zamisli sad da ti netko tako uleće curi, majci, sestri, kćeri? Došlo bi ti da mu zube razbiješ, ne? E sad, kužiš zašto NEKAD NEKE žene nastoje izbjegavat ulične konverzacije? To nema veze sa izgledom i karakterom. Jednostavno, kao što ima bahatih žena, ima i nasilnih idiotskih krkana kojima trebamo "zahvalit" zašto su ljudi nekad suzdržani.

Ne sjećam se da sam ikad odbila usred bijela dana nekog da mu kažem gdje je neka ulica, posudim upaljač ili nešto slično.

Već smo mnogoput pričali o tim uletima na ulici tu po forumu, tho. Treba i to znat, definitivno niti je za svakoga, niti je poželjno, niti u većini slučajeva ima smisla.

Quote:
Lara Lorei kaže: Pogledaj post
Potpisujem, tako bi i trebalo bi. If you like it, go and get it
Upravo to. Normalnog načina se uvijek nadje.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:03   #113
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
1. Jasno da se po tom pitanju slažemo.
2. Razumijem te, ali uzmi u obzir da nije UVIJEK u takvim slučajevima riječ o bahatosti ili aroganciji žene. Nekad je to i obrambeni mehanizam. Mnoge žene su imale loša iskustva sa debilima na ulici koji doslovno nasilnički uleću ženama i bivaju vrlo otvoreno predatorski nastrojeni. Dovoljno da se ženi dogodi par takvih loših iskustava (a vjerujem da si od svojih djevojaka/prijateljica/članica rodbine čuo za barem pokoje takvo gadno iskustvo) koja je učine opreznijima kada su u pitanju nekakvi rendom upadi, u konkretnom slučaju, nasred ceste. I nije da te žena defoltno smatra debilom, nego ne želi riskirat sranje. Meni se dešavalo. Evo, zadnji put neki dan. Vraćam se sa treninga navečer, nosim sportsku torbu. Frajer izlazi iz auta u mraku, lik dva metra, kapuljača preko glave i krene za mnom: "Ej, šta to treniraš?". Ljubazno odgovorim:"Ništa posebno, obična rekreacija." i žurno nastavim hodat. On krene za mnom: "Pitao sam te ŠTA ODGOVORI MI." Ja mu dodam da žurim (osim što je creep doista žurim) i opet ga ljubazno pozdravim. On nastavi ić za mnom i vikat: "Ako te pitam šta treniraš IZVOLI ODGOVORIT". Nastavim hodat prema prvom izvoru svjetla i ljudi i čujem za sobom: "JEBENA KURVETINO." Nije prvi put. Kužiš? Zamisli sad da ti netko tako uleće curi, majci, sestri, kćeri? Došlo bi ti da mu zube razbiješ, ne? E sad, kužiš zašto NEKAD NEKE žene nastoje izbjegavat ulične konverzacije? To nema veze sa izgledom i karakterom. Jednostavno, kao što ima bahatih žena, ima i nasilnih idiotskih krkana kojima trebamo "zahvalit" zašto su ljudi nekad suzdržani.

Ne sjećam se da sam ikad odbila usred bijela dana nekog da mu kažem gdje je neka ulica, posudim upaljač ili nešto slično.

Već smo mnogoput pričali o tim uletima na ulici tu po forumu, tho. Treba i to znat, definitivno niti je za svakoga, niti je poželjno, niti ima smisla.



Upravo to. Normalnog načina se uvijek nadje.
isuse bljak.
uzasna situacija, ni meni muskom ne bi bilo ugodno da neki veliki tip bude neugodan na bilo koji nacin prema meni u mraku.

ocito si jako zgodna.
...ali to ne mijenja nista na stvari.
pazi se.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:07   #114
alexa, sve to razumijem i znam
kaj ako ti kazem da se meni sigurno dogodilo na ulici svasta kaj se tebi vjerojatno nikad nije?
pa ne hodam danas s izvucenim pistoljem, setom commando nozeva ispod kaputa, s dignutim gardom i ne pocnem vristati policija cim me netko pogleda ili mi se obrati?
sve je to jasno, ljudi na svasta naidu i ima tu straha, ali je i pitanje koliko je taj strah osnovan i realan, a koliko je rezultat idiotskih pricica i jos idiotskijih filmica koje si netko vrti u glavi
ako mi netko pristojno pride i pristojno nekaj pita, pristojno cu i dogovoriti, ne nuzno pozitivno
dalje idemo prema razvoju situacije...

ma koliko ja razumio ovo kaj si opisala i kako si se osjecala, to nije i ne moze biti razlog za bjezanje od covjeka koji te pita koliko je sati

moze biti razlog da si spremna na obranu, nosis suzavac, soker ili nesto, no i opet moras znati i kad i kako se to koristi
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:07   #115
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne bi islo
ako je netko dobar, ne znaci da je idiot
O cemu ti to pricas? Kakve veze to ima sa temom?


Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ali zanimljivo je kako ti nije palo na pamet da je u ocima dame svaki muskarac gentleman
malo bi nesto za nista?
Ti ne znas sta je meni palo na pamet, ti znas samo sta sam napisala. Brzoplet si. Pravi muskarac se ne poredi sa zenama... on se poredi sa pravim muskarcima (osim ako je zrtva feminizma ili ako je drugacijeg opredeljenja). Tu mnogi pucaju kao ti...
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:10   #116
seres fokica, seres jako
hajde odi seri nekom drugome tko te ima volje slusati i trpiti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:11   #117
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
alexa, sve to razumijem i znam
kaj ako ti kazem da se meni sigurno dogodilo na ulici svasta kaj se tebi vjerojatno nikad nije?
pa ne hodam danas s izvucenim pistoljem, setom commando nozeva ispod kaputa, s dignutim gardom i ne pocnem vristati policija cim me netko pogleda ili mi se obrati?
sve je to jasno, ljudi na svasta naidu i ima tu straha, ali je i pitanje koliko je taj strah osnovan i realan, a koliko je rezultat idiotskih pricica i jos idiotskijih filmica koje si netko vrti u glavi
ako mi netko pristojno pride i pristojno nekaj pita, pristojno cu i dogovoriti, ne nuzno pozitivno
dalje idemo prema razvoju situacije...

ma koliko ja razumio ovo kaj si opisala i kako si se osjecala, to nije i ne moze biti razlog za bjezanje od covjeka koji te pita koliko je sati

moze biti razlog da si spremna na obranu, nosis suzavac, soker ili nesto, no i opet moras znati i kad i kako se to koristi
Nemam problema sa samoobranom, hvala na brizi, ali imam pitanje:

Ženska je bježala od tebe na ulici kada si je pitao koliko je sati?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:15   #118
nije da je ono, zadigla haljinu i otrcala vristeci, ali dok sam ja prilazio i "oprostite molim vas, mozete li mi...", ona je ubrzala i napravila dijagonalu po plocniku, stisnula torbicu i pogled u pod pred sebe
i tako nekoliko, dok mi se na kraju jedna nije smilovala i uputila me gdje sam trebao ici
sve usred bijelog dana i ne pusto mjesto

samoobrana je obicno problem u glavi, ne nuzno samo znanja ili tehnike pri ruci
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:16   #119
Mene zanima je li mu samo jedna bježala ili ih je bilo više.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:17   #120
Davnih dana, imala sam oko 20g, decko me u sitne sate doprati do taxi stajalista na okretistu buseva i da ne bi isla sama busom, uzmem taxi. Taxist je vidio da me dopratio decko, poljubio. U autu ( glupaca, sjela sam naprijed), poceo mi se nabacivati, prostaciti...uzas...mislila sam da ce me silovati. Obecala sam da se budemo sutra nasli i da me tata ceka, dala mu krivi broj telefona.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger