Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 01:04   #1741
Quote:
Barb_x kaže: Pogledaj post
eoin.sretno

ja sam prema rangu,po bodovima 28 od 50.aj nadam se da cu upast na kraju O.o
fala,sretno i tebi.
ono sam bio rekao za fizio,a na sestrinstvu sam izgledao upao zasad
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 01:10   #1742
Quote:
Eoin kaže: Pogledaj post
fala,sretno i tebi.
ono sam bio rekao za fizio,a na sestrinstvu sam izgledao upao zasad
aha.maa i da na drugi smjer upadnes dobro je,sljed.god se prebacis.al nadam se da ces na ono sta zelis najvise
Barb_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 03:56   #1743
6. na redovnoj fizioterapiji, 1. na sanitarnom inžinjerstvu i radnoj
__________________
.. we are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..
l'avidité is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 08:42   #1744
wuhu na sestrinstvo i radnu terapiju upadam sigurno, 24. i 26., al na 1. izboru radiologija sam 51. nadam se da će se bar još malo pomaknuti...
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 09:31   #1745
27. na radiologiji, 4. na sanitarnoj al to mi je tek 5.,6., izbor, pa mislim da ipak necu na to
kasumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 10:18   #1746
20. na redovnom fizioterapija, al vam najvjerojatnije oslobađam to mjesto
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 10:26   #1747
158. na fizioterapiji, 46. na sestrinstvu i 41. na radnoj terapiji.. mole se sve dobre duše, neka mi oslobode mjesto na fizioterapiji, hvala
ivona_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:26   #1748
evo ovak jedno pitanje za sve vas.. cura mi je upala na sestrinstvo vanredno,a na radnu terapiju i sanitarno nesto nije upala, vec je 150 i 170.. jel to moguce uopce posto vidim da ko je god upao na sestrinstvo upao je i na radnu terapiju?? a ak je to tak, jel ima ona kakve sanse da upise radnu terapiju ili sanitarni taj ???

molim vas pomozite mi jer ona place i nece vise na faks kolko se zbedirala, pa joj ja moram sve sredivat
portkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:57   #1749
ja se dvoumim između radiologije i dijagnostike..prvi izbor mi je radiologija ali čula sam da ljudi koji rade taj posao imaju dosta problema sa zdravljem :/ i sad neznam koje da izaberem
Ni na is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:57   #1750
Ja sam 6. na sestrinstvu... kolege javite se
__________________
Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je upravo to ono što ih najviše ljuti.
lampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:02   #1751
Quote:
portkom kaže: Pogledaj post
evo ovak jedno pitanje za sve vas.. cura mi je upala na sestrinstvo vanredno,a na radnu terapiju i sanitarno nesto nije upala, vec je 150 i 170.. jel to moguce uopce posto vidim da ko je god upao na sestrinstvo upao je i na radnu terapiju?? a ak je to tak, jel ima ona kakve sanse da upise radnu terapiju ili sanitarni taj ???

molim vas pomozite mi jer ona place i nece vise na faks kolko se zbedirala, pa joj ja moram sve sredivat
jel ima nade da upadne ako joj fali cca 100 mjesta? ili da se pomiri sa sestrinstvom vanredno?
portkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:27   #1752
Quote:
lampy kaže: Pogledaj post
Ja sam 6. na sestrinstvu... kolege javite se
evo me... najvjerojatnije ću to upisati konačno... iako mi je radiologija još na prvom mjestu, ali me malo i strah, kaj sve pričaju oko zračnja...
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:36   #1753
Ja 8. na medicinsko laboratorijskoj dijagnostici, 31. na fizioterapiji, oslobadam mjesto za buduce fizioterapeute cestitam svima
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:43   #1754
Quote:
portkom kaže: Pogledaj post
jel to moguce uopce posto vidim da ko je god upao na sestrinstvo upao je i na radnu terapiju?? a ak je to tak, jel ima ona kakve sanse da upise radnu terapiju ili sanitarni taj ???
da, ali pretpostavljam da nije svatko tko je upao na IZVANREDNO sestrinstvo upao i na radnu..
ne znam baš hoće li se liste pomicati za 100 mjesta.. možda bolje da se javi netko tko zna za koliko su se mjesta prošle godine liste pomaknule...

btw, ekipa čestitam svima koji ste upali

Quote:
Ni na kaže: Pogledaj post
ja se dvoumim između radiologije i dijagnostike..prvi izbor mi je radiologija ali čula sam da ljudi koji rade taj posao imaju dosta problema sa zdravljem :/ i sad neznam koje da izaberem
mama od dečka radi to cijeli život, svake godine ima obavezne preglede i vjeruj mi, žena je skroz zdrava a plačica je lijepa kheheh
__________________
.. we are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..

Zadnje uređivanje Bat Kol : 04.07.2011. at 13:20.
l'avidité is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:46   #1755
niko me ne dozivljava...

Quote:
l'avidité kaže: Pogledaj post
da, ali pretpostavljam da nije svatko tko je upao na IZVANREDNO sestrinstvo upao i na radnu..
ne znam baš hoće li se liste pomicati za 100 mjesta.. možda bolje da se javi netko tko zna za koliko su se mjesta prošle godine liste pomaknule...

btw, ekipa čestitam svima koji ste upali
a znam i ja se bojim da nece.. fala barem na odgovoru

Zadnje uređivanje Bat Kol : 04.07.2011. at 13:22.
portkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:52   #1756
Quote:
portkom kaže: Pogledaj post
a znam i ja se bojim da nece.. fala barem na odgovoru
ni ja ne vjerujem da će se baš za toliko micati..
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:00   #1757
Quote:
_Aurora kaže: Pogledaj post
ni ja ne vjerujem da će se baš za toliko micati..
a jel se moze onda nekako prebacit sa vanrednog sestrinstva ne nesto drugo ali ne vanredno.. ili opet sestrinstvo ili radnu terapiju ili bilo sto??
portkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:05   #1758
e jel neko zna jell se poslje npr lab.dijag.,koja traje sam 3g, može ić dalje, mislim na neki diplomski il magisterij, ili ak završimo to nemožemo nikam?
Barb_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:05   #1759
Quote:
portkom kaže: Pogledaj post
a jel se moze onda nekako prebacit sa vanrednog sestrinstva ne nesto drugo ali ne vanredno.. ili opet sestrinstvo ili radnu terapiju ili bilo sto??
kažu da se može... al da mora valjda zadovoljiti neki prosjek u prvoj godini, mislim da oko 3,5... nemoj me uzet za riječ ako sam krivo napisao...
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 13:08   #1760
8 na sestrinstvu u Os
Ima li još takvih?
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.