Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2010., 22:46   #2201
Quote:
Mai kaže: Pogledaj post
ovako: od 28.2 u 17:39-29.2 u 17:39 samo voda/čaj/dodatak limunova sok..znači samo 24h
prosvjetljeno
ispravak veljača ove godine ima 28 dana tak da je mjesečeva od 28.2. u 17:39 - 1.3. u 17:39
dobrica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 23:35   #2202
Danas sam vježbala
JM + trbušnjaci, leđnjaci i sklekovi na moju ruku. I šetala sam preko sat vremena.
Nije mi toliko zbog mršavljenja nego mi je fizio rekao da su leđa u komi i da me neće prestati boliti (a bole za krepati ) dok ne krenem u teretanu i ozbiljno se opet tome posvetim. A za to nemam vremena, pa moram ovako doma.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 23:55   #2203
Quote:
dobrica31 kaže: Pogledaj post
ispravak veljača ove godine ima 28 dana tak da je mjesečeva od 28.2. u 17:39 - 1.3. u 17:39
aaaaaaaaaaaa.....sorry.......mozak blokada
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 00:22   #2204
ajmo onda izdurati taj jedan dan na mjesečevoj

Nego,mai,to tebi dobro ide i baš si disciplinirana

Ja sam skroz smanjila obroke,hranim se zdravo,izbacila večeru. Vježbam svaki dan,nekad više nekad manje.Evo sutra će neće kiša pa ću ići brzo šetati dokle malom ne dosadi u kolicima.
Nego,nemam neki višak kila,prvenstveno sam se toga uhvatila zbog trbušine. Onda sam danas skužila da trbuh ne ide dolje,napuhan je.

Tvrd na dodir,ogroman,ujutro ravan,navečer ko balon.
Poludit ću
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 00:32   #2205
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post

Tvrd na dodir,ogroman,ujutro ravan,navečer ko balon.
Poludit ću
tak ti je i meni valjda oduvijek.
mislim da to nema veze s vježbanjem. kad sam na svoju visinu od 180cm imala 55 kila svejedno mi se trbuh znao tak napuhati navečer.

brijem da tu treba kompletno promijeniti ishranu al meni se to tak neda.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 00:39   #2206
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
tak ti je i meni valjda oduvijek.
mislim da to nema veze s vježbanjem. kad sam na svoju visinu od 180cm imala 55 kila svejedno mi se trbuh znao tak napuhati navečer.

brijem da tu treba kompletno promijeniti ishranu al meni se to tak neda.
Da, nema veze sa vježbanjem. Meni je ex cimerica ono model linije, vitka, visoka, savršene građe...sa trbuščićem. Samo njoj je tako bilo nakon jela obavezno, onda valjda provari i sve ok, dok nešto pojede odmah skoči trba. To su vačljda standardni želučani problemi.

Mene isto ova mjesečeva privlači obzirom da je nedjelja na ponedjeljak ali ja pijem nes sa malo mlijeka, nema teorije da izbacim mlijeko pa ne znam kako bi to funkcioniralo, jer mlijeko nije voda.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 00:43   #2207
Quote:
Mai kaže: Pogledaj post
ovako: od 28.2 u 17:39-29.2 u 17:39 samo voda/čaj/dodatak limunova sok..znači samo 24h
prosvjetljeno
nema 29.2 ove godine

ali kužim...
naravno čaj i limunov sok bez šećera/meda...
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 00:54   #2208
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
tak ti je i meni valjda oduvijek.
mislim da to nema veze s vježbanjem. kad sam na svoju visinu od 180cm imala 55 kila svejedno mi se trbuh znao tak napuhati navečer.

brijem da tu treba kompletno promijeniti ishranu al meni se to tak neda.
ista stvar,samo sam ja imala 55 kg na 178,mrvicu niža. Uvijek je bio izražen donji dio trbuha..
Al ovo se čini malo previše.
Eh,da. Bila sam jednom na mesnoj dijeti,samo proteini i bio je ko šperploča.
Dakle,do ugljikodrata,ali ta dijeta je za ubiti se..
Recimo,ako oćeš možeš izbaciti bijelo brašno di je navjeći udio ugljikohidrata
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 00:57   #2209
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ista stvar,samo sam ja imala 55 kg na 178,mrvicu niža. Uvijek je bio izražen donji dio trbuha..
Al ovo se čini malo previše.
Eh,da. Bila sam jednom na mesnoj dijeti,samo proteini i bio je ko šperploča.
Dakle,do ugljikodrata,ali ta dijeta je za ubiti se..
Recimo,ako oćeš možeš izbaciti bijelo brašno di je navjeći udio ugljikohidrata
joj.ja sam na toj mesnoj dijeti(atkinsova, ne?) izdržala pola dana

ne bih mogla bez ugljikohidrata. to mi je ravno smrti.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 01:13   #2210
da,ta..
Izdržala 2 tjedna,ne znam kako,katastrofa sam se osjećala. Slabo,nisam mogla ići uza stepenice koju slabost sam osjećala u nogama.Pa mi se povraćalo i to je kao normalno na atkinsu..
Blesav je onaj ko je izmislio to,a još blesavija ja što sam išla uopće na tu dijetu..

Ma kod te napuhnutosti ne pomaže ništa..
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 08:53   #2211
Ta napuhanost od ugljikohidrata vam može bit i od candide u crijevima. Da sad ne elaboriram- tebalo bi malo po američkim stranicama proguglat, oni su se tome dosta posvetili.
Uglavnom, ta candida zna stvarat takvih i ostalih problema brdo. Kod mene je jak slučaj i trebala bih oko 9 mjeseci jest posve tešku dijetu za dovest ju u red, da mi se i kožni i ostali problemi riješe. Not an option dokole god dojim. A ne znam kako ću ni poslije...


A sad on topic- moja se vagica (onaneprecizna) zacementirala na 75, al to mi je OK. Zadovoljna sam kad tago dugo postoji, a da ne skače nazad onih pola ili kilo prema gore. To mi se onda čini da je nova stvarno postignuta težina. Nadam se da sam u pravu. i tako je to za 1 kg prešišan ovomjesečni cilj
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 11:01   #2212
Eh,da postanem disciplirana trebalo mi godinu dana.Isto toliko da shvatim da treba vježbati bar 30 min.dnevno-da mi dijete same od sebe neće pomoćiA što se tiče napuhanosti,ja sam rekla zbogom ugljikohidratimaNema više kruha,tjestenine,krompira,riže,grašak i sve ostalo što napuhuje.
Da je teško-je!I mene uhvati grozna kriza al opet kad se sjetim kako sam napuhana poslije tog,brzo odustanem!I navikla sam se-trebalo pola godine.Sad sam luda za povrćem-cvjetaća,prokulice,blitva,špinatAl kad vidim cijenu,brzo padnem na zemlju!Bem im i recesiju i harač i Jadranku
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 11:29   #2213
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
da,ta..
Izdržala 2 tjedna,ne znam kako,katastrofa sam se osjećala. Slabo,nisam mogla ići uza stepenice koju slabost sam osjećala u nogama.Pa mi se povraćalo i to je kao normalno na atkinsu..
Blesav je onaj ko je izmislio to,a još blesavija ja što sam išla uopće na tu dijetu..

Ma kod te napuhnutosti ne pomaže ništa..
kak ne?
jedan fini korzet kojim stegneš struk na 40 cm.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 11:30   #2214
Quote:
Ferrari-Ficho kaže: Pogledaj post
Ta napuhanost od ugljikohidrata vam može bit i od candide u crijevima.:
ma da. al candida ima još gro drugih simptoma , sumnjam da samo napuhanost upućuje na to.

ali čitala sam o dijetama za liječenje candide...onak...omg... aaaaaaaaa
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 12:06   #2215
ma je,korzet moja tiha patnja,. Em mi je lijep,em zategne..Ali skup..Masu puta sam ga htjela uzet,ali uvijek uleti nešto potrebnije.

Ne vjerujem da je candida,imam samo napuhnutost. A i kandiu najčešće uzrokuje antibiotik kji pobije dobre bakterije..A ja u životu nisam popila antb.
Evo jutros napuhan opet. A smršavila sam,samo trbuh ko balončina,ko u 5 mj trudnoće
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 13:15   #2216
curke, šta mislite, jel bi ja smjela krenut lagano s orbitrekom? rodila sam prije 2 mjeseca (carski rez)
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 14:29   #2217
Kako ti ide sa šetnjama, stepenicama? Najbolje ćeš procijenit po sebi. meni poslije carskog bolnička fizioterapeutkinja rekla 6 mjeseci ne takva vježbanja intenzivna, samo šetnje i lagano...
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 14:52   #2218
Quote:
Ferrari-Ficho kaže: Pogledaj post
Kako ti ide sa šetnjama, stepenicama? Najbolje ćeš procijenit po sebi. meni poslije carskog bolnička fizioterapeutkinja rekla 6 mjeseci ne takva vježbanja intenzivna, samo šetnje i lagano...
stepenice i šetnje OK. iako je to stvarno malo i kratko...

meni je fizioterapeutkinja rekla da mogu krenuti nakon 3 mjeseca, ali ja sam pitala za pilates i taebo

malo sam nestrpljiva jer imam osjećaj da se samo debljam
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 15:15   #2219
Quote:
Sagitta kaže: Pogledaj post
stepenice i šetnje OK. iako je to stvarno malo i kratko...

meni je fizioterapeutkinja rekla da mogu krenuti nakon 3 mjeseca, ali ja sam pitala za pilates i taebo

malo sam nestrpljiva jer imam osjećaj da se samo debljam
Ja bih ti za početak savjetovala da kondiciju vratiš malo šetnjama.
Znam da sam ja par puta u tako nekom kratkom periodu poslije carskog pretjerala pa poslije plakala od muke i boli. Misliš da možeš više nego možeš stvarno...
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:52   #2220
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ma je,korzet moja tiha patnja,. Em mi je lijep,em zategne..Ali skup..Masu puta sam ga htjela uzet,ali uvijek uleti nešto potrebnije.

Ne vjerujem da je candida,imam samo napuhnutost. A i kandiu najčešće uzrokuje antibiotik kji pobije dobre bakterije..A ja u životu nisam popila antb.
Evo jutros napuhan opet. A smršavila sam,samo trbuh ko balončina,ko u 5 mj trudnoće
znaš kaj. danas sam kupila onu Activiu famoznu napokon.
kao za 4 tjedna se vidi razlika u napuhnutosti.
baš me zanima.
od danas ću svaki dan po jednu pojest pa javim za 4 tjedna kakvo je stanje.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."

Zadnje uređivanje Death-of-Art : 24.02.2010. at 19:10.
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.