Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2016., 16:47   #241
Pa njegov lider se boji Srbije i Srba.

Kamo bi onda slali topovsko meso?

Na Mars?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:10   #242
@ kumek

I ja zamišljam... gradjanski rat kao što kaže Zoki
Pa se onda prisjetim americkog gradjanskog rata; imali su one s trubama i bubnjevima, pa one sa zastavama...
Dakle treba nam još muzicar i barjaktar
PredlaĹľem Josipovica i Milanovica
Italian stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:12   #243
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
@ kumek

I ja zamišljam... gradjanski rat kao što kaže Zoki
Pa se onda prisjetim americkog gradjanskog rata; imali su one s trubama i bubnjevima, pa one sa zastavama...
Dakle treba nam još muzicar i barjaktar
PredlaĹľem Josipovica i Milanovica
Josipović je već u godinama.....ali mileta barem nekaj vozi bicikl i u kakvoj-takvoj formi je, ova dvojica jedva žlicu dignu...i to skupa.

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:23   #244
Moze Zoki biciklom jer mu oklopni transporteri bas ne leze.
Samo ne znam kako ce Josipovic klavir ponijeti... a jos veci problem je kako ce naplatiti svirku. Jel' u slucaju rata vaze one fore sa ZAMPom?
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:53   #245
Quote:
kakma kaže: Pogledaj post
80% tenkista HV za vrijeme rata je bilo stasiti dečki svi preko 1.75 a oavj klaun od 1.55 nije ni za tandžaru,valjda kad su ga na komisiji vidili rekli su daj idi čuvaj koze,što dalje od oružja jer što je sigurno sigurno je
A šta ste takvi... pa jasno da nije mogao ići u vojsku, tam bi ga jadnog svi sam čvrgali
Old 02.03.2016., 18:04   #246
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Mlade dame i gospodo nije pristojno izrugivanje sa ne�ijom fizi�kom manom ako je visina potpredsjednika Sabora mana. Pripazite. Hvala.
Muskarci iza nickova svi su redom 1.90 i 100kg cistih misica; zene su manekenke i glumice.
IQ im je 250. Posteniji su od Isusa, hrabriji od Ramba. Jedu eksere i kenjaju zilete.

Jedino ne znaju odgovoriti na pitanje: Kada i gdje se Tepes zalagao za uvodjenje vojnog roka i kada i gdje je spominjao napad na Srbiju.
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 18:08   #247
Quote:
Moze Zoki biciklom jer mu oklopni transporteri bas ne leze.
Samo ne znam kako ce Josipovic klavir ponijeti... a jos veci problem je kako ce naplatiti svirku. Jel' u slucaju rata vaze one fore sa ZAMPom?
Halo, trololo - tema nije ni o Milanoviću, ni o Josipoviću.
Old 02.03.2016., 18:19   #248
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kad gledam te qvazi ustaše kao tepeš ili ministar kulture...baš si nekako zamišljam kako idu na drinu. Ovakve junačine ne bi niti do dubrave stigle
zanimljivo je to,
Tepes, Hasanbegovic, Bujica narko dealer, svi su metar i zilet, tako nesto

kako to ti neooonaci likovi svi malecki, jel to svevisnji negdje pogresio
ili i on namjerno radi sprex sa neeeonnacijima,

trader7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 19:27   #249
Quote:
trader7 kaže: Pogledaj post
zanimljivo je to,
Tepes, Hasanbegovic, Bujica narko dealer, svi su metar i zilet, tako nesto

kako to ti neooonaci likovi svi malecki, jel to svevisnji negdje pogresio
ili i on namjerno radi sprex sa neeeonnacijima,

I svi su izuzetno kurčeviti dok ne trebaju vlastito dupe podmetnut za spas domovine.

To sve treba u katran i perje, na šinu - pa u pičku materinu!

Nemojte se ljutit, Talični Tom ostavlja duboke tragove na komunizmom indoktriniranome mozgu...
Old 02.03.2016., 19:45   #250
Quote:
Muskarci iza nickova svi su redom 1.90 i 100kg cistih misica; zene su manekenke i glumice.
Ne mogu govoriti za druge, ali za sebe... je, pogodio si
Old 02.03.2016., 20:31   #251
Quote:
IQ im je 250. Posteniji su od Isusa, hrabriji od Ramba. Jedu eksere i kenjaju zilete.

Jedino ne znaju odgovoriti na pitanje: Kada i gdje se Tepes zalagao za uvodjenje vojnog roka i kada i gdje je spominjao napad na Srbiju.
Imam 5 do 6 kila a i koji centimetar više.

On sa naslova da je služio civilni vojni rok ni pijan nema pravo spominjat vojni rok pa ni kao tumač inicijative vlastite stranke. U vrhu njegove stranke zasigurno ima osoba koje su svojom vojnom prošlošću kvalitetniji izbor.
Old 02.03.2016., 20:53   #252
Ma kakva služenja vojnog roka..Budite ozbiljni..
Osobno sam služio godinu dana jna, već tada je to bila nenadoknadivo izgubljena godina života, a kamoli danas, gdje se živi puno brže..U to vrijeme je vrijedilo, Upoznaj svoju domovinu da bi je više voleo, pa te spiči u karaulu na granicu sa Albanijom..
Ne ponovilo se nikom..

Tko želi u "armiju", neka ide, profesionalno..

A dotični, o kojem pričamo na topicu, skupa sa svojom ergelom istih odličnika se lijepo uhljebio, pa sada to moraju opravdati , makar i sa ovakvim proserima kao što je redovno služenje..Jer za nešto pametnije odraditi, sposobni nisu..

Toliko..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 21:04   #253
E pa ja imam koji centimetar manje, za kile nisam siguran, al sam zato lep ko džirlo devojka... :kafa:

A uniforme ne da mi je pun kurac, nego da moj kurac ima kurac i njegovom bi kurcu bio pun kurac uniforme...

A i pun mi je kurac tih smradova koji tuđim kurcem po gloginjama mlate...
Old 02.03.2016., 21:07   #254
kad je ruža pobjegla od njega onda je jasno koliki je to kredebil
Old 02.03.2016., 21:52   #255
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
E pa ja imam koji centimetar manje, za kile nisam siguran, al sam zato lep ko džirlo devojka... :kafa:

A uniforme ne da mi je pun kurac, nego da moj kurac ima kurac i njegovom bi kurcu bio pun kurac uniforme...

A i pun mi je kurac tih smradova koji tuđim kurcem po gloginjama mlate...
vrlooo dooobroooooo
DEM62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 23:21   #256
Nego vidjeli smo kako su HDZ i HSP AS bili na grobu Ante Starčevića pa ovdje izdvajam dio članaka iz knjige Izabrani spisi 207. -209. str.,Sušak 22. lipnja 1881.,Francuski doplomatski predstavnici gdje Stari govori o onima koji uzimaju privilegije od naroda u demokratskoj Republici,evo članka:

Quote:
Čitamo u >soleiru<, da je francezki ministar priedlog, financija predao sabor.u kojim naknadno zahtieva 2,000.000 franka "u kupova'je zgrada, u kojih da stanuju francezki poslanici u inostranih državah.

U razlaganju priedroga stoji, da dosada francezki poslanici vani nisu imali svoje zgrade za stanovanje; da su si morali stanove uzimati i ih plačati; da u novije vrieme (za repubrike) mnogi poslanici nisu si uzeli stanove, nego da su ostali u gostionicah; da takovi nisu mogli primati ni gošćenja davati; da je kroz to trpila javna sluZba i njihov ugled; da su nekada ,poslanike otpravljena samo velika i bogata gospoda; da se oni danas šalju iz različitih struka sluzbe; i da im je nestalno vrieme trajanja poslanstva.
Da te razloge ne bi bila sama republikanska vlada uložila, dala tiskati i javno proglasila, nitko ne bi mogao vjerovati, da su ti republikanci takav pravo govoreć, nakot.
Quote:
U pogledu javnih odlikovanja francezha demokratička republika
ne stoji ni malo bolje, ako ne stoji gore od nekojih nedemokratiEkih
zemalja
monarkičnih u kojih je tolika obilnost javnih odlikovanja, da
se na njih nosioce protegnula starinska izreka >cave a signatis<, i kada
se najde oseba neodlikovana, da se pita: kakovo je dobro ta oseba
učinila, da joj nije praporac dalo.
Quote:
Ovih ljudi, prem narod plača i za njihov dostojan stan i za gošćenja,
stanuju u krčmah i ne troše noyce u svrhu, u koju su dani. Dakle liepa
republika, za doskočiti tomu zli,ne zna drugo sredstvo, nego poslanikom
kupiti stanove
Quote:
Zato, jer im, kako i čini pokazuju, ne stoji do drugoga osim do njihovih
torba t pa zato da one službenike, dok se novca natrpaju, maknu
i na njihova mjesta pošalju drugu braću, koja se također moraju
obskrbiti dok stoji republika.
Ovo bi mogao Sinčić priložiti Tepešu i Karamarku u Saboru i pitati kako se to uklapa u nauk Starčevića. Ne radi mi baš dobro kopija pa moram uređivati tekst kojeg forum nakon kopije izbaci ali ovo je dovoljno,nadam se da je Tepeš kao pravaš to čitao pa mu neće biti problem proučiti članak jer je to ipak stranka koja ima ime čovjeka u imenu koji je to pisao ,kritiziraju se političari zbog rastrošnosti u Francuskoj republici.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 01:15   #257
--tepes-mi-se-s-mojom-bivsom-zenom-uselio-u-kucu-i-ne-placa-rezije--/1532586/

Quote:
POLICAJAC OPTUŽUJE POTPREDSJEDNIKA SABORA 'Ne mogu više šutjeti, Tepeš mi se s mojom bivšom ženom uselio u kuću i ne plaća režije!'
Evo, da ne promakne kome, i još malo o odličniku..

Ima jedan komentar ispod, kaže ljudi sa dna kace nam vode državu..
Vjerojatno komentator ni sam nije svjestan koliko je u pravu..
U proteklih više od dvadeset godina, kontinuirano sve sami šljam isplivava na površinu, na vrh..Svih boja i opcija..
I vodi nam državu, diljem, uzduž i poprijeko..
I onda se pitamo zašto nam je ovako loše..

Neka nam Bog pomogne..

Zadnje uređivanje Cuka : 03.03.2016. at 01:28.
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 01:18   #258
kaj je Tepeš napisao u imovinsku karticu?
John_Wayne 01.09.2017. I necemo nakon toga slaviti takvog covjeka zato sto je eto bio dobar prije nego sto je pocinio zlo *** Božo Petrov 08.11.2015. Neka nas građani sto puta oštrije sude ako na bilo kakav način izigramo ono do čega smo do danas držali***28.06.2016. Poštenje je kod nas preduvjet za bavljenje politikom*** plus.nešto 23.12.2016. Jugoslavija je za SAD bila izuzetno korisna u hladnom ratu kao primjer uspjesne komunisticke zemlje koja nije pod kontrolom Moskve
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 02:04   #259
jao, pa tepeš je veliki zavodnik, razoritelj brakova:

http://www.jutarnji.hr/policajac-opt...ije--/1532586/

drpio čovjeku i ženu i kuću.
Old 03.03.2016., 07:47   #260
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
I svi su izuzetno kurčeviti dok ne trebaju vlastito dupe podmetnut za spas domovine.

To sve treba u katran i perje, na šinu - pa u pičku materinu!

Nemojte se ljutit, Talični Tom ostavlja duboke tragove na komunizmom indoktriniranome mozgu...
Ali bi uredno slali tuđu djecu u smrt...

I njihovi prethodnici i uzori bili su minijaturni ali drčeviti, i nisu se libili tuđim kurcem po koprivama mlatiti.

Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Ma kakva služenja vojnog roka..Budite ozbiljni..
Osobno sam služio godinu dana jna, već tada je to bila nenadoknadivo izgubljena godina života, a kamoli danas, gdje se živi puno brže..U to vrijeme je vrijedilo, Upoznaj svoju domovinu da bi je više voleo, pa te spiči u karaulu na granicu sa Albanijom..
Ne ponovilo se nikom..

Tko želi u "armiju", neka ide, profesionalno..

A dotični, o kojem pričamo na topicu, skupa sa svojom ergelom istih odličnika se lijepo uhljebio, pa sada to moraju opravdati , makar i sa ovakvim proserima kao što je redovno služenje..Jer za nešto pametnije odraditi, sposobni nisu..

Toliko..
Izvrstan komentar.

Potpisujem dojmove.

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
jao, pa tepeš je veliki zavodnik, razoritelj brakova:

http://www.jutarnji.hr/policajac-opt...ije--/1532586/

drpio čovjeku i ženu i kuću.

Ali je zato veliki vjernik, kršćanin i katolik.

Fuj.

Offtopic: kakva je tek ta koja je njega htjela kraj živog muža...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.