Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2012., 19:07   #221
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
meni je od Mlinara dobar samo burek,
kruh i peciva su tvrdi i kao da nisu friški
a tijesto od pice je toliko tvrdo da ja pica-cut više nikad neću uzeti
burek? misliš ona suha sfrkana štrudlica sa sirom ili mesom veličine čvarka?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 19:09   #222
mislim na "burek od sira" od 12 kuna, dobro je pečen, ima dosta sira, nije premasan
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 19:17   #223
da mislimo na isto. meni je to baš loš burek. ok su mi kroasani kod njih (iako su umjetni, al su fini)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 19:20   #224
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
burek? misliš ona suha sfrkana štrudlica sa sirom ili mesom veličine čvarka?
potpiusujem
meni burek mora bit vruć, masan, hrskav, reš pečen, s dosta sira, taman slan

buregđinica u domjanićevoj mi je zato super
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 09:16   #225
Definitivno Dinara
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 10:45   #226
Ja sam burek fan i od kad sam se doselio u Zagreb, još nigdje nisam našao dobar burek od mesa. U gorici, di sam živio ,postoje 3 mjesta sa burekom boljim od bilo kojeg u zg. to mi nema smisla, ali ja dobar burek mesni u zg još nisam probao. Morat ću skočit do "baš burek"-a. i one burekđinice na jarunskom placupa da vidimo.
Burek od sira mi je najbolji u pekari Perjavica u gajnicama.

Što se ostalih pekarskih proizvoda tiče, držim se obiteljskih pekara, di je sve uvijek toplo i nekako cijeli taj ugođaj mi valjda daje bolji okus kruhu.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:51   #227
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Jel ima Klasje negdje u Zg osim tamo na okretištu?
Meni je predobar njihov perec onaj ooogromni, masan i hrskav i velik, baš po mom ukusu
Zna li netko koju još pekaru u ZG gdje imaju te velike tanke perece (veliki su kojih 30-40 cm, ali tanki kao grisini, nije ono mekano napuhnuto tijesto)?
Mislim da nema.
Barem ja nisam čula.Neka se jave forumaši koji možda znaju za neku drugu lokaciju.A ja ću,prvi put kad idem tamo ,pitati.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 13:28   #228
Ima pekara Klasje (ne znam je li ista ili samo isti naziv) u Jablanskoj ulici, otprilike kod broja 41. ako se dobro sjecam. Znam da sam citao ovaj topic na forumu pa isti dan naletio na tu pekaru. Ako se radi o istima ...
Pelorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:02   #229
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Ja sam burek fan i od kad sam se doselio u Zagreb, još nigdje nisam našao dobar burek od mesa. U gorici, di sam živio ,postoje 3 mjesta sa burekom boljim od bilo kojeg u zg. to mi nema smisla, ali ja dobar burek mesni u zg još nisam probao. Morat ću skočit do "baš burek"-a. i one burekđinice na jarunskom placupa da vidimo.
Burek od sira mi je najbolji u pekari Perjavica u gajnicama.

Što se ostalih pekarskih proizvoda tiče, držim se obiteljskih pekara, di je sve uvijek toplo i nekako cijeli taj ugođaj mi valjda daje bolji okus kruhu.
Baš burek u Dubravi na placu je fakat i za mene naj burek u gradu:
http://basburek.com/

Najbolji burek koji se može kupiti u ZG. Rade samo burek i pite, i rade ih vrhunski

Što se sirnice tiče (kak to kod nas vele burek sa sirom ), meni je super i u Dafini na Ozaljskoj, i to uzmem onaj mini burek za 5 kn - 2 kom 10 kn, prefino i lagano, nikakvih probavnih problema poslije

Zadnje uređivanje Retroman : 14.05.2012. at 15:11.
Retroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:12   #230
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
da mislimo na isto. meni je to baš loš burek.
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
potpiusujem

meni je od sira iz Mlinara odličan, sve je baš onako kako treba biti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:15   #231
Meni je bio presuh i premali, ali probat ću ponovno od viška bureka glava ne boli
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:33   #232
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Ja sam burek fan i od kad sam se doselio u Zagreb, još nigdje nisam našao dobar burek od mesa. U gorici, di sam živio ,postoje 3 mjesta sa burekom boljim od bilo kojeg u zg. to mi nema smisla, ali ja dobar burek mesni u zg još nisam probao. Morat ću skočit do "baš burek"-a. i one burekđinice na jarunskom placupa da vidimo.
Burek od sira mi je najbolji u pekari Perjavica u gajnicama.

Što se ostalih pekarskih proizvoda tiče, držim se obiteljskih pekara, di je sve uvijek toplo i nekako cijeli taj ugođaj mi valjda daje bolji okus kruhu.
ja ne volim burek od mesa općenito, al sam u 'baš burek' probala 3 vrste bureka, imaju ih svakakvih, pa i sa mesom! meni su ovi koje sam probala fenomenalni, nisu premasni (al opet, imaju masti, burek nije burek ako nije lipo mastan ), taman su začinjeni, i nisu skupi! mislim da je najskuplji 13kn, a uz neke dobiješ i jogurt gratis! i lipo ga zapakiraju!
mislim da mi je prijateljica probala taj s mesom....svidio joj se!

svakako probaj i javi!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:40   #233
taj baš burek ima odličan dizajn web stranice i da se bar proširi po centru grada. Imali bi super posao; šteta kaj su ovak daleko. I dućan izgleda originalno i ponuda se čini originalna
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 13:47   #234
Quote:
*XXX* kaže: Pogledaj post
Definitivno Dinara
+1. Raznovrsna ponuda. Poludomaći proizvodi. Definitivno osvježenje i u odnosu na stare pekare i na "nove" lance (Mlinar, Dubravica...).

Od piterija, buregđinica, definitivno ona na skalinama na Dolcu.
tripice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:32   #235
Da bar Baš burek otvori koju poslovnicu u Zagrebu, Dubravu ne smatram ZG-om, to mi je kao da idem u neki drugi grad, em je daleko, em svi nose trenirke, zlatne lance oko vrata i nitko ne priča hrvatski...

Ni meni burek iz Mlinara nije dobar, nekako je presuh i dosta malen, zapravo im je sve nekako maleno i suho i tvrdo, jedino kroasan može proći..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:43   #236
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Ni meni burek iz Mlinara nije dobar, nekako je presuh i dosta malen

kod mene uopće nije suh i dosta ga ima, nije mi jasno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:58   #237
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Da bar Baš burek otvori koju poslovnicu u Zagrebu, Dubravu ne smatram ZG-om, to mi je kao da idem u neki drugi grad, em je daleko, em svi nose trenirke, zlatne lance oko vrata i nitko ne priča hrvatski...
Ha ha jako smiješno

OT: meni su odlični čoksa kroasani iz Mlinara, i Klara mi ima dobre slance, danas naletila.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 15:03   #238
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

kod mene uopće nije suh i dosta ga ima, nije mi jasno
A jednom sam ga jeo nedavno u Savskoj, možda sam baš naletio na nekog koji se zasušio od stajanja, probati ću opet pa ću vidjeti situaciju.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 07:50   #239
Pitala u Klasju imaju li još di pekarne.Vele da imaju u Rudešu,Zaprešiću i ...još neđe...Zaboravih.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 12:59   #240
tnx dlapek, to mi je sve prezapadno..

gdje sve ima Dinara, ne nađoh na guglu?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.