Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2015., 10:41   #481
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
ja ne kasnim, al ne živciraju me pretjerano ljudi koji kasne...

Nisi sama...
Ne živciraju ni mene,ali za takve ljude kod mene postoje posljedice.
Ja ne kasnim nikada,osim ako se ne umiješa viša sila,recimo saobračajna situacija,ali baš radi takve mogućnosti krečem ranije.
Ako iz bilo kojeg objektivnog razloga ne mogu na dogovoreni sastanak,nazovem čim saznam ili shvatim da ne mogu.
Smatram krajnje odbojnim kod bilo koga,tko se ponaša omalovažavajući prema osobi/osobama s kojima ima dogovoreni sastanak u određeno vrijeme.
Kašnjenje se samo ponekad može dogoditi iz inog nepredviđenog uzroka,,ali ako netko kasni konstantno to je namjera i takve osobe izgube kod mene na važnosti bilo koje vrste.
Obično ih eliminiram iz svog života.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 11:09   #482
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
I ja isto.



Da, naravno. Ona je problem.

Ne idem već dugo u te.

Drugo, ti se javiš da ćeš kasnit i fer si u nošenju s posljedicama, to je skroz druga stvar i skroz okej. Ovakve bi mrtve hladne sjele nakon tonu vremena kašnjenja i dobile tretman jer su "bile na redu".
Ja sam unutar 20 g promijenila tri.
Obzirom na mjesto stanovanja,sveukupno ih ima 6 u mjestu.
I svakoj od ovih prvih dviju,sam direktno rekla zašto ih napuštam.Prihvačala sam eventualno čekanje do 30 min ako je bila baš u nekom zahvatu kod druge osobe,koje zahtijeva pipljivost/vrijeme,ali nakon toga bih se ustala,uljudno pozdravila,rekla da ne želim dalje čekati,a ona nek si misli što hoće.Ali kad se u tih 30 min pojavio netko tko je zakasnio,(a to bilo kod ovih dviju prvih)a frizerka to uzela za važeće,odlazila sam istog trena uz objašnjenje zašto.
Očito da se one sve međusobno poznaju i razgovaraju ,jer primijetila sam da ova treća strašno pazi,da me uzme u postupak točno u vrijeme u koje sam naručena.A naručujem se barem par dana ranije.
Ako bih trebala čekati samo 5 min,obavezno se ispriča unaprijed.I tako 8 g.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 13:13   #483
Ne kasnim nikad. Ako mislim da je mogućnost prometnih nepogoda velika, krenem ranije.

Imala sam dvije frendice koje su kasnile na ovaj bezobrazan način, svaki put, nekad 15-ak minuta a nekad i po sat vremena, često bi nekoliko puta nazivale s "evo, sad ću doći" pa onda za 15 minuta opet "evo, tek što nisam". Ni uz najbolju volju nisam si to uspjela protumačiti nikako drugačije nego nepoštivanje mene i znak da im naše zajedničko vrijeme ne znači tolko puno ko sve te druge stvari koje su obavljale dok sam ja čekala.

S jednom sam prekinula kontakt jer sam shvatila da ni meni naše zajedničko vrijeme ne vrijedi tog čekanja na nju da se pojavi.

S drugom sam stvar riješila tako da sam, osim vremena kad ćemo se naći, počela dogovarati i vrijeme do kojeg ćemo biti zajedno. Ono, "OK, može u 12.00, ja imam vremena do 13.30". Tih sat i pol su rezervirani za nju a ona može birati kako će ih iskoristiti, za zajedničku kavu, za put do nje ili za preskakanje te kave i obavljanje nekih drugih stvari. Par puta se desilo da je došla 15 minuta prije nego sam ja trebala otići i bilo je ljutnje, nagovaranja i nabijanja osjećaja krivnje, ali ja sam svejedno otišla. Nakon nekog vremena počela je dolaziti na vrijeme. Misli da sam rigidna ali prihvatila me takvu. Mogla je i ne prihvatiti ali c'est la vie
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:36   #484
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Drugo, ti se javiš da ćeš kasnit i fer si u nošenju s posljedicama, to je skroz druga stvar i skroz okej. Ovakve bi mrtve hladne sjele nakon tonu vremena kašnjenja i dobile tretman jer su "bile na redu".
A to ti je kombinacija karaktera i frizera i tebe
Ova je moja fizerka cca 15 godina, blizu smo godište, nekad smo se znale i zapiti i privatno smo dobre, ali posao je posao - ne radi mi zabadava, platim joj, ali i dobijem uslugu.
"Odjebe" ona mene ako je situacija takva, ali s druge strane sam i ja njoj jednom napravila scenu, kad je još radila u jednom jebeno fensi salonu di su dolazile sve ove više ili manje poznate guzičarke za đabalesku, pa me ostavila da čekam.... pa me nakon 10 minuta poslala na bazen.... pa je onda još maloj praktikantici očito dala uputu da nek me masiraaaaa.... ok, volim ja to, ali nakon 15 minuta masaže glave mi je bio već pun kurac masaže, termin mi je započeo prije skoro pola sata, a ona je po guzičarki još prčkala. E pa onda sam rekla nek me izvoli posjest na stolac i ili nek počne raditi na meni ili nek mi mala suši glavu, jer ja odo...
...u roku minute se prebacila na mene, a guzičarku je dovršila jedna friška frizerka

Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ma ja sam zgodan, pa se zato potrude ne kasnit.
Da, kolko pamtim nisi loš

Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Odlično! Ne mogu vjerovati da to negdje ima. Ja stalno čekam iza naručenog termina skoro sat vremena zbog onih koje su zakasnile prije mene
Bože, kak se vi ljudi date jebat za svoje novce
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 19:04   #485
Nahuškala sam agresivnu bakicu koja je bila u banci na redu ispred mene, na tipa koji je imao broj ispred nas obje samo što je zakasnio i broj mu je "prošao", a htio se svejedno ubaciti.
Bakuta je digla vražju larmu i lamatala je torbom tipu oko jaja, a ja sam joj skandirala i pružala podršku.
Bilo je jako zabavno.:klap: Nije prošao.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 20:18   #486
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A to ti je kombinacija karaktera i frizera i tebe
Nisam ti pričala o svojoj reakciji na dogadjaj niti kako sam to riješila, tako da ne postoji način da ti znaš što je kombinacija mene.

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Nahuškala sam agresivnu bakicu koja je bila u banci na redu ispred mene, na tipa koji je imao broj ispred nas obje samo što je zakasnio i broj mu je "prošao", a htio se svejedno ubaciti.
Bakuta je digla vražju larmu i lamatala je torbom tipu oko jaja, a ja sam joj skandirala i pružala podršku.
Bilo je jako zabavno.:klap: Nije prošao.
Mhm. You go, granny girl.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 20:41   #487
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Mhm. You go, granny girl.
Ti bi ga valjda pustila? E ne može. I ja bi radije hladila jaja u kafiću dok budale čekaju red.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:14   #488
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Ti bi ga valjda pustila? E ne može. I ja bi radije hladila jaja u kafiću dok budale čekaju red.
Lol. Malo sam sretna što me neke tu doživljavaju poniznom i tolerantnom. Hvala vam.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:21   #489
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Lol. Malo sam sretna što me neke tu doživljavaju poniznom i tolerantnom. Hvala vam.
Nemoj zahvaljivat meni. Ja te doživljavam poprilično nadrkanom.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:47   #490
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Nemoj zahvaljivat meni. Ja te doživljavam poprilično nadrkanom.
Odlično. Svemir je ipak u ravnoteži. <3
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:15   #491
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Nahuškala sam agresivnu bakicu koja je bila u banci na redu ispred mene, na tipa koji je imao broj ispred nas obje samo što je zakasnio i broj mu je "prošao", a htio se svejedno ubaciti.
Bakuta je digla vražju larmu i lamatala je torbom tipu oko jaja, a ja sam joj skandirala i pružala podršku.
Bilo je jako zabavno.:klap: Nije prošao.
Zlo

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nisam ti pričala o svojoj reakciji na dogadjaj niti kako sam to riješila, tako da ne postoji način da ti znaš što je kombinacija mene.
Eto i to mi je fala što mislim o tebi da si fina
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 00:34   #492
Oprosti.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 02:21   #493
Kasnim. Često. Zapravo, mislim da na vrijeme stignem uglavnom slučajno ili ako ne ovisi o meni. Ne predugo, nisam nikog pustila da me čeka satima, ali nekoliko minuta, do 15-tak, redovno. Ali ja ljudima obično i kažem da ću kasniti ili se dogovorim za neki okvirni termin, naprimjer oko pet, ne u pet, tako da onda i ne smatram to nekim velikim problemom jer nije nenajavljeno, a i oni koji se druže sa mnom to već dobro znaju. Imamo mobitele, čujemo se i dogovorimo, no big deal. Nije mi problem ni ako ja trebam nekoga sačekati, isto mi se desi. Za prijateljska druženja si redovno ostavim više od sat vremena pa nekoliko minuta ne znači puno. Neorganizirana sam, zaboravim pratiti vrijeme, redovno zapnem negdje, ne mogu pronaći torbu/drugu cipelu/hlače (da, ja gubim i velike stvari, ne samo sitnice poput ključeva i labela), a i često imam osjećaj da neke stvari moram napraviti odmah jer u protivnom me muče pa zaključim da je bolje malo (najavljeno) kasniti nego mozgati kasnije o tome.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 08:50   #494
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ne predugo, nisam nikog pustila da me čeka satima, ali nekoliko minuta, do 15-tak, redovno. Ali ja ljudima obično i kažem da ću kasniti ili se dogovorim za neki okvirni termin, naprimjer oko pet, ne u pet, tako da onda i ne smatram to nekim velikim problemom jer nije nenajavljeno, a i oni koji se druže sa mnom to već dobro znaju.
U takvom kontekstu je kašnjenje legitimno- em nije pretjerano, em je najavljeno, em su ti se prijatelji navikli na to.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 17:33   #495
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
em su ti se prijatelji navikli na to.
Kao, nemaju izbora jel
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 19:16   #496
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Kao, nemaju izbora jel
Jbg, žena ako ne zna na vrijeme, možeš ju ili otkantat ili prihvatit tu manjkavost - nikad u životu se nije čovjek koji kasni preobratio u čovjeka koji dolazi na vrijeme. Jedino kod muških koji kasne, još koju godinu nakon vojske pere taj dril -točnost, red, rad, ali i njih to pusti.
Ona barem ne kasni nenormalno (meni je sve u okviru akademske četvrti podnošljivo : studoš: ) i još javi da će kasnit.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 19:22   #497
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Jedino kod muških koji kasne još koju godinu nakon vojske pere taj dril -točnost, red, rad,


Ne želim da me netko konstantno zajebava. Opcija "otkantati" mi djeluje ko optimalno rješenje.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.