Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2015., 18:36   #1
Ekipa sa hranilišta vas moli za pomoć u hrani!

Nažalost moram...moram moliti, moram preklinjati za pomoć..njih je 20...20 gladnih usta koje traže svaki dan papati...20..a ja i dalje bez posla, bez prihoda....činim što mogu...dajem na aukciju i zadnje što imam...nitko se ne sjeti tih maca, svi misle, dobro je na sigurnom su...a ne pita se nitko imam li ja što njima dati jesti...ako kažem da ću ih vratiti na cestu, ispast ću najgora i da ucjenjujem....pa im kuham ono što imam...i to jedu....ne mogu više....pomoći niodakle ili na kapaljku...par konzervi koje pojedu za 2-3dana....zbilja više ne mogu...ne ide...boli me kad gledam dojave a ja ne mogu pomoći....prostora imam....ali to je sve što mogu ponuditi...danas su mace na hranilištu dobile zadnje što smo imali, betine bebe imaju još nešto, Njunju koja je jetreni bolesnik, pri kraju sa svojom hranom...Tena i Camilla isto....još 10-ak paštetica ima Pikolo, mače koje je na terapiji protiv šugaraca, o ampuli možemo sanjati...možete li dobri ljudi molim vas pomoći...molim vas

cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 08:07   #2
Uplatim ja danas 100 kn, samo mi stavite broj računa u pp!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 10:40   #3
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Uplatim ja danas 100 kn, samo mi stavite broj računa u pp!
Hvala od srca draga mala khala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 17:31   #4
Od sveg srca se zahvaljujem R.Č na donaciji hrane za mace na hranilištu i za macu bubanu na jetru, hvala vam do neba



Hvala od srca mala khala, kupili smo konzervi za mace

Račun


Hvala od srca Begemotica i MalaKap na 300kn kojima smo kupili vreću kvalitetnije hrane i nešto paštetica i vrećica za mace na hranilištu

Račun



Račun-260kn


Hvala anonimnom donatoru na donaciji Stronghold ampule

Hvala ljudi od srca
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.