Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2012., 15:03   #121
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Da je itko drugi u pitanju, rekla bih da ima znakova na pretek, ali kad se tako ponasa opcenito onda sam zbunjena. Najbolje bi bilo pokusati staviti osjecaje sa strane i poceti gledati ostale primjerke muskog roda, a ovaj ako se ikada predomisli, tu sam. Iako ne vjerujem da hoce
Zbilja mislim da nema potrebe da razmišljaš na ovaj način, možda ga ti idealiziraš i misliš kako je super. Da ste u vezi, bilo bi drugačije, svi imamo mane...
On očito nema namjeru nešto poduzeti, pa ako želiš svoj mir, kad bude prilike pokušaj ga poljubiti, nakon toga ćeš vidjeti što dalje - trebaš li "stavljati osjećaje na stranu" ili ne
Allana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 17:23   #122
Napisat cu ovdje posto neznam koji bi drugciji naslov stavio, znaci cura koja ti se svidja, ides stalno s njom na kavu, setnje, kina...razmisljanja o zajednickom izletu negdje, jebi ti to to friend zone nije sto god rekli, ona osjeca nes isto, znam...na rodjendanu kod zajednickog frenda mi se zbarili, sve super, 2 dana kasnije, mozd je to bio problem sto sam cekao, a ne odma da se nadjemo na kavu I razgovaramo, a na kavi mozete zakljucit, ona mene smatra frendom, tako zeli da ostane, da se zajebavamo ko prije, a da ne pricam kolko se udaljila u 2 dana od mene
Miki0800 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 14:25   #123
Miki, to se nekad desi.
Vjerojatno je tek nakon što ste se zbarili skužila da ipak ne želi ništa. Jebiga, nije ugodno, ali bit će lakše ako odmah prihvatiš da ne možeš ništa učiniti.

Također, primijetih da se ovo događa češće kad se jedna osoba zagrije puno više, a druga to osjeti nekako. Nemoj se iznenaditi ako ta cura uskoro završi s nekim tko ju na pola ignorira - ljudi koji ti ovo naprave najčešće se zagriju za nekog takvog. To je i dokaz da trenutno nije za neku kvalitetnu vezu, već samo malo uzbuđenja i igranja.
Ne treba ti biti žao sad, očito niste na istom mjestu u životu i gotovo.

I da, nema smisla da odeš sad u drugu krajnost u kojoj vjeruješ da moraš biti idiot prema ženama da ti se ovo ne desi. Bliže istini je da i cure i dečke privlače ljudi koji su zadovoljni i zaposleni sa svojim životom, da se ne zagriju preeeviše za nekog tko nam ne pruži ništa osim malo privlačnosti i zabave.
Ako ju sad ignoriraš i nastaviš dalje, bit će ti najbolje. Dostojanstvo sačuvano, nove prilike čekaju.
Pivolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 15:33   #124
Mozda je to barenje cisto bilo jer je bila zbunjena i mislila je da nesto osjeca, ali kada ti kaze da ti je samo prijateljica, prihvati to. Ne navaljuj. Naravno da se udaljila jer ste se zbarili i ocito je i sama zbunjena.
Isto se i meni dogodilo, znate koji ste pratili cijelu pricu. Napokon sam mu sve rekla, ali on mi je odgovorio da me gleda samo kao dobru prijateljicu. Ne mogu vjerovati da sam sve krivo shvatila, ali i to se dogadja. Rekli smo da cemo ostati prijatelji (iako s moje strane ce to teze biti, ali ga kao prijatelja ne zelim izgubiti), ali vidjet cemo kako dalje, hocemo li se udaljiti ili ne.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 03:53   #125
neznam u cem je moj problem, drustven sam jako, obozavam izlaske, partijanja, zajebancija....nisam tip koji ce sjedit u kuci i igrat igrice, uvijek sam na nekim kavama...nemam nikakvih predrasuda prema nikome, tolerantan...neznam sve cure koje mi se svide zele ostati samo prijatelji, jer im je ovak super izlasci, zajebancija u drustvu...a i ak bude sta, ond ispadne da je to alkoholna avantura, to mi se par puta desilo, znaci ne neka random cura, to ne prakticiram, ne uletavam ko seljacina, cura koja mi svidja inace, osjecam se jebeno iskoristeno, al fakat koda su me iskoristile i iduci dan odbacile ko staru krpu ko ga jebe, mozd je u meni problem jer sam u drustvu takav, glumatam frajera kojeg boli kurac za osjecaje samo partijanje i misle da me to nece pogodit, al naravno pogadja me, izgubim volju za sve, za faks, za ista...imam osjecaj koda cu zavrsit sam, jer jebene srece nemam u nicem, iako mi je tek 22 god
Miki0800 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 04:07   #126
Quote:
Miki0800 kaže: Pogledaj post
neznam u cem je moj problem, drustven sam jako, obozavam izlaske, partijanja, zajebancija....nisam tip koji ce sjedit u kuci i igrat igrice, uvijek sam na nekim kavama...nemam nikakvih predrasuda prema nikome, tolerantan...neznam sve cure koje mi se svide zele ostati samo prijatelji, jer im je ovak super izlasci, zajebancija u drustvu...a i ak bude sta, ond ispadne da je to alkoholna avantura, to mi se par puta desilo, znaci ne neka random cura, to ne prakticiram, ne uletavam ko seljacina, cura koja mi svidja inace, osjecam se jebeno iskoristeno, al fakat koda su me iskoristile i iduci dan odbacile ko staru krpu ko ga jebe, mozd je u meni problem jer sam u drustvu takav, glumatam frajera kojeg boli kurac za osjecaje samo partijanje i misle da me to nece pogodit, al naravno pogadja me, izgubim volju za sve, za faks, za ista...imam osjecaj koda cu zavrsit sam, jer jebene srece nemam u nicem, iako mi je tek 22 god
meni je super dijelit savjete pa evo i tebi...
cura za ozbiljnu vezu o tobi misli da si zenskaros, a zasto i nebi mislila? da se raspita saznala bi da si nesto brijao s nekima i da se stalno zezas nista ozbiljno. vjerojatno svaka ozbiljna misli da kod tebe ili nema sanse ili da ces je sutnut nakon 3 dana pa joj se ne da riskirati. ajde molim te na teense podforum, ja sam odusevljena koliko slicnosti ima sa usamljenim srcima. nije sprdanica, ni ponizavanje nego otkrice. ne mozes uc u ozbiljnu vezu neozbiljno ( tako da imas brijacinu za jednu noc). to ne ide, ozbiljne cure nisu takve.
motofoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 05:39   #127
Wtf, jesi ti procitala prvi post, znaci to nije cura koju znam tjedan, znamo se dost, izlazili smo par puta zajedno, kina, kave...svako ko me zna zadnje sto ce rec je da sam zenskaros, nemora se raspitivat jer me zna I vise nego dost, I reko sam da vani ne uletavam s glupim forama ko zadnja seljacina curama...
Miki0800 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 06:14   #128
Quote:
Miki0800 kaže: Pogledaj post
Wtf, jesi ti procitala prvi post, znaci to nije cura koju znam tjedan, znamo se dost, izlazili smo par puta zajedno, kina, kave...svako ko me zna zadnje sto ce rec je da sam zenskaros, nemora se raspitivat jer me zna I vise nego dost, I reko sam da vani ne uletavam s glupim forama ko zadnja seljacina curama...
Ajme bas te piknula u zivac jelte gospon?! Sto si zdrkan tak, pa ne moze ti ona rijesit tvoj problem, moze ti rec samo svoje misljenje, sto si i dobio, koji kiki se duris miki?

Slusaj Brkove i svi tvoji ljubavni problemi ce biti rijeseni.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 19:44   #129
Quote:
Miki0800 kaže: Pogledaj post
Napisat cu ovdje posto neznam koji bi drugciji naslov stavio, znaci cura koja ti se svidja, ides stalno s njom na kavu, setnje, kina...razmisljanja o zajednickom izletu negdje, jebi ti to to friend zone nije sto god rekli, ona osjeca nes isto, znam...na rodjendanu kod zajednickog frenda mi se zbarili, sve super, 2 dana kasnije, mozd je to bio problem sto sam cekao, a ne odma da se nadjemo na kavu I razgovaramo, a na kavi mozete zakljucit, ona mene smatra frendom, tako zeli da ostane, da se zajebavamo ko prije, a da ne pricam kolko se udaljila u 2 dana od mene
aha, promasila sam , odgovorila sam na onaj nisam ovo vidjela
a cuj, ako ti se svida moje ti je da gledas, cekas i povremeno uletavas. mislim odbila te , ne mos se sad ponasat ko da nije i trcat za njom, malo se skuliraj, budi rezerviran pa ces vidjet, ako joj falis primijetit ces
motofoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 22:03   #130
Quote:
motofoto kaže: Pogledaj post
aha, promasila sam , odgovorila sam na onaj nisam ovo vidjela
a cuj, ako ti se svida moje ti je da gledas, cekas i povremeno uletavas. mislim odbila te , ne mos se sad ponasat ko da nije i trcat za njom, malo se skuliraj, budi rezerviran pa ces vidjet, ako joj falis primijetit ces
najveci problem mi je sto nemog izdrzat, popizdim, u drustvu me totalno ignorira, obraca se onak prek kurca, a da ne pricam da smo si do 2 dana prije bili sasvim druga priča...to me totalno pogodi, budem sav nikakav, nemam volje uopce pricat s nikim od njih ni ništa, iako tvrdi da zeli ostat kao i prije da budemo super frendovi...ja sam se odlucio distancirat, osjecaji ce proc s vremenom, a onda ce dozivit totalni ignor s moje strane
Miki0800 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 15:20   #131
Ma nema tu ostat cemo prijatelji, tek sada vidim. Jednom kada se prizna, gotovo je. Ocito je da me ovaj decko ignorira, prije smo se culi vise/manje svaki dan, sada danima nista. Sada bih si najradije lupala glavom u zid sto sam nesto govorila. Mogla sam shvatitit da tu nema nista kada nista nije poduzimao. Mislila sam da sam spremna na sve opcije kada mu kazem (pa i na ovo ignoriranje), ali ocito nisam, zasto sam govorila?
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:10   #132
Što zašto si govorila, zato jer nisi mene slušala.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:24   #133
A savjet je bio?
Mozda bih trebala prva povuci neke konce, tj. javiti mu se, a ne cekati da on nesto poduzme. Ovaj vikend nisam bila u Zg pa se nismo ni mogli naci, ali mozda bh mu se sada trebala javiti iako me brine ovo nepostojanje komunikacije. A mozda i on ceka moj prvi korak. Previse je ovdje mozda
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:27   #134
Dao sam ti ga tu na temi, kroz par postova, 1. 3. i 2. 3. ove godine.

Čak je i emotivne potpore bilo!




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:34   #135
Bilo je, bilo je, priznajem
Svi savjeti ocito padaju u vodu kada na izravno priznanje, on ovako reagira. Da je htio nesto napraviti, napravio bi. Ovako, zivi sa posljedicama (savjet samoj sebi).
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:48   #136
Vidim da je autorica sve vec porjesavala i uzela konce u svoje ruke
no, da kazem-SVAKA CAST na skupljenim moodima...
rijetke danas svoje osjecaje tako iskazu 'na prvu'
a ti si to USPJELA pa kud puklo da puklo...

no kad sam procitala uvodni,odmah sam znala da ne bude to sve bas tak glatko
kako si si mislila.... jer, naglasavala si da ste uglavnom u drustvu,eventualno te on pratio doma...
jer hej, da je on tebe htio bas bas upoznati, predlozio bi da skupa odete nekuda
(od kina,birtza,setnje,djir autom,vecera,izlet,spontana kava do opatije...i sl)
ali nije..

on je naprosto takav i tako odlucio kako je-i okej, ima covjek pravo na svoje osjecaje,misljenje,i sve...

tebi jos jednom svaka cast,i nemoj odustajati..vidi jos ribica u moru
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:16   #137
Quote:
Miki0800 kaže: Pogledaj post
...
Mislim da je najbolje da se i dalje pretvaraš da si nešto što nisi, u društvu glumataš nekoga tko nisi i da se, ako je ikako moguće, osjećaš što više povrijeđen time što te ljudi tretiraju kao da si netko drugi i ne shvaćaju da su te u stanju povremeno ipak povrijediti, jer zapravo nisi ono što se pretvaraš da jesi.

nikako, u niti jednom slučaju, nemoj pokušati pozvati tu curu sa strane, s njom ozbiljno porazgovarati ili išta slično. ovo poslijednje je zapravo lišeno sarkazma, ako joj kažeš "ja sam zapravo nezrela budala koja glumata u društvu", to će je vjerojatno odbiti.
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:18   #138
Vjerovatno ce trebati proci jos neko vrijeme da shvatim tu hrabrost, trenutacno sam u fazi preboljavanja. Htjela bih da ostanemo prijatelji iako ce to biti tesko kao sto sam vec napisala. Tesko u to mogu vjerovati. Trebala bih mu se javiti da se nadjemo pa vidjeti kako ce biti, ocito da se prva moram javiti.
Ne, u prvom postu je mozda tako izgledalo, ali jako cesto smo bili sami, po kavama ili kod mene u stanu, nije nam drustvo trebalo.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:27   #139
Slažem se s Mari; thumbs up za petlju.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:42   #140
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ce trebati proci jos neko vrijeme da shvatim tu hrabrost, trenutacno sam u fazi preboljavanja. Htjela bih da ostanemo prijatelji iako ce to biti tesko kao sto sam vec napisala. Tesko u to mogu vjerovati. Trebala bih mu se javiti da se nadjemo pa vidjeti kako ce biti, ocito da se prva moram javiti.
Ne, u prvom postu je mozda tako izgledalo, ali jako cesto smo bili sami, po kavama ili kod mene u stanu, nije nam drustvo trebalo.
aha.. okej..
no dobro, sta je tu je..

kaj se osjecaja tice-fkt je nemoguce narediti da nek se uljuce i iskljuce kak si mi zelimo....
ali
kad to sve prebolis..skuzit ces da si zbilja bila hrabra


meni osobno,da sam musko, bi bio zbilja veliki kompliment na kojem trebam zahvaliti
da mi neka dama tako otkrije svoje osjecaje(makar se moji osjecaji od njenih razlikuju)..
to bi mi bio znak da ima povjerenje u mene ..i jos mnogo toga dakako...
lijepo je to


u tvom slucaju... gle.. realno..mrcvarenje je ostati u blizini osobe do koje ti je na taj nacin stalo..
a znas da nis ne ce biti..

uostalom-ljeto je.. glava gore... đozle na sunce... i škicanje uvedi..
ajde..more,badici,cugica,..dobre vibracije...
nove vidike otvori
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.