Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2010., 10:54   #1
100 godina zrakoplovstva u Hrvatskoj

Pozdrav svima!

Zanima me ima li tko kakvih detaljnijih informacija o proslavi stogodišnjice zrakoplovstva u Lučkom? Na njihovom sajtu i nema baš nešto, program mi u najmanju ruku izgleda skroman? Ima li tu neki insajder koji zna više - što se od toga može očekivati - isplatili se dolaziti na proslavu?
noriega4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 21:07   #2
Pitam sutra ekipu na Luckom pa napisem.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 21:55   #3
Sve mi se cini da ce to bit dobar koncert sa dodatkom preleta cessni lokalnih aeroklubova
Toninjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 15:03   #4
Quote:
Toninjo kaže: Pogledaj post
Sve mi se cini da ce to bit dobar koncert sa dodatkom preleta cessni lokalnih aeroklubova
Zato i pitam, ne sluša mi se psihomodo pop, a još mi se manje gledaju cesne (bez uvrede ljubiteljima cesni.)

Navodno su na to trebali i doletjeti Gripeni, dok se kao pokrovitelj i organizator spominjala Vlada RH, a sad ne znam hoće li biti išta od toga...nemreš ne bit patetičan, ali i to nam je neka proslava fakin 100 godina ZRAKOPLOVSTVA
noriega4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 19:00   #5
Quote:
noriega4444 kaže: Pogledaj post
Zato i pitam, ne sluša mi se psihomodo pop, a još mi se manje gledaju cesne (bez uvrede ljubiteljima cesni.)
That makes two of us, ja ih gledam cijeli zivot, a sad i radim na njima....please kill me.

Raspital sam se i dobit cu "raspored" u roku od par dana.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 19:45   #6
Pripreme za veliki airshow na Plesu bile su obavijene velom tajni
No kako nakraju ništa od tog velikog (nema se ni za wc papir ) bolje da se i ništa nije pompozno najavljivalo, ostaje nam mali, tj. cesne
Na velikom je trebao bit naramak gripena i 29ki uz prstohvat efova i ef 2000 itd...
Toninjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 03:41   #7
Hoče biti replika Penkalinog aviona spremna za polet isto tako kao Eda V ?

__________________
Juhu Bruhu
Bruh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 19:51   #8
[QUOTE=Bruh;28168783]Hoče biti replika Penkalinog aviona spremna za polet isto tako kao Eda V ?

To bi trebalo biti, bio je na Tv-u neki dan, kažu da će poletjet, konstrukcija je pri kraju.

A kad su najavili da će biti veliki show na Plesu, odmah sam znao da neće biti ništa....nema se para, ali ćemo zato napraviti veliku feštu za 200 godina ili još bolje za 500 godina zrakoplovstva. U to uopće ne sumnjam. Jedva čekam....
noriega4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 08:16   #9
nema novca, ali svatkoj godinu cak i mjeseca popisa se miljuna kuna na korupciju na sve drugo
Analiyist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.