Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2016., 21:53   #1021
Quote:
Ryan333 kaže: Pogledaj post
Zbog takvih kao ti izumiremo, ne samo Hrvatski građani nego cijela Europa, ali jbg.

Mislim ono... WTF? Znala si jako dobro podsvijesno da će on htjeti dijete, i ja evo osobno ne razumim osobe poput tebe, što je vama uopće svrha i cilj u životu bez djeteta? Sreća vaša eto pa vam roditelji nisu tako razmišljali.
kakva je to njena sreća?
kako bi to netko bio zakinut da ga nema?!
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 21:57   #1022
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
kakva je to njena sreća?
kako bi to netko bio zakinut da ga nema?!
Upravo to
Ryan333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 22:48   #1023
Prosere mi se od ovih pateticnih izjava...da tebe nisu tvoji napravili nebi te bilo! Da! I sta bi propustila da me nema?!

Tvrditi da onaj tko nema dijete ne moze doseci tu neku famoznu visinu osjecaja, glupost. Mozda svog partnera volim vise nego sto ti volis svoje dijete, ako cemo pretjerivati, mozda i macka volim vise! Kako izmjeriti razinu ljubavi?!

Tko ce biti kraj mene kad cu bit stara cangrizava baba?! Najvjerojatnije nitko, i sad je malo ljudi oko mene, a nisam stara, samo sam cangrizava. Zar nije sebicno i ruzno izrodit djecu da ti ima tko mijenjati pelene i cistit zubalo.
__________________
Neke su stvari suđene - samo ne uspijemo uvijek iz prve.
Anitram8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 22:53   #1024
Quote:
Anitram8 kaže: Pogledaj post
Prosere mi se od ovih pateticnih izjava...da tebe nisu tvoji napravili nebi te bilo! Da! I sta bi propustila da me nema?!

Tvrditi da onaj tko nema dijete ne moze doseci tu neku famoznu visinu osjecaja, glupost. Mozda svog partnera volim vise nego sto ti volis svoje dijete, ako cemo pretjerivati, mozda i macka volim vise! Kako izmjeriti razinu ljubavi?!

Tko ce biti kraj mene kad cu bit stara cangrizava baba?! Najvjerojatnije nitko, i sad je malo ljudi oko mene, a nisam stara, samo sam cangrizava. Zar nije sebicno i ruzno izrodit djecu da ti ima tko mijenjati pelene i cistit zubalo.
Vrlo jednostavno. Većina fizički i psihičkih zdravih majki štiti mladunče suprugovim životom. Da li bi ti bacila supruga pod vlak da spasiš svoje dete ili bi bacila dete?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:00   #1025
Nebi bacila nijedno jer nijedno nemam. Primjer ti je ogavan, kakve veze ima ljubav s bacanjem pod vlak?
__________________
Neke su stvari suđene - samo ne uspijemo uvijek iz prve.
Anitram8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:09   #1026
Cek malo, jesi ti to svojim primjerom upravo rekao da je muskarac koji dobije dijete, pa hmm, blagoreceno cisto najebo u slucaju nekog sranja?!

Jesmo sad dosli do necega sto cijeli zivot smatram ispravnim. Postoji zena, muskarac i njihova ljubav, nije im potrebno dijete da bi to potvrdilo, okrunilo, sta li vec. Dijete dode kao smetalo i tu ljubav samo smanji. To stvarno nije u redu!
__________________
Neke su stvari suđene - samo ne uspijemo uvijek iz prve.
Anitram8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:12   #1027
Quote:
Anitram8 kaže: Pogledaj post
Nebi bacila nijedno jer nijedno nemam. Primjer ti je ogavan, kakve veze ima ljubav s bacanjem pod vlak?
Pa hipotetski govorim da imaš. Postavi se u neku po život opasnu situaciju pa promisli kaj bi napravila. Recimo potres,poplava i moraš birat.To ti je najjednostavniji i najlakši primjer da vidiš koga više voliš. Ja bi bacil prvo sebe, pa ženu ,a tek onda dete. Znači ženu uvijek ispred deteta. Stoga zaključujem da svoje dete bi voljel više nego ženu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:16   #1028
Quote:
Anitram8 kaže: Pogledaj post
Cek malo, jesi ti to svojim primjerom upravo rekao da je muskarac koji dobije dijete, pa hmm, blagoreceno cisto najebo u slucaju nekog sranja?!

Jesmo sad dosli do necega sto cijeli zivot smatram ispravnim. Postoji zena, muskarac i njihova ljubav, nije im potrebno dijete da bi to potvrdilo, okrunilo, sta li vec. Dijete dode kao smetalo i tu ljubav samo smanji. To stvarno nije u redu!
Meni ljubav između muškarca i žene nije potpuna ako nemaš neki fizički i opipljivi dokaz za to.Znači ak nekog voliš i on tebe voli ideš delat s njim dete kako bi ono bilo dete ljubavi. Ak nemreš imat dete zbog fizičkih hendikepa onda slijede mačke, pa pesi mjesto dece.Moraš nekog tetošit s onim koga voliš jer je to tak slatko.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:17   #1029
A kaj bi napravio da moras birati izmedu dvoje djece?
__________________
Neke su stvari suđene - samo ne uspijemo uvijek iz prve.
Anitram8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:18   #1030
Quote:
Anitram8 kaže: Pogledaj post
A kaj bi napravio da moras birati izmedu dvoje djece?
Pa ružnije bi prvo hitil.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:19   #1031
Quote:
Anitram8 kaže: Pogledaj post
Cek malo, jesi ti to svojim primjerom upravo rekao da je muskarac koji dobije dijete, pa hmm, blagoreceno cisto najebo u slucaju nekog sranja?!

Jesmo sad dosli do necega sto cijeli zivot smatram ispravnim. Postoji zena, muskarac i njihova ljubav, nije im potrebno dijete da bi to potvrdilo, okrunilo, sta li vec. Dijete dode kao smetalo i tu ljubav samo smanji. To stvarno nije u redu!
pa nekima pojača ljubav. ali mislim da u većini slučajeva udalji par.
tj. pretvore se u roditelje, a njihova međusobna ljubav više nije u fokusu.
meni se to čini prevelikim rizikom.
dijete unosi velike promjene u život i tko zna kako bi to ispalo.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:22   #1032
Moja ljubav ne mora imati nikakav fizicki dokaz pred nikim, dovoljno je ono sto osijecamo, cemu se dokazivati ikome?

To kaj nemamo djecu neznaci da se ne sexamo, najvjerojatnijese sexamo vise od onih kaj imaju djecu, al eto njima se vidi...

To s dokazivanjem fakat nema smisla nikakvog, po tome ispada da su svi parovi bez djece iznad ovih razmnozenih na ljestvici ljubavi jer se nisu morali dokazivati.
__________________
Neke su stvari suđene - samo ne uspijemo uvijek iz prve.
Anitram8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:26   #1033
Quote:
Anitram8 kaže: Pogledaj post
Moja ljubav ne mora imati nikakav fizicki dokaz pred nikim, dovoljno je ono sto osijecamo, cemu se dokazivati ikome?

To kaj nemamo djecu neznaci da se ne sexamo, najvjerojatnijese sexamo vise od onih kaj imaju djecu, al eto njima se vidi...

To s dokazivanjem fakat nema smisla nikakvog, po tome ispada da su svi parovi bez djece iznad ovih razmnozenih na ljestvici ljubavi jer se nisu morali dokazivati.
Pa nema tebi i to je ok. Meni je nezamislivo voljet nekog i ne želit imat djete s njim. Sečam se kad sam voljel zadnji put da sam zamišljal kak imam dete s njom. No postoje ljudi koji zamišljaju da imaju mačku ili pesa umjesto deteta. Neki zamišljaju i da imaju karijeru poslovnu. Svašta ima. Zato smo svi različiti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:33   #1034
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa nema tebi i to je ok. Meni je nezamislivo voljet nekog i ne �elit imat djete s njim. Se�am se kad sam voljel zadnji put da sam zami�ljal kak imam dete s njom. No postoje ljudi koji zami�ljaju da imaju ma�ku ili pesa umjesto deteta. Neki zami�ljaju i da imaju karijeru poslovnu. Sva�ta ima. Zato smo svi razli�iti.


Pa meni je to sve jasno, razlicitost, bla-bla, okinuo me onaj neki post od ranije gdje ispada da cemo mi bez djece pokrepat u najtezim ovozemaljskim mukama sami u vlaznim i hladnim sobicama.

Boli mene uvce hoce li netko imati 25ero djece, svejedno, samo da se ne dira u mene.
__________________
Neke su stvari suđene - samo ne uspijemo uvijek iz prve.
Anitram8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 23:36   #1035
Quote:
Anitram8 kaže: Pogledaj post
Pa meni je to sve jasno, razlicitost, bla-bla, okinuo me onaj neki post od ranije gdje ispada da cemo mi bez djece pokrepat u najtezim ovozemaljskim mukama sami u vlaznim i hladnim sobicama.

Boli mene uvce hoce li netko imati 25ero djece, svejedno, samo da se ne dira u mene.
Ma to su vjerničke bedastoče koje zagovaraju malo tupastiji ljudi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 11:01   #1036
Quote:
Ryan333 kaže: Pogledaj post
Reprodukcija je u naravi ljudske vrste kao i ostalih živih organizama na Zemlji, nemati poriv za tim je neprirodno i posljedica društvenih okolnosti ljudskog društva, eto to ti je odgovor sa znanstvene strane....
Ima nekakvih podrobnijih informacija o ovome (boldano) ili je to samo tvoja "znanost"?
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 10:59   #1037
Anitram8, majka sam i ne pada mi na pamet osporavati išta što si navela kao svoje gledište...mislim da si potpuno u pravu
fakt je-ako vam se ima dijete (djeca), ako ste spremni na to znači-poznajete materiju, spremni ste na žrtve i odricanja, a sve u svrhu nekog svog sebičnog zadovoljenja (koje je i lijepo i brutalno ponekad), te ako imate DOBROG PARTNERA, go ahead..

ostalo je osuđeno na smrt...ponekad polaganu,a ponekad brzu, ali u rijetko kojem slučaju završi dobro i povoljno i za partnere i za dijete...
josuha, volim te, no nemoj takve primjere davati molim te...pitanje je dakle, koga bi ZAPRAVO tko bacio pod vlak kad se radi o vlastitoj egzistenciji kad se upale žaruljice za prezervaciju života, koje nikako ne možeš svjesno kontrolirati...
a Sofijin izbor je divan protuargument....
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 11:20   #1038
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
Anitram8, majka sam i ne pada mi na pamet osporavati išta što si navela kao svoje gledište...mislim da si potpuno u pravu
fakt je-ako vam se ima dijete (djeca), ako ste spremni na to znači-poznajete materiju, spremni ste na žrtve i odricanja, a sve u svrhu nekog svog sebičnog zadovoljenja (koje je i lijepo i brutalno ponekad), te ako imate DOBROG PARTNERA, go ahead..

ostalo je osuđeno na smrt...ponekad polaganu,a ponekad brzu, ali u rijetko kojem slučaju završi dobro i povoljno i za partnere i za dijete...
josuha, volim te, no nemoj takve primjere davati molim te...pitanje je dakle, koga bi ZAPRAVO tko bacio pod vlak kad se radi o vlastitoj egzistenciji kad se upale žaruljice za prezervaciju života, koje nikako ne možeš svjesno kontrolirati...
a Sofijin izbor je divan protuargument....
Kaj ne bi. Naravno da je ekstreman i fala Bogu nadam se da ga nikad nitko u pravom životu ne bu imal prilike okusit. No nije loš kad ga pitaš hipotetski kaj bi napravil. Nije nekaj strašnoga jer realno nitko se ipak ne bu našel u toj situaciji. Tko se može pitat nek se pita tko ne, neka se ne pita. Tema je ionako poprilično jasna. Ako on želi dijete ,a ona ne nemaju oni kaj biti skupa. O toj temi partneri moraju imati indentičan stav.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 18:05   #1039
brak

sta onda se zenite ak ne zelite djecu
nije mi to jasno
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 18:13   #1040
Quote:
Akatcuki kaže: Pogledaj post
sta onda se zenite ak ne zelite djecu
nije mi to jasno
Prava koja dolaze uz brak.
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.