Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2015., 15:20   #21
ja čekam samo eng to mi je dovoljno. bez njih teško puno toga promumljaju, na brzinu kažu, korsite stare izraze tako da su mi eng titlovi neophodni kod takvih dramskih serija gdje je svaka riječ bitna. inače 2. sezona je završila u ponedjeljak. sigurno ide 3.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 20:07   #22
imaš titlove s02e01-08 na redizajniranom podnatpisi. net
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 23:53   #23
seriju sam odavno pogledao s eng subs. hr ne trebam. i filmove gledam s eng subs, rijetko kada s hr.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 00:29   #24
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
seriju sam odavno pogledao s eng subs. hr ne trebam. i filmove gledam s eng subs, rijetko kada s hr.
ja gledam bez ikakvih titlova, dosta dugo sam boravio u americi tak da mi nije problem, ali netko je tu pitao pa samo pristojno odgovaram
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 19:55   #25
Hvala na obavestenju, jer sam vec bila i odustala od proveravanja.
__________________
The sound in my ears
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 12:35   #26
Jedna od najbolji povijesnih serija trenutačno koje se emitiraju. Upravo krenula treća sezona.
matteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 17:14   #27
fantastična serija, jedna od najboljih koje sam ikada gledao!

pogotovo jer sam odrastao uz stripove marka i bleka.

zna li netko jeli i knjiga objavljena na našim prostorima? naravno, prevedena.
koRnaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 13:27   #28
Čudi me da nitko ne komentira treću sezonu ove serije. Napeta je i sve zanimljivija otkako su u posljednoj sezoni ubacili Benedict Arnolda.

Čini se da ovdje povjesne serije ne kotiraju visoko iako se u ovom slučaju radi o vrhunskom, kako televizijskom, tako i o edukativnom ostvarenju. Pravi biser, nakon John Adams prva serija (i film) koja se bavi ovom atraktivnom tematikom.

10/10
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 13:40   #29
Quote:
trifrtaljac kaže: Pogledaj post
Čudi me da nitko ne komentira treću sezonu ove serije. Napeta je i sve zanimljivija otkako su u posljednoj sezoni ubacili Benedict Arnolda.

Čini se da ovdje povjesne serije ne kotiraju visoko iako se u ovom slučaju radi o vrhunskom, kako televizijskom, tako i o edukativnom ostvarenju. Pravi biser, nakon John Adams prva serija (i film) koja se bavi ovom atraktivnom tematikom.

10/10
Ne bih rekla da ne kotira visoko, čak su tu i tamo neke nominacije.

Samo nije razvikana.

BTW jedva sam ju otkrila, u stilu ''Kako prije nisam čula za tu seriju''
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 14:09   #30
Nisam mislio na nagrade nego na pažnju forumaša ovdje.

A do TV awards i tako nisam nikad držao.

Pratim je od početka, volim taj tip serije, iznimno je rijedak, ono dvije u 50 godina.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:04   #31
Početak 4. i posljednje sezone je sve bliže, premijera se najvjerojatnije očekuje krajem narednog mjeseca, a posljednje scene snimaju se ovih dana u Williamsburgu i Richomondu u Virginiji.

http://wtkr.com/2017/03/04/amc-tv-se...-williamsburg/
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2020., 18:58   #32
Počeo ovo gledati i malo se mučim s prvom sezonom. Privlači me razdoblje, setting, ali radnja mi nije baš napeta. Ima li netko da je gledao, postaje li bolje u kasnijim sezonama ili se ne isplati gledati?
MisTEr FrEEzE is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2020., 19:07   #33
Ja sam isto umalo odustao u 1. sezoni ali sam onda s guštom odgledao do kraja....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.