Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 18:07   #61
ima par ekipa za potuć se,ostali segmetni kurac teški.
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:36   #62
ne bih se baš složio , imaju oni dosta ultra duha
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:45   #63
ahahah daj molin te. koja je to sad baza ultra duh. 5 šalova oko ruke, rpe nucleo, brigate i ostale kopije talijana, navijanje većine ekipa loše. sve kopije hitova s eu scene.
prika obrazloži kad već bubneš, ima par skupina s dobron hool ekipon. i to bi bilo to.
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:16   #64
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
jebote nevjerujem

treba dovest u red te čamuge
Bit će tu još svašta, siguran sam da neće stati samo na ovome.
__________________
Ω
saku helle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:23   #65
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
ahahah daj molin te. koja je to sad baza ultra duh. 5 šalova oko ruke, rpe nucleo, brigate i ostale kopije talijana, navijanje većine ekipa loše. sve kopije hitova s eu scene.
prika obrazloži kad već bubneš, ima par skupina s dobron hool ekipon. i to bi bilo to.

http://www.youtube.com/watch?v=IQ1YqsDvzoM

http://www.youtube.com/watch?v=yaIWUuf_2WI

http://www.youtube.com/watch?v=llcE-10_Lzc - foto



ako ovo nije ultra onda mi ti pojasni šta je
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:58   #66
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
ahahah daj molin te. koja je to sad baza ultra duh. 5 šalova oko ruke, rpe nucleo, brigate i ostale kopije talijana, navijanje većine ekipa loše. sve kopije hitova s eu scene.
prika obrazloži kad već bubneš, ima par skupina s dobron hool ekipon. i to bi bilo to.
šta fali ultra st pauli? gledao sam ih dok su bili 3 liga i mislim da su imali bolje navijanje nego hrpa talijana i ostalih ultrasa!
liedshow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:02   #67
Quote:
saku helle kaže: Pogledaj post
Bit će tu još svašta, siguran sam da neće stati samo na ovome.
neka i treba svašta, zamisli da se u RH dogodi tak šta
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:45   #68
a slušaj ta treća je u 100 km s njihovin autocestama s na gost za po ure, garantiran da bi po otme torca bila onda broj 1 u evropi.
momak ako je tvoje mišljeenj da su oni neki naijvači drž ga, al nemoj mi stavljat slike i klipove od zemlje koja ima 80 mil ljudi, a tako malo dobrih ekipa, uvik se može nać nešto dobro.
prvo nemaju muda ni tradiciju paljeneja baklji.
drugo tek u zadnje vrijeme događaju se konstantni incidenti
svi udarni trans su in pretežno kopije talijana - tu odma prića prestaje.
kopovi su preloši, pisem svkog kluba iste, ole ole ola, možeš ćut na svakom stadionu, ma brate svi su mi siti, u italiji i znaš ko je s juga ko s sjevera.ima još pun k razloga al neda mi se...
ćast iznimkama al su preloši i necjenjeni.al svak ima svoje razmišljanje.
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 14:01   #69
we love you,pogledat od 48 sec
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 15:37   #70
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
ne kužim
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 16:34   #71
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
a slušaj ta treća je u 100 km s njihovin autocestama s na gost za po ure, garantiran da bi po otme torca bila onda broj 1 u evropi.
momak ako je tvoje mišljeenj da su oni neki naijvači drž ga, al nemoj mi stavljat slike i klipove od zemlje koja ima 80 mil ljudi, a tako malo dobrih ekipa, uvik se može nać nešto dobro.
prvo nemaju muda ni tradiciju paljeneja baklji.
drugo tek u zadnje vrijeme događaju se konstantni incidenti
svi udarni trans su in pretežno kopije talijana - tu odma prića prestaje.
kopovi su preloši, pisem svkog kluba iste, ole ole ola, možeš ćut na svakom stadionu, ma brate svi su mi siti, u italiji i znaš ko je s juga ko s sjevera.ima još pun k razloga al neda mi se...
ćast iznimkama al su preloši i necjenjeni.al svak ima svoje razmišljanje.
Šefe preloše napisao si ... Njemačka ima dobru navijačku scenu i ko priča drugačije ili je vidio Njemačku samo preko interneta (što iz tvoje priče mislim za tebe...) ili je vidio samo navijače na televiziji... Previše gluposti tu napisao si...
Prvo odi na koju utakmicu u Njemačkoj pa onda pričaj... a zakoni njihovi kakve baklje da li ti znaš koliko se tamo ide u zatvor zbog baklje... koliko je ljudi u Hrvatskoj utrčalo u teren poslije donošenja zakona o navijačima ... molim odgovor...
Cijeni i poštuj druge (ovako samo glumiš preko interneta nekog frajera...) voli svoje...
...a ne uhvatiti se tipkovnice i pisati neke priče i pričice... Njemci da pišu o izgredima na internetu (kao što se kod nas piše...) svi odreda bi završili u zatvoru... Ako si bio na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj znaš kako se prema nama odnosila njemačka policija (ne simpatizerima nego pravim navijačima...)
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 17:48   #72
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Šefe preloše napisao si ... Njemačka ima dobru navijačku scenu i ko priča drugačije ili je vidio Njemačku samo preko interneta (što iz tvoje priče mislim za tebe...) ili je vidio samo navijače na televiziji... Previše gluposti tu napisao si...
Prvo odi na koju utakmicu u Njemačkoj pa onda pričaj... a zakoni njihovi kakve baklje da li ti znaš koliko se tamo ide u zatvor zbog baklje... koliko je ljudi u Hrvatskoj utrčalo u teren poslije donošenja zakona o navijačima ... molim odgovor...
Cijeni i poštuj druge (ovako samo glumiš preko interneta nekog frajera...) voli svoje...
...a ne uhvatiti se tipkovnice i pisati neke priče i pričice... Njemci da pišu o izgredima na internetu (kao što se kod nas piše...) svi odreda bi završili u zatvoru... Ako si bio na svjetskom prvenstvu u Njemačkoj znaš kako se prema nama odnosila njemačka policija (ne simpatizerima nego pravim navijačima...)
je busola , imaš pravo al dvije stvari mi ne moš poreć...
prva je da su im stvarno, kao što kinko kaže udaljenosti u trećim ligama smiješne a druga je da su ti nijemci podosta umjetni...
nekako mi se čini da navijaju iz hira a ne za klub, ne generaliziram, al čini mi se da to u njih prevladava...

to za izgrede si u pravu 100%
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 18:38   #73
Quote:
-white boy- kaže: Pogledaj post
nekako mi se čini da navijaju iz hira a ne za klub, ne generaliziram, al čini mi se da to u njih prevladava...

to za izgrede si u pravu 100%
ne bi rekao da je to hir.ako recimo borussia dortmund vec 10 godina ima rasprodan stadion svaku utakmicu,ako je schalkeu stadion redovito pun.....
a što se tiče niželigaša,možda udaljenosti i jesu male,ali opet to je jebena 3. liga,
ne znam,možda je istina negdje u sredini
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 18:45   #74
Ako ovo nije dio ultra segmenta ja neznan sta je,mislin ima malo i pravo konki od 18.klubova u prvoj ligi imas mozda 3-4 ono prave navijacke tribine,ali te se netribaju krit pred nikim

http://www.youtube.com/watch?v=jwG9j...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=uuXbP...eature=related

sta se tice Hoolekipa ja mislin da u Europi imas u samom vrhu ekipe iz Dresdena,Leipziga,Berlina i Frankfurta

evo jedna snimka mladih Kolna i Frankfurta

http://www.youtube.com/watch?v=3bGq33WUJQQ
spalato78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:01   #75
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
samo naprijed u EU!!!!Tamo nas čeka med i mlijeko,ali čokoladno.


kaos
__________________
da bar
ko? is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:32   #76
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
ne kužim
šta ni engliš ne razumiješ
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:33   #77
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
šta ni engliš ne razumiješ
ma razumijem ingliš veri gud,nego nisam ubro u cem je fora
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:35   #78
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
ma razumijem ingliš veri gud,nego nisam ubro u cem je fora
radi pjesmice
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:38   #79
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
radi pjesmice
we love you,we follow you,jel tak nekak?
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 19:40   #80
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
we love you,we follow you,jel tak nekak?
Quote:
we love you, we love you, we love you,
and when you play we follow, we follow, we follow
'cause we support St. Pauli, St. Pauli, St. Pauli
and that`s the way we like it, we like it, we like it!!!!
OOOOoohhhOoooohooohooooohoooooo!!!!
samo mi je smiješno čuti njemce kako pjevaju na engleskom
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.