Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 19:33   #4981
Meni je dovoljan samo Femir i njega što više, to je ono što ja želim gledati. A nadjačavanje i nadmudrivanja ostalih likova pa ono, nije bi bitno.

Ali kad smo se toga dotakli...

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
hande vs. seher? ma dajte molim vas. seher jeste kliker, ali kraljici skandala & drama queen hande nije ni do koljena. ivo:
Pa bolji od kraljice toga svega nitko ne može biti.

Ovo što sreconosica kaže o taborima navijača... Pa u tom slučaju mislim da bih zauzela stranu.
Za početak, Hande bi u dva koraka otkrila Fejaza, rekla da Seher naplaćuje za informacije...
Handina djela () se već sva znaju (a ako i ne znaju, pretpostavljaju), nema toga što bi Seher mogla iskoristiti, a da pri tome i sebe ne upetlja.

Quote:
Sanja 453 kaže: Pogledaj post
Moram priznati...Kad Koray kaže "KAPTAN" Leviju nije to,to. Ali kad tu istu riječ kaže Emir najjače je...Nekako ko da Koray nema glas za reći KAPTAN..
Slažem se. Samo Emir zna onako dreknuti kaptan. A inače mi je Levant bio prihvatljiviji kao kaptan nego kao hoca.

Sara
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 19.09.2013., 19:48   #4982
Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
Duhovite izjave i kreveljenja ju ne mogu ni pod razno prometnuti iz negativnog u pozitivni lik. :
a tko ju "promeće" u pozitivan lik!? ja ne vidim da jest bilo tko!
žena je samo postala zanimljiva i smiješna...
umrole su me više dur-dur , mrg-mrg face i mene seher onakva lažljivica i manipulatorica baš nasmije...
ona samo u svemu "traži sebe" i svoju korist ..a sve što glasno izrekne, bome svima dobro rekla...
kad malo bolje razmislim osim lare i mame, emira, leventa, omera (bdw koga je nestalo)a tko to u seriji nije lažljiv i maipulator?! a ni riza nije ni lažljiv ni manipulator ....sve drugo može biti , ali to nije!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 19.09.2013. at 20:16.
teuta.luburic is offline  
Old 19.09.2013., 19:59   #4983
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Upravo tako. Nikako je ne opravdava to sto je duhovita, niti je cini pozitivnim likom. Zena je manipulator prve klase i totalno operisana od osecanja. Sve sto joj ne donosi interes nju apsolutno ne zanima, gazila bi preko mrtvih samo da dodje do novca.
u ovoj seriji su svi likovi kompleksni i nisu crno-beli, osim nje. Za nju je sasvim jasno kakva je i nema potrebe za nekim preteranim mozganjem i analizom. Sebicna, bezosecajna, proracunata i losa osoba.

I što je najgore uspije se nakačiti kretenu Mehmetu i ući u podrum Kao da tamo ne živi već dovoljno kretena. Došla i još im popravila prosjek. Užas! Nema tu nikakvog "kao", ona je čista negativka. Ako je nekoga moglo nasmijati ono njezino unošenje u facu Zehri i Ferihi i zločesti sjaj u očima nakon što je shvatila da je zauvijek izgubila prsten (34. ep.) - svaka čast jer očito ima jako dobar želudac.


Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post

Emir kada razgovara s njenim ocem, ne provocira ga, ne pali vatru, svaki je njegov trenutak fokusiran na to, da misli na nju, da ona ne bi bila u većem problemu..

Ali je i sam Riza kad razgovara s Emirom puno pitomiji i ponizniji nego Aysun kad se nađe licem u lice s Ferihom. Osim toga, nešto više nisam sigurna da i on ne bi popio makar neko odguravanje (bez obzira na godine) od strane Emira da ga ovaj zatekne kako npr. mlati Ferihu.


Quote:
anista1 kaže: Pogledaj post
Holis, Cansu više nema mame i tate. Meni je normalno da se za mrtvima plače.
Ferihini su živi, znači nema taj gubitak u životu kao Cansu. Ovim ne namjeravam opravdavati Cansuine postupke, ali pobogu djevojka pije vitamine a ne lijekove a psihički je bolesnik.

I ima vrlo lucidnih trenutaka samo kad to hoće.
Hollyss is offline  
Old 19.09.2013., 20:08   #4984
Ja sad ne mogu prestati misliti na godine od Aysun.

Ova Hatidze bi odredjivala i koga Koray smije ili ne smije pustiti u svoju kucu.
Ona ce se odreci Gulsum ako su Feriha i Emir kod njih.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 19.09.2013., 20:13   #4985
Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
I što je najgore uspije se nakačiti kretenu Mehmetu i ući u podrum Kao da tamo ne živi već dovoljno kretena. Došla i još im popravila prosjek. Užas! Nema tu nikakvog "kao", ona je čista negativka. Ako je nekoga moglo nasmijati ono njezino unošenje u facu Zehri i Ferihi i zločesti sjaj u očima nakon što je shvatila da je zauvijek izgubila prsten (34. ep.) - svaka čast jer očito ima jako dobar želudac. :
vjeruj mi , lako je meni za seher .. ona je sporedni lik i bez nje se može živjeti , njen lik samo ponekad zapapri seriju da ne bude strava i užas...
meni je trebao dobar želudac za provariti sve ono što je feriha servirala emiru ...
čovjek ni kriv ni dužan, što sve proživljava...
kad nekoga volimo u stanju smo sve napraviti za njega....da se taj netko naš ne osjeća loše i sve činimo da ga oraspoložimo...i vratimo toj našoj voljenoj osobi osmijeh na lice.... eto meni je to samo emir napravio i pokazao i mene uvjerio u svoju ljubav ...
mene je kod emira najviše privukla njegova osobnost i samopouzdanje te način kako pokazuje poštovanje prema drugima, nježan je i romantičan, osjećajan je , volim kod njega i taj osjećaj sigurnosti koji emir pruža...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 19.09.2013., 20:14   #4986
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ova Hatidze bi odredjivala i koga Koray smije ili ne smije pustiti u svoju kucu.
Ona ce se odreci Gulsum ako su Feriha i Emir kod njih.
Kad misliš da te više ne mogu iznenaditi svojim biserima, oni baš to naprave.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 19.09.2013., 20:17   #4987
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
a tko ju "promeće" u pozitivan lik!?
žena je samo postala zanimljiva i smiješna...
Mislim da sam svoj odgovor na ovo dala u svom prethodnom postu spominjući dobar želudac.


I, Teuta, kad si već tu samo da te podsjetim da mi nisi udovoljila nedavno i objasnila što si mislila pod ovim kad si pisala o Emiru:


Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
on se meni ne uklapa u onu dosadnu linearnu usporedbu muškaraca …

Vidim da si sad raspoložena da me kvotaš pa eto želim iskoristiti priliku. Hvala unaprijed!
Hollyss is offline  
Old 19.09.2013., 20:19   #4988
Da je Feriha sebicna i pokvarena nebi zaustavila Emira,neko bi pustila da ide napasti Aysun,ali nije,ona ga moli da se smiri. .Da se mene pita,pogrijesila je!Ja bi ga pustila

Iskreno,ja nemam vise zeludac za Mehu,kako je taj covjek blesav
tina 25 is offline  
Old 19.09.2013., 20:27   #4989
Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
Mislim da sam svoj odgovor na ovo dala u svom prethodnom postu spominjući dobar želudac.
I, Teuta, kad si već tu samo da te podsjetim da mi nisi udovoljila nedavno i objasnila što si mislila pod ovim kad si pisala o Emiru:
Vidim da si sad raspoložena da me kvotaš pa eto želim iskoristiti priliku. Hvala unaprijed!
ja sam ti uvijek raspoložena, samo ne kad mi netko vadi riječ/rečenicu iz konteksta...moj post je bio jasan , kao uvijek... samo ga treba pročitati i ja uvijek pišem jasno i glasno svoje viđenje i emocije ...

Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Iskreno,ja nemam vise zeludac za Mehu,kako je taj covjek blesav
ma meni ti fali želudca za dosta likova...
*********************

kaže unal "ponosni tata" svome sinu "životinjo" ...i to tako kaže emiru...ma ne mogu čak to ni komentirati ...
pa kako bi nazvao nekoga drugoga ako tako naziva emira ...

e moj emire , kome ćeš ti sad otvoriti svoju dušu i reći izreći što ti je na duši i što te boli ...


moram opet reći da sanem izgleda odlično...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 19.09.2013. at 20:46.
teuta.luburic is offline  
Old 19.09.2013., 20:32   #4990
Iskreno, koliko god ne volim Unala, voljela bih da ih odere na sudu, pa da se Meho nauci pameti, a i Riza. :zlobno se ceri:

Optuzili covjeka ni krivog, ni duznog.
Ali ne shvatam kakve to veze ima s Unalom? Mislim, Emir je punoljetan, o njemu se pisalo.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 19.09.2013., 20:33   #4991
Jel nam to i Emir pustio suzicu za svojim babom? Stislo ga sa svih strana, jadnička
maraku3 is offline  
Old 19.09.2013., 20:35   #4992
kaže unal "neću dopustiti da mi njegova mama kvari večeru" ....vrati se malo svom životu!!!
meni je ovo najjača unalova izjava! e vala je ova aysun dosadna ko svrab ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 19.09.2013., 20:35   #4993
Ova Ajsun ko kakva piranja s ovom kapom kruži .

Kužim zabrinutost, ali mi nije jasno to cirkuliranje i plaćanje špijuna .
Jel ta ima život uopće?

Quote:
M@3X kaže:
Iskreno, koliko god ne volim Unala, voljela bih da ih odere na sudu, pa da se Meho nauci pameti, a i Riza. :zlobno se ceri:

Optuzili covjeka ni krivog, ni duznog.
I ja navijam !
A i da ga tko još malo našuta, kad već ne mogu ja .
Sve troškove koji su im nabijeni, stvorio je upravo on.
Inače, odvratnijeg lika nisu mogli naći za ovu ulogu; mislim da mi se ni uživo glumac ne bi svidio

Zadnje uređivanje SOHO_ : 19.09.2013. at 20:45.
SOHO_ is offline  
Old 19.09.2013., 20:36   #4994
Konačno da netko kaže Aysun da ide mužu i djetetu! I Unalu prekipjelo njezino zvoncanje
maraku3 is offline  
Old 19.09.2013., 20:37   #4995
I od Unala jedna pametna.
Ljudi, cuda su se pocela dogadjati.

Unal govori Aysun: Brini se o svom muzu i malom sinu, a ne o nama. Zanimaj se svojim zivotom.
Nesto tako, nije doslovan citat, ali genijalno.
A kako se samo Sanem samozadovoljno smjeska.

Pa stvarno previse zabada nos u vezu izmedju njega i Sanem.
Sta nju briga da li se strasno seve ili su samo poslovni partneri. Kakve to veze ima s njom?
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 19.09.2013., 20:39   #4996
Unal je stvarno seljak,gori i od Rize,stara budala!

Unal samo ponavlja Sanemine rijeci

Teuta@

Sanem,Unal,Seher,Riza nemogu ih gledati,zeludac mi je pun
tina 25 is offline  
Old 19.09.2013., 20:40   #4997
Seher vs. Hande... ne znam na koji nacin bi one mogle doci u sukob, osim preko Gulsum, a to mi je malo vjerojatno... jer, bas briga Seher za Gulsum. Prije bih ocekivala da se ujedine protiv Fer.

Obje su solo igracice, vrhunske manipulatorice, spletkarosice bez savjesti... sigurna sam da bi imale zajednickih tema. Ali isto tako vjerujem, sto god da urade, kratkotrajnog je vijeka. Hande je smisljala prvoklasne smicalice, ali bi, uvijek, na kraju gubila i ostajala sama... po zasluzi!

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
... Feriha jeste preterala, ali ko tera Emira da sve to trpi. Ne razumem, ispada kao da je on primoran da trpi.
Ne, nije to zasluzio i moze da joj stavi do znanja ako mu nesto ne odgovara. S obzirom da cuti, znaci da je razume i zeli da joj pomogne da prevazidje ono sto je muci. Zato nam je jeste svima divan, da se ponasa drugacije, verovatno ne bi bio. On nju ne zali, on je voli, to je valjda svima jasno.
Drugo, ne znam ko u njenoj situaciji ne bi bio namrgodjen. Otac joj je zivotno ugrozen, kakav je takav je, njen je, voli ga. Pa ne moze njen zivot da se sastoji od toga kako da ugodi Emiru. Koliko god me nervirala draze mi je sto se ponasa onako kako se oseca, nego da ga laze. ...
Ah joj.. tko ga tjera? Tjera ga ljubav, briznost i suosjecajnost. Njemu se ne mora crtati, vidi da pati pa joj ne zeli dodatno otezavati situaciju nego suti i trpi u sebi.

Ja (govorim u svoje ime) ne ocekujem od Fer da ga pazi, mazi, tetosi i igra oko njega (u ovakvoj situaciji to je Emirov zadatak i radi to vrlo dobro!), ali isto tako ne mora ga tjerati od sebe. Ne vidim razlog zasto je Emir morao otici iz bolnice, mogao je ostati vani ako Fer ne zeli bliske susrete s Mehom.
Zao mi je sto Fer uopce ne misli na njegove osjecaje, znam da joj je tesko, ali to ne znaci da sve svoje frustracije treba iskaljivati na Emiru... nije ni on vreca za boksanje.

Ma je, Aysun je glupa k'o noc. Pod 'trcanjem' sam mislila da se trebala pokusati pribliziti Fer, ostaviti mrznju po strani za dobrobit vlastitog sina... da ju trpi u svom drustvu makar joj bilo muka od Fer... ako vec toliko voli svog sina.



*****
Dakle, Fer je prvi samar dobila zbog telefona... 'ajde drago mi je znati da Rizli nije nasilnik oduvijek. Ipak je Fer imala truncicu bolji zivot nego sto smo mislili. Kakvo olaksanje!

'Zivotinjo!'... Divan otac je ovaj Unal! Divno na njega utjece Sanem, mama od formata! Kakav par, savrseni su jedno za drugo.. dva zlikovca.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 19.09.2013., 20:41   #4998
ajmeee unal nakon intervencije suflerke sanem radodajke reko nešto pametno, a aysun ostala ko usran ljubičasti golub. pa pa aysun

zmijsko rizino tijelo i dalje u prvo planu.

meho. ne pada mi napamet riječ koja bi opisala tog bilmeza. najgori lik u cijeloj seriji. jel' matrix tipuje da je on impotentan? meščini da je baš tako, zato potenciju pokazuje na druge načine - recimo mlaćenjem slabijih od sebe. kad već u gaćama i mozgu vlada pustoš.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 19.09.2013., 20:42   #4999
Sad se Riza ne smije uzrujavati. Kako će mu sad Feriha reći da se udala...

Cansu pokušava doći do Emira. Evo sad i ulizivanjem i "pomaganjem" pokušava.

E da, Emir ima opet isti broj.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Unal govori Aysun: Brini se o svom muzu i malom sinu, a ne o nama. Zanimaj se svojim zivotom.
Nesto tako, nije doslovan citat, ali genijalno.
A kako se samo Sanem samozadovoljno smjeska.
Sanem mu je i natuknula to.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 19.09.2013., 20:43   #5000
Napokon nasmijani oboje.
Bas ga je docekala na vratima sa osmjehom od uha do uha.

Kad zna da Riza nece odapeti, lakse joj je.
Pa je obuzeo optimizam i vjera da ce sve doci na svoje jednog dana.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.