Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2015., 20:10   #21
Quote:
ivona2004 kaže: Pogledaj post
Kod kog si operirala?

I meni je bio savrsen nakon kalupa, sad se promjenio do neprepoznatljivosti.
Zasto brinete kad se konacan izgled nosa dobija od 6 mjeseci do godinu dana,potpuno je normalno da otice.A konacan izgled nosa bi trebao biti onaj koji ste vidjeli nakon skidanja kalupa
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 20:35   #22
Smile

Quote:
Angelale kaže: Pogledaj post
Kad sam skinula kalup savršen je bio a sad bas kao da trebam operaciju;/ reci mi dali se i suzi jer mi je jako širok a doktor ga je suzio bar je tako rekao ?

Ma naravno i mislim da nemas potrebe paničarit...to je jako,jako kratko vrijeme i promjenit ce se jos milijon i jedan put i svaki dan ce biti drugaciji i konačan rezultat bi trebao biti ono što si ustvari vidjela kad si skinula kalup i držim fige da bude onako kako si zamislila.Isto tako kod žena koje imaju deblju kožu puno duže treba za oporavak.Reci mi kod koga si radila ako nije tajna?
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 19:45   #23
Je li itko operirao kod dr. Glušca u Makarskoj? Ja sam planirala kod njega,želim uglavnom smanjiti cijeli nos,i poravnati malu kvržicu ,ali kod nekih nisam baš čula riječi hvale za njega..pa se bojim da nos na kraju ne bude još veći Valja mi onda u 9. mjesecu u školu s takvim,plus kad se na to doda moja divna anksioznost
Pa eto vi koji ste kod njega to uradili,pričajte kako je bilo,i ako želite , bila bih jako zahvalna za slike prije i poslije ,u pp.
Usput,kako on određuje cijenu? Negdje sam pročitala da je od 4 000 do 16 000 ?
__________________
You don’t have a soul, Doctor. You are a soul.
Tandara97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 21:42   #24
Jesi pročitala Dredovo iskustvo samo par postova dalje?
Ili na starom forumu koliko hoćeš?
Zar to nije dosta?
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 23:54   #25
Ako je neko od Vas koji ste operisali nosic kod Glumicica raspolozen da izbaci sliku novog nosica bila bih zahvalna
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 12:50   #26
Post rhynoplastic

Dragi moji, ova 2ga serija teme op.nosa mi je odlična jer, nakon prve uvodne teme o svim mogućim pitanjima, nedoumicama i strahovima od operacije, ova je nastavak na temu učinjene operacije ŠTO I MENE ZANIMA.

Naime, prije 1,5 mj.sam operirala nosić i tjednima tražim info i iskustva o post-rino-operaciji. Upoznata sam sa oteknućima pa da je oporavak vrlo individualan itd, itd.
Ipak, kad se pogledam, sve padne u vodu i opet isto nezadovoljstvo i počnu razmišljanja, pitanja itd..

Definitivno u ovih 1,5 mj na očigled mi se nos povećao i imam osjećaj da se samo čudom može upriličiti. Koncici na desnoj strani su nestali, u lijevoj je možda još samo 1. Dišem normalno i sve ok, ali izgled nosa niti malo nije drukčiji osim što je vertikalno skraćen na način da je vršak malo podignut. I to mi je jedina utjeha da je nešto dobro ispalo.

Nadam se da ću moći pa makar i za 1 god. podijeliti s vama dobro iskustvo te ohrabriti sve one koje čeka isto iskustvo.

Pozz svim novim nosićima!!
LinaFarfallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 14:19   #27
Quote:
Gvadalupe kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Planiram ovog ljeta na estetsku operaciju nosa i pretražujući forum oko mi je zapelo za dr. Bastaića. Naručit ću se još za konzultacije kod njega, al malo me muče njegove godine, jer čovjek je u drugoj polovici 60-ih. Možda ne mora ništa značit, al ne šalju se ljudi bzvz u određenoj dobi u penziju.

Što vi mislite? Postoji li dob kirurga nakon koje mu se više ne bi dali u ruke? Jel netko nedavno operiran kod Bastaića? Kakva su vam iskustva?
(čitala sam dosta starijih postova i tamo sam samo pozitivne stvari našla)
Izbjegavaj u širokom luku...

Ja idem kod Zambellia na na sekundarnu nakon što mi je Bastaić uništio nos.
želimir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 14:29   #28
Quote:
LinaFarfallina kaže: Pogledaj post
Dragi moji, ova 2ga serija teme op.nosa mi je odlična jer, nakon prve uvodne teme o svim mogućim pitanjima, nedoumicama i strahovima od operacije, ova je nastavak na temu učinjene operacije ŠTO I MENE ZANIMA.

Naime, prije 1,5 mj.sam operirala nosić i tjednima tražim info i iskustva o post-rino-operaciji. Upoznata sam sa oteknućima pa da je oporavak vrlo individualan itd, itd.
Ipak, kad se pogledam, sve padne u vodu i opet isto nezadovoljstvo i počnu razmišljanja, pitanja itd..

Definitivno u ovih 1,5 mj na očigled mi se nos povećao i imam osjećaj da se samo čudom može upriličiti. Koncici na desnoj strani su nestali, u lijevoj je možda još samo 1. Dišem normalno i sve ok, ali izgled nosa niti malo nije drukčiji osim što je vertikalno skraćen na način da je vršak malo podignut. I to mi je jedina utjeha da je nešto dobro ispalo.

Nadam se da ću moći pa makar i za 1 god. podijeliti s vama dobro iskustvo te ohrabriti sve one koje čeka isto iskustvo.

Pozz svim novim nosićima!!
Nemoj da brines tek je proslo1,5 mjesec,ako si citala pazljivo forum vidjela si da otoci mogu da se zadrze i do godinu dana posebno na vrsku nosa.Kod svakog je razlicito.Samo strpljenja,ako je bio ok posle skidanja kalupa,taj ces oblik i dobiti,ali je potrebno vremena.Razumijem da te je strah,ali je bez razloga ako je samo otok u pitanju.Potpuno je normalan takav otok ipak su ti lomili kost na glavi.
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 14:32   #29
Quote:
želimir02 kaže: Pogledaj post
Izbjegavaj u širokom luku...

Ja idem kod Zambellia na na sekundarnu nakon što mi je Bastaić uništio nos.
Zao mi je,sta ti je taj uradio sa nosem
?
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:04   #30
Quote:
kucika kaže: Pogledaj post
Nemoj da brines tek je proslo1,5 mjesec,ako si citala pazljivo forum vidjela si da otoci mogu da se zadrze i do godinu dana posebno na vrsku nosa.Kod svakog je razlicito.Samo strpljenja,ako je bio ok posle skidanja kalupa,taj ces oblik i dobiti,ali je potrebno vremena.Razumijem da te je strah,ali je bez razloga ako je samo otok u pitanju.Potpuno je normalan takav otok ipak su ti lomili kost na glavi.
--hm,.samo sve što se sjećam, nije mi bila ludnica od sreće ni kad sam skinula kalup žao mi je što nisam odmah fotkala,.

U svakom slučaju hvala na podršci!!
LinaFarfallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:29   #31
Nosemagic

ima li netko iskustva s "nosemagic" proizvodom, kao alternativa operaciji?
LinaFarfallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:39   #32
Quote:
LinaFarfallina kaže: Pogledaj post
--hm,.samo sve što se sjećam, nije mi bila ludnica od sreće ni kad sam skinula kalup žao mi je što nisam odmah fotkala,.

U svakom slučaju hvala na podršci!!
Ko te je operisao ako nije tajna?
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:43   #33
Quote:
kucika kaže: Pogledaj post
Zao mi je,sta ti je taj uradio sa nosem
?
Suzio mi je sredinu tako da je sad to jedna tanka crta, vrh širok i zdepast... Nakon što sam pisala da mi je on uništio nos javilo mi se još cura na pp ne znam zašto ne napišu javno ženske koje nisu zadovoljne i upozore ostale.
želimir02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 15:50   #34
Quote:
želimir02 kaže: Pogledaj post
Suzio mi je sredinu tako da je sad to jedna tanka crta, vrh širok i zdepast... Nakon što sam pisala da mi je on uništio nos javilo mi se još cura na pp ne znam zašto ne napišu javno ženske koje nisu zadovoljne i upozore ostale.
U pravu si.Ko te je operisao?Je li privatnik i je li radio kako si ti rekla ili po svom?Otok najduze ostaje na vrhu nosa povuci ce se to.
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 15:32   #35
Cure koje imate nove nosice, ajde stavite nam slike da bar nesto vidimo, na netu ima malo slika realnih ljudi iz Hr koji su obavili rinoplastiku. Glumicic na svojoj stranici ima valjda tri nosa samo za pokazati...
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 17:37   #36
Unhappy

Quote:
Jenny888 kaže: Pogledaj post
Cure koje imate nove nosice, ajde stavite nam slike da bar nesto vidimo, na netu ima malo slika realnih ljudi iz Hr koji su obavili rinoplastiku. Glumicic na svojoj stranici ima valjda tri nosa samo za pokazati...
Evo i ja molim za slicice,ali niko nece da izbaci.
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 18:48   #37
Ja ću izbacit svoju ali tek u 8 mje jer tada idem
Ja sve ono što sam do sada vidjela a to je nekih 6-7 njegovih nosića i sve do jednog je savršen.
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 18:58   #38
Quote:
lolalita kaže: Pogledaj post
Ja ću izbacit svoju ali tek u 8 mje jer tada idem
Ja sve ono što sam do sada vidjela a to je nekih 6-7 njegovih nosića i sve do jednog je savršen.
I ja volim barbie nosice,kad budem radila nek se vidi da je operisan zato uostalom i idemo tamo a nadam se da ce i tvoj biti super obozavam ovaj forum jer svi se potrude da detaljno opisu svoje iskustvo za razliku od drugih foruma.Bas ste kolegijalni
kucika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:26   #39
Quote:
kucika kaže: Pogledaj post
I ja volim barbie nosice,kad budem radila nek se vidi da je operisan zato uostalom i idemo tamo a nadam se da ce i tvoj biti super obozavam ovaj forum jer svi se potrude da detaljno opisu svoje iskustvo za razliku od drugih foruma.Bas ste kolegijalni
Pa naravno da želimo lijepe nosiće inače ih nebi korigirali ali iskreno radje neka mi Glumičić napravi takav "svinjski"nego ovakav kakav sam dobila kod Ostojića.
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:34   #40
pinokio

nos je tkivo koje raste nakon operacije nekom svojom logikom i to mimo onog tko ga je operirao.

može estetski kirurg savršeno obaviti operaciju, a onda nos počne rasti nekom svojom putanjom. i raste i buja...zato ljudi i rade naknadne dorade nosa u beskraj. nije tu kirurg kriv, već tkivo nosa.

ne treba se baš upuštati u operacije ako nos sam po sebi nije izuzetno ružan i ako ozbiljno ne nagrđuje lice.

težnja savršenstvu nekog tko ima prosjecan nos, često završi doživotnim razočarenjem.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.