Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2004., 15:47   #121
Quote:
Gazda kaže:
A i crnilo, barem oko očiju, nije takav problem.
Vidim da si ti poduzetan momak, a i brzo kopčaš.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 15:54   #122
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa kaj nije?zagorci su rumeni!dalmosi i istrijanci su bljedi,ili tamniji-kako koji...ali rumenih bas nema(osim ak nije zgorel na suncu!)a zagrepcani su isto vise bljedi,tj onak ni vrit ni mimo...ovisno od kuda potjece.
Ja ću krepat. KRE-PA-T!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 17:29   #123
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa kaj nije?zagorci su rumeni!dalmosi i istrijanci su bljedi,ili tamniji-kako koji...ali rumenih bas nema(osim ak nije zgorel na suncu!)a zagrepcani su isto vise bljedi,tj onak ni vrit ni mimo...ovisno od kuda potjece.


Istrijanci su najjači

Bez komentara
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 17:42   #124
I kad mi loše ide i kad me tuga svlada dođem ovamo i pročitam tu znamenitu rečenicu, i odmah mi je lakše.
Afro, hvala ti, iskreno.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 18:49   #125
Quote:
Gazda kaže:
Ne mogu više..vrištim..ako ti afro ikad dođeš u zg uzimam godišnji i vodim komplet ŽK na aerodrom da vidimo da fakat postojiš.

P.S. Na slikama se ful vidi da si si išla zatamnit kožu u Paintu.
Bilježim se sa štovanjem Iako ne postam ovuda, redovito pratim pisanje veleuvažene I ja bi s vama.
Ja ću potegnut iz primorja samo da vidim da postoji osoba zaslužna za najhumorističniji kutak ovog ovećeg foruma.
Dovest ću i kojeg bljedolikog istrijanca
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 21:16   #126
Quote:
alfred stokes kaže:
I ja bi s vama.
Ja ću potegnut iz primorja samo da vidim da postoji osoba zaslužna za najhumorističniji kutak ovog ovećeg foruma.
Dovest ću i kojeg bljedolikog istrijanca
Idem i ja
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 00:21   #127
e,samo da napomenem da pod bljedolike ne smatram ono rulju kao da su rigali prije minutu...smrtac boju..nego nekoga ko nema crvenilo u licu!a bljedo moze biti i potamnjelo...uglavnom bez rumenila!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 10:13   #128
Quote:
AFRODITA69 kaže:
e,samo da napomenem da pod bljedolike ne smatram ono rulju kao da su rigali prije minutu...smrtac boju..nego nekoga ko nema crvenilo u licu!a bljedo moze biti i potamnjelo...uglavnom bez rumenila!
ma ti si sve bolja
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 10:26   #129
fakat ovo je urnebesno reinkarnirana klaudija na američki način jel ono i klaudija vikala kako smo svi ljubomorni na nju....čini mi se da je
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 10:27   #130
Ja nisam ljubomorna na Afroditu, šta je tebi.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 10:33   #131
Quote:
Cats kaže:
Ja nisam ljubomorna na Afroditu, šta je tebi.
daj ne laži kako samo možeš tako lagati u nedjeljno jutro, griješnice jedna pa naravno da si ljubomorna, žena si. sigurno nemaš bujnu kosu kao ona, tipa koji te voli 10 godina, ljude koji te zaustavljaju na cesti da ti kažu kak lijepo izgledaš... ti si samo jedna jadna.......jadna olinjala mačketina

__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 15:24   #132
Quote:
chiquita kaže:
prvi link ne mogu otvoriti
Ma, neka spavacica od satena.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 09:50   #133
i eto sjedim ja na poslu živciram se ...svi me dave a ja bi na more...dođem na forum i pročitam afro.......iiiiiiiiiiiiiiiiiii z nevjerovat davim se od smjeha afro ti si zakon stizem i ja na aerodrom...ne bi to propustila nizašto:klap: :klap: :klap:
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2004., 20:21   #134
Na nasem vjencanju, sa ocem pod ruku sam hodala uz zvukove Oliverove Vjeruj U LJubav. A video je ispao fenomenalno jer je kamerman tako dobro ubacio tu pjesmu kroz cijeli video. Bas nam je bilo lipo.....
splicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 08:51   #135
eh da naša vjenčana pjesma je bila eternal flame
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 10:50   #136
Quote:
splicanka kaže:
Na nasem vjencanju, sa ocem pod ruku sam hodala uz zvukove Oliverove Vjeruj U LJubav. A video je ispao fenomenalno jer je kamerman tako dobro ubacio tu pjesmu kroz cijeli video. Bas nam je bilo lipo.....
OK, to si onda bila pred maticarem ili se kod vas i u crkvi moze birati muzika? Mislio sam da je tu manje vise obavezan onaj svadbeni mars ili kako se zove.

Ostatak muzickog programa u crkvi mi je poklonio frend muzicar, svirao je za nas medju ostalom "Strawberry fields forever" od Beatlesa. Neka vrst klasike

Za okupljanje i svecani ulaz u restoran smo trazili nesto cool i jazzy: "Watermelon man", interpretacija vrlo slicna onoj od Herby-a Hancock-a (da je bilo love za big band, bila bi ona od Tita Puentesa).
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 13:55   #137
mi smo, hm, profurali u amsterdamu i brijali okolo tih dana sve u 16. jednu noc zaglavili na nekim karaokama i pjevali sinatru i did it my way!!! e, to je od tada nasa pjesma i obozavamo je!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 14:55   #138
Quote:
Secundo kaže:
OK, to si onda bila pred maticarem ili se kod vas i u crkvi moze birati muzika? Mislio sam da je tu manje vise obavezan onaj svadbeni mars ili kako se zove.

Ostatak muzickog programa u crkvi mi je poklonio frend muzicar, svirao je za nas medju ostalom "Strawberry fields forever" od Beatlesa. Neka vrst klasike

Za okupljanje i svecani ulaz u restoran smo trazili nesto cool i jazzy: "Watermelon man", interpretacija vrlo slicna onoj od Herby-a Hancock-a (da je bilo love za big band, bila bi ona od Tita Puentesa).
zashto bi svadbeni marsh bio obavezan? nije crkvena muzika

nego je najcesce korishten komad

ja sam imala 6 razlicitih klasicnih komada muzike u crkvi

za ulazak majki orgulje su svirale JESU, JOY OF MAN'S DESIRING iz Cantate 147 (Bah)
za ulazak mladozenje i djevera i kuma AIR iz Muzike na vodi Handel)
za ulazak djeverusha i kume CANON u D-molu (Pachelbel)
za moj ulazak s ocem TRUMPET VOLUNTARY (Purcell),
za potpisivanje registra AVE MARIA (Schubert)
i za izlazak iz crkve Himna FANFARA iz The Triumphant (Couperin)


sve smo sami odbarali a teta koja inace svira orgulje je to svirala
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 15:04   #139
Jedina prikladna pjesma za taj čin, su The Doors "The End".

This is the end...my friend...
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 15:05   #140
Quote:
alfred stokes kaže:
zaslužna za najhumorističniji kutak ovog ovećeg foruma.
that's what forum is for

afro ima imaginaciju, svi + i - --->

(i 45 min manje za šljaku
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.