Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2007., 18:57   #10001
jel to nina još dodatno smanjila nos? nekako je premalešan, pogotovo uz čubu.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.01.2007., 20:20   #10002
Quote:
kokakoka kaže:
jel to nina još dodatno smanjila nos? nekako je premalešan, pogotovo uz čubu.
ja bi rekla da je
zlocestoca is offline  
Old 14.01.2007., 20:23   #10003
ja sam je sinoć uživo vidila, ženska stvarno k'o plastična lutka izgleda. a baš je bila lijepa, nije ništa trebala dirati.
res publica is offline  
Old 14.01.2007., 20:29   #10004
auuuuuuuuu, imala je i modricu i flaster... koji glamur



cijeli članak.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.01.2007., 20:33   #10005
ma ja bi onakve noge pa makar cijeli život imala modricu i flaster .
res publica is offline  
Old 14.01.2007., 20:40   #10006
Quote:
res publica kaže:
ma ja bi onakve noge pa makar cijeli život imala modricu i flaster .
nije u pitanju, nije u pitanju
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.01.2007., 20:51   #10007
Ajme, groznih li nožnih prstića! I kaj je to na lijevom koljenu? Bradavica?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Old 14.01.2007., 22:44   #10008
Quote:
krokodajl kaže:
Ajme, groznih li nožnih prstića! I kaj je to na lijevom koljenu? Bradavica?
Jebate, ako ovo dođe do nje, još će si nogu amputirati
__________________
If it weren’t for a good horse, a woman would be the sweetest thing in the world.
Virtuela
Virtuel@ is offline  
Old 14.01.2007., 22:46   #10009
Ima lijepe cipele. Kaj je, je.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Old 14.01.2007., 22:55   #10010
šit, sad je delale u red karpetu na spomen "gej zajednice" rekao kako mnogi misle da i on njoj pripada, al eto ne pripada i sad stvarno ne znam gdje da ga smjestim u amebe? help!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.01.2007., 23:51   #10011
vidim nisam jedina gledala red carpet. na pamtim kad sam zadnji put gledala to smeće, danas sam ostala zgrožena.
prvo, delale i ona mala manekenka, jebemu, ne znaju govoriti.
drugo, to pametovanje u najavama, pa kako im to dopuste?! delale s tim jesam nisam peder (koga boli kurac šta si?), pa manekenka s "pametnim" zaključkom kako je solidariziranje charlize theron s gay populacijom - marketinški trik. još mogu progutati kad te mutave manekenkice sa sto govornih mana čitaju tuđi tekst, ali ovo pametovanje i davanje svojih komentara?! i onda za kraj, ružni delale kako izgovara "fukanje". brrr, nadam se da će mi ta slika uskoro izaći iz glave.
treće, pa di su našli novinare? mahom retardirana balavrudija. neka mala radi intervju s borom čorbom, i u off-ove uredno stavlja rečenice tipa: ofucali alkoholičar, na njegovu izjavu se referira s "ovakvu glupost već dugo nismo čuli". ??? a u razgovoru s cecom zaključi kako "njena djeca sigurno jako dobro razlikuju dobro i zlo, kad ih se sigurno odgaja da im je tata heroj". to je novinarstvo?! sramota. jebena sramota. pa onda ona retardirana žuta agresivka, samoprozvana kazališna kritičarka.
ne pamtim kad sam zadnji put tako nešto vidjela na tv-u. jebeni užas.
Pokondirena tikva is offline  
Old 15.01.2007., 00:07   #10012
ih tikvo, nad čim se ti zgražavaš

pa trejdmark redkarpetovih nounara je da su bahati, nepristojni, da nemaju opću kulturu i da više od svega vole biti naknadno zločesti, odnosno, kada im sugovornik ne može opaliti šamarčinu

ovo s četnikom čorbom je najbolji primjer za to. al dobro, primjetila sam da se maliciozni komentari bez pokrića, a skupa s von oben pristupom sve češće javljaju i na indexovim stranicama (netko tko ih potpisuje sa B.S. ) pa mi se čini da se radi o nekoj novoj generaciji nounara ili možda o sve popularnijem stilu koji svoje žrtve nalazi posvuda

mene zanima tko je ona mara magaš koja se naslikava po večernjaku i koja je bila red karpetu? mislim da sam negjde pročitala da je ošla na rtl, al ja ni prije toga nisam shvatila tko je ta mindža i s kim se jebe?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 15.01.2007., 00:14   #10013
mjesecima nisam gledala tv, a red carpet, čini mi se, godinama. zadnji put kad sam gledala još je vodila ona sisata što ne zna reći r. shvati moju zgroženost večerašnjim uratkom.
nikad čula za maru magaš.
a volim tračati.
Pokondirena tikva is offline  
Old 15.01.2007., 01:03   #10014
mara magaš je nekakva novokomponovana voditeljica...vodila je nešto o autima na novoj,sad će na rtl-u vodit fear factor..inače,godinama prije svoje tv karijere se jebavala sa franom lasićem,jedno 2o godina starijim od nje..valjda je tako zaslužila posa na tv-u.
miseducata is offline  
Old 15.01.2007., 01:07   #10015
Quote:
kokakoka kaže:
mene zanima tko je ona mara magaš koja se naslikava po večernjaku i koja je bila red karpetu? mislim da sam negjde pročitala da je ošla na rtl, al ja ni prije toga nisam shvatila tko je ta mindža i s kim se jebe?
samo znam da je bila s franom lasićem nakon žive... dosta dugo... ako je recimo godinu možda dvije dugo
Ava Adore is offline  
Old 15.01.2007., 01:12   #10016
au, da, da, da... vidim da se zna sve o mari
pogledala sam fotke po netu, i na ovima iz klika je skroz drukčija od onih drugih, a i uživo mi izgleda kao mala seljančica (ne govorim da nije zgodna, al ima mi neki ruralni štih ) prije nego fatlna maca. s lasićem, kažete, a dobro, čujem da bi on i bilo šta pojebao, pa zašto ne mladog pičona u nastajanju
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 15.01.2007., 01:15   #10017
Quote:
mia miačić kaže:
9 kn po satu? jel to moguće?
Ovo za Heruc je 100% istina - mama mi je tamo penziju na šivaćoj mašini zaradila i preporodila se od kada je na "slobodi".

Trač (prastar):
Svojevremeno su čistačice iz Heruca imale svako jutro pune ruke posla da dovedu u red "gazdin" ured nakon što je on dugo u noć razvijao poslovne i marketinške strategije sa svojom sadašnjom ženom. Naravno, tada je još bio u braku sa bivšom.
Nisam čitala "Život na visokoj peti" pa ne znam je li Lana što pisala o tome
__________________
This used to be my playground
big mama is offline  
Old 15.01.2007., 01:16   #10018
ma onda još nije bila baš ništa možda kao manekenka to je bilo fakat davno, bar prije 8 godina
Ava Adore is offline  
Old 15.01.2007., 09:31   #10019
Quote:
Ava Adore kaže:
ma onda još nije bila baš ništa možda kao manekenka
kako ne. bila je uvažena propagandictica kopirajter ili kak se to već zove. osmišljavala je kompletnu marktetinšku kampanju za neku stambenu štedionicu ili banku ili tak nekaj.

žena je jebote imala super karijeru, ali je se zbog ljubavi odrekla
crvenkapica33 is offline  
Old 15.01.2007., 09:38   #10020
to nisam znala
Ava Adore is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.