Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2015., 09:51   #341
Ima li netko za pokloniti one pelenske prostirke? Dvije stare kuice mi stalno pišaju po stanu, već je parket sav uvišten, one šugave vinas pločice su se poodljepile, perem svaki dan mašinu njihovih krpa... Pišala je samo Tajga ali sad je i Tina vidla da se može pa i ona. Mislim, imaju 16.5 i 15 godina ali Tina fakat može durati samo sad misli da ne mora.
Inaće su smrti prestale, valjda je Tajga prekinula niz kad se oporavila od one upale mjehura. Tumor na šiji je nešto veći i stalno cmelji ali nema mislim ništ efikasnog za to. Mažem joj nekakvom protuupanom mašću i to je to. Pre stara je za neke zahvate ili anesteziju.
astral walker is offline  
Old 19.12.2015., 19:07   #342
Jedan paket je otišao u par dana. Hm, tu i tamo pišaju na to ali i dalje okolo. Ipak, malo se smanji pranje.
https://www.facebook.com/astral.walk...8018829&type=3

Ovo je moj album ako netko želi nešto kupiti recimo sad pred praznike. Neki prsteni su potpuno novi i nikad nošeni. Vama lijep poklon a nama olakšanje.
Nama će uskoro trebati papica, ampule, sredstvo protiv tekuta...
astral walker is offline  
Old 23.12.2015., 11:27   #343
Ima li netko Darlinga za pse? Gotovo ga više nemamo. Također bi morala naručiti 10 kg hrane za mačke. Naručim iz Zoo fasta Sanabel za 200 kn. Može li netko uskočiti s tim?
astral walker is offline  
Old 27.12.2015., 00:21   #344
Netko? Hrana? Za pse gotova, za mačke još malo.
astral walker is offline  
Old 27.12.2015., 17:09   #345
Evo uplaćeno 100 kn za hranu. Želim da vam sljedeća godina bude puno bolja i da se vaši problemi konačno riješe !
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 29.12.2015., 11:33   #346
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Evo uplaćeno 100 kn za hranu. Želim da vam sljedeća godina bude puno bolja i da se vaši problemi konačno riješe !
Puno hvala! Idemo prema tome prvo zdravstveno a onda i drugo.
astral walker is offline  
Old 03.01.2016., 17:01   #347
Imali smo brzinsko udomljenje. Potrefilo se da sam vidla objavljenu macu na cesti baš u vrijeme kad me kontaktirala prošlogodišnja udomiteljica koja sad traži mucu za svoju frendicu.Čula se s frendicom, sa curom koja je vidla macu na cesti, dogovorila da je pokupi i spremi kod sebe na par dana. Organizirala sam sterilizaciju u ponedjeljak i u subotu macu odvezli u Stubicu. Uvijeti djeluju super i nadam se da bu muculji fantastično kad se udomači. Nadam se da je to happy ending.
Još uvijek prodajem stvari iz svog albuma pa ako netko želi može me kontaktirati. I dalje nam trebaju novčeki.
https://www.facebook.com/astral.walk...8018829&type=3


Udomljena muculja
astral walker is offline  
Old 03.01.2016., 17:43   #348
Lijep početak godine, bravo!!!!! I sretno maci!!!!!:jump ing:
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 06.01.2016., 13:46   #349
https://www.facebook.com/groups/5104...5994481159450/

https://www.facebook.com/groups/5104...5993054492926/

https://www.facebook.com/groups/5104...5992031159695/

Evo, prodajem i knjigice pa možete pogledati a i pod ostalim mojim postovima u istoj grupi na faceu. Nadam se da mogu to staviti ovdje. Ako ne, nek modovi pobrišu.

Ovo je još jedan način da skupimo novčeke.
astral walker is offline  
Old 25.02.2016., 13:13   #350
Eto nisam se neko vrijeme javljala ali sada opet moram. Nisam znala jel da otvorim novu temu ili da tu stavim pa ipak tu stavljam.
Na žalost mojoj Tajgi koja bi sad 3.4. trebala navršiti 17 godina, tumor je uzeo maha. Nismo ga dirali zbog godina ali on neprestano raste i inficira se, stalno krvari ili se gnoji. Više ne može biti na njoj i moram reskirati operaciju. Užasno je rizično ali nema druge jer će ju na kraju to ubiti. Ne može se raditi pod lokalnom jer je velik.
Operacija je zakazana u ponedjeljak u 13 sati a problem je osim velikog rizika i novac.
Cifra je 500 kn što je ispod svake cijene ali ja ih nemam. I dalje je kod mene situacija slična kakva je i bila.
Nekako se nadam da će se uspjeti skupiti jer nema vremena za čekanje a ja i onako imam dug od prije kod veta.
Tumor užasno smrdi i stvarno nema druge, da preduhitrim one koji misle drugačije. Vjerovatno ne bum dobila račun jer je ispod tezge ali slobodno se mogu novci dati i direktno vetu ili možete ići u ponedjeljak sa mnom tamo. Ionako nemam prijevoz.
Treba nam dakle 500 kn za operaciju, prijevoz do veta i stravično puno dobrih vibri jer moje dijete ima skoro 17 godina a ja ne želim ostati bez nje.








Može li nam netko pomoći?
astral walker is offline  
Old 25.02.2016., 14:18   #351
Molim broj računa u PP
Lily04 is offline  
Old 25.02.2016., 15:01   #352
Quote:
Lily04 kaže: Pogledaj post
Molim broj računa u PP
Evo stavila sam na pp.
astral walker is offline  
Old 26.02.2016., 08:03   #353
Može i meni broj računa, odnosno ako je isti kao što sam već uplaćivala molim samo potvrdu. Baš mi je žao!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 26.02.2016., 11:40   #354
Do sad je skupljeno 300 kn i puno vam hvala za to!

U međuvremenu je uplačeno još 100 pa skupljamo samo još 100.

Uplačeno još 193 kn pa imamo 93 kn viška. Puno hvala svima kaj su se odazvali. Ako bude kakvih dodatnih troškova javim a sada nam trebaju pozitivne vibre da sve dobro prođe. Mislite na nas u ponedjeljak u 13 sati.

Zadnje uređivanje astral walker : 26.02.2016. at 12:18.
astral walker is offline  
Old 26.02.2016., 15:09   #355
Sve će biti dobro, mora biti
Lily04 is offline  
Old 26.02.2016., 15:36   #356
Šaljemo puno pozitivne energije i čvrsto držimo fige
cupanka is offline  
Old 26.02.2016., 23:01   #357
Mislimo na vas, držimo fige i javite kako je prošlo!
Amber12 is offline  
Old 27.02.2016., 15:31   #358
Hvala, svakako ću javiti kako je prošlo. Danas se to govno opet raskrvarilo. Kad ju vidim na tim nejakim nogicama kako ide po vani i kako se veseli, pozli mi kad se sjetim da ju u ponedjeljak vodim u neizvjesnost i da postoji mogućnost... Ma neću ni govoriti. Ne znam kako ću proživjeti ako ostane na stolu ili se ne oporavi. Kao kad zdravog psa vodiš pod nož... samo što ona nije zdrava jedino po tom. Da bar nema toliko godina. Ne dozvoljavam da me napusti!
astral walker is offline  
Old 29.02.2016., 19:14   #359
Operacija je bila odgođena za par sati. kad smo napokon došli na red, bilo je teško naći venu pa je kanila stavljena na zadnju nogu. Čim je dobila anesteziju a jako malo dozu, srce je ubrzo stalo. Panika i užas, intubiranje i svašta i uspjeli su je vratiti u žive. Bilo je veliko pitanje šta dalje ali kako je taj gnjus bio inficiran, to bi ju ubijalo polako tako da nije bilo izbora i krenulo se na operaciju. Preživjeli smo operaciju a onda je bilo upitno buđenje. Probudili smo se, mahali repom i htjeli doma! Sad smo doma i htjeli smo na krevet jer hodamo po malo. Tumor je bio zahvatio mišićnu ovojnicu, sve je počišćeno, sutra idemo na injekciju. Nadam se da će srce i dalje izdržati stres jer je po prilično slabo i nikad se ne zna kako će naknadno odreagirati na anesteziju ali molim boga da je najgore za nama. Vibrajte za moju bebu. Sada spava na dekicama na podu i zamotana je u plavu "košuljicu!. Baš smo stajliš.
astral walker is offline  
Old 29.02.2016., 19:28   #360
Baš sam se pitala kak je i mislila sam na nju.. Baš mi je jako drago da je sve dobro prošlo i držim fige da se oporavi.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.