Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2012., 17:41   #221
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post

Pa normalno da je bivša vlada kriva. Zar smo drugo i očekivali.
Pola mandata će provest u mantri da je kriva bivša vlada.
Kriva je svaka vlada i svaka "garnitura" Sabora u zadnjie 22 godine, jer je dozvolila pljačku i svi su kompletno krivi za takvo stanje.
Iako...
Kad si nesposoban, uvijek su drugi krivi.
Kad nestane argumenata, počinje vrijeđanje.
Itd.
Bivša vlada i je kriva ali to neće spasiti ove od pušione na izborima.
Ako ljudi ne osjete da im je bolje - pa pa.
Za razliku od HDZ lopina, ovi nemaju nikakve kredite kod birača i svaka greška znači pušionu na izborima.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 17:41   #222
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Linić je definitivno najjaća karika ove vlade. Dosad mu je svaka izjava na mjestu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/l...ju/612178.aspx
Pročitat cijeli tekst, naslov je senzacionalizam. Kao i uvijek.

Ukinit demokraciju, dat Liniću diktatorske ovlasti, i za 10 godina ćemo stić Sloveniju po ekonomskom standardu.
Linic je definitivno najpametniji i NAJPOKVARENIJI ministar kojeg smo imali ikada,aj dobro,pod ruku sa skegrom. Ta dvojica su takvi mrzitelji ove drzave da je to strasno.

Btw,nisam jos ngdje procitao,a jesu li smanjili place sami sebi? Cisto onako iz simbolike.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 17:45   #223
Quote:
Lada Lisa kaže: Pogledaj post
Podržavam poskupljenja...

Ne zato jer me briga za one koji nemaju posao ili plaču, nego jer smatram da je našoj vladi potrebo više sredstava za funkcioniranje i održavanje pozitivnih elementa i promjene negativnih elementa našeg pravog, socijalnog, državnog i ostalih sustava.


Tj. dokle god ne pljačkaju državnu blagajnu, nemam ništa protiv toga da im plačam dodatno struju i plin.
Eto ti budi primjer gradjanima te placaj 100% skuplje.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 17:51   #224
Quote:
Lada Lisa kaže: Pogledaj post
Podržavam poskupljenja...

Ne zato jer me briga za one koji nemaju posao ili plaču, nego jer smatram da je našoj vladi potrebo više sredstava za funkcioniranje i održavanje pozitivnih elementa i promjene negativnih elementa našeg pravog, socijalnog, državnog i ostalih sustava.


Tj. dokle god ne pljačkaju državnu blagajnu, nemam ništa protiv toga da im plačam dodatno struju i plin.


posto tebe vesele poskupljena, sa zadovoljstvom cu ti proslijediti dio mojih racuna. ja sam ljuta kaj je sve poskupilo, primjerice osnovne zivotne potrebstine-hrana,kozmetika, gorivo, ljuta sam sto je skocio pdv, bijesna zbog poskupljenja struje, vode, plina........ a tebe sve to veseli. vidis, mene zabrinjava. zabrinjava me sto su djelatnici zavoda za zaposljavanje najzaposleniji djelatnici u drzavi, redovi su kilometarski. a tebe to sve skupa veseli. malo cudno. ocito sam ja u krivom. mene zabrinjava. plasi me sve ovo.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 17:53   #225
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
posto tebe vesele poskupljena, sa zadovoljstvom cu ti proslijediti dio mojih racuna. ja sam ljuta kaj je sve poskupilo, primjerice osnovne zivotne potrebstine-hrana,kozmetika, gorivo, ljuta sam sto je skocio pdv, bijesna zbog poskupljenja struje, vode, plina........ a tebe sve to veseli. vidis, mene zabrinjava. zabrinjava me sto su djelatnici zavoda za zaposljavanje najzaposleniji djelatnici u drzavi, redovi su kilometarski. a tebe to sve skupa veseli. malo cudno. ocito sam ja u krivom. mene zabrinjava. plasi me sve ovo.
Ali ne vidis da je to megatroll?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:04   #226
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Bivša vlada i je kriva ali to neće spasiti ove od pušione na izborima.
Ako ljudi ne osjete da im je bolje - pa pa.
Za razliku od HDZ lopina, ovi nemaju nikakve kredite kod birača i svaka greška znači pušionu na izborima.
I ja slično razmišljam , eto prisjetio sam se Sanadera i rive ..nedamo heroje nedamo ovo nedamo ono mahalo se kasnije i jamstvenim karticama jamčimo ovo jamčimo ono ..pa su njihovi birači popušili priču . Kako nisu dali i što su to jamčili vidimo sa suđenja , a o Anti Gotovini da i ne počinjem . Pada mi na pamet i priobalni pojas .. nastavi niz To je dio birača na koje je HDZ uvijek mogao računati ..i njihovu hmm naivnost ili glupost ne znam .
Cougarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:09   #227
HEP treba privatizirat i ukinuti monopol na tržištu el. energije u Hrvatskoj. Kad su banditi poklonii Telekom i INU, ne vidim zašto ne bi i HEP dali strancima. Nakon toga prodat vodu, šume i obalu (kako bi se popunio proračun) i da znamo na čemu smo.

Očigledno je da nama treba tutor kad sami nismo sposobni da vodimo državu i da sa njome upravljamo na normalan način. Otišli jedni lopovi, došli drugi. Još bezobrazniji i bahatiji. Sami smo krivi mi smo ih izabrali. Tisuću godina konjušarstva i podaništva nam je ostavilo gadan pečat na nama.

Na kraju ne da bi povećao cijenu 20 posto nego bi sve uduplao. Pa sad trk na prvomajski grah, marvo bijedna.
billie_piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:10   #228
Quote:
Lada Lisa kaže: Pogledaj post
Podržavam poskupljenja...

Ne zato jer me briga za one koji nemaju posao ili plaču, nego jer smatram da je našoj vladi potrebo više sredstava za funkcioniranje i održavanje pozitivnih elementa i promjene negativnih elementa našeg pravog, socijalnog, državnog i ostalih sustava.


Tj. dokle god ne pljačkaju državnu blagajnu, nemam ništa protiv toga da im plačam dodatno struju i plin.

ili provociraš
ili si dio politike pa ti odgovara
ili imaš neki individualni interes od toga
ili si toliko blesava da podržavaš ovakvu zločestoču političara.

HEP i INA su ostvarili velike profite prošle godine. I sada u vrijeme krize treba poskupjeti najosnovnije potrebe ljudima? Ne mogu se načuditi koliko si nenormalna, indoktrinirana ili provociraš.

Moram spomenuti da navedene kompanije nisu izgrađene komercijalnim kreditima nego su je sagradili tvoji preci u radnim akcijama.
SINDBAD POMORAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:15   #229
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
posto tebe vesele poskupljena, sa zadovoljstvom cu ti proslijediti dio mojih racuna. ja sam ljuta kaj je sve poskupilo, primjerice osnovne zivotne potrebstine-hrana,kozmetika, gorivo, ljuta sam sto je skocio pdv, bijesna zbog poskupljenja struje, vode, plina........ a tebe sve to veseli. vidis, mene zabrinjava. zabrinjava me sto su djelatnici zavoda za zaposljavanje najzaposleniji djelatnici u drzavi, redovi su kilometarski. a tebe to sve skupa veseli. malo cudno. ocito sam ja u krivom. mene zabrinjava. plasi me sve ovo.
Nisam sretna, ali za pozitivne reforme i održavanje poztivnih elemenata treba novca.

Istina, taj će se novac vjerojatno nekako pokrasti, s tim imam problema, ali gajim nade da če taj novac biti u potpunosti upotrijebljen u poboljšanje svih sustava naše države.ptimist: A za to treba novca!
Lada Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:18   #230
Vi forumaši bi sve za dž. Želite legalizaciju 300 000 nelegalnih objekata za dž. Želite studirati na filozofskom 10 godina za dž. Pa nije ovaj svijet bunar želja.
Želite državnu tvrtku, a ne bi ste ju plaćali. Sad ćete upoznati što znači većinsko vlasništvo države
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:19   #231
Quote:
Lada Lisa kaže: Pogledaj post
Nisam sretna, ali za pozitivne reforme i održavanje poztivnih elemenata treba novca.

Istina, taj će se novac vjerojatno nekako pokrasti, s tim imam problema, ali gajim nade da če taj novac biti u potpunosti upotrijebljen u poboljšanje svih sustava naše države.ptimist: A za to treba novca!

Slažem se sa tobom. Najviše novca treba dati za obrazovanje kako bi se iskorijenila nepismenost.
billie_piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:20   #232
Quote:
Lada Lisa kaže: Pogledaj post
Nisam sretna, ali za pozitivne reforme i održavanje poztivnih elemenata treba novca.

Istina, taj će se novac vjerojatno nekako pokrasti, s tim imam problema, ali gajim nade da če taj novac biti u potpunosti upotrijebljen u poboljšanje svih sustava naše države.ptimist: A za to treba novca!
Ako postoji na ovom forumu kutak za teen generaciju s ovakvim temama,molim da se doticna tamo spremi,ALI ako je +18,onda locirat IP adresu te poslat hitnu medicinsku skrb.

LP
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:26   #233
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Ako postoji na ovom forumu kutak za teen generaciju s ovakvim temama,molim da se doticna tamo spremi,ALI ako je +18,onda locirat IP adresu te poslat hitnu medicinsku skrb.

LP
Dobro si napisao. Meni se prvo učinilo da se dotična osoba naziva 'Luda Lisa' pa sam rekao: sve mi je jasno!
SINDBAD POMORAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:27   #234
Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Vi forumaši bi sve za dž. Želite legalizaciju 300 000 nelegalnih objekata za dž. Želite studirati na filozofskom 10 godina za dž. Pa nije ovaj svijet bunar želja.
Želite državnu tvrtku, a ne bi ste ju plaćali. Sad ćete upoznati što znači većinsko vlasništvo države
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:35   #235
Recesija je, visoka je nezaposlenost, ljudi dobijaju otkaze, cijene benzina idu u nebo, PDV je 25°%, plaće niske, kamate na kredite visoke...
Uistinu idealno vrijeme za dizanje cijene plina i struje.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:46   #236
A proračun se dobro puni, kaže "ekonomski genijalac" Linić.

Čudo se ne punio sa ovolikim porezima na ovolike cijene.
Razbijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:52   #237
Quote:
Razbijač kaže: Pogledaj post
A proračun se dobro puni, kaže "ekonomski genijalac" Linić.

Čudo se ne punio sa ovolikim porezima na ovolike cijene.
A vikali su svojevremeno harač.
Mislim stvarno...
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:55   #238
pa dizanje struje je radi usklađivanja cijene sa zemljama eu

to se znalo da će ići gore već pred godinu,dvije

zar mislite da se hep privatizira da bi cijena struje bila manja?kako da ne...
...
kako jedan uspješni deutsche telecom može biti u državnom vlasništvu pitam vas ja...

a kod nas treba sve privatizirat?


molim ako tko zna zašto nama eu diktira cijenu struje?lel to istina
teutaa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:58   #239
Quote:
teutaa1 kaže: Pogledaj post
kako jedan uspješni deutsche telecom može biti u državnom vlasništvu pitam vas ja...
Zato što su Njemci sposoban narod, mi nismo. Točka.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 18:59   #240
Quote:
Razbijač kaže: Pogledaj post
A proračun se dobro puni, kaže "ekonomski genijalac" Linić.

Čudo se ne punio sa ovolikim porezima na ovolike cijene.
Od 1.5. ide smanjenje doprinosa za zdravstvo za 2 postotna poena
Smanjen je vodni i sumski doprinos, smanjena je indirektna spomenicka renta za 50%.
Povecana je neoporeziva osnovica s 1800 na 2200 kn i sve ono sto izlazi iz toga (oslobodjenje za djecu 900-1100 itd.)
Smanjen je i PDV na neke stvari.

Nije to bas toliko vise prihoda.

Vise je to plod uvodjenja poreza na isplatu dividende i udjela u dobiti, jer je porez na dobit bio s najvecim povecanjem, kad si je ekipa pozurila isplatit dobit prije 1.3.

Zadnje uređivanje lukarak : 27.04.2012. at 19:04.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.