Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2015., 16:14   #1
Mokrenje u javnosti

Koliko puta vam se desilo da hitno morate na wc a da njega nema? Ovakve se situacije mogu cesto desiti na raznim dogadjanjima poput koncerata na gradskim trgovima, festivalima, u kasnim vecernjim satima poslije izlazaka, putovanjima itd..... Koliko puta sam bar na tren zavidjela muskarcima Sto zbog antomskih prednosti, sto zbog drustvene prihvatljivosti mokrenja u javnosti. Ja osobno sam nebrojano puta imala taj problem pa me zanima kako ste se snalazile u tim situacijama (osim sto trpite), gdje ste to obavile, zanimljiva mjesta, intersantne dogodovstine, blamovi vezani za takve situacije, ali takodjer i korisni savjeti kako se snaci u tim situacijama...

Mislim da je ovo jedna korisna tema i da nema zene koja nije bila prinudjena da mokri u javnosti i da se suoci sa svim problemima vezanih za to...
sanchi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 19:15   #2
Izlet za vrijeme srednje škole! Nekoliko nas šeće obalom (ne znam Bledskog ili Bohinjskog). Kolegica me malo usporava i:
- Odi gore i razgeni travu i lišće, piški mi se.
Popnem se par koraka, nogom razgrnem travu i lišće, boji se da ju što ne ugrize, i skočim dolje na stazu.
- Vrati se i struži nogama oko mene. Čučnula se i popiškila.
Dalje smo nastavili kao da se ništa nije dogodilo ...pa i nije to je bilo sve normalno!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 09:58   #3
Šta si radio? Strugao nogama oko nje? Zašto?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 12:52   #4
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Šta si radio? Strugao nogama oko nje? Zašto?
Da rastjera živinu prvi put, a drugi put je strugao da zadrži živinu podalje
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 14:47   #5
Ovo je kao u vicu.

Vidio Bog da je pri stvaranju Adama i Eve nešto zaboravio pa pozvao oboje k sebi.

- Djeco moja, ovdje u vreći imam dvije sposobnosti, dva dara koja vam nisam dao. Ali ne mogu se odlučiti što da komu darujem pa se vas dvoje dogovorite. Evo, izvlačim prvi - pišanje stojećki.

- To meni treba! - uleti odmah Adam. - Ja lovim, hodam po prašumi, a Eva samo sjedi kod kuće. Nepraktično mi je čučati u šikari, daj to meni, Bože!

- Okej - složi se Tvorac. - Eto, ti ćeš pišati stojećki. Da vidimo što je Evi ostalo... Aha - višestruki orgazam!
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 14:59   #6
Quote:
Hekatonhir kaže: Pogledaj post
Ovo je kao u vicu.

Vidio Bog da je pri stvaranju Adama i Eve nešto zaboravio pa pozvao oboje k sebi.

- Djeco moja, ovdje u vreći imam dvije sposobnosti, dva dara koja vam nisam dao. Ali ne mogu se odlučiti što da komu darujem pa se vas dvoje dogovorite. Evo, izvlačim prvi - pišanje stojećki.

- To meni treba! - uleti odmah Adam. - Ja lovim, hodam po prašumi, a Eva samo sjedi kod kuće. Nepraktično mi je čučati u šikari, daj to meni, Bože!

- Okej - složi se Tvorac. - Eto, ti ćeš pišati stojećki. Da vidimo što je Evi ostalo... Aha - višestruki orgazam!
Joooj, zaboravih na ovaj vic, a bio mi mio.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 21:20   #7
Jednom sam se u osnovnoj školi upiškila u gaće drito ispred škole dok sam čekala da otključaju vrata i od tada se ni ne trudim trpiti. Jednostavno odem iza nekog auta, kantuna, grma. Veća mi je frka da ću se popiškiti po cipeli nego da će me tko vidjeti. Mislim, ima puno gadnijih stvari koje ljudi rade obučeni, npr. pljuvanje po cesti.
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 10:28   #8
rijetko kada mi dođe baš sila za pišati, a da nemam gdje. mogu dosta dugo izdržati.

većinom me stisne, na putu, onda stanem sa strane, otvorim oba vrata auta i to je to.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 11:58   #9
volim čokoladu, očito je da se hvališ svojim niskoprofilnim gumama.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 12:13   #10
Tko nije pišao po grmlju, nije ni živio.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:02   #11
najjavnije mokrenje sam imala devedesetih, za vrijeme rata, čekajući podno velebita 7 sati trajekt za pag - kolona vozila iznad i ispod mene na serpentinastoj cesti
utješno je da je moju sudbinu dijelilo barem 500 ljudi
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:14   #12
prije dvije godine, lik na Opatovini. zabilježila kamerom.
neki dan na Heinzelovoj, prodavač novina odšetao do travnjaka i olakšao se.

lako je njima.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:37   #13
Jednom sam vidjela hrpu vatrogasaca kak pišaju kod naplatnih kućica. Bili su nekak..pa zgodni.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:42   #14
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Jednom sam vidjela hrpu vatrogasaca kak pišaju kod naplatnih kućica. Bili su nekak..pa zgodni.
do tell more.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:46   #15
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
do tell more.
A gle, nema se tu šta puno za reći. Žao mi je jedino kaj nisam imala fotić Za utjehu -
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:47   #16
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
A gle, nema se tu šta puno za reći. Žao mi je jedino kaj nisam imala fotić Za utjehu -
mmmmmmmmmm...mmmm

:klap:
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 23:54   #17
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
prije dvije godine, lik na Opatovini. zabilježila kamerom.
neki dan na Heinzelovoj, prodavač novina odšetao do travnjaka i olakšao se.

lako je njima.
Ko nije pišao na Opatovini/Ribnjaku, nije ni živio.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 00:23   #18
Pred nesto godina,radim u zgradi s velikim prozorima. Djir gdje ti vidis van, ali unutra se bas ne vidi. U centru smo, auti parkirani ispred.
Tako jedno predvecerje, minding our own business, gledamo van kako prolazi gospodja. Kostimic, torbica, frizura, fina gospodja. Kad odjednom, stane izmedju dva auta, pogleda lijevo desno, cucne, popiski, ustane se, pogleda lijevo desno i ode. A mi unutra, direktno ispred i wtf, totalni upitnici iznad glave .
Valjda kad se mora mora .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 22:46   #19
Zadnji put sam se olaksala ispod nekog prolaza. Toliko mi je bilo sila da vise nisam mogla i cucla sam i opustila se neka siba koko hoce hahaha i sjecam se taman su prolazila dva prolaznika i zacudeno me gledali kako piskim bezbrizno, ulglavnom sve se slijevalo Ne biram dicu kad mi je sila makar u neki ulaz otvoreni
Gabrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 01:54   #20
Daj odvratno, pa neku kulturu morate imate.
ninisky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.