Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 21:14   #2181
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
krešimir? ili je tako tepala mačeku? macane moj. micek moj! samo ravno stoj.
sudeći prema sadržaju članka koji sam linkala, macan bi moglo biti tepanje nekom mladenu.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 17.03.2013., 23:01   #2182
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
sudeći prema sadržaju članka koji sam linkala, macan bi moglo biti tepanje nekom mladenu.
dobro, dobro, al nije problem ako se usput pita za druge macane
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 17.03.2013., 23:09   #2183
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
dobro, dobro, al nije problem ako se usput pita za druge macane
sorry, malo sam sporija danas, nisam od prve skužila da je tu bilo puno drugih macana in between girls.
na broju im svaka čast, imaju moju punu podršku (.... nije sapun da se troši), jedino je izbor lagano upitan.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 18.03.2013., 09:38   #2184
trofo, ajde se idi kurvaj na modu ili gdje već...dosadio si već bogu i vragu
__________________
bolje je šutjeti i pustiti ljude da misle kako si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju
Uta is offline  
Old 18.03.2013., 09:48   #2185
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
trofo, ajde se idi kurvaj na modu ili gdje već...dosadio si već bogu i vragu
Ha ha ha ha ha ha ha
__________________
slauf
slaufolina is offline  
Old 18.03.2013., 10:45   #2186
Jel ima ko slike od Severininih sestara?
Sigurno su lijepe kao i ona..i visoke..i talentirane
Pospana11 is offline  
Old 18.03.2013., 11:32   #2187
Quote:
Pospana11 kaže: Pogledaj post
Jel ima ko slike od Severininih sestara?
Sigurno su lijepe kao i ona..i visoke..i talentirane
http://www.slobodnadalmacija.hr/Port...VUCKOVIC01.jpg
Eurifesa is offline  
Old 18.03.2013., 11:52   #2188
http://www.jutarnji.hr/sandra-petrov...an---/1091440/

nina 55555 is offline  
Old 18.03.2013., 15:40   #2189
Znači tako bi Severka izgledala u prirodnom izdanju.Kjut.
Zanimanje kućanica nagađam..
Pospana11 is offline  
Old 18.03.2013., 15:58   #2190
Quote:
Pospana11 kaže: Pogledaj post
Znači tako bi Severka izgledala u prirodnom izdanju.Kjut.
Zanimanje kućanica nagađam..
Ne znam, ali znam da živi u Beogradu i da se preziva...


Popović!
Eurifesa is offline  
Old 18.03.2013., 17:21   #2191
http://danas.net.hr/hrvatska/hdz-ova...li-liposukciju
Peppa Pig is offline  
Old 18.03.2013., 18:35   #2192
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
jedan trač iz tramvaja (izvor je jako blizak dotičnoj) - famozna scenaristica domaćih sapunjara ima mjesecnu placu oko 70 000kn (sporedni glumci oko 50% manju) , tu kod vas (ostale trac medije ne citam) na traču se pisalo da je bankrotirala - kak je to moguće ?
Ako netko od vas jos nije odlučio što će studirati i čime će se baviti - gluma/režija FTW !
to mi se čini previše
nevanevičicaa is offline  
Old 18.03.2013., 19:14   #2193
dajte mi molim vas recite, zakaj je zoki - orator kamikaza - jučer kao fifija na lajni vodio radimira u izborno povjerenstvo? jel se to nadao da će ovaj nešto gore blebnuti od njega, pa će mediji zaboraviti na kamikazine prosere? jer ak nije to razlog, dajte mi recite kaj je čačić radio uz zokija?

nemojte mi prijavljivati post, znam da sam trebala na politiku, al ovo su sve naši omiljeni selebritiji s trača
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 18.03.2013., 19:20   #2194
zbog toga što je čačić još uvijek predsjednik hns-a,a oni imaju zajedničku listu za europarlament
red snoopy is offline  
Old 18.03.2013., 19:23   #2195
Quote:
red snoopy kaže: Pogledaj post
zbog toga što je čačić još uvijek predsjednik hns-a,a oni imaju zajedničku listu za europarlament
baš ti hvala. posebno sam počašćena na tako brzoj registraciji i prvim postom da bih dobila svoj odgovor. to je PR, a ne one sdp kamikaze
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 18.03.2013., 20:00   #2196
Quote:
red snoopy kaže: Pogledaj post
zbog toga što je čačić još uvijek predsjednik hns-a,a oni imaju zajedničku listu za europarlament
Ratko, jes ti


Ma ja sam samo htjela priijaviti Osmi kat upravo, evo je uplakana Mia Begović u "drugoj glavnoj" ulozi

I Ivana Delač se žalila na forum
Snijega Amo is offline  
Old 18.03.2013., 20:06   #2197
nemam veze ni sa hns-om,ratkom i inima
čitao temu pa odgovorio
red snoopy is offline  
Old 18.03.2013., 20:07   #2198
kad će od mog frenda Edija mail u inbox?
WhiteWidow is offline  
Old 18.03.2013., 20:07   #2199
Quote:
Snijega Amo kaže: Pogledaj post
Ratko, jes ti
oli čuješ škripu kočnica?

Quote:
I Ivana Delač se žalila na forum
krepaću. nek ode na kavu s edom, jergom i dežulom pa neka si plakaju svi skupa na ramenu. to bi ekipa za kavu bila

edit: podržavam ww u njenom pitanju tko mi to ne proslijedi, jebat će ježa u leđa. javno ću tu osobu uzeti u zaštitu ovdje na forumu, ko zoki svoje miceke pred novinarima, pa znate da ste najebali!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 18.03.2013., 20:29   #2200
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
oli čuješ škripu kočnica?



krepaću. nek ode na kavu s edom, jergom i dežulom pa neka si plakaju svi skupa na ramenu. to bi ekipa za kavu bila
Grozno joj je bilo.

Bila je bolesna* a mediji su je rastezali da je debela jer ždere i onda još "dođeš na forum" a tamo još gori komentari
To nije bilo fer prema njoj jer je bila riječ o bolesti, imala je problema sa hormonima, limfom i nakupljanjem vode, nije da se ona namjerno udebljala nakon što je postala mis

* - zapamtiti! važno



A onda ....onda je rekla da je takva baš željela promovirati i malo drugačiji izgled djevojaka u svijetu mode jer nije da sve moraju biti ekstremno mršave kao na Milano fashion weeku - ona je htjela da se vidi da ima i djevojaka sa oblinama...djevojaka zdravog izgleda*

Snijega Amo is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.