Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2015., 19:01   #941
Pičku likova..
__________________
Dii siii sokole....
Skale L is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 19:03   #942
http://postimg.org/image/59keuk0wl/
__________________
mi smo iz splita i volimo paštetu a najviše volimo TOTALNU ŠTETU
Totalna Šteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 19:04   #943
Problem je u tome što uopće dio hrvatskog društva zapituje tko su i što su ustaše, a dobar dio smatra ustaše sramotom.
Pa jebem vam mater, ustaše nisu bili placenici, kriminalci i ubojice. ustaše su bili ljudi, narod. koji je ustao protiv nečije agresije i podređenog položaja pod nekim. i zivotinju kad stjeras u kut spremna je ubiti. HOS je bio legitimna vojska hrvatske države, a NDH je bila regularna i prihvacena hrvatska država. juga to nikad nije bila. i prva i druga juga je bila okupacija hrvatske. a vi majmuni ljevičarski i jugonostalgičari ste najveći ološ ljudskog roda. pojma vi nemate.
letva od volana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 20:20   #944
Quote:
letva od volana kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što uopće dio hrvatskog društva zapituje tko su i što su ustaše, a dobar dio smatra ustaše sramotom.
Pa jebem vam mater, ustaše nisu bili placenici, kriminalci i ubojice. ustaše su bili ljudi, narod. koji je ustao protiv nečije agresije i podređenog položaja pod nekim. i zivotinju kad stjeras u kut spremna je ubiti. HOS je bio legitimna vojska hrvatske države, a NDH je bila regularna i prihvacena hrvatska država. juga to nikad nije bila. i prva i druga juga je bila okupacija hrvatske. a vi majmuni ljevičarski i jugonostalgičari ste najveći ološ ljudskog roda. pojma vi nemate.
__________________
https://postimg.cc/8jns4zgn
STruka iSTok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 21:40   #945
A SAD DOSTA

Kaže Burić da se dva puta naježi. A šta će bit kad doživi nešto ovako?

https://www.youtube.com/watch?v=BW1vyxdekBs
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 22:33   #946
Jebemu mater kako se odma nakaci politika. A poanta price je ocemo li se malo suzdrzat ili ce mo mozebitno izbacit hajduka iz europe. Neko ce to nazvat kompromisom. Al ja sam osobno spreman i na neke kompromise ako su ZA DOBROBIT HAJDUKA. nekad triba malo i po kocnici sta ne znaci da se vise nikad nece stisnit gas.. jebat ga nekome smeta slovo u nekome juznjacka, nekome zastava dalmacije. Nekome zastava vatikana.Al poanta je ode nesto drugo. Poanta je Hajduk i trenutno stanje u klubu na koje mi direktno mozemo utjecat.
I odjebite svi koji velicate ustastvo i sve druge nazivate komunjarama. Jeste vi svijesni sta su talijanski gubavci radili po dalmaciji. I sta je ustupanje dalmacije italiji nego prodaja. Mrzin komunjare i komunizam vise nego ista na svitu. Moju obitelj je progonila udba. Didu su i ubili. I niko na ovome svitu mi nemoze rec da san komunjara a jos manje jugoslavencina. Mrzin i autonomase. Hrvatska iznad svega. Ustaski pokret ka reakcija na potlacenost i zelja za slobodom je vise nego ispravan. Samo ono u sta ga je pretvorija pavelic i njemu slicni je uzas. Komunizam je najvece zlo koje je snaslo nas narod. Al glavesine NDH koje su lozale supak sizofrenicnom musoliniju i hitleru koji nas je nazvao sporkim slavenima je takodjer dno.
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 22:45   #947
DOSTA

https://www.youtube.com/watch?v=Zgcno49ewiw
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 01:15   #948
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
sta ti dizes prst u zrak koji kurac. jebala te ndh u kojoj nije bilo ni pedeset posto hrvata. ako vec smatras de je ustaski rezim pozitivan odjebi iz splita.
budha 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 01:23   #949
Quote:
budha 1980 kaže: Pogledaj post
sta se pravis blesav? da li desnicarstvo ujedno mora znaciti i ustastvo?
zasto se moramo vracat na nesto sta je bilo prije 70 godina i sta cili svit osudjuje, kad smo do prije 20 godina imali domovinski rat na koji mozemo i moramo bit ponosni.
ti i tebi slicni prestanite zauvik s jebenon demagogijon da zeli neko doc i forsirat ljevicarska uvjerenja, jer od kad je povijesti i torcide ka grupe takvih nije bilo.
ja osobno nemam nista protiv desnicarskih uvjerenja ali protiv ustastva imam, pogotovo sta ono nema nikakve veze s hajdukom.
Smiri se,napet si
1.Zasto mislis da zastava s prvin bijelim poljem je Ustaska?
2.Kao sta je tebi pun kuki Ustasa, meni je pun kuki partizana koji isto tako nemaju nikakve veze s Torcidom.

bosko buha sa puskom u ruci poginija je na jabuci
rizla-wb-1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 13:01   #950
jebala vas politika ta vas jebala
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 22:05   #951
A glupog li naroda
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, jer je bitno očima nevidljivo."
pantagana_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 14:52   #952
Što ti znaš koja je njihova priča, što su ušli u mafiju, možda su ušli silom prilika.
Što se ne može reći za škrte, zavidne, pohlepne i sl.
GalaGuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 20:38   #953
Ide li ko na utakmicu put iz smjera Rijeka/Pula? Hitno u PM!
Boyh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 00:45   #954
Ostala karta viška za sjever. Prika iz Županje zajeba, ne pušta ga šef u st pa eto tko oće, sjever ulaz M po kupovnoj cijeni 80kn, stanujem nasuprot robne kuće dobri pa tko oće....
__________________
...pivamo ti s placa , rive i sa pjace...
Patria Nostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 01:45   #955
Ima li ko možda sliku ova tri lava sa početka ovog videa (ovo na tribal šemu šta je nacrtano,na 0:30)?

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=ibM3d9F9sCY
__________________
Oću gazdu neću vlasnika!!!
Bukowski- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 18:58   #956
Quote:
Boyh kaže: Pogledaj post
Ide li ko na utakmicu put iz smjera Rijeka/Pula? Hitno u PM!
ili si mulac,ili si nas "dragi sugradjan"
stvarno mislis,da ce ti se netko pored svih sranja koja se događaju po rijeci zadnja 2 mjeseca,javiti na ime Boyh,na forum.hr?? probaj na izagola. da si iz rijeke/pule znao bi ti tocno kome treba poslat poruku i kad...
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 02:30   #957
more li se na forumu ikad pokrenit neka ozbiljna tema, bitna za tribinu, u kojoj bi nakon rasprave usvojili kakav-takav zajednički stav grupe?

kao npr., oćemo li poduzimat išta po pitanju silnih fotoaparata i kamera na sjeveru???
bilikamen1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 02:39   #958
Quote:
bilikamen1 kaže: Pogledaj post
more li se na forumu ikad pokrenit neka ozbiljna tema, bitna za tribinu, u kojoj bi nakon rasprave usvojili kakav-takav zajednički stav grupe?

kao npr., oćemo li poduzimat išta po pitanju silnih fotoaparata i kamera na sjeveru???
NA FORUMU usvojit zajednički stav grupe
Perač leševa85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 05:04   #959
Quote:
Perač leševa85 kaže: Pogledaj post
NA FORUMU usvojit zajednički stav grupe
a ništa onda, moremo nastavit o ustašama i partizanima
bilikamen1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 10:50   #960
Quote:
bilikamen1 kaže: Pogledaj post
more li se na forumu ikad pokrenit neka ozbiljna tema, bitna za tribinu, u kojoj bi nakon rasprave usvojili kakav-takav zajednički stav grupe?

kao npr., oćemo li poduzimat išta po pitanju silnih fotoaparata i kamera na sjeveru???
Poduzmi, ko ti brani
sodabikarbona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.