Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2009., 21:48   #21
Quote:
Laganini kaže: Pogledaj post
Nemoj se ljutit, ali ti si BBB, navijač Dinama, i kažeš 'onaj neki Hasan'??? Što ćeš sljedeće pitat, u kakvim dresovima igra Dinamo?
Nemoj tako, dečko je mlad i naučit će. Uostalom, zato i postoji tema da se u njoj piše i da možda netko nešto i nauči.
spermint is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 21:57   #22
temu kad sam otvarao mislio sam da ljudi,pogotovo mlađi vide kakvi su navijači bili prije!kakvih je sve profila ljudi bilo skupa na tribini,kad se na utakmice išlo navijat i zajebavat,(ne ODRAĐIVATI),kad su gostovanja trajala po 2,3dana,kad je ljubav prema klubu bila prva...

zg 2000,imaš pravo,malo je ljudi koji nemaju ni jednu mrlju i koji su legende u pravom smislu te riječi,ali mislim da je kroz ovih 23 god prodefiliralo dosta ljudi koji su zavrijedilida ih se sjetimo...neke s nostalgijom,neke s gorčinom a neke sa smiješkom na licu...
svijetlo zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 22:04   #23
Quote:
HS 1911 kaže: Pogledaj post
Po pitanju Torcide istaknit ću dva imena: pok. Vjenceslav Žuvela i Velimir Vele Ronkulin, spomenem li bilo koje ime još, ka treću osobu, stotine drugih nezaboravnih likova mogli bi se nać na tom trečem mistu, ipak mislim da su ova dvojica najviše doprinili razvoju Torcide, organiziranju i održavanju navijačkog duha i mentaliteta u Splitu i time zadužili sve nas da budemo dostojni njihovi slijedbenici.
Po pitanju Bad Blue Boysa, to je pok. Ivica Ićo Cindrić, ujedno i pripadnik Torcide, bez njegove volje želje i entuzijazma za organiziranom skupinom navijača Dinama, vi BBB, danas bi bili navijači nešto kasnije osnovani pod nekim drugim imenom.
http://www.youtube.com/watch?v=xV9yZz-AB4o[/url]
r.i.p.
__________________
kacavida

Zadnje uređivanje šarafciger : 13.08.2009. at 22:10.
šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 22:04   #24
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, dečko je mlad i naučit će. Uostalom, zato i postoji tema da se u njoj piše i da možda netko nešto i nauči.
Sve OK, nije mi niti bila namjera poticat neko prepucavanje. U svakom slučaju, odlična tema.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 22:22   #25
Peca panker i Miroslav Božović - Pampi
Mali_Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 22:32   #26
Dule-Skener
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 23:07   #27
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Dule-Skener


definitivno u top 10
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 23:12   #28
Quote:
Laganini kaže: Pogledaj post
Nemoj se ljutit, ali ti si BBB, navijač Dinama, i kažeš 'onaj neki Hasan'??? Što ćeš sljedeće pitat, u kakvim dresovima igra Dinamo?

Ma sorry, čuo sam za njega, al ne znam skoro niš u njemu, pa nisam htio uletavat ono... A vi koji ste čuli bi onda mogli nekaj napisat

O Dinamu pratim sve, kupio sam i knjigu i s neta skidao ili na Youtubu gledao tekme koje su igrane prije neg kaj sam ja rođen. Proučavao sam sve o povjesti kluba i tom... Ali ne i o BBB, mislio sam dok sam bio mlađi i dok još nisam bio član: oni su navijači Dinama, kaj mene zanima ko navija i ko se dere na stadionu, meni je bio važan Dinamo, a ne BBB. Sad ipak bolje vidim na stvari i znam da su i boysi važan dio Dinama...
 
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 23:15   #29
Quote:
Kaj kaže: Pogledaj post
Ma sorry, čuo sam za njega, al ne znam skoro niš u njemu, pa nisam htio uletavat ono... A vi koji ste čuli bi onda mogli nekaj napisat

O Dinamu pratim sve, kupio sam i knjigu i s neta skidao ili na Youtubu gledao tekme koje su igrane prije neg kaj sam ja rođen. Proučavao sam sve o povjesti kluba i tom... Ali ne i o BBB, mislio sam dok sam bio mlađi i dok još nisam bio član: oni su navijači Dinama, kaj mene zanima ko navija i ko se dere na stadionu, meni je bio važan Dinamo, a ne BBB. Sad ipak bolje vidim na stvari i znam da su i boysi važan dio Dinama...
tako sam i ja proučavao povijest hajduka i ošišao se kao perković- bosna
i dan danas održavam fen frizuru
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 23:23   #30
Quote:
Kaj kaže: Pogledaj post
Ma sorry, čuo sam za njega, al ne znam skoro niš u njemu, pa nisam htio uletavat ono... A vi koji ste čuli bi onda mogli nekaj napisat

O Dinamu pratim sve, kupio sam i knjigu i s neta skidao ili na Youtubu gledao tekme koje su igrane prije neg kaj sam ja rođen. Proučavao sam sve o povjesti kluba i tom... Ali ne i o BBB, mislio sam dok sam bio mlađi i dok još nisam bio član: oni su navijači Dinama, kaj mene zanima ko navija i ko se dere na stadionu, meni je bio važan Dinamo, a ne BBB. Sad ipak bolje vidim na stvari i znam da su i boysi važan dio Dinama...



samo nastavi dalje... pa ovo je vrh
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:22   #31
čemu sad to sprdanje, kaj su vam draži oni klinci koji se nakače tik uz štangu i gledaju sve samo ne isti taj dinamo za kojeg tako silno žele pokazat da ga vole?
pa zamislite da su svi, daj Bože, takvi. da ih zanima samo dinamo kakva bi sad situacija bila?
kolko je onih koji su se nasmijali momčevom upisu koji ne znaju kurca o klubu za kojeg navijaju i gradu iz kojeg je?

i da ne budem potpuno offtopic, Dugi s Kozjaka mora bit legenda broj jedan kod BBB.
__________________
otac mi je Dinamo, majka mi je Hrvatska
1pura2pandura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:26   #32
Quote:
1pura2pandura kaže: Pogledaj post
čemu sad to sprdanje, kaj su vam draži oni klinci koji se nakače tik uz štangu i gledaju sve samo ne isti taj dinamo za kojeg tako silno žele pokazat da ga vole?
pa zamislite da su svi, daj Bože, takvi. da ih zanima samo dinamo kakva bi sad situacija bila?
kolko je onih koji su se nasmijali momčevom upisu koji ne znaju kurca o klubu za kojeg navijaju i gradu iz kojeg je?

i da ne budem potpuno offtopic, Dugi s Kozjaka mora bit legenda broj jedan kod BBB.
iz krajnosti u krajnost... dok si ovo pisao, je li ti palo na pamet kako se netko sprda sa svima nama
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:26   #33
Quote:
1pura2pandura kaže: Pogledaj post
čemu sad to sprdanje, kaj su vam draži oni klinci koji se nakače tik uz štangu i gledaju sve samo ne isti taj dinamo za kojeg tako silno žele pokazat da ga vole?
pa zamislite da su svi, daj Bože, takvi. da ih zanima samo dinamo kakva bi sad situacija bila?
kolko je onih koji su se nasmijali momčevom upisu koji ne znaju kurca o klubu za kojeg navijaju i gradu iz kojeg je?

i da ne budem potpuno offtopic, Dugi s Kozjaka mora bit legenda broj jedan kod BBB.
Sa svime se u potpunosti slažem.
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:29   #34
Kaj sam krivo sad pak rekel ?
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:30   #35
Klokan, Ičo, Buba, Hasan, Macko, Tomo petrinjac.
Kod torce: Raso i Žan.
uionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:39   #36
Quote:
Laganini kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da netko od starijih iz Armade mlađima i neupućeni opiše njihovu zajedničku smrt... nevjerojatna priča.
jesu bili hos-ovci mozda?
inace strasna i potresna smrt,pogotovo znajuc koliko godina su imali..nek im je laka hrvatska gruda
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 00:45   #37
Vele, Raso, Žan, Ićo(RIP), Maslo, Bosna (HB sranje), Šure, Stipe L...

Sta ja sa Rasom ako iko zna? To je bija kralj!
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 01:57   #38
armada ima zanimljivu ekipu iz ex yu!
molim da neko nabroji, nema smisla da ja počnem
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:38   #39
Stipe L???ako mislimo na ovog današnjeg vašeg tajnika,mislim da on po ničemu ne zaslužuje ući u isti koš sa već spomenutima...kad je krenuo na utakmice???(zar nakon 3,4 sezone se netko smatra naviječkom legendom???)po čemu je zadužio vašu grupu osim po istupima u medijima i pojavljivanjima svugdje gdje je bio pozvan...

ili ovaj smajlić na kraju objašnjava ono što ja nisam shvatio na prvu?
svijetlo zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:50   #40
svi lako zaborave prave.. DRLE- ULTRAS CIBALIA (osnivač ULTRA pokreta)
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.