Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 09:16   #161
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nista odvratnije nisam probala od tih germknedla. Ko ostaci napoja kojem je cilj da se sti orije pretvori u salo.
30 kn za okruglicu gnjeckavog tijesta prelivenog s necim ljepljivim i toplim, punjenje malo i sve preslatko.
zastrašujuće loše ,zaista. potpuno se slažem. uz to što ništa ne valja još je i cijena nevjerojatno bezobrazna za taj horor.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 14.12.2016., 09:34   #162
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nista odvratnije nisam probala od tih germknedla. Ko ostaci napoja kojem je cilj da se sti orije pretvori u salo.
30 kn za okruglicu gnjeckavog tijesta prelivenog s necim ljepljivim i toplim, punjenje malo i sve preslatko.
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
zastrašujuće loše ,zaista. potpuno se slažem. uz to što ništa ne valja još je i cijena nevjerojatno bezobrazna za taj horor.
Da, isto... Koja m..a pod bubrege, bokte.
dimlight is offline  
Old 14.12.2016., 10:11   #163
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nista odvratnije nisam probala od tih germknedla. Ko ostaci napoja kojem je cilj da se sti orije pretvori u salo.
30 kn za okruglicu gnjeckavog tijesta prelivenog s necim ljepljivim i toplim, punjenje malo i sve preslatko.
germknedle vole purgeri.
ostali mogu uživati u čevapima i soparniku
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 14.12.2016., 10:29   #164
Ja se isto začudio tim germknedlama.
Prošle godine na adventu nakon kolektivnog svršavanja forumaša reko ajd da i ja to probam kad ono koji k je ovo?!?
Srećom ja sam jeo onu jeftiniju varijantu od Amelie dok je bila još 15kn prije nego li su digli cijenu na 18. Vidim ove godine je 20kn
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 14.12.2016., 10:35   #165
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ja se isto začudio tim germknedlama.
... Vidim ove godine je 20kn
ne znam što vama serviraju pod germknedle
ali ja platila 32 kn komad - prije tjedan dana.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 14.12.2016., 10:48   #166
Od Amelie?
Znam da drugi imaju 30-35kn cijene ali ovi imaju dimenzijama manju germknedlu i jeftiniju.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 14.12.2016., 10:52   #167
kućica "sljeme" na štrosu.
inače stoluju na sljemenu, blizu tomislavca.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 14.12.2016., 10:53   #168
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
nisam našao kućicu , zato i jesam ljut na kraju sam tek saznao da se kućica zove morska vila pa ću sutra otići tamo i ovak mi je blizu, a trenutno posla nema.
nemres fulat, istocna strana strossa, soparnik je izlozen da se vidi na pultu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 14.12.2016., 13:51   #169
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
nemres fulat, istocna strana strossa, soparnik je izlozen da se vidi na pultu.
sad znam, ja sam tražio dalmatinsku kuu, jer sam vidio da na trgu ima slavonska pa sam išao tom logikom.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 14.12.2016., 14:30   #170
ne ovo nije rescue tent , inače inamj odličan čobanac i rolani odojak

klingonac_worf is offline  
Old 14.12.2016., 14:43   #171
to je braniteljski šator sa Kvaternikovog trga?
Krkimir is offline  
Old 14.12.2016., 15:00   #172
Bravo Zagreb! http://net.hr/danas/hrvatska/zagreb-...vent-u-europi/

Doll Fetish is offline  
Old 14.12.2016., 15:23   #173
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Kad sam vidio da je ta stranica proglasila Zadar za najbolju europsku destinaciju za 2016, morao sam pogledati o čemu se tu radi naprosto. Da, Zadar

Quote:
According to Alexa Traffic Rank Europeanbestdestinations.com receives about 2,878 daily unique visitor. Its Website Authority value is 48/100 . The domain has 62 Facebook Likes, 19 Facebook Shares, 13 Facebook Comments, 30 Google+, 24 LinkedIn shares. Europeanbestdestinations.com has .com extension.
Quote:
europeanbestdestinations.com was registered 3 years 10 months ago. It has a alexa rank of #195,316 in the world.

Dakle nekakva opskurna stranica na koju se svi naši mediji kače i objavljuju te famozne "najbolja, najatraktivnija, naj ,naj, naj..." hvalospjeve.
Ispada da su sve te titule goli kurac jer ovo je presmješan i potpuno irelevantan sajt za bilo kakvu informaciju.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 14.12.2016., 15:30   #174
čovjek se zdravorazumski zapita kakav je to relevantan izbor na osnovu klikanja na jednoj webstranici... bogtemazo tako ja mogu glasati da je najbolji advent onaj u Kolnu mada uopće nisam ni bio tamo a malo bolji haker je u stanju napraviti da u tom izboru pobijedi Pušća Bistra
a na Zadar ne treba trošiti riječi, ljudi dođu tamo na 3 dana i već nakon jednog se pokupe jer im je dosadno, vidjeli su sve što se ima za vidjeti i idu dalje

Zadnje uređivanje Krkimir : 14.12.2016. at 15:41.
Krkimir is offline  
Old 14.12.2016., 15:31   #175
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
germknedle vole purgeri.
ostali mogu uživati u čevapima i soparniku


A fakat ima za svakog ponešto, Baščaršija meets Stradun.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 14.12.2016., 16:37   #176
Ima li negdje u sklopu ZG adventa šator s prodajom domaćih proizvoda (čvarci, slanina, kuleni...)?
Prošle godine je, mislim, bilo na glavnom kolodvoru, a sada tamo nema ničega.
BigDaddy is offline  
Old 14.12.2016., 17:39   #177
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Ima li negdje u sklopu ZG adventa šator s prodajom domaćih proizvoda (čvarci, slanina, kuleni...)?
Prošle godine je, mislim, bilo na glavnom kolodvoru, a sada tamo nema ničega.
dolac je u blizini
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.12.2016., 10:50   #178
tripadvisor eventualno da organizira i kontrolira glasanje (svaki unique user glasa samo jednom i npr. bez mogućnosti klona s iste ip adrese, što bi već bilo malo teže, al...), to bi već bilo relevantnije.
ovak ovo juropijenbestdestinejšns ispada binenfeldkina il bandarina "umotvorina", wotevr. bzvz.
DeeJay Dee is offline  
Old 15.12.2016., 11:29   #179
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
tripadvisor eventualno da organizira i kontrolira glasanje (svaki unique user glasa samo jednom i npr. bez mogućnosti klona s iste ip adrese, što bi već bilo malo teže, al...), to bi već bilo relevantnije.
ovak ovo juropijenbestdestinejšns ispada binenfeldkina il bandarina "umotvorina", wotevr. bzvz.
Glavvno da je pokopati svoje. To je nešto u čemo smo zaista prvi. Zaista ne kužim taj naš mentalitet.
Uopće nije bitno mjesto bitno je medijski prostor koji se time dobiva.

A i da pobjedimo na obožavanom tripadvisoru, i tome bi našli falingu
__________________
----
Novi233 is offline  
Old 15.12.2016., 11:37   #180
Baš. Haters gonna hate , a grad je pun turista. Je li zbog tog natječaja ili nečeg drugog, koga briga. Nikad nije bila ovakva gužva u gradu, vikendom navečer tramvaji ne mogu proći pokraj Zrinjevca pa idu okolo. Nekim grinchevima smetaju ljudi, nekima galama, nekima ukrasi, meni je divna, vesela atmosfera i jako sam ponosna što nas sve više turista dolazi posjetiti.


Za šator s domaćim proizvodima ne znam, ali u Bogovićevoj sam vidjela štand na kojem vise kobasice.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.