Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2015., 21:34   #7241
ma pratili ili ne,priznajem da imate veoma brz kombi
lakrdija 1950 is offline  
Old 18.05.2015., 22:28   #7242
svaka cast vozacima ona tri kombija
sedanA is offline  
Old 05.07.2015., 19:38   #7243
Šibenik - Hajduk, 14.04.1992.

http://themladichi.com/kolumne/price...cuti-plivanje/
Pajdek is offline  
Old 16.10.2015., 12:18   #7244
Quote:
Pajdek kaže: Pogledaj post
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Old 17.10.2015., 21:18   #7245
Nadam se da vecerasnja poruka nije nekakav stav grupe.
Ako je, palo se dosta nisko.
lithium- is offline  
Old 18.10.2015., 00:22   #7246
Quote:
lithium- kaže: Pogledaj post
Nadam se da vecerasnja poruka nije nekakav stav grupe.
Ako je, palo se dosta nisko.
frende uz prijatelje s tribine se stoji i ne izdaje ih se bez obzira sta napravili i to mora bit stav svake grupe a ne nase. ako ti mislis da se nisko palo jer je izdana podrska momcima odjebi od nas s tin spikama. uostalom nije prica onakva kakvu citas u medijima informiraj se malo. svejedno brz oporavak decku
mokri i kiki drzite se.
505spiki is offline  
Old 18.10.2015., 13:55   #7247
Quote:
505spiki kaže: Pogledaj post
frende uz prijatelje s tribine se stoji i ne izdaje ih se bez obzira sta napravili i to mora bit stav svake grupe a ne nase. ako ti mislis da se nisko palo jer je izdana podrska momcima odjebi od nas s tin spikama. uostalom nije prica onakva kakvu citas u medijima informiraj se malo. svejedno brz oporavak decku
mokri i kiki drzite se.
ubij se odma. par triski sve riješi,ali poslat momka u komu, i vjerovatno će ostat doživotan ivalid na skrb matere i oca. jadno!. triba vas ugasit, kreteni
Jake Bugg is offline  
Old 18.10.2015., 14:39   #7248
Quote:
Jake Bugg kaže: Pogledaj post
ubij se odma. par triski sve riješi,ali poslat momka u komu, i vjerovatno će ostat doživotan ivalid na skrb matere i oca. jadno!. triba vas ugasit, kreteni
vidi se da si jazavac koji nije vrijedan spomena. sta je inace ko navijac seres po medijima, a sad in odjednom od rici do rici virujes? a moj sinko
za tvoju informaciju taj nesritni momak je napadnut od jednog decka, a ne dva kako se pise. drugi decko je sta sa strane i pustija ih da to rjesu 1 na 1. momak je dobija jedan udarac i pa je i nazalost udrija je glavon u beton od cega je dobija hematom i sta vec ne. niti je bilo cipelarke niti niceg od navedenog. cilj sigurno nije bija poslat momka u komu i lezat par godina. al nazalost dogodija se nesretni slucaj i tu price vise nema.
uostalom pita bi ja tebe kad bi te zgaziilo 10 ljudi kako bi postupija kad bi vidija nekog od njih. jazavce uvati se svojih problema i ne pacaj se di ti nije misto. ili se makar informiraj pa nesto napisi.
i daj ajde ugasite nas vise
505spiki is offline  
Old 18.10.2015., 16:06   #7249
Quote:
505spiki kaže: Pogledaj post
frende uz prijatelje s tribine se stoji i ne izdaje ih se bez obzira sta napravili i to mora bit stav svake grupe a ne nase. ako ti mislis da se nisko palo jer je izdana podrska momcima odjebi od nas s tin spikama. uostalom nije prica onakva kakvu citas u medijima informiraj se malo. svejedno brz oporavak decku
mokri i kiki drzite se.
Frende, nisu mi mediji sveto pismo i jedini izvor informacija.
I frende odjebi ti sa tin spikama.
Nesretan slucaj se dogodija, ali mogli su junaci ostat pomoć momku a ne odma uvatit crtu.
Da se kojim slucajem to desilo negdi sa strane, a ne u centru danas bi pisali o pokojniku. Ali svaka cast tebi na odanosti i principima.
Frende, nismo srbi.
lithium- is offline  
Old 18.10.2015., 16:24   #7250
Quote:
lithium- kaže: Pogledaj post
Frende, nisu mi mediji sveto pismo i jedini izvor informacija.
I frende odjebi ti sa tin spikama.
Nesretan slucaj se dogodija, ali mogli su junaci ostat pomoć momku a ne odma uvatit crtu.
Da se kojim slucajem to desilo negdi sa strane, a ne u centru danas bi pisali o pokojniku. Ali svaka cast tebi na odanosti i principima.
Frende, nismo srbi.
ne tribamo se mi nikom opravdavat za nasu poruku, to je stav grupe, a vi svi koji imate nesto protiv napusite nan se
ti ces mi o junacima moralna vertikalo, clanu grupe kojoj je ulicni nadimak NA SAKE
aj pozdrav srbine
505spiki is offline  
Old 19.10.2015., 13:14   #7251
"hahahah" da nije tragedija u pitanju bilo bi komično uopće čitati te gluposti koje ti pišeš...

"nezgodno pao" i dobio frakturu lubanje na 4 mista, slomljenu vilicu i još mali milion ozljeda?! koga ti lažeš?

oni su to "riješili 1 na 1" ovaj drugi je samo gleda?
eto snimka s kamera kaže nešto sasvim drugo

prije će biti da je ovaj uze krivnju na sebe (a nebi mu bilo prvi put), pa da se izvuče (a znaš ti dobro kako mu je to uspjevalo do sad), samo sad je otišlo pre daleko, momka su tu tukli, cipelarili, slomljenu ljubanju mu lomili od zid, dizali ga od zemlje pa opet zabijali u zid.

Nadam se da se to nikad nikom od vas ili bilo kome iz Šibenika neće dogodit, a vi samo visite isprid dan i noć, napadaj te ljude po gradu i pišite parole podrške.
user1991 is offline  
Old 19.10.2015., 13:23   #7252
Quote:
505spiki kaže: Pogledaj post
za tvoju informaciju taj nesritni momak je napadnut od jednog decka, a ne dva kako se pise. drugi decko je sta sa strane i pustija ih da to rjesu 1 na 1. momak je dobija jedan udarac i pa je i nazalost udrija je glavon u beton od cega je dobija hematom i sta vec ne. niti je bilo cipelarke niti niceg od navedenog. cilj sigurno nije bija poslat momka u komu i lezat par godina. al nazalost dogodija se nesretni slucaj i tu price vise nema.
uostalom pita bi ja tebe kad bi te zgaziilo 10 ljudi kako bi postupija kad bi vidija nekog od njih. jazavce uvati se svojih problema i ne pacaj se di ti nije misto. ili se makar informiraj pa nesto napisi.
i daj ajde ugasite nas vise
Neću ulazit u raspravu, slučajno sam otvorio ovu temu i pročitao zadnjih nekoliko postova, pa samo da prokomentiram:

Poznajem momka i njegovu obitelj i sigurno je da nije sudjelovao u toj tučnjavi od prošlog lita.
A i ne drži vodu priča da je onako nastradao od nekoliko udaraca. Slomljena čeljust, hematom, neprepoznatljivo lice...

Bilo kako bilo, nepotreban incident, koji, srećom, ipak neće ostaviti trajnije posljedice, barem po sadašnjim prognozama.
Tsigalko 11 is offline  
Old 19.10.2015., 13:30   #7253
Malo se zaigrala sibenska zlatna mladez... ako ista triba van odat priznanje da po broju stanovnika imate najveci broj degena i jadnika u drzavi...
ashaman is offline  
Old 19.10.2015., 23:58   #7254
Quote:
user1991 kaže: Pogledaj post
"hahahah" da nije tragedija u pitanju bilo bi komično uopće čitati te gluposti koje ti pišeš...

"nezgodno pao" i dobio frakturu lubanje na 4 mista, slomljenu vilicu i još mali milion ozljeda?! koga ti lažeš?

oni su to "riješili 1 na 1" ovaj drugi je samo gleda?
eto snimka s kamera kaže nešto sasvim drugo

prije će biti da je ovaj uze krivnju na sebe (a nebi mu bilo prvi put), pa da se izvuče (a znaš ti dobro kako mu je to uspjevalo do sad), samo sad je otišlo pre daleko, momka su tu tukli, cipelarili, slomljenu ljubanju mu lomili od zid, dizali ga od zemlje pa opet zabijali u zid.

Nadam se da se to nikad nikom od vas ili bilo kome iz Šibenika neće dogodit, a vi samo visite isprid dan i noć, napadaj te ljude po gradu i pišite parole podrške.
Da vjerojatno su ga poslije svega i pregazili auton 5, 6 puta..daj smijesan si. Znas onda vise informacija od doktora, pa daj ajde odnesi muriji snimku. Kakvi likovi.. Svi sve znaju, mudraci.
Znan i ja masu obitelji kojima dica doma glumu da su cvice u pitaru pa im roditelji max vjeruju.. A ja ti kazen da ja znan okrivljenika i da je napadnuti decko ipak sudjelova u toj tuci. Al veliki hrvatski katolici samo vi osudujte nesto sta se svakom moglo desit. Nek decko brzo ozdravi svi mu zelimo brzi oporovak. Smisao poruke totalno je krivo protumacen al nebitno ne zanima nas vase misljenje..
505spiki is offline  
Old 20.10.2015., 08:15   #7255
to i jesu nalazi od doktora genijalac, a pandurija je sama našla snimku.
A šta se događalo u vodicama je najmanje bitno, tamo su se ta dica zakačila oko čega? ovi su provocirali i dobili po sebi, nitko nije leža u komi posli toga, fajt kao fajt, jednom daš drugi put primiš, ništa novo na ulici.

svatko tko je ikad vidio momka zna da je taj teško sudjelova u tome, a sad leži u komi srićom, jer se jedva izvuka, a ti to opravdavaš kao i te parole podrške.

ne znam kakvu su vam priču prolili ali ste u krivu, da je momak dobio par pleski, šaka ili nogu u guzicu, tko bi vam šta reka, svi smo mi to prošli, ali ovo je nešto sasvim drugo a ti si očito pre zelen da to vidiš, uživaj.
user1991 is offline  
Old 22.10.2015., 23:42   #7256
Pozdrav svim pravim funcutima, ma di god bili
odbij seal is offline  
Old 23.10.2015., 09:29   #7257
Na šta su se svele tribine i "navijači",ccccc...Važno da se dižu poruke i parole,ko jebe šta nema nikoga na tribini,podrška šibenskoj dici na Baldekinu i Šubićevcu ništa,kurac,nebitno,triba maknit upravu,aba liga,pička materina.bljak
__________________
MI SMO KA DUŠA U TVOME TILU,TVOJI SMO LJUDI

Zadnje uređivanje MOLTO BENE : 23.10.2015. at 10:26.
MOLTO BENE is offline  
Old 24.10.2015., 00:46   #7258
Znaci ne visim toliko na forumima i nemam obicaj ulaziti u neke rasprave,al kad sam procita oko cega je ric zadnjih par dana pa moram navesti par stvari oko ovog slucaja na baldekinu sa studentom...Pa da pocnem u Vodicama je bila ta tucnjava al taj mladic nije bija ucesnik u tuci nego je promatrao to sve i nije sudjelova nego prijatelj njegov jer znam iz pouzdanih izvora tijek dogadanja,tako da su ga vjeroatno tu zapamtili al nisu znali dal ih je on tuka ili ne....Za ovo na baldekinu ne znam kako je pocelo al svejedno je za svaku osudu jer ako ga vec nisi toliko unakazio kao sta se prica zasto nisi osta pomoci i vidit jel ok i biti covik nego pobignes ka zadnja pi-da...Al posto je decko ima 3 operacije vilice i glave tesko je za povirovati da je to samo od jednog udarca,ispravite me ako sam u krivu? Hvala....
Covjek iz sjene is offline  
Old 25.10.2015., 13:13   #7259
Oduvijek je falilo fair playa, i kroz proslost je bilo puno pickastih ataka tipa ovaj. i da je decko sudjelovao u nekoj tuci, jel to opravda nivo ozljeda koje je dobio?
isto je radila i armada i bbb nekad u svojim gradovima i moze se reci da je sveskupa dno dna....
vidimo se dogodine uncuti
dixieland is offline  
Old 27.10.2015., 22:13   #7260
poštovanje,

ja sam ivan rilov, tajnik udruge naš hajduk. molio bih, ako ima netko iz samih funcuta tu na forumu da mi se javi il na pp il na mejl [email protected] . što prije moguće, molim vas. posla san jedan tekst na vaš fejs: https://www.facebook.com/UNFuncutiSibenik
ali mi niko ne odgovara.
ili ako me možete povezat s nekim iz grupe.
fala lipa.
irilov is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.