Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 21:12   #3641
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pročitaj Danikena.
daj mi ti reci, znaš da baš i ne volim čitati duga štiva...

Quote:
Samo ne tokom samog prikazivanja?
400 milja zelembaća plusa za dva R rated filma je sasvim gut

Quote:
Znači... kopiranje? Šlepanje na već potvrđene stvari?
"the search for our beginning could lead to our end"

uočavaš razliku?

Quote:
Frulice?

Sviranje frulice?
fino, vidim da nisi još skužio šta se sve krije iza scene sviranja frulice
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 21:32   #3642
Po ovome "High Concept" bi trebao dizati na primer Independence Day Resurgence u nebesa, tamo na primer "High Concept" zapravo predstavlja način na koji ćemo zbrisati s univerzuma vanzemaljske guzice ali intrepertacija je tako loše izvedena ali "High Concept" i dalje živi što me pokušava uveriti da ću dočekati treći deo (ili makar će moja deca dočekati).

Očekujem Shkadov Thruster i vanzemaljski Empress, gomiletinu Harvester matičnih brodova i eksploziju jezgra Shkadov Thrustera u stilu supernove u Independence Day III.

Izvinjavam se na OT-u
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:49   #3643
Independence Day Resurgence je sasvim druga vrsa smeća, pa ga je nemoguće usporediti sa Covenantom. To je kao uspoređivanje trulog, smrdljivog krumpira sa lešinom slona.

Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Po ovome "High Concept" bi trebao dizati na primer Independence Day Resurgence u nebesa, tamo na primer "High Concept" zapravo predstavlja način na koji ćemo zbrisati s univerzuma vanzemaljske guzice ali intrepertacija je tako loše izvedena ali "High Concept" i dalje živi što me pokušava uveriti da ću dočekati treći deo (ili makar će moja deca dočekati).

Očekujem Shkadov Thruster i vanzemaljski Empress, gomiletinu Harvester matičnih brodova i eksploziju jezgra Shkadov Thrustera u stilu supernove u Independence Day III.

Izvinjavam se na OT-u
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 08:13   #3644
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Po ovome "High Concept" bi trebao dizati na primer Independence Day Resurgence u nebesa, tamo na primer "High Concept" zapravo predstavlja način na koji ćemo zbrisati s univerzuma vanzemaljske guzice ali intrepertacija je tako loše izvedena ali "High Concept" i dalje živi što me pokušava uveriti da ću dočekati treći deo (ili makar će moja deca dočekati).

Očekujem Shkadov Thruster i vanzemaljski Empress, gomiletinu Harvester matičnih brodova i eksploziju jezgra Shkadov Thrustera u stilu supernove u Independence Day III.

Izvinjavam se na OT-u
tu najbolji osjećaj high concepta daju ona dva stara derpe naučnika
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:03   #3645
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
tu najbolji osjećaj high concepta daju ona dva stara derpe naučnika
Odjednom menjam mišljenje za šta bi moglo biti High Concept u Kovenantu
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:01   #3646
Skoro na razini Promethusa. Znači jako dobar nabijen akcijom i nekim groteksnim scenama.
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 23:37   #3647
Kakve li su to groteksne scene?
Misliš na frulica-fingering scenu, ili ... ?

Quote:
Potokus kaže: Pogledaj post
Skoro na razini Promethusa. Znači jako dobar nabijen akcijom i nekim groteksnim scenama.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 11:27   #3648
Pogledao. Nakon Lifea mislio sam da visokobudžetni SF ne može potonuti niže. Bio sam u krivu...
Moj Scotte, prestani rasipati ono malo preostale reputacije i odi u mirovinu. Ili nađi nekoga tko zna napisati smislen scenarij. I poradi na castingu. Glavni ženski lik ima karizme koliko i suha krpa na dnu mora...
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 11:59   #3649
e moj scotte ... film lijepo izgleda, ima par ok scena i ... to je to ... ovo je jos gore od prometheusa koji mi je unatoc hrpi mana ipak bio gledljiv i postavljao je neka zanimljiva pitanja...

alien covenant djeluje kao da su scott i ekipa bili bez ideja pa ajmo uzeti iz svakog dijela po nesto ... likovi se kao i u prometheusu ponasaju glupo i da nam scott i tim scenarista ne pokusavaju uvaljati ovakve gluposti pod logicno razmisljanje i ponasanje ni ne bi bilo filma (niti bi riskirali cijelu misiju spustavsi se na nepoznat planet, niti bi cijeli tim bio sastavljen od partnera, niti bi se zarazili da su ukljucili mozak i nosili kacige itd itd) ... i sve bi to jos bilo i probabljivije da scott nema vece pretenzije pa se kao zeli baviti i pitanjima vecima od zivota ... a na kraju nam servira drek na razini slashera ...

scena frulice je katastrofa i da je scott posvetio malo vise paznje drugim stvarima kao sceni fingeranja mozda bi bilo bolje...

dizem ruke od sljedecih nastavaka za koje sumnjam da ce ih biti obzirom na slabu financijsku prodju covenanta...

ovo mi je bio najgori film koji sam pogledao u zadnjih pola godine sve do nove mumije ...

sva sreca da novog blade runnera ne rezira ridley scott

4 / 10
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:56   #3650
Pogledao 2/3
trolkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:09   #3651
Nisam očekivala puno, ali sam se svejedno razočarala, zgodni i odličan Fassbender izvukao jedini svoju ulogu, minus glupa scena s frulicom, ostalo čim prije zaboraviti.

'Nu, nagni se nad ovo vanzemaljsko jaje, bez kacige, i pogledaj unutra u ovo što se miče, iako si kapetan broda na nepoznatom planetu na kojem ti upravo nešto ubija posadu, a ja sam android kojeg si upoznao prije 5 minuta'

*tip se nagne*

3/10
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:46   #3652
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
'Nu, nagni se nad ovo vanzemaljsko jaje, bez kacige, i pogledaj unutra u ovo što se miče, iako si kapetan broda na nepoznatom planetu na kojem ti upravo nešto ubija posadu, a ja sam android kojeg si upoznao prije 5 minuta'

*tip se nagne*

3/10
tip je zamjenik kapetana i očigledno se nije snašao u toj ulozi, to se primjeti od prvog momenta kad je stupio na dužnost (jebiga "bad choice"), i supruga mu je vidno skeptična i nije sigurna dal je on u stanju obnašati tu funkciju.

david im je pružio utočište, a on je inzistirao od davida da mu objasni neke stvari, david im je i jedina nada u tom trenutku jer su odsječeni od broda, i najbitnije nitko od njih nije gledao aliena pa da bi znali šta ih očekuje
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:24   #3653
ridley režira sequel covenanta, informacija čvrsta kao čelični stupovi i betonski temelji golden gate-a
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:27   #3654
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ridley režira sequel covenanta, informacija čvrsta kao čelični stupovi i betonski temelji golden gate-a
Dokaz?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:31   #3655
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Dokaz?
dozvolite da vam ga dostavim na uvid časni sude

http://www.alien-covenant.com/news/f...ovenant-sequel
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:43   #3656
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
dozvolite da vam ga dostavim na uvid časni sude

http://www.alien-covenant.com/news/f...ovenant-sequel
Obrana zahtjeva da se istakne dio toga članka u kojemu se naglašava da će Ridley režirati novi film? Sve što se može pročitati jeste maglovito "mi bi htjeli..." od strane nekog lika, što još nije dobilo nikakvu službenu potvrdu. Samo - puste, maglovite želje.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:56   #3657
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Obrana zahtjeva da se istakne dio toga članka u kojemu se naglašava da će Ridley režirati novi film? Sve što se može pročitati jeste maglovito "mi bi htjeli..." od strane nekog lika, što još nije dobilo nikakvu službenu potvrdu. Samo - puste, maglovite želje.
taj "lik" je njezina malenkost, Miss Stacey Snider, CEO of 20th Century Fox, časni sude.

njezina malenkost Miss Stacey Snider izjavljuje, "citiram":

It was a disappointment, but I trust Ridley [Scott] and Emma [Watts] to know the right story when they find it. When universes are as rich as “Alien,” they can stay in a too familiar groove — in which case you’re in trouble — but they can also find a planet or a storyline or a villain that also lives in that universe that can be groundbreaking.

case is closed!

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:11   #3658
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
taj "lik" je njezina malenkost, Miss Stacey Snider, CEO of 20th Century Fox, časni sude.

njezina malenkost Miss Stacey Snider izjavljuje, "citiram":

It was a disappointment, but I trust Ridley [Scott] and Emma [Watts] to know the right story when they find it. When universes are as rich as “Alien,” they can stay in a too familiar groove — in which case you’re in trouble — but they can also find a planet or a storyline or a villain that also lives in that universe that can be groundbreaking.

case is closed!

Znači, nema službene potvrde, samo njezine želje?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:40   #3659
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Znači, nema službene potvrde, samo njezine želje?
njezina želja je i naredba i potvrda
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:45   #3660
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ridley režira sequel covenanta, informacija čvrsta kao čelični stupovi i betonski temelji golden gate-a
kaće nastavak Prometeja?
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.