Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2005., 14:35   #81
imaš super zubaricu na remizi kaj lječi kariozne zube nekom novom tehnologijom ozonom bez brušenja i boli. Bil sam tam i oduševljen sam. Telefon ti je 3028 464.
qqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 14:40   #82
Za standardni popravak zuba dr. Klešin (DZ Medveščak) - uistinu toplo preporučujem!
Za estetiku, pa ako još imaš puno love, još je lakše..ali da se ne razbacujemo imenima, bude ti već netko dao preporuku.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 17:19   #83
Quote:
Chloe kaže:
znam ja jako dobru zubaricu... u kranjčevićevoj je... budem pronasla detalje pa ti javim na pm (mislim da se ne moze ovak javno)
dakle, kad svi javno pišu, evo i ja ću

dr vesna vuković
kranjčevićeva 12
tel: 3646804
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 18:00   #84
Evo da vam kažem iz prve ruke. Ja sam cimer autora teme! On je manje-više sve rekao, ali evo malo ću ga nadopuniti: mene zub(i) nije bolio na vanjske podražaje, tj. mogao sam jesti slatko,piti toplo-hladno a ništa nije bolilo. Ali kako je bolila cijela strana nisam mogao točno odgonetnuti o kojem se zubu radi! Bolio je najviše kad bi mirovao tj po noći. A nakon što mi je "slavna" doktorica stomatologije otvorila tri zuba tražeći uzročnika boli ( i dalje me boli) sad me osmica počela boliti i na vanjske podražaje
(kad grizem hranu). Tako da sam odustao od te zubarice dok mi nije uništila sve zube! Ne tražim od Vas odgovor, nego preporuku dobrog stomatologa. Vidio sam već dvije preporuke, dr. Ivanković i dr. V.Vuković pa ako još netko ima iskustva sa gore navedenima molio bi za komentar! Hvala svima, a najviše cimeru koji je potakao ovu temu!
Romeo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 23:37   #85
ja ti samo mogu reći da sudeči po izgledu ordinacije dobro radi, a nije bolesno skup.
npr. ima kamericu s kojom ti pokazuje zube i ti ih vidiš na malom ekrančiću ispred sebe(nešto kao TV). dakle pokaže ti gdje imaš pokvaren zub, objasni ti kakav je kvar. istina-bog gadno izgleda za popizditi, ali vidi se po opremi da je profić.
mislim da je rekao koliko se ja sijećam da je popravak jednog zuba cca 100-150kn.
nazovi pa pitaj, nemaš kaj izgubiti
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2005., 08:55   #86
pogledaj si stranicu www.drstolar.hr
qqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 02:50   #87
Privatni psihijatar

ljudi treba mi link,adresa , broj telefona ili bilo kaj za nekog dobrog psihijatra(po mogucnosti psihijastricu)u zg ali privatnog. moze preporuka hvala
Materazzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 12:10   #88
Frendica mi isla kod Grudena i kaze da je jako dobar a nije ni skup. Raspitaj se, nemam br. negdje je u Petrovoj
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 13:54   #89
idem u dr johsona kraj fakulteta politologije
dobar je skroz, al ja bi da me isteže tako netko cili dan
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 16:29   #90
ja idem kod dr. Cartera ali on je u puli i rovinju ali je mega super
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 15:57   #91
dr. Igor Grgić, Martićeva u Zg

predobar

uspio mi je ispraviti neravno držanje samo tako
__________________
sane to insane in 6.66 seconds
midori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 12:47   #92
Ovisi kakvi te problemi muče. Svaki psihijatar je na neki način posebno dobar za neke probleme jednostavno zato, jer ga ti problemi više zanimaju, pa njima posvećuje više svog vremena u smislu edukacije ili jednostavno ima više pacijenata s takvim problemima pa ga je to natjeralo da o tome nešto više nauči. Neki se više bave ovisnostima, alkoholizmom, drugi više fobijama, anksioznošću, a treći pak poremećajima poput shizofrenije.
Za bilo kakvu preporuku, moraš reći za šta ti treba, a onda opet postoji mogućnost da tebi taj psihijatar baš ne odgovara kao nekom drugom. To je prilično individualna stvar. Ko što neke ljude voliš, a drugi ih ljudi ne mogu smislit.
Fosil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 12:50   #93
Quote:
Taroth kaže:
Frendica mi isla kod Grudena i kaze da je jako dobar a nije ni skup. Raspitaj se, nemam br. negdje je u Petrovoj
nije skup? koliko kosta jedan session?
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 16:46   #94
Quote:
Fosil kaže:
Ovisi kakvi te problemi muče. Svaki psihijatar je na neki način posebno dobar za neke probleme jednostavno zato, jer ga ti problemi više zanimaju, pa njima posvećuje više svog vremena u smislu edukacije ili jednostavno ima više pacijenata s takvim problemima pa ga je to natjeralo da o tome nešto više nauči. Neki se više bave ovisnostima, alkoholizmom, drugi više fobijama, anksioznošću, a treći pak poremećajima poput shizofrenije.
Za bilo kakvu preporuku, moraš reći za šta ti treba, a onda opet postoji mogućnost da tebi taj psihijatar baš ne odgovara kao nekom drugom. To je prilično individualna stvar. Ko što neke ljude voliš, a drugi ih ljudi ne mogu smislit.
Upravo tako. Zalud ti preporuke i seanse, ako ne možeš s psihijatrom razviti odnos povjerenja i povezanosti, ali ne takav da više ne možeš funkcionirati bez njega. Snaga je u tebi, on ti samo pomaže u tome.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 20:32   #95
Quote:
Lindelia kaže:
nije skup? koliko kosta jedan session?
Evo prošli tjedan bio moj frend, koji je u depri, pa ga majka malo poslala da se razgovara, jel'te. Majka naravno i plaća. Session - prava sitnica - 200 kunića. Ne znam kako se dotični psihijatar zove, al' se mogu raspitat.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 04:20   #96
kod nas se sat privatnog psihologa placa 200 kuna (prvi pregled i razgovor 300) a psihijatri su skuplji.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 05:52   #97
Quote:
Taroth kaže:
Frendica mi isla kod Grudena

ne valjda "onog" Grudena?
bilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:18   #98
Re: privatni psihijatar

Quote:
Materazzi kaže:
ljudi treba mi link,adresa , broj telefona ili bilo kaj za nekog dobrog psihijatra(po mogucnosti psihijastricu)u zg ali privatnog. moze preporuka hvala
mmmm, ja sam ti išel tamo iznad britanca u neki centar za problematičnu mladež ili tako nešto.
super je kaj su u centru grada, pa ti je sve blizu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 10:19   #99
Question

možete mi reći gdje je doktor simonović, na kojoj adresi???...naime, i ja sam u potrazi za dobrim zubarom
unaprijed hvala!
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 10:20   #100
ups! simonić ....mala greška u tipkanju
fish_51 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.